Timetable
Piłka nożna -
II liga,
2016/2017
Kolejka 1 | ||
29-07-2016 (Pt) - 20:30 | Miedź Legnica - Górnik Zabrze | 1-0 |
30-07-2016 (So) - 18:00 | Znicz Pruszków - Bytovia Bytów | 1-2 |
30-07-2016 (So) - 19:00 | Wisła Puławy - MKS Kluczbork | 0-0 |
30-07-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-2 |
30-07-2016 (So) - 18:00 | Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów | 3-0 |
30-07-2016 (So) - 18:00 | GKS Katowice - Wigry Suwałki | 0-1 |
31-07-2016 (N) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec | 2-2 |
31-07-2016 (N) - 18:00 | GKS Tychy - Pogoń Siedlce | 0-1 |
01-08-2016 (Pn) - 19:00 | Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz | 0-0 |
Kolejka 2 | ||
05-08-2016 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Stal Mielec | 1-1 |
05-08-2016 (Pt) - 19:00 | Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-2 |
05-08-2016 (Pt) - 19:47 | Wigry Suwałki - Znicz Pruszków | 2-1 |
06-08-2016 (So) - 18:30 | Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce | 1-0 |
06-08-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy | 0-1 |
06-08-2016 (So) - 20:00 | MKS Kluczbork - Miedź Legnica | 2-2 |
06-08-2016 (So) - 18:00 | Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn | 5-4 |
06-08-2016 (So) - 19:00 | Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy | 1-1 |
07-08-2016 (N) - 18:00 | Chrobry Głogów - GKS Katowice | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
12-08-2016 (Pt) - 18:00 | Znicz Pruszków - Chrobry Głogów | 0-0 |
12-08-2016 (Pt) - 20:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki | 1-1 |
12-08-2016 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz | 0-0 |
13-08-2016 (So) - 18:00 | GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
13-08-2016 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz | 0-3 |
14-08-2016 (N) - 19:00 | Wisła Puławy - Bytovia Bytów | 2-1 |
14-08-2016 (N) - 18:00 | GKS Tychy - Górnik Zabrze | 2-1 |
14-08-2016 (N) - 19:00 | Stal Mielec - MKS Kluczbork | 1-1 |
14-08-2016 (N) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec | 0-0 |
Kolejka 4 | ||
19-08-2016 (Pt) - 20:30 | Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce | 2-0 |
19-08-2016 (Pt) - 19:00 | Bytovia Bytów - Miedź Legnica | 1-0 |
19-08-2016 (Pt) - 19:47 | Wigry Suwałki - Wisła Puławy | 3-2 |
19-08-2016 (Pt) - 19:00 | Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków | 1-1 |
20-08-2016 (So) - 19:00 | Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-2 |
20-08-2016 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Stal Mielec | 3-1 |
20-08-2016 (So) - 20:00 | MKS Kluczbork - GKS Tychy | 1-1 |
20-08-2016 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - GKS Katowice | 1-1 |
21-08-2016 (N) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz | 2-0 |
Kolejka 5 | ||
23-08-2016 (Wt) - 17:30 | Stal Mielec - Bytovia Bytów | 2-2 |
24-08-2016 (Śr) - 17:30 | GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec | 0-0 |
24-08-2016 (Śr) - 19:00 | Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn | 0-3 |
24-08-2016 (Śr) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice | 0-1 |
24-08-2016 (Śr) - 19:00 | Wisła Puławy - Chrobry Głogów | 3-4 |
24-08-2016 (Śr) - 18:00 | Miedź Legnica - Wigry Suwałki | 0-1 |
24-08-2016 (Śr) - 19:00 | GKS Tychy - Olimpia Grudziądz | 1-1 |
24-08-2016 (Śr) - 19:00 | Pogoń Siedlce - MKS Kluczbork | 1-1 |
24-08-2016 (Śr) - 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
27-08-2016 (So) - 18:00 | GKS Katowice - Znicz Pruszków | 2-0 |
27-08-2016 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-0 |
27-08-2016 (So) - 17:30 | Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze | 2-1 |
27-08-2016 (So) - 20:00 | MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz | 1-2 |
27-08-2016 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce | 1-0 |
28-08-2016 (N) - 19:00 | Bytovia Bytów - GKS Tychy | 1-1 |
28-08-2016 (N) - 17:00 | Wigry Suwałki - Stal Mielec | 6-0 |
