Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 2,
2015/2016
Kolejka 1 | ||
22-08-2015 (So) - 17:00 | Polonia Karłowice - LZS Popielów | 5-2 |
22-08-2015 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Sokół Bierdzany | 7-0 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Luboszyce - LZS Brynica | 0-4 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | LKS Ligota Turawska - Stal II Brzeg | 2-1 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - Orzeł Olszanka | 3-4 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - Start Siołkowice | 0-1 |
23-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Jełowa - Olimpia II Lewin Brzeski | 5-0 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2015 (So) - 17:00 | LZS Popielów - LKS Ligota Turawska | 2-0 |
29-08-2015 (So) - 17:00 | Start Siołkowice - LZS Kępa | 2-2 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Sokół Bierdzany - TOR II Dobrzeń | 1-1 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Polonia Karłowice | 2-0 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | LZS Jełowa - KS Skarbimierz | 5-0 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - LZS Luboszyce | 2-3 |
30-08-2015 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Brynica | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
05-09-2015 (So) - 16:30 | LZS Kępa - LZS Jełowa | 3-1 |
05-09-2015 (So) - 16:30 | Polonia Karłowice - Sokół Bierdzany | 9-1 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | KS Skarbimierz - Olimpia II Lewin Brzeski | 0-2 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | TOR II Dobrzeń - Start Siołkowice | 1-5 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LKS Ligota Turawska - Orzeł Olszanka | 3-0 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LZS Luboszyce - LZS Popielów | 1-2 |
06-09-2015 (N) - 16:30 | LZS Brynica - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
Kolejka 4 | ||
12-09-2015 (So) - 16:00 | LZS Popielów - LZS Brynica | 2-2 |
12-09-2015 (So) - 16:00 | Start Siołkowice - Polonia Karłowice | 3-0 |
12-09-2015 (So) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Stal II Brzeg | 4-1 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | Sokół Bierdzany - LKS Ligota Turawska | 4-8 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LZS Luboszyce | 4-0 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | KS Skarbimierz - LZS Kępa | 0-6 |
13-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Jełowa - TOR II Dobrzeń | 3-0 |
Kolejka 5 | ||
19-09-2015 (So) - 16:00 | Polonia Karłowice - LZS Jełowa | 4-2 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Kępa - Olimpia II Lewin Brzeski | 4-0 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | TOR II Dobrzeń - KS Skarbimierz | 7-1 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LKS Ligota Turawska - Start Siołkowice | 0-2 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Luboszyce - Sokół Bierdzany | 4-2 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | LZS Brynica - Orzeł Olszanka | 3-0 |
20-09-2015 (N) - 16:00 | Stal II Brzeg - LZS Popielów | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2015 (So) - 15:00 | Start Siołkowice - LZS Luboszyce | 2-0 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | KS Skarbimierz - Polonia Karłowice | 3-4 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS Jełowa - LKS Ligota Turawska | 5-2 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | LZS Kępa - TOR II Dobrzeń | 3-0 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | Sokół Bierdzany - LZS Brynica | 3-4 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - Stal II Brzeg | 4-0 |
27-09-2015 (N) - 15:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Popielów | 0-3 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2015 (So) - 15:00 | Polonia Karłowice - LZS Kępa | 0-3 v.o. |
03-10-2015 (So) - 15:00 | LZS Brynica - Start Siołkowice | 0-3 |
03-10-2015 (So) - 15:00 | LZS Popielów - Orzeł Olszanka | 1-1 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | Stal II Brzeg - Sokół Bierdzany | 2-0 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Luboszyce - LZS Jełowa | 3-8 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | LKS Ligota Turawska - KS Skarbimierz | 3-2 |
04-10-2015 (N) - 15:00 | TOR II Dobrzeń - Olimpia II Lewin Brzeski | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
10-10-2015 (So) - 15:00 | LZS Kępa - LKS Ligota Turawska | 4-0 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Orzeł Olszanka | 1-1 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | Sokół Bierdzany - LZS Popielów | 2-3 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | Start Siołkowice - Stal II Brzeg | 4-2 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Jełowa - LZS Brynica | 2-4 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | KS Skarbimierz - LZS Luboszyce | 6-2 |
11-10-2015 (N) - 15:00 | TOR II Dobrzeń - Polonia Karłowice | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
