Timetable
Piłka nożna -
III liga,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
28-07-2017 (Pt) - 18:30 | Radomiak Radom - Garbarnia Kraków | 1-0 |
29-07-2017 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg | 0-1 |
29-07-2017 (So) - 17:00 | Warta Poznań - Rozwój Katowice | 3-1 |
29-07-2017 (So) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów | 2-1 |
29-07-2017 (So) - 18:00 | ŁKS Łódź - ROW Rybnik | 0-0 |
29-07-2017 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin | 1-2 |
29-07-2017 (So) - 18:00 | GKS Jastrzębie - MKS Kluczbork | 5-1 |
30-07-2017 (N) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo | 1-1 |
30-07-2017 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Legionowia Legionowo | 2-1 |
Kolejka 2 | ||
04-08-2017 (Pt) - 18:00 | Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom | 1-3 |
04-08-2017 (Pt) - 17:00 | Rozwój Katowice - Wisła Puławy | 2-0 |
04-08-2017 (Pt) - 19:00 | ROW Rybnik - Olimpia Elbląg | 3-1 |
05-08-2017 (So) - 19:00 | GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków | 3-1 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Warta Poznań | 2-3 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin | 1-0 |
05-08-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Znicz Pruszków | 1-0 |
05-08-2017 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - GKS Jastrzębie | 0-2 |
05-08-2017 (So) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola | 0-0 |
Kolejka 3 | ||
11-08-2017 (Pt) - 18:30 | Radomiak Radom - Rozwój Katowice | 4-1 |
11-08-2017 (Pt) - 17:45 | Warta Poznań - ROW Rybnik | 2-0 |
11-08-2017 (Pt) - 17:00 | ŁKS Łódź - MKS Kluczbork | 1-0 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-0 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo | 3-2 |
12-08-2017 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Legionowia Legionowo | 2-1 |
12-08-2017 (So) - 17:30 | Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg | 3-1 |
13-08-2017 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin | 2-0 |
13-08-2017 (N) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
18-08-2017 (Pt) - 17:30 | Gwardia Koszalin - Warta Poznań | 0-3 |
18-08-2017 (Pt) - 19:30 | MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg | 1-1 |
19-08-2017 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź | 1-1 |
19-08-2017 (So) - 19:00 | GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg | 5-2 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków | 1-1 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Radomiak Radom | 0-1 |
19-08-2017 (So) - 19:00 | ROW Rybnik - Wisła Puławy | 4-2 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie | 0-2 |
19-08-2017 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Znicz Pruszków | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
23-08-2017 (Śr) - 17:30 | GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów | 2-0 |
23-08-2017 (Śr) - 18:00 | Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola | 1-3 |
23-08-2017 (Śr) - 17:00 | ŁKS Łódź - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-1 |
23-08-2017 (Śr) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo | 1-3 |
23-08-2017 (Śr) - 17:30 | Warta Poznań - MKS Kluczbork | 3-0 |
23-08-2017 (Śr) - 18:00 | Wisła Puławy - Gwardia Koszalin | 3-0 |
23-08-2017 (Śr) - 17:00 | Radomiak Radom - ROW Rybnik | 1-0 |
23-08-2017 (Śr) - 17:30 | Garbarnia Kraków - Legionowia Legionowo | 1-2 |
23-08-2017 (Śr) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice | 0-0 |
Kolejka 6 | ||
26-08-2017 (So) - 18:00 | GKS Bełchatów - Rozwój Katowice | 2-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg | 2-0 |
26-08-2017 (So) - 19:00 | ROW Rybnik - Garbarnia Kraków | 1-4 |
26-08-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Wisła Puławy | 1-1 |
26-08-2017 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Warta Poznań | 0-1 |
26-08-2017 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź | 1-1 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków | 2-1 |
27-08-2017 (N) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg | 0-0 |
28-08-2017 (Pn) - 19:00 | Gwardia Koszalin - Radomiak Radom | 1-4 |
Kolejka 7 | ||
01-09-2017 (Pt) - 18:30 | Radomiak Radom - MKS Kluczbork | 1-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - GKS Bełchatów | 2-1 |
02-09-2017 (So) - 16:00 | ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie | 1-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Warta Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-2 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Gryf Wejherowo | 1-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin | 3-1 |
02-09-2017 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik | 2-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola | 2-2 |