28-08-2016 (N) - 18:00 | Chrobry Głogów - Miedź Legnica | 1-1 |
28-08-2016 (N) - 17:00 | Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
02-09-2016 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice | 0-2 |
02-09-2016 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice | 2-0 |
03-09-2016 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - Zagłębie Sosnowiec | 1-4 |
03-09-2016 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Stomil Olsztyn | 1-1 |
03-09-2016 (So) - 18:00 | Stal Mielec - Chrobry Głogów | 1-4 |
03-09-2016 (So) - 18:00 | GKS Tychy - Wigry Suwałki | 2-1 |
06-09-2016 (Wt) - 19:00 | Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów | 1-0 |
14-09-2016 (Śr) - 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
14-09-2016 (Śr) - 20:00 | Górnik Zabrze - MKS Kluczbork | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
09-09-2016 (Pt) - 19:00 | GKS Katowice - Wisła Puławy | 2-1 |
09-09-2016 (Pt) - 19:00 | Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec | 2-0 |
10-09-2016 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork | 4-0 |
10-09-2016 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Górnik Zabrze | 1-2 |
10-09-2016 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz | 2-0 |
10-09-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głogów - GKS Tychy | 2-2 |
10-09-2016 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Miedź Legnica | 0-1 |
10-09-2016 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-1 |
11-09-2016 (N) - 17:30 | Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce | 1-4 |
Kolejka 9 | ||
16-09-2016 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec | 4-5 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Znicz Pruszków | 1-2 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - GKS Katowice | 2-2 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Stal Mielec - Stomil Olsztyn | 0-0 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki | 2-1 |
17-09-2016 (So) - 18:00 | Górnik Zabrze - Bytovia Bytów | 0-0 |
18-09-2016 (N) - 18:00 | GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice | 0-2 |
18-09-2016 (N) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów | 2-0 |
18-09-2016 (N) - 18:00 | MKS Kluczbork - Olimpia Grudziądz | 3-2 |
Kolejka 10 | ||
23-09-2016 (Pt) - 19:00 | Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce | 2-1 |
24-09-2016 (So) - 19:00 | Znicz Pruszków - Miedź Legnica | 0-0 |
24-09-2016 (So) - 18:30 | Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz | 3-5 |
24-09-2016 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - GKS Tychy | 4-0 |
24-09-2016 (So) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Puławy | 0-0 |
24-09-2016 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz | 2-1 |
24-09-2016 (So) - 19:00 | Wigry Suwałki - Górnik Zabrze | 0-0 |
25-09-2016 (N) - 18:00 | Bytovia Bytów - MKS Kluczbork | 2-0 |
25-09-2016 (N) - 18:00 | GKS Katowice - Stal Mielec | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
30-09-2016 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-1 |
01-10-2016 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec | 1-1 |
01-10-2016 (So) - 17:00 | Stal Mielec - Znicz Pruszków | 3-1 |
01-10-2016 (So) - 15:00 | GKS Tychy - GKS Katowice | 1-0 |
01-10-2016 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Wigry Suwałki | 0-0 |
01-10-2016 (So) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów | 2-3 |
02-10-2016 (N) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn | 1-0 |
02-10-2016 (N) - 12:45 | Górnik Zabrze - Chrobry Głogów | 2-1 |
04-10-2016 (Wt) - 17:00 | Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
Kolejka 12 | ||
07-10-2016 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - GKS Tychy | 2-0 |
08-10-2016 (So) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów | 3-3 |
08-10-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głogów - MKS Kluczbork | 3-0 |
08-10-2016 (So) - 15:00 | Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze | 1-1 |
