Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 6,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | Partyzant Kazimierz - Sparta Zawiszyce | 0-3 v.o. |
19-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - LZS Kotlarnia | 4-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Orzeł Dzierżysław | 2-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Victoria Łany | 1-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - KS Twardawa | 2-3 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Odrzanka Dziergowice | 2-4 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | KS Twardawa - Partyzant Kazimierz | 7-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Sparta Zawiszyce | 1-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Start Bogdanowice | 2-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - LZS Lisięcice | 2-2 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Victoria Łany - Inter Mechnica | 3-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Cukrownik Baborów | 2-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - LZS Łężce | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2017 (So) - 14:00 | Cukrownik Baborów - FC Pilszcz | 4-2 |
02-09-2017 (So) - 14:00 | Inter Mechnica - Odrzanka Dziergowice | 3-2 |
02-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Lisięcice - Victoria Łany | 4-0 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - LZS Kotlarnia | 4-2 |
02-09-2017 (So) - 14:00 | Partyzant Kazimierz - Śląsk Reńska Wieś | 1-2 |
03-09-2017 (N) - 14:00 | Start Bogdanowice - Orzeł Dzierżysław | 1-4 |
03-09-2017 (N) - 14:00 | LZS Łężce - KS Twardawa | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Partyzant Kazimierz | 5-2 |
09-09-2017 (So) - 13:30 | Odrzanka Dziergowice - LZS Lisięcice | 0-4 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Victoria Łany - Start Bogdanowice | 0-6 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | KS Twardawa - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - Sparta Zawiszyce | 2-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | FC Pilszcz - Inter Mechnica | 5-2 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | LZS Łężce - Cukrownik Baborów | 0-3 |
Kolejka 5 | ||
16-09-2017 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Kotlarnia | 1-2 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Partyzant Kazimierz - Orzeł Dzierżysław | 1-4 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Cukrownik Baborów - KS Twardawa | 2-3 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Inter Mechnica - LZS Łężce | 2-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Lisięcice - FC Pilszcz | 4-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Start Bogdanowice - Odrzanka Dziergowice | 6-1 |
17-09-2017 (N) - 13:30 | Sparta Zawiszyce - Victoria Łany | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2017 (So) - 16:00 | Victoria Łany - Partyzant Kazimierz | 3-1 |
23-09-2017 (So) - 13:00 | Cukrownik Baborów - Inter Mechnica | 2-4 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | LZS Łężce - LZS Lisięcice | 1-5 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | FC Pilszcz - Start Bogdanowice | 1-4 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Sparta Zawiszyce | 1-2 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Dzierżysław - Śląsk Reńska Wieś | 3-2 |
24-09-2017 (N) - 13:00 | KS Twardawa - LZS Kotlarnia | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2017 (So) - 15:00 | Inter Mechnica - KS Twardawa | 0-4 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | LZS Lisięcice - Cukrownik Baborów | 4-0 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Partyzant Kazimierz - Odrzanka Dziergowice | 3-3 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - Victoria Łany | 1-3 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - Orzeł Dzierżysław | 2-2 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Sparta Zawiszyce - FC Pilszcz | 5-0 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - LZS Łężce | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
07-10-2017 (So) - 15:00 | Inter Mechnica - LZS Lisięcice | 2-0 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Cukrownik Baborów - Start Bogdanowice | 3-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | FC Pilszcz - Partyzant Kazimierz | 3-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Victoria Łany - LZS Kotlarnia | 0-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | KS Twardawa - Orzeł Dzierżysław | 2-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 0-6 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Łężce - Sparta Zawiszyce | 7-2 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | LZS Lisięcice - KS Twardawa | 3-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - Odrzanka Dziergowice | 1-0 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - FC Pilszcz | 2-4 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Partyzant Kazimierz - LZS Łężce | 5-1 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Start Bogdanowice - Inter Mechnica | 2-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Sparta Zawiszyce - Cukrownik Baborów | 1-0 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Orzeł Dzierżysław - Victoria Łany | 5-2 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2017 (So) - 14:00 | Inter Mechnica - Sparta Zawiszyce | 2-2 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Cukrownik Baborów - Partyzant Kazimierz | 6-1 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | KS Twardawa - Victoria Łany | 1-0 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Dzierżysław | 1-3 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - LZS Kotlarnia | 2-0 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | LZS Łężce - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Lisięcice - Start Bogdanowice | 5-3 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | Victoria Łany - Odrzanka Dziergowice | 4-1 |
28-10-2017 (So) - 13:00 | LZS Kotlarnia - LZS Łężce | 1-1 |
28-10-2017 (So) - 13:00 | Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów | 2-3 |
28-10-2017 (So) - 13:00 | Partyzant Kazimierz - Inter Mechnica | 0-2 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - KS Twardawa | 0-3 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Sparta Zawiszyce - LZS Lisięcice | 0-4 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Dzierżysław - FC Pilszcz | 2-3 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2017 (So) - 13:00 | LZS Lisięcice - Partyzant Kazimierz | 2-0 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Inter Mechnica - Śląsk Reńska Wieś | 0-1 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Cukrownik Baborów - LZS Kotlarnia | 2-0 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | KS Twardawa - Odrzanka Dziergowice | 5-0 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | FC Pilszcz - Victoria Łany | 1-1 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | LZS Łężce - Orzeł Dzierżysław | 1-5 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - Sparta Zawiszyce | 0-0 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Partyzant Kazimierz - Start Bogdanowice | 2-7 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice | 0-4 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | LZS Kotlarnia - Inter Mechnica | 2-4 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Orzeł Dzierżysław - Cukrownik Baborów | 3-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Victoria Łany - LZS Łężce | 1-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - FC Pilszcz | 1-6 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Sparta Zawiszyce - KS Twardawa | 0-2 |
Kolejka 14 | ||
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | KS Twardawa - FC Pilszcz | 6-0 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Łężce | 1-2 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | Victoria Łany - Cukrownik Baborów | 0-2 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | Orzeł Dzierżysław - Inter Mechnica | 2-1 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | LZS Kotlarnia - LZS Lisięcice | 0-2 |
03-05-2018 (Cz) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice | 6-2 |
03-05-2018 (Cz) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Partyzant Kazimierz | 6-3 |
Kolejka 15 | ||
24-03-2018 (So) - 16:00 | Partyzant Kazimierz - KS Twardawa | 3-1 |
24-03-2018 (So) - 16:00 | Cukrownik Baborów - Odrzanka Dziergowice | 4-1 |
24-03-2018 (So) - 16:00 | Inter Mechnica - Victoria Łany | 0-0 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Sparta Zawiszyce - Śląsk Reńska Wieś | 2-0 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | Start Bogdanowice - LZS Kotlarnia | 3-0 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | LZS Lisięcice - Orzeł Dzierżysław | 2-2 |
25-03-2018 (N) - 16:00 | LZS Łężce - FC Pilszcz | 2-3 |
Kolejka 16 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | KS Twardawa - LZS Łężce | 2-0 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Sparta Zawiszyce | 3-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Victoria Łany - LZS Lisięcice | 1-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | FC Pilszcz - Cukrownik Baborów | 2-2 |
08-04-2018 (N) - 16:30 | Odrzanka Dziergowice - Inter Mechnica | 2-2 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Orzeł Dzierżysław - Start Bogdanowice | 1-4 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - Partyzant Kazimierz | 5-0 |
Kolejka 17 | ||
14-04-2018 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Twardawa | 4-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Partyzant Kazimierz - LZS Kotlarnia | 2-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Start Bogdanowice - Victoria Łany | 3-0 |
14-04-2018 (So) - 13:30 | Inter Mechnica - FC Pilszcz | 0-1 |
14-04-2018 (So) - 13:30 | Cukrownik Baborów - LZS Łężce | 4-0 |
15-04-2018 (N) - 13:30 | LZS Lisięcice - Odrzanka Dziergowice | 9-3 |
15-04-2018 (N) - 13:30 | Sparta Zawiszyce - Orzeł Dzierżysław | 2-4 |
Kolejka 18 | ||
