Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Opole gr. 2,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
12-08-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Pogoń Prudnik | 1-1 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - LZS Walce | 1-2 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - LKS Bodzanów | 0-3 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Włókniarz Kietrz | 1-1 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Czarni Otmuchów | 2-0 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Victoria Cisek | 3-1 |
13-08-2017 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Odra II Opole | 0-4 |
13-08-2017 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Naprzód Niezdrowice | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Walce - Pogoń Prudnik | 0-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - Orzeł Branice | 1-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Unia Głuchołazy | 3-4 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - LZS Jędrzychów | 2-2 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | LKS Bodzanów - LZS Przywory | 1-4 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - LZS Racławiczki | 3-1 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Odra II Opole - Orzeł Źlinice | 5-0 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Włókniarz Kietrz | 1-1 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - LZS Walce | 2-2 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Czarni Otmuchów | 6-2 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Naprzód Niezdrowice | 4-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Victoria Cisek | 4-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Racłavia Racławice | 0-2 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - LKS Bodzanów | 2-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Odra II Opole | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | LZS Walce - Victoria Cisek | 4-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Pogoń Prudnik | 4-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Orzeł Branice | 1-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Jędrzychów | 4-2 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | LKS Bodzanów - Orzeł Źlinice | 2-2 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - LZS Przywory | 2-2 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Odra II Opole - Unia Głuchołazy | 1-7 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Racłavia Racławice - Porawie II Większyce | 4-1 |
Kolejka 5 | ||
09-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Przywory - LZS Walce | 3-7 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Orzeł Źlinice - Racłavia Racławice | 4-1 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Jędrzychów - LKS Bodzanów | 1-3 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - Włókniarz Kietrz | 3-3 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów | 2-0 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Victoria Cisek - Naprzód Niezdrowice | 1-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Orzeł Branice - Odra II Opole | 1-4 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - LZS Racławiczki | 1-2 |
Kolejka 6 | ||
16-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Walce - Naprzód Niezdrowice | 0-3 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Czarni Otmuchów - Victoria Cisek | 1-3 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Branice | 3-0 v.o. |
16-09-2017 (So) - 16:00 | LKS Bodzanów - Unia Głuchołazy | 1-1 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - LZS Jędrzychów | 2-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | LZS Przywory - Porawie II Większyce | 3-0 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Odra II Opole - Pogoń Prudnik | 0-4 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | LZS Racławiczki - Orzeł Źlinice | 2-6 |
Kolejka 7 | ||
23-09-2017 (So) - 16:00 | Orzeł Źlinice - LZS Przywory | 5-1 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - Racłavia Racławice | 4-1 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - LKS Bodzanów | 3-2 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Włókniarz Kietrz | 4-1 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | Naprzód Niezdrowice - Czarni Otmuchów | 1-1 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Victoria Cisek - Odra II Opole | 2-7 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | LZS Jędrzychów - LZS Racławiczki | 0-2 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - LZS Walce | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
30-09-2017 (So) - 15:00 | LZS Walce - Czarni Otmuchów | 4-2 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Victoria Cisek | 0-1 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | LKS Bodzanów - Pogoń Prudnik | 1-0 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Racłavia Racławice - Orzeł Branice | 0-1 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | LZS Racławiczki - Unia Głuchołazy | 3-5 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | LZS Przywory - LZS Jędrzychów | 0-2 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Odra II Opole - Naprzód Niezdrowice | 6-1 |