08-10-2016 (So) - 14:00 | Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz | 0-0 |
08-10-2016 (So) - 16:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec | 0-1 |
08-10-2016 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Miedź Legnica | 1-5 |
09-10-2016 (N) - 15:00 | GKS Katowice - Pogoń Siedlce | 1-0 |
18-10-2016 (Wt) - 18:00 | Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz | 0-2 |
Kolejka 13 | ||
14-10-2016 (Pt) - 19:00 | Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów | 2-1 |
15-10-2016 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Wigry Suwałki | 1-1 |
15-10-2016 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
15-10-2016 (So) - 17:00 | Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice | 0-1 |
15-10-2016 (So) - 17:00 | Stal Mielec - Wisła Puławy | 0-1 |
15-10-2016 (So) - 17:45 | GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-1 |
16-10-2016 (N) - 17:45 | Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica | 1-0 |
16-10-2016 (N) - 15:00 | Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków | 1-0 |
16-10-2016 (N) - 18:00 | Górnik Zabrze - Stomil Olsztyn | 2-0 |
Kolejka 14 | ||
21-10-2016 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz | 1-3 |
21-10-2016 (Pt) - 18:00 | Chrobry Głogów - Bytovia Bytów | 3-3 |
22-10-2016 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - GKS Tychy | 2-1 |
22-10-2016 (So) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce | 0-0 |
22-10-2016 (So) - 17:00 | Stal Mielec - Miedź Legnica | 1-0 |
22-10-2016 (So) - 17:45 | Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki | 2-0 |
22-10-2016 (So) - 16:00 | Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
23-10-2016 (N) - 17:45 | GKS Katowice - Górnik Zabrze | 1-1 |
09-11-2016 (Śr) - 18:00 | Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
29-10-2016 (So) - 17:00 | GKS Tychy - Miedź Legnica | 0-2 |
29-10-2016 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Wisła Puławy | 2-1 |
29-10-2016 (So) - 16:00 | Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-0 |
29-10-2016 (So) - 18:00 | Górnik Zabrze - Znicz Pruszków | 0-1 |
29-10-2016 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - GKS Katowice | 0-2 |
29-10-2016 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn | 0-0 |
29-10-2016 (So) - 17:45 | Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice | 0-1 |
30-10-2016 (N) - 17:00 | Wigry Suwałki - Chrobry Głogów | 2-2 |
30-10-2016 (N) - 17:45 | Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec | 2-0 |
Kolejka 16 | ||
04-11-2016 (Pt) - 19:00 | GKS Katowice - Olimpia Grudziądz | 1-0 |
04-11-2016 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - MKS Kluczbork | 1-0 |
05-11-2016 (So) - 16:00 | Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki | 3-2 |
05-11-2016 (So) - 13:30 | Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów | 3-1 |
05-11-2016 (So) - 17:45 | Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów | 0-2 |
05-11-2016 (So) - 16:00 | Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz | 0-0 |
05-11-2016 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Miedź Legnica | 0-4 |
05-11-2016 (So) - 16:00 | Stal Mielec - GKS Tychy | 3-2 |
06-11-2016 (N) - 17:45 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze | 3-3 |
Kolejka 17 | ||
12-11-2016 (So) - 16:00 | Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice | 1-3 |
12-11-2016 (So) - 17:00 | Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn | 2-1 |
12-11-2016 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - GKS Katowice | 1-0 |
12-11-2016 (So) - 16:00 | Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica | 1-0 |
13-11-2016 (N) - 15:00 | Górnik Zabrze - Wisła Puławy | 4-0 |
13-11-2016 (N) - 16:00 | MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-1 |
23-11-2016 (Śr) - 18:00 | Pogoń Siedlce - Stal Mielec | 1-0 |
23-11-2016 (Śr) - 18:00 | GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec | 3-0 |