20-09-2017 (Śr) - 16:00 | Rozwój Katowice - Legionowia Legionowo | 0-2 |
Kolejka 8 | ||
08-09-2017 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - ŁKS Łódź | 1-2 |
08-09-2017 (Pt) - 19:00 | ROW Rybnik - Rozwój Katowice | 2-2 |
09-09-2017 (So) - 18:00 | GKS Bełchatów - Legionowia Legionowo | 1-1 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin | 4-1 |
09-09-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków | 1-1 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Radomiak Radom | 1-1 |
09-09-2017 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy | 0-0 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg | 2-1 |
10-09-2017 (N) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Warta Poznań | 1-0 |
Kolejka 9 | ||
15-09-2017 (Pt) - 18:30 | Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-0 |
16-09-2017 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków | 0-1 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Warta Poznań - GKS Jastrzębie | 1-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola | 1-1 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo | 1-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork | 4-0 |
16-09-2017 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin | 0-0 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Legionowia Legionowo - ROW Rybnik | 3-1 |
17-09-2017 (N) - 16:30 | ŁKS Łódź - GKS Bełchatów | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
22-09-2017 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Warta Poznań | 0-3 |
23-09-2017 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - ROW Rybnik | 1-2 |
23-09-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Rozwój Katowice | 1-1 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg | 2-2 |
23-09-2017 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków | 2-0 |
23-09-2017 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom | 2-2 |
23-09-2017 (So) - 15:00 | GKS Jastrzębie - Wisła Puławy | 1-1 |
23-09-2017 (So) - 16:00 | ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg | 1-2 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Gwardia Koszalin - Legionowia Legionowo | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
29-09-2017 (Pt) - 19:00 | ROW Rybnik - Gwardia Koszalin | 0-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów | 1-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Warta Poznań - ŁKS Łódź | 0-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Znicz Pruszków | 1-1 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
30-09-2017 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo | 0-3 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Legionowia Legionowo - MKS Kluczbork | 0-1 |
01-10-2017 (N) - 17:00 | Radomiak Radom - GKS Jastrzębie | 1-1 |
Kolejka 12 | ||
07-10-2017 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - ROW Rybnik | 2-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice | 1-2 |
07-10-2017 (So) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg | 1-2 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | GKS Jastrzębie - Garbarnia Kraków | 1-2 |
07-10-2017 (So) - 00:00 | Znicz Pruszków - Radomiak Radom | 3-1 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | ŁKS Łódź - Wisła Puławy | 1-0 |
07-10-2017 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - Warta Poznań | 1-0 |
18-10-2017 (Śr) - 15:00 | Gryf Wejherowo - Legionowia Legionowo | 1-1 |
18-10-2017 (Śr) - 18:00 | GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | Warta Poznań - GKS Bełchatów | 0-0 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Olimpia Elbląg | 0-0 |
14-10-2017 (So) - 00:00 | Radomiak Radom - ŁKS Łódź | 1-1 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków | 0-1 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie | 0-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola | 2-1 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Legionowia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-1 |
14-10-2017 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Gryf Wejherowo | 3-0 |
15-10-2017 (N) - 14:00 | MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
21-10-2017 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - ROW Rybnik | 2-2 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | Stal Stalowa Wola - Legionowia Legionowo | 1-0 |
21-10-2017 (So) - 14:00 | GKS Jastrzębie - Rozwój Katowice | 3-1 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków | 1-0 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Olimpia Elbląg - Radomiak Radom | 1-2 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Warta Poznań - Wisła Puławy | 3-1 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin | 1-2 |