01-10-2017 (N) - 15:00 | Porawie II Większyce - Orzeł Źlinice | 7-5 |
Kolejka 9 | ||
07-10-2017 (So) - 15:00 | Orzeł Źlinice - LZS Walce | 1-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Unia Głuchołazy - LZS Przywory | 2-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Orzeł Branice - LZS Racławiczki | 3-4 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Pogoń Prudnik - Racłavia Racławice | 1-1 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Victoria Cisek - LKS Bodzanów | 2-1 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Naprzód Niezdrowice - Włókniarz Kietrz | 3-3 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Czarni Otmuchów - Odra II Opole | 1-0 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Jędrzychów - Porawie II Większyce | 6-0 |
Kolejka 10 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Czarni Otmuchów | 4-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | LKS Bodzanów - Naprzód Niezdrowice | 0-4 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Racłavia Racławice - Victoria Cisek | 0-6 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | LZS Racławiczki - Pogoń Prudnik | 0-3 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | LZS Przywory - Orzeł Branice | 2-3 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Orzeł Źlinice - LZS Jędrzychów | 3-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Porawie II Większyce - Unia Głuchołazy | 1-3 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | LZS Walce - Odra II Opole | 3-1 |
Kolejka 11 | ||
21-10-2017 (So) - 14:00 | LZS Jędrzychów - LZS Walce | 5-1 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Unia Głuchołazy - Orzeł Źlinice | 1-2 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Pogoń Prudnik - LZS Przywory | 4-0 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Victoria Cisek - LZS Racławiczki | 3-2 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Naprzód Niezdrowice - Racłavia Racławice | 0-2 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Czarni Otmuchów - LKS Bodzanów | 1-3 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Orzeł Branice - Porawie II Większyce | 1-3 |
22-10-2017 (N) - 14:00 | Odra II Opole - Włókniarz Kietrz | 7-1 |
Kolejka 12 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | LZS Walce - Włókniarz Kietrz | 0-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | LKS Bodzanów - Odra II Opole | 2-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Racłavia Racławice - Czarni Otmuchów | 4-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Naprzód Niezdrowice - LZS Racławiczki | 0-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | LZS Przywory - Victoria Cisek | 4-5 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Orzeł Źlinice - Orzeł Branice | 1-0 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | LZS Jędrzychów - Unia Głuchołazy | 2-3 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Porawie II Większyce - Pogoń Prudnik | 1-3 |
Kolejka 13 | ||
04-11-2017 (So) - 13:00 | Orzeł Branice - LZS Jędrzychów | 2-3 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Naprzód Niezdrowice - LZS Przywory | 6-1 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Czarni Otmuchów - LZS Racławiczki | 2-3 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - LZS Walce | 2-4 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Włókniarz Kietrz - LKS Bodzanów | 1-1 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Orzeł Źlinice | 2-0 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Victoria Cisek - Porawie II Większyce | 5-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Odra II Opole - Racłavia Racławice | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - Orzeł Branice | 0-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | LZS Walce - LKS Bodzanów | 2-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Orzeł Źlinice - Victoria Cisek | 4-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Racłavia Racławice - Włókniarz Kietrz | 2-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | LZS Przywory - Czarni Otmuchów | 3-1 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | LZS Racławiczki - Odra II Opole | 2-1 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Porawie II Większyce - Naprzód Niezdrowice | 3-3 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | LZS Jędrzychów - Pogoń Prudnik | 0-1 |
Kolejka 15 | ||
18-11-2017 (So) - 13:00 | Orzeł Branice - LZS Walce | 4-3 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Unia Głuchołazy | 3-1 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Victoria Cisek - LZS Jędrzychów | 3-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Naprzód Niezdrowice - Orzeł Źlinice | 1-7 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Czarni Otmuchów - Porawie II Większyce | 1-3 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Racławiczki | 1-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | LKS Bodzanów - Racłavia Racławice | 2-4 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Odra II Opole - LZS Przywory | 0-2 |