17-10-2015 (So) - 15:00 | LZS Popielów - Start Siołkowice | 0-2 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | Polonia Karłowice - Olimpia II Lewin Brzeski | 6-4 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LKS Ligota Turawska - TOR II Dobrzeń | 4-1 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Luboszyce - LZS Kępa | 0-6 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | LZS Brynica - KS Skarbimierz | 1-1 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | Stal II Brzeg - LZS Jełowa | 2-3 |
18-10-2015 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - Sokół Bierdzany | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2015 (So) - 13:30 | Polonia Karłowice - LKS Ligota Turawska | 3-1 |
24-10-2015 (So) - 13:30 | LZS Kępa - LZS Brynica | 1-1 |
24-10-2015 (So) - 13:30 | Start Siołkowice - Orzeł Olszanka | 3-2 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | Olimpia II Lewin Brzeski - Sokół Bierdzany | 6-3 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | LZS Jełowa - LZS Popielów | 6-1 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | KS Skarbimierz - Stal II Brzeg | 1-2 |
25-10-2015 (N) - 13:30 | TOR II Dobrzeń - LZS Luboszyce | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
07-11-2015 (So) - 13:00 | LZS Popielów - KS Skarbimierz | 1-4 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LKS Ligota Turawska - Olimpia II Lewin Brzeski | 5-3 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Luboszyce - Polonia Karłowice | 3-3 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Brynica - TOR II Dobrzeń | 0-2 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - LZS Kępa | 3-1 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | Orzeł Olszanka - LZS Jełowa | 0-2 |
08-11-2015 (N) - 13:00 | Sokół Bierdzany - Start Siołkowice | 1-4 |
Kolejka 12 | ||
14-11-2015 (So) - 13:00 | Polonia Karłowice - LZS Brynica | 4-2 |
14-11-2015 (So) - 13:00 | LZS Kępa - LZS Popielów | 3-2 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Start Siołkowice | 1-1 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Jełowa - Sokół Bierdzany | 8-1 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | KS Skarbimierz - Orzeł Olszanka | 1-4 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | TOR II Dobrzeń - Stal II Brzeg | 5-2 |
15-11-2015 (N) - 13:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Luboszyce | 4-0 |
Kolejka 13 | ||
21-11-2015 (So) - 13:00 | Start Siołkowice - LZS Jełowa | 0-0 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Luboszyce - Olimpia II Lewin Brzeski | 3-7 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Brynica - LKS Ligota Turawska | 0-2 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - Polonia Karłowice | 1-1 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | LZS Popielów - TOR II Dobrzeń | 0-2 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | Orzeł Olszanka - LZS Kępa | 1-0 |
22-11-2015 (N) - 13:00 | Sokół Bierdzany - KS Skarbimierz | 1-2 |
Kolejka 14 | ||
12-03-2016 (So) - 15:00 | Start Siołkowice - KS Skarbimierz | 5-1 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Jełowa | 1-5 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Sokół Bierdzany - LZS Kępa | 0-5 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - TOR II Dobrzeń | 4-2 |
13-03-2016 (N) - 15:00 | Stal II Brzeg - LKS Ligota Turawska | 0-3 v.o. |
13-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Brynica - LZS Luboszyce | 4-2 |
02-06-2016 (Cz) - 17:00 | LZS Popielów - Polonia Karłowice | 0-1 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2016 (So) - 15:00 | Polonia Karłowice - Orzeł Olszanka | 6-2 |
19-03-2016 (So) - 15:00 | LZS Kępa - Start Siołkowice | 0-1 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | TOR II Dobrzeń - Sokół Bierdzany | 3-1 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | KS Skarbimierz - LZS Jełowa | 0-7 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Popielów | 2-3 |
20-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Luboszyce - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
20-03-2016 (N) - 15:00 | LZS Brynica - Olimpia II Lewin Brzeski | 3-1 |
Kolejka 16 | ||
03-04-2016 (N) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - KS Skarbimierz | 0-0 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Jełowa - LZS Kępa | 4-3 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Start Siołkowice - TOR II Dobrzeń | 4-2 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Sokół Bierdzany - Polonia Karłowice | 1-5 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LKS Ligota Turawska | 3-2 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Popielów - LZS Luboszyce | 2-0 |
03-04-2016 (N) - 16:00 | Stal II Brzeg - LZS Brynica | 0-3 v.o. |
Kolejka 17 | ||
09-04-2016 (So) - 16:00 | LZS Kępa - KS Skarbimierz | 2-1 |
09-04-2016 (So) - 16:00 | Polonia Karłowice - Start Siołkowice | 2-5 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | Stal II Brzeg - Olimpia II Lewin Brzeski | 0-3 v.o. |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Brynica - LZS Popielów | 1-2 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Luboszyce - Orzeł Olszanka | 2-4 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | LKS Ligota Turawska - Sokół Bierdzany | 4-2 |
10-04-2016 (N) - 16:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Jełowa | 3-3 |
Kolejka 18 | ||