15-03-2017 (Śr) - 18:30 | Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków | 1-0 |
Kolejka 18 | ||
18-11-2016 (Pt) - 17:00 | Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn | 3-0 |
19-11-2016 (So) - 17:45 | Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
19-11-2016 (So) - 17:00 | Wigry Suwałki - GKS Katowice | 3-2 |
19-11-2016 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Znicz Pruszków | 0-1 |
19-11-2016 (So) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz | 0-3 |
19-11-2016 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Wisła Puławy | 2-2 |
19-11-2016 (So) - 16:00 | Pogoń Siedlce - GKS Tychy | 1-0 |
20-11-2016 (N) - 17:45 | Górnik Zabrze - Miedź Legnica | 0-2 |
19-04-2017 (Śr) - 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec | 1-0 |
Kolejka 19 | ||
25-11-2016 (Pt) - 18:00 | Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz | 0-1 |
25-11-2016 (Pt) - 17:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów | 2-1 |
25-11-2016 (Pt) - 18:30 | Znicz Pruszków - Wigry Suwałki | 4-5 |
26-11-2016 (So) - 17:45 | GKS Katowice - Chrobry Głogów | 2-1 |
26-11-2016 (So) - 13:30 | Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice | 1-1 |
27-11-2016 (N) - 17:45 | Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec | 0-2 |
27-11-2016 (N) - 15:00 | Stal Mielec - Górnik Zabrze | 1-2 |
25-02-2017 (So) - 18:00 | Miedź Legnica - MKS Kluczbork | 2-0 |
05-04-2017 (Śr) - 18:00 | GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz | 2-1 |
Kolejka 20 | ||
03-03-2017 (Pt) - 20:45 | Górnik Zabrze - GKS Tychy | 1-0 |
04-03-2017 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Znicz Pruszków | 1-1 |
04-03-2017 (So) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn | 1-1 |
04-03-2017 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Wisła Puławy | 0-1 |
04-03-2017 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica | 2-1 |
04-03-2017 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Stal Mielec | 0-1 |
04-03-2017 (So) - 16:00 | Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce | 4-0 |
04-03-2017 (So) - 17:45 | Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice | 2-2 |
05-03-2017 (N) - 17:00 | Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-0 |
Kolejka 21 | ||
10-03-2017 (Pt) - 20:45 | GKS Katowice - Stomil Olsztyn | 2-2 |
10-03-2017 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice | 3-3 |
10-03-2017 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Bytovia Bytów | 2-1 |
11-03-2017 (So) - 17:45 | Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec | 5-0 |
11-03-2017 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze | 2-1 |
11-03-2017 (So) - 16:00 | GKS Tychy - MKS Kluczbork | 4-2 |
11-03-2017 (So) - 17:00 | Stal Mielec - Olimpia Grudziądz | 1-0 |
11-03-2017 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Wigry Suwałki | 0-1 |
11-03-2017 (So) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
17-03-2017 (Pt) - 19:00 | Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz | 2-0 |
17-03-2017 (Pt) - 20:45 | Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice | 1-0 |
18-03-2017 (So) - 17:00 | Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków | 5-1 |
18-03-2017 (So) - 17:45 | Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-1 |
18-03-2017 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Wisła Puławy | 1-2 |
18-03-2017 (So) - 17:00 | Wigry Suwałki - Miedź Legnica | 0-1 |
18-03-2017 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Stal Mielec | 2-2 |
18-03-2017 (So) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - GKS Tychy | 1-0 |
18-03-2017 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Pogoń Siedlce | 2-2 |
Kolejka 23 | ||
24-03-2017 (Pt) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn | 2-2 |
25-03-2017 (So) - 16:00 | Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork | 4-1 |
25-03-2017 (So) - 15:00 | GKS Tychy - Bytovia Bytów | 1-0 |
25-03-2017 (So) - 17:00 | Stal Mielec - Wigry Suwałki | 2-1 |