Kolejka 16 | ||
10-03-2018 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Przywory | 1-2 |
10-03-2018 (So) - 15:00 | Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice | 0-4 |
10-03-2018 (So) - 15:00 | Naprzód Niezdrowice - LZS Jędrzychów | 4-0 |
10-03-2018 (So) - 15:00 | Victoria Cisek - Unia Głuchołazy | 1-4 |
10-03-2018 (So) - 15:00 | LZS Walce - Racłavia Racławice | 3-0 |
10-03-2018 (So) - 15:00 | LKS Bodzanów - LZS Racławiczki | 3-3 |
11-03-2018 (N) - 15:00 | Odra II Opole - Porawie II Większyce | 5-0 |
11-04-2018 (Śr) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Orzeł Branice | 5-0 |
Kolejka 17 | ||
15-05-2018 (Wt) - 18:30 | LZS Racławiczki - Racłavia Racławice | 3-0 v.o. |
15-05-2018 (Wt) - 18:30 | LZS Przywory - LKS Bodzanów | 2-2 |
15-05-2018 (Wt) - 18:30 | Pogoń Prudnik - LZS Walce | 3-0 |
15-05-2018 (Wt) - 18:30 | LZS Jędrzychów - Czarni Otmuchów | 3-2 |
16-05-2018 (Śr) - 18:30 | Orzeł Branice - Victoria Cisek | 4-0 |
16-05-2018 (Śr) - 18:30 | Unia Głuchołazy - Naprzód Niezdrowice | 4-2 |
16-05-2018 (Śr) - 18:30 | Orzeł Źlinice - Odra II Opole | 2-2 |
16-05-2018 (Śr) - 18:30 | Porawie II Większyce - Włókniarz Kietrz | 2-0 |
Kolejka 18 | ||
24-03-2018 (So) - 15:00 | LZS Walce - LZS Racławiczki | 3-1 |
24-03-2018 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - LZS Przywory | 3-1 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | LKS Bodzanów - Porawie II Większyce | 3-0 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | Włókniarz Kietrz - Orzeł Źlinice | 2-2 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | Czarni Otmuchów - Unia Głuchołazy | 1-0 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | Naprzód Niezdrowice - Orzeł Branice | 0-1 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | Victoria Cisek - Pogoń Prudnik | 3-0 |
25-03-2018 (N) - 15:00 | Odra II Opole - LZS Jędrzychów | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
31-03-2018 (So) - 13:00 | Victoria Cisek - LZS Walce | 2-3 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Pogoń Prudnik - Naprzód Niezdrowice | 2-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Branice - Czarni Otmuchów | 5-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Unia Głuchołazy - Odra II Opole | 4-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | LZS Jędrzychów - Włókniarz Kietrz | 0-2 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Źlinice - LKS Bodzanów | 2-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Porawie II Większyce - Racłavia Racławice | 2-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | LZS Przywory - LZS Racławiczki | 2-0 |
Kolejka 20 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | LZS Walce - LZS Przywory | 1-3 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - Orzeł Źlinice | 1-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | LKS Bodzanów - LZS Jędrzychów | 1-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Włókniarz Kietrz - Unia Głuchołazy | 0-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Czarni Otmuchów - Pogoń Prudnik | 0-1 |
07-04-2018 (So) - 11:00 | Naprzód Niezdrowice - Victoria Cisek | 2-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Odra II Opole - Orzeł Branice | 1-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | LZS Racławiczki - Porawie II Większyce | 2-0 |
Kolejka 21 | ||
14-04-2018 (So) - 16:00 | Naprzód Niezdrowice - LZS Walce | 1-1 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Victoria Cisek - Czarni Otmuchów | 1-3 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - Włókniarz Kietrz | 0-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Unia Głuchołazy - LKS Bodzanów | 4-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | LZS Jędrzychów - Racłavia Racławice | 3-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Źlinice - LZS Racławiczki | 3-2 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Pogoń Prudnik - Odra II Opole | 1-3 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - LZS Przywory | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
21-04-2018 (So) - 16:30 | LZS Przywory - Orzeł Źlinice | 0-2 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | LZS Racławiczki - LZS Jędrzychów | 2-2 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | Racłavia Racławice - Unia Głuchołazy | 3-1 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | LKS Bodzanów - Orzeł Branice | 1-1 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | Włókniarz Kietrz - Pogoń Prudnik | 1-0 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | Czarni Otmuchów - Naprzód Niezdrowice | 1-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Odra II Opole - Victoria Cisek | 0-5 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | LZS Walce - Porawie II Większyce | 5-1 |
Kolejka 23 | ||
28-04-2018 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - LZS Walce | 1-3 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - Włókniarz Kietrz | 2-2 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LKS Bodzanów | 2-0 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Racłavia Racławice | 1-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Racławiczki | 5-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LZS Przywory | 2-1 |