22-10-2017 (N) - 17:00 | GKS Bełchatów - MKS Kluczbork | 1-0 |
22-10-2017 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
28-10-2017 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - GKS Bełchatów | 5-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg | 1-1 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź | 0-1 |
28-10-2017 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Znicz Pruszków | 0-1 |
28-10-2017 (So) - 13:00 | Legionowia Legionowo - GKS Jastrzębie | 0-2 |
28-10-2017 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
28-10-2017 (So) - 15:00 | Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
28-10-2017 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo | 2-2 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Radomiak Radom - Warta Poznań | 0-0 |
Kolejka 16 | ||
04-11-2017 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo | 1-0 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - MKS Kluczbork | 1-0 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | GKS Jastrzębie - ROW Rybnik | 2-1 |
04-11-2017 (So) - 14:00 | ŁKS Łódź - Rozwój Katowice | 1-0 |
04-11-2017 (So) - 14:00 | Warta Poznań - Garbarnia Kraków | 1-0 |
04-11-2017 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Radomiak Radom | 1-0 |
05-11-2017 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Legionowia Legionowo | 1-0 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg | 2-1 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań | 2-0 |
11-11-2017 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - Znicz Pruszków | 1-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Gwardia Koszalin - GKS Jastrzębie | 0-2 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - Wisła Puławy | 1-1 |
11-11-2017 (So) - 00:00 | Radomiak Radom - GKS Bełchatów | 2-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg | 1-2 |
12-11-2017 (N) - 12:00 | Legionowia Legionowo - ŁKS Łódź | 0-2 |
12-11-2017 (N) - 16:00 | MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola | 0-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-3 |
Kolejka 18 | ||
18-11-2017 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński | 3-2 |
18-11-2017 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - GKS Jastrzębie | 0-1 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków | 2-2 |
18-11-2017 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - ŁKS Łódź | 2-2 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Rozwój Katowice - Warta Poznań | 2-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy | 1-0 |
18-11-2017 (So) - 00:00 | Garbarnia Kraków - Radomiak Radom | 1-1 |
19-11-2017 (N) - 12:00 | Legionowia Legionowo - Olimpia Elbląg | 0-3 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola | 0-1 |
Kolejka 19 | ||
25-11-2017 (So) - 15:00 | Wisła Puławy - Rozwój Katowice | 1-0 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów | 1-1 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | GKS Jastrzębie - Gryf Wejherowo | 3-0 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-2 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | Warta Poznań - Legionowia Legionowo | 2-0 |
26-11-2017 (N) - 13:00 | Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg | 1-2 |
26-11-2017 (N) - 13:00 | Olimpia Elbląg - ROW Rybnik | 6-3 |
26-11-2017 (N) - 13:00 | Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź | 0-1 |
26-11-2017 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - MKS Kluczbork | 1-1 |
Kolejka 20 | ||
03-03-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - Radomiak Radom | 1-0 |
24-03-2018 (So) - 15:00 | Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg | 1-5 |
04-04-2018 (Śr) - 16:30 | Legionowia Legionowo - Wisła Puławy | 1-1 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | ROW Rybnik - Warta Poznań | 1-0 |
04-04-2018 (Śr) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków | 0-1 |
04-04-2018 (Śr) - 19:00 | MKS Kluczbork - ŁKS Łódź | 0-2 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków | 4-3 |
04-04-2018 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Jastrzębie | 1-0 |
04-04-2018 (Śr) - 18:00 | GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola | 0-0 |
Kolejka 21 | ||
10-03-2018 (So) - 13:30 | ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo | 0-0 |
10-03-2018 (So) - 14:00 | GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola | 2-1 |
11-03-2018 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-1 |
11-03-2018 (N) - 14:00 | Radomiak Radom - Legionowia Legionowo | 4-2 |
18-04-2018 (Śr) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów | 2-4 |
18-04-2018 (Śr) - 16:00 | Warta Poznań - Gwardia Koszalin | 3-3 |
18-04-2018 (Śr) - 17:00 | Wisła Puławy - ROW Rybnik | 2-0 |