25-03-2017 (So) - 12:45 | Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice | 0-0 |
04-04-2017 (Wt) - 16:00 | Znicz Pruszków - GKS Katowice | 1-4 |
05-04-2017 (Śr) - 18:30 | Miedź Legnica - Chrobry Głogów | 1-2 |
05-04-2017 (Śr) - 18:30 | Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz | 1-4 |
12-04-2017 (Śr) - 18:00 | Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
31-03-2017 (Pt) - 20:45 | GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-2 |
31-03-2017 (Pt) - 19:00 | Chrobry Głogów - Stal Mielec | 0-1 |
31-03-2017 (Pt) - 19:00 | Wigry Suwałki - GKS Tychy | 1-0 |
31-03-2017 (Pt) - 18:30 | Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz | 2-0 |
01-04-2017 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce | 1-3 |
01-04-2017 (So) - 17:45 | Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica | 0-0 |
01-04-2017 (So) - 18:00 | Stomil Olsztyn - Wisła Puławy | 3-2 |
01-04-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Górnik Zabrze | 2-1 |
01-04-2017 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - Znicz Pruszków | 0-3 |
Kolejka 25 | ||
07-04-2017 (Pt) - 20:45 | Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice | 0-1 |
08-04-2017 (So) - 20:00 | Wisła Puławy - GKS Katowice | 0-3 |
08-04-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec | 0-4 |
08-04-2017 (So) - 17:45 | Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz | 2-1 |
08-04-2017 (So) - 17:00 | Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów | 3-1 |
08-04-2017 (So) - 18:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków | 2-0 |
09-04-2017 (N) - 16:00 | Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki | 1-2 |
09-04-2017 (N) - 17:00 | GKS Tychy - Chrobry Głogów | 0-2 |
09-04-2017 (N) - 17:00 | Miedź Legnica - Stomil Olsztyn | 2-2 |
Kolejka 26 | ||
13-04-2017 (Cz) - 20:45 | GKS Katowice - Miedź Legnica | 0-2 |
15-04-2017 (So) - 17:45 | Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-0 |
15-04-2017 (So) - 16:00 | Znicz Pruszków - Wisła Puławy | 0-3 |
15-04-2017 (So) - 12:00 | Stomil Olsztyn - Stal Mielec | 0-4 |
15-04-2017 (So) - 16:00 | Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy | 1-4 |
15-04-2017 (So) - 16:00 | Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce | 2-0 |
15-04-2017 (So) - 13:00 | Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz | 0-1 |
15-04-2017 (So) - 16:00 | Bytovia Bytów - Górnik Zabrze | 0-1 |
15-04-2017 (So) - 19:00 | Olimpia Grudziądz - MKS Kluczbork | 2-0 |
Kolejka 27 | ||
21-04-2017 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Znicz Pruszków | 2-0 |
21-04-2017 (Pt) - 20:45 | Górnik Zabrze - Wigry Suwałki | 0-0 |
22-04-2017 (So) - 19:00 | Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec | 3-1 |
22-04-2017 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Bytovia Bytów | 2-2 |
22-04-2017 (So) - 17:00 | Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów | 1-0 |
22-04-2017 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice | 1-2 |
22-04-2017 (So) - 18:00 | GKS Tychy - Stomil Olsztyn | 2-2 |
22-04-2017 (So) - 17:45 | Stal Mielec - GKS Katowice | 3-3 |
22-04-2017 (So) - 20:00 | Wisła Puławy - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-1 |
Kolejka 28 | ||
28-04-2017 (Pt) - 20:45 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica | 2-1 |
28-04-2017 (Pt) - 19:00 | Chrobry Głogów - Górnik Zabrze | 2-0 |
28-04-2017 (Pt) - 19:00 | Znicz Pruszków - Stal Mielec | 1-0 |
29-04-2017 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy | 3-1 |
29-04-2017 (So) - 17:00 | GKS Katowice - GKS Tychy | 3-0 |
29-04-2017 (So) - 18:30 | Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce | 1-1 |
29-04-2017 (So) - 18:00 | Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz | 1-2 |
29-04-2017 (So) - 19:00 | Wigry Suwałki - MKS Kluczbork | 2-0 |
29-04-2017 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz | 0-0 |
Kolejka 29 | ||
05-05-2017 (Pt) - 20:45 | Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice | 6-1 |
