Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Opole 4 (gr. 8),
2015/2016
Kolejka 1 | ||
23-08-2015 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - LZS Wojsław | 2-0 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Kolnica | 1-0 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Jankowice | 1-0 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | Alfa Żelazna - LZS II Michałów | 0-6 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Młodoszowice - LZS Gałążczyce | 1-4 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 6-1 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Victoria Wierzbnik | 1-0 |
Kolejka 2 | ||
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Kolnica - LZS Wojsław | 0-1 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS II Kopice | 2-6 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS II Starowice - Czarni Przylesie Dolne | 8-2 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Gałążczyce - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-3 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - LZS Młodoszowice | 10-0 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Alfa Żelazna | 3-1 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - KGKS Krasna Góra | 1-0 |
Kolejka 3 | ||
06-09-2015 (N) - 16:30 | KGKS Krasna Góra - LZS Kolnica | 1-0 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | Alfa Żelazna - Spartan Wójtowice | 0-1 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LZS Młodoszowice - LZS Jankowice | 2-4 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS II Michałów | 2-0 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Gałążczyce | 5-1 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LZS II Starowice - LZS II Kopice | 7-0 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LZS Wojsław - Victoria Wierzbnik | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Kolnica - Victoria Wierzbnik | 0-0 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS II Starowice - LZS Wojsław | 1-0 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Gałążczyce - LZS II Kopice | 1-2 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS II Michałów - Czarni Przylesie Dolne | 2-3 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-5 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - LZS Młodoszowice | 6-1 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Alfa Żelazna | 8-1 |
Kolejka 5 | ||
20-09-2015 (N) - 16:00 | Alfa Żelazna - LZS Kolnica | 0-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Młodoszowice - KGKS Krasna Góra | 2-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Spartan Wójtowice | 3-0 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Jankowice | 0-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - LZS II Michałów | 2-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Wojsław - LZS Gałążczyce | 5-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS II Starowice - Victoria Wierzbnik | 3-0 v.o. |
Kolejka 6 | ||
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS Kolnica | 3-0 v.o. |
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS Gałążczyce - Victoria Wierzbnik | 0-8 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS II Michałów - LZS Wojsław | 2-3 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - LZS II Kopice | 0-1 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - Czarni Przylesie Dolne | 0-5 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-0 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | Alfa Żelazna - LZS Młodoszowice | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
04-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Młodoszowice - LZS Kolnica | 1-2 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Alfa Żelazna | 3-0 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - KGKS Krasna Góra | 2-0 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | LZS II Kopice - Spartan Wójtowice | 3-1 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Wojsław - LZS Jankowice | 3-1 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - LZS II Michałów | 0-0 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS Gałążczyce | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
11-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Kolnica - LZS Gałążczyce | 1-0 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS II Michałów | 13-1 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - Victoria Wierzbnik | 1-0 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - LZS Wojsław | 3-1 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - LZS II Kopice | 3-1 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | Alfa Żelazna - Czarni Przylesie Dolne | 0-3 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Młodoszowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-7 |
Kolejka 9 | ||
18-10-2015 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Kolnica | 4-1 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Młodoszowice | 2-0 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS II Kopice - Alfa Żelazna | 4-2 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Wojsław - KGKS Krasna Góra | 3-1 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - Spartan Wójtowice | 4-3 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS II Starowice - LZS Jankowice | 6-0 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Gałążczyce - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
Kolejka 10 | ||
25-10-2015 (N) - 13:30 | LZS Kolnica - LZS II Michałów | 2-2 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | LZS Jankowice - LZS Gałążczyce | 1-0 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | LZS II Starowice - Spartan Wójtowice | 2-3 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | KGKS Krasna Góra - Victoria Wierzbnik | 0-0 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | Alfa Żelazna - LZS Wojsław | 0-4 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | LZS Młodoszowice - LZS II Kopice | 2-6 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni Przylesie Dolne | 3-0 |
Kolejka 11 | ||
08-11-2015 (N) - 13:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Kolnica | 0-1 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Kopice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 6-5 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Wojsław - LZS Młodoszowice | 4-2 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | Victoria Wierzbnik - Alfa Żelazna | 8-1 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - KGKS Krasna Góra | 2-0 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Gałążczyce - Spartan Wójtowice | 0-2 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Michałów - LZS Jankowice | 3-5 |
Kolejka 12 | ||
15-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Kolnica - LZS Jankowice | 4-1 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | Spartan Wójtowice - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
15-11-2015 (N) - 13:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Gałążczyce | 4-3 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - Alfa Żelazna | 12-0 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Młodoszowice - Victoria Wierzbnik | 2-4 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Wojsław | 5-4 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS II Kopice | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Kopice - LZS Kolnica | 2-5 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Wojsław - Czarni Przylesie Dolne | 1-2 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | Victoria Wierzbnik - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-1 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Starowice - LZS Młodoszowice | 8-1 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Gałążczyce - Alfa Żelazna | 2-4 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS II Michałów - KGKS Krasna Góra | 1-5 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Jankowice - Spartan Wójtowice | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Kolnica - Spartan Wójtowice | 2-1 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - KGKS Krasna Góra | 1-6 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS II Michałów - Alfa Żelazna | 0-3 v.o. |