18-04-2018 (Śr) - 17:30 | Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice | 1-0 |
16-05-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork | 1-2 |
Kolejka 22 | ||
17-03-2018 (So) - 15:00 | ROW Rybnik - Radomiak Radom | 1-2 |
18-04-2018 (Śr) - 16:00 | Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków | 2-0 |
25-04-2018 (Śr) - 17:00 | Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg | 1-3 |
01-05-2018 (Wt) - 16:00 | MKS Kluczbork - Warta Poznań | 3-3 |
01-05-2018 (Wt) - 16:00 | Gwardia Koszalin - Wisła Puławy | 1-2 |
16-05-2018 (Śr) - 17:30 | Legionowia Legionowo - Garbarnia Kraków | 2-2 |
16-05-2018 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - ŁKS Łódź | 1-2 |
16-05-2018 (Śr) - 17:00 | Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg | 3-1 |
16-05-2018 (Śr) - 19:00 | GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie | 2-1 |
Kolejka 23 | ||
24-03-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - GKS Bełchatów | 1-0 |
24-03-2018 (So) - 13:00 | Garbarnia Kraków - ROW Rybnik | 1-3 |
24-03-2018 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - MKS Kluczbork | 1-2 |
24-03-2018 (So) - 14:00 | Warta Poznań - Gryf Wejherowo | 0-1 |
25-03-2018 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie | 0-3 |
11-04-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-1 |
11-04-2018 (Śr) - 17:00 | Radomiak Radom - Gwardia Koszalin | 5-0 |
25-04-2018 (Śr) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Legionowia Legionowo | 2-0 |
01-05-2018 (Wt) - 17:30 | ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
29-03-2018 (Cz) - 16:00 | Legionowia Legionowo - Rozwój Katowice | 1-2 |
30-03-2018 (Pt) - 16:00 | Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków | 2-1 |
30-03-2018 (Pt) - 19:00 | GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź | 1-0 |
31-03-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Znicz Pruszków | 2-1 |
31-03-2018 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg | 0-1 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań | 0-1 |
31-03-2018 (So) - 14:00 | Gryf Wejherowo - Wisła Puławy | 1-0 |
31-03-2018 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Radomiak Radom | 3-1 |
31-03-2018 (So) - 12:00 | ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg | 2-3 |
Kolejka 25 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | Legionowia Legionowo - GKS Bełchatów | 2-2 |
07-04-2018 (So) - 15:00 | Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg | 2-1 |
07-04-2018 (So) - 15:00 | Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork | 4-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-3 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie | 0-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | ŁKS Łódź - Znicz Pruszków | 0-2 |
08-04-2018 (N) - 15:00 | Radomiak Radom - Gryf Wejherowo | 0-1 |
08-04-2018 (N) - 15:00 | Warta Poznań - Stal Stalowa Wola | 1-0 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Rozwój Katowice - ROW Rybnik | 2-0 |
Kolejka 26 | ||
14-04-2018 (So) - 18:00 | GKS Bełchatów - ŁKS Łódź | 2-2 |
14-04-2018 (So) - 12:00 | Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg | 0-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | GKS Jastrzębie - Warta Poznań | 0-2 |
14-04-2018 (So) - 15:00 | Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy | 1-3 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków | 2-2 |
14-04-2018 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg | 1-0 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | ROW Rybnik - Legionowia Legionowo | 2-1 |
15-04-2018 (N) - 13:00 | Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice | 0-0 |
16-04-2018 (Pn) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Radomiak Radom | 1-0 |
Kolejka 27 | ||
21-04-2018 (So) - 16:00 | ROW Rybnik - GKS Bełchatów | 1-0 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Gwardia Koszalin | 4-1 |
21-04-2018 (So) - 15:00 | Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo | 1-2 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola | 2-2 |
21-04-2018 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - GKS Jastrzębie | 0-1 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Warta Poznań - Znicz Pruszków | 1-1 |
21-04-2018 (So) - 16:00 | Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź | 0-5 |
22-04-2018 (N) - 15:00 | Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-1 |
22-04-2018 (N) - 16:00 | Rozwój Katowice - MKS Kluczbork | 2-1 |
Kolejka 28 | ||
27-04-2018 (Pt) - 17:30 | ŁKS Łódź - Warta Poznań | 2-0 |
27-04-2018 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Wisła Puławy | 3-0 |
27-04-2018 (Pt) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków | 0-1 |