05-05-2017 (Pt) - 19:00 | GKS Tychy - Znicz Pruszków | 4-1 |
05-05-2017 (Pt) - 18:00 | Miedź Legnica - Wisła Puławy | 1-1 |
06-05-2017 (So) - 15:00 | Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 0-1 |
06-05-2017 (So) - 18:00 | Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec | 0-1 |
06-05-2017 (So) - 19:00 | Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki | 0-0 |
06-05-2017 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Chrobry Głogów | 3-2 |
06-05-2017 (So) - 18:00 | Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn | 2-1 |
06-05-2017 (So) - 17:00 | Pogoń Siedlce - GKS Katowice | 0-1 |
Kolejka 30 | ||
12-05-2017 (Pt) - 19:00 | Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec | 2-1 |
12-05-2017 (Pt) - 19:00 | Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
12-05-2017 (Pt) - 17:45 | GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz | 0-1 |
12-05-2017 (Pt) - 19:30 | Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce | 2-1 |
13-05-2017 (So) - 20:00 | Wisła Puławy - Stal Mielec | 0-0 |
13-05-2017 (So) - 17:45 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy | 2-2 |
13-05-2017 (So) - 19:45 | Stomil Olsztyn - Górnik Zabrze | 2-4 |
13-05-2017 (So) - 18:00 | Chojniczanka Chojnice - MKS Kluczbork | 1-1 |
13-05-2017 (So) - 19:00 | Wigry Suwałki - Bytovia Bytów | 3-2 |
Kolejka 31 | ||
16-05-2017 (Wt) - 20:30 | Górnik Zabrze - GKS Katowice | 1-0 |
16-05-2017 (Wt) - 17:00 | Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków | 5-2 |
17-05-2017 (Śr) - 18:30 | Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3-0 |
17-05-2017 (Śr) - 19:00 | Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec | 0-3 |
17-05-2017 (Śr) - 18:00 | Bytovia Bytów - Chrobry Głogów | 2-1 |
17-05-2017 (Śr) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice | 0-1 |
17-05-2017 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn | 1-2 |
17-05-2017 (Śr) - 19:00 | Miedź Legnica - Stal Mielec | 1-2 |
25-05-2017 (Cz) - 18:00 | GKS Tychy - Wisła Puławy | 2-0 |
Kolejka 32 | ||
20-05-2017 (So) - 19:00 | Miedź Legnica - GKS Tychy | 3-2 |
20-05-2017 (So) - 15:00 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz | 2-1 |
20-05-2017 (So) - 18:00 | GKS Katowice - MKS Kluczbork | 2-3 |
21-05-2017 (N) - 18:00 | Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
21-05-2017 (N) - 20:30 | Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec | 1-1 |
21-05-2017 (N) - 17:00 | Chrobry Głogów - Wigry Suwałki | 2-1 |
21-05-2017 (N) - 18:00 | Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów | 1-1 |
21-05-2017 (N) - 12:00 | Znicz Pruszków - Górnik Zabrze | 1-2 |
22-05-2017 (Pn) - 18:00 | Wisła Puławy - Pogoń Siedlce | 1-1 |
Kolejka 33 | ||
28-05-2017 (N) - 12:30 | Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec | 1-0 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice | 2-3 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn | 1-0 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Olimpia Grudziądz - GKS Katowice | 0-2 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | MKS Kluczbork - Znicz Pruszków | 2-2 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 4-0 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy | 0-0 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | Miedź Legnica - Pogoń Siedlce | 3-0 |
28-05-2017 (N) - 12:30 | GKS Tychy - Stal Mielec | 1-4 |
Kolejka 34 | ||
04-06-2017 (N) - 12:30 | Stal Mielec - Pogoń Siedlce | 1-2 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz | 2-0 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Wisła Puławy - Górnik Zabrze | 0-1 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork | 3-1 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz | 0-1 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | GKS Katowice - Bytovia Bytów | 1-1 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki | 1-4 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów | 2-2 |
04-06-2017 (N) - 12:30 | Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy | 2-1 |