21-04-2018 (So) - 16:30 | LZS Kotlarnia - Śląsk Reńska Wieś | 0-2 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | Orzeł Dzierżysław - Partyzant Kazimierz | 1-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | KS Twardawa - Cukrownik Baborów | 1-4 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | LZS Łężce - Inter Mechnica | 1-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | FC Pilszcz - LZS Lisięcice | 2-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice | 0-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Victoria Łany - Sparta Zawiszyce | 2-0 |
Kolejka 19 | ||
28-04-2018 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Cukrownik Baborów | 1-3 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - KS Twardawa | 2-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Dzierżysław | 2-0 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Partyzant Kazimierz - Victoria Łany | 0-3 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - Odrzanka Dziergowice | 2-1 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - FC Pilszcz | 6-0 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | LZS Lisięcice - LZS Łężce | 6-1 |
Kolejka 20 | ||
05-05-2018 (So) - 14:00 | Cukrownik Baborów - LZS Lisięcice | 1-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Partyzant Kazimierz | 5-0 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Śląsk Reńska Wieś | 3-2 |
06-05-2018 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Sparta Zawiszyce | 0-2 |
06-05-2018 (N) - 14:00 | LZS Łężce - Start Bogdanowice | 0-7 |
06-05-2018 (N) - 14:00 | Orzeł Dzierżysław - LZS Kotlarnia | 0-0 |
06-05-2018 (N) - 14:00 | KS Twardawa - Inter Mechnica | 4-0 |
Kolejka 21 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | Partyzant Kazimierz - FC Pilszcz | 2-4 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów | 4-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Victoria Łany | 3-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 1-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - KS Twardawa | 1-4 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | LZS Lisięcice - Inter Mechnica | 3-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - LZS Łężce | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Start Bogdanowice | 1-2 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Sparta Zawiszyce | 3-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Łężce - Partyzant Kazimierz | 4-5 |
19-05-2018 (So) - 14:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Kotlarnia | 0-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Orzeł Dzierżysław | 0-3 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - Śląsk Reńska Wieś | 7-0 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | KS Twardawa - LZS Lisięcice | 3-2 |
Kolejka 23 | ||
26-05-2018 (So) - 14:00 | Victoria Łany - KS Twardawa | 0-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - FC Pilszcz | 2-0 |
26-05-2018 (So) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Łężce | 5-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Partyzant Kazimierz - Cukrownik Baborów | 3-4 |
27-05-2018 (N) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Inter Mechnica | 3-1 |
27-05-2018 (N) - 14:00 | Orzeł Dzierżysław - Odrzanka Dziergowice | 1-1 |
27-05-2018 (N) - 14:00 | Start Bogdanowice - LZS Lisięcice | 2-1 |
Kolejka 24 | ||
02-06-2018 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Partyzant Kazimierz | 3-3 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Śląsk Reńska Wieś | 2-6 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS Kotlarnia | 0-3 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - Orzeł Dzierżysław | 3-2 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Victoria Łany | 2-1 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | LZS Lisięcice - Sparta Zawiszyce | 2-2 |
03-06-2018 (N) - 15:30 | KS Twardawa - Start Bogdanowice | 5-0 |
Kolejka 25 | ||
10-06-2018 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - KS Twardawa | 5-3 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Victoria Łany - FC Pilszcz | 3-3 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Orzeł Dzierżysław - LZS Łężce | 2-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Cukrownik Baborów | 6-3 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Inter Mechnica | 6-0 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Partyzant Kazimierz - LZS Lisięcice | 0-8 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - Start Bogdanowice | 2-0 |
Kolejka 26 | ||
17-06-2018 (N) - 14:00 | Start Bogdanowice - Partyzant Kazimierz | 10-1 |
17-06-2018 (N) - 14:00 | LZS Lisięcice - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
17-06-2018 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - LZS Kotlarnia | 1-2 |
17-06-2018 (N) - 14:00 | Cukrownik Baborów - Orzeł Dzierżysław | 8-0 |
17-06-2018 (N) - 14:00 | LZS Łężce - Victoria Łany | 1-5 |
17-06-2018 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Odrzanka Dziergowice | 0-6 v.o. |
17-06-2018 (N) - 14:00 | KS Twardawa - Sparta Zawiszyce | 4-0 |