27-04-2018 (Pt) - 17:00 | Gwardia Koszalin - ROW Rybnik | 1-4 |
28-04-2018 (So) - 15:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Siarka Tarnobrzeg | 1-2 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg | 1-1 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Legionowia Legionowo | 2-0 |
28-04-2018 (So) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Radomiak Radom | 1-2 |
29-04-2018 (N) - 14:00 | Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice | 1-1 |
Kolejka 29 | ||
04-05-2018 (Pt) - 19:00 | ROW Rybnik - MKS Kluczbork | 1-1 |
05-05-2018 (So) - 16:00 | Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów | 1-3 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Gryf Wejherowo | 1-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński | 1-0 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola | 2-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie | 3-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Znicz Pruszków | 2-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - ŁKS Łódź | 0-0 |
05-05-2018 (So) - 16:00 | Warta Poznań - Olimpia Elbląg | 1-0 |
Kolejka 30 | ||
09-05-2018 (Śr) - 19:00 | GKS Bełchatów - Warta Poznań | 0-1 |
09-05-2018 (Śr) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Wisła Puławy | 1-1 |
09-05-2018 (Śr) - 17:30 | ŁKS Łódź - Radomiak Radom | 3-0 |
09-05-2018 (Śr) - 19:00 | Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków | 0-1 |
09-05-2018 (Śr) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice | 4-1 |
09-05-2018 (Śr) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Legionowia Legionowo | 0-3 |
09-05-2018 (Śr) - 17:00 | Gryf Wejherowo - ROW Rybnik | 0-1 |
09-05-2018 (Śr) - 17:00 | Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork | 4-3 |
23-05-2018 (Śr) - 18:00 | GKS Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg | 0-0 |
Kolejka 31 | ||
12-05-2018 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - GKS Jastrzębie | 3-1 |
12-05-2018 (So) - 16:00 | Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków | 3-1 |
12-05-2018 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Warta Poznań | 0-2 |
13-05-2018 (N) - 13:00 | Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo | 0-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | MKS Kluczbork - GKS Bełchatów | 1-0 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | ROW Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-3 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Stal Stalowa Wola | 0-3 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź | 2-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Radomiak Radom - Olimpia Elbląg | 4-0 |
Kolejka 32 | ||
19-05-2018 (So) - 14:00 | GKS Bełchatów - Wisła Puławy | 3-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Warta Poznań - Radomiak Radom | 1-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik | 4-0 |
19-05-2018 (So) - 18:00 | GKS Jastrzębie - Legionowia Legionowo | 3-1 |
19-05-2018 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - Rozwój Katowice | 3-3 |
19-05-2018 (So) - 18:00 | ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg | 4-2 |
20-05-2018 (N) - 16:00 | Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków | 0-2 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin | 0-0 |
20-05-2018 (N) - 16:00 | Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork | 3-1 |
Kolejka 33 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów | 2-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Błękitni Stargard Szczeciński | 2-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola | 3-3 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | ROW Rybnik - GKS Jastrzębie | 2-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Znicz Pruszków | 0-2 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Rozwój Katowice - ŁKS Łódź | 0-2 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg | 0-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Garbarnia Kraków - Warta Poznań | 1-1 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Wisła Puławy | 2-2 |
Kolejka 34 | ||
01-06-2018 (Pt) - 18:00 | ŁKS Łódź - Legionowia Legionowo | 2-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Garbarnia Kraków | 0-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg | 0-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice | 1-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Znicz Pruszków - ROW Rybnik | 3-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | GKS Jastrzębie - Gwardia Koszalin | 4-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork | 2-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo | 2-3 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | GKS Bełchatów - Radomiak Radom | 0-0 |