29-04-2018 (N) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - Odra II Opole | 5-2 |
29-04-2018 (N) - 14:30 | Orzeł Źlinice - Porawie II Większyce | 4-3 |
Kolejka 24 | ||
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | LZS Walce - Orzeł Źlinice | 1-0 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Porawie II Większyce - LZS Jędrzychów | 5-3 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | LZS Przywory - Unia Głuchołazy | 6-1 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | LZS Racławiczki - Orzeł Branice | 5-1 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Racłavia Racławice - Pogoń Prudnik | 1-4 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | LKS Bodzanów - Victoria Cisek | 4-3 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Naprzód Niezdrowice | 1-1 |
01-05-2018 (Wt) - 17:00 | Odra II Opole - Czarni Otmuchów | 4-1 |
Kolejka 25 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Włókniarz Kietrz | 1-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Naprzód Niezdrowice - LKS Bodzanów | 4-0 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Victoria Cisek - Racłavia Racławice | 1-0 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Pogoń Prudnik - LZS Racławiczki | 2-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - LZS Przywory | 1-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice | 0-2 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Porawie II Większyce | 1-1 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | Odra II Opole - LZS Walce | 2-5 |
Kolejka 26 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Pogoń Prudnik | 0-4 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Victoria Cisek | 7-1 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - Naprzód Niezdrowice | 3-2 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Bodzanów - Czarni Otmuchów | 2-1 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Walce - LZS Jędrzychów | 4-1 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Unia Głuchołazy | 2-0 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Orzeł Branice | 2-4 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - Odra II Opole | 3-1 |
Kolejka 27 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - LZS Jędrzychów | 6-2 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Orzeł Źlinice | 0-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Włókniarz Kietrz - LZS Walce | 1-2 |
19-05-2018 (So) - 13:00 | Victoria Cisek - LZS Przywory | 1-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Naprzód Niezdrowice | 0-1 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Racłavia Racławice | 2-2 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Odra II Opole - LKS Bodzanów | 1-2 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Pogoń Prudnik - Porawie II Większyce | 5-0 |
Kolejka 28 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Walce - Unia Głuchołazy | 8-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Orzeł Branice | 2-2 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Pogoń Prudnik | 0-5 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Naprzód Niezdrowice | 2-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Czarni Otmuchów | 5-3 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - Odra II Opole | 2-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Bodzanów - Włókniarz Kietrz | 1-1 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Victoria Cisek | 1-9 |
Kolejka 29 | ||
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | LKS Bodzanów - LZS Walce | 1-1 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Włókniarz Kietrz - Racłavia Racławice | 3-3 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Odra II Opole - LZS Racławiczki | 1-3 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Czarni Otmuchów - LZS Przywory | 2-1 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Naprzód Niezdrowice - Porawie II Większyce | 3-0 v.o. |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Victoria Cisek - Orzeł Źlinice | 1-1 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Pogoń Prudnik - LZS Jędrzychów | 6-0 |
30-05-2018 (Śr) - 18:00 | Orzeł Branice - Unia Głuchołazy | 3-1 |
Kolejka 30 | ||
02-06-2018 (So) - 17:00 | Unia Głuchołazy - Pogoń Prudnik | 1-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Victoria Cisek | 1-1 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Źlinice - Naprzód Niezdrowice | 1-1 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Porawie II Większyce - Czarni Otmuchów | 3-3 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | LZS Przywory - Odra II Opole | 2-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | LZS Racławiczki - Włókniarz Kietrz | 6-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - LKS Bodzanów | 5-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | LZS Walce - Orzeł Branice | 5-0 |