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Gałążczyce - LZS Młodoszowice | 1-1 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS II Starowice | 1-13 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - Czarni Przylesie Dolne | 3-1 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Wojsław - LZS II Kopice | 4-1 |
Kolejka 15 | ||
20-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Wojsław - LZS Kolnica | 2-2 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | LZS II Kopice - Victoria Wierzbnik | 3-2 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS II Starowice | 1-10 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Gałążczyce | 1-1 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Młodoszowice - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
20-03-2016 (N) - 15:00 | Alfa Żelazna - LZS Jankowice | 0-3 v.o. |
20-03-2016 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - Spartan Wójtowice | 2-0 |
Kolejka 16 | ||
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Kolnica - KGKS Krasna Góra | 1-2 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - Alfa Żelazna | 3-0 v.o. |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - LZS Młodoszowice | 3-0 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS II Michałów - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-3 v.o. |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Gałążczyce - Czarni Przylesie Dolne | 1-5 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - LZS II Starowice | 3-7 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Wojsław | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
10-04-2016 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Kolnica | 1-0 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Wojsław - LZS II Starowice | 0-2 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LZS II Kopice - LZS Gałążczyce | 5-1 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
10-04-2016 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Jankowice | 10-1 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Młodoszowice - Spartan Wójtowice | 3-3 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | Alfa Żelazna - KGKS Krasna Góra | 0-3 v.o. |
Kolejka 18 | ||
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Kolnica - Alfa Żelazna | 3-0 v.o. |
17-04-2016 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Młodoszowice | 1-1 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-0 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - Czarni Przylesie Dolne | 2-7 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS II Michałów - LZS II Kopice | 0-3 v.o. |
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Gałążczyce - LZS Wojsław | 1-7 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - LZS II Starowice | 2-3 |
Kolejka 19 | ||
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Kolnica - LZS II Starowice | 2-4 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | Victoria Wierzbnik - LZS Gałążczyce | 3-0 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Wojsław - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS II Kopice - LZS Jankowice | 5-0 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | Czarni Przylesie Dolne - Spartan Wójtowice | 5-1 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - KGKS Krasna Góra | 2-1 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Młodoszowice - Alfa Żelazna | 3-0 v.o. |
Kolejka 20 | ||
01-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Kolnica - LZS Młodoszowice | 1-2 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | Alfa Żelazna - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-3 v.o. |
01-05-2016 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Czarni Przylesie Dolne | 2-1 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS II Kopice | 7-3 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - LZS Wojsław | 4-1 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - Victoria Wierzbnik | 0-3 v.o. |
01-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Gałążczyce - LZS II Starowice | 2-5 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2016 (So) - 17:00 | LZS Wojsław - Spartan Wójtowice | 0-1 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Alfa Żelazna | 3-0 v.o. |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - KGKS Krasna Góra | 0-4 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Młodoszowice | 4-2 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Jankowice | 0-1 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - LZS II Starowice | 0-3 v.o. |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Gałążczyce - LZS Kolnica | 0-3 |
Kolejka 22 | ||
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Kolnica - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-1 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Młodoszowice - Czarni Przylesie Dolne | 4-5 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | Alfa Żelazna - LZS II Kopice | 0-3 v.o. |
15-05-2016 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Wojsław | 4-3 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Victoria Wierzbnik | 1-2 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - LZS II Starowice | 1-4 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - LZS Gałążczyce | 0-3 v.o. |
Kolejka 23 | ||
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - LZS Kolnica | 0-3 v.o. |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Gałążczyce - LZS Jankowice | 2-5 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS II Starowice | 2-2 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - KGKS Krasna Góra | 0-0 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Wojsław - Alfa Żelazna | 3-0 v.o. |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - LZS Młodoszowice | 5-2 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-6 |
Kolejka 24 | ||
29-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Kolnica - Czarni Przylesie Dolne | 3-2 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS II Kopice | 3-0 v.o. |
29-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Młodoszowice - LZS Wojsław | 1-5 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | Alfa Żelazna - Victoria Wierzbnik | 0-3 v.o. |
29-05-2016 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS II Starowice | 2-1 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Gałążczyce | 6-0 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
Kolejka 25 | ||
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - LZS Kolnica | 2-0 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS II Michałów - Spartan Wójtowice | 0-3 v.o. |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Gałążczyce - KGKS Krasna Góra | 1-8 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | Alfa Żelazna - LZS II Starowice | 0-3 v.o. |
05-06-2016 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Młodoszowice | 5-0 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Wojsław - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-2 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS II Kopice - Czarni Przylesie Dolne | 1-3 |
Kolejka 26 | ||
12-06-2016 (N) - 14:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Wojsław | 6-4 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Victoria Wierzbnik | 2-2 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | LZS Młodoszowice - LZS II Starowice | 7-2 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | Alfa Żelazna - LZS Gałążczyce | 0-3 v.o. |
12-06-2016 (N) - 14:00 | KGKS Krasna Góra - LZS II Michałów | 3-0 v.o. |
12-06-2016 (N) - 14:00 | Spartan Wójtowice - LZS Jankowice | 7-1 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | LZS Kolnica - LZS II Kopice | 1-1 |