16-04-2016 (So) - 16:00 | Start Siołkowice - LKS Ligota Turawska | 3-0 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - LZS Brynica | 3-3 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | Sokół Bierdzany - LZS Luboszyce | 3-0 v.o. |
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Popielów - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
17-04-2016 (N) - 16:00 | LZS Jełowa - Polonia Karłowice | 1-2 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | KS Skarbimierz - TOR II Dobrzeń | 0-3 |
17-04-2016 (N) - 16:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Kępa | 0-2 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2016 (So) - 16:30 | Polonia Karłowice - KS Skarbimierz | 9-0 |
23-04-2016 (So) - 16:30 | TOR II Dobrzeń - LZS Kępa | 0-3 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LKS Ligota Turawska - LZS Jełowa | 4-4 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Luboszyce - Start Siołkowice | 2-2 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Brynica - Sokół Bierdzany | 1-3 |
24-04-2016 (N) - 16:30 | Stal II Brzeg - Orzeł Olszanka | 0-3 v.o. |
24-04-2016 (N) - 16:30 | LZS Popielów - Olimpia II Lewin Brzeski | 0-1 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2016 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Polonia Karłowice | 1-3 |
30-04-2016 (So) - 17:00 | Start Siołkowice - LZS Brynica | 3-0 |
30-04-2016 (So) - 12:00 | Orzeł Olszanka - LZS Popielów | 4-2 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | Sokół Bierdzany - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
01-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jełowa - LZS Luboszyce | 2-1 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - LKS Ligota Turawska | 7-3 |
01-05-2016 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń | 2-1 |
Kolejka 21 | ||
08-05-2016 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Olimpia II Lewin Brzeski | 1-2 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Sokół Bierdzany | 4-2 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - Start Siołkowice | 0-3 v.o. |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Brynica - LZS Jełowa | 0-1 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Luboszyce - KS Skarbimierz | 1-1 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Kępa | 0-1 |
08-05-2016 (N) - 17:00 | Polonia Karłowice - TOR II Dobrzeń | 9-2 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2016 (So) - 16:00 | KS Skarbimierz - LZS Brynica | 3-4 |
14-05-2016 (So) - 17:00 | Start Siołkowice - LZS Popielów | 2-0 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jełowa - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
15-05-2016 (N) - 17:00 | Sokół Bierdzany - Orzeł Olszanka | 2-1 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Kępa - LZS Luboszyce | 5-0 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - LKS Ligota Turawska | 5-0 |
15-05-2016 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - Polonia Karłowice | 1-4 |
Kolejka 23 | ||
22-05-2016 (N) - 17:00 | Sokół Bierdzany - Olimpia II Lewin Brzeski | 4-0 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Start Siołkowice | 4-3 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Popielów - LZS Jełowa | 1-6 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - KS Skarbimierz | 0-3 v.o. |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Luboszyce - TOR II Dobrzeń | 2-0 |
22-05-2016 (N) - 17:00 | LKS Ligota Turawska - Polonia Karłowice | 1-3 |
25-05-2016 (Śr) - 18:00 | LZS Brynica - LZS Kępa | 1-5 |
Kolejka 24 | ||
27-05-2016 (Pt) - 18:00 | Start Siołkowice - Sokół Bierdzany | 3-0 |
28-05-2016 (So) - 17:00 | Polonia Karłowice - LZS Luboszyce | 4-3 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LKS Ligota Turawska | 1-3 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Brynica | 1-0 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Kępa - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
29-05-2016 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - LZS Popielów | 2-1 |
29-05-2016 (N) - 17:00 | LZS Jełowa - Orzeł Olszanka | 4-0 |
Kolejka 25 | ||
05-06-2016 (N) - 17:00 | Start Siołkowice - Olimpia II Lewin Brzeski | 7-2 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | Sokół Bierdzany - LZS Jełowa | 4-1 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - KS Skarbimierz | 2-4 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Popielów - LZS Kępa | 1-3 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - TOR II Dobrzeń | 0-3 v.o. |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Brynica - Polonia Karłowice | 1-4 |
05-06-2016 (N) - 17:00 | LZS Luboszyce - LKS Ligota Turawska | 3-1 |
Kolejka 26 | ||
12-06-2016 (N) - 14:00 | LKS Ligota Turawska - LZS Brynica | 5-1 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | Polonia Karłowice - Stal II Brzeg | 3-0 v.o. |
12-06-2016 (N) - 14:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Popielów | 1-1 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | LZS Kępa - Orzeł Olszanka | 2-2 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | KS Skarbimierz - Sokół Bierdzany | 1-5 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | LZS Jełowa - Start Siołkowice | 1-1 |
12-06-2016 (N) - 14:00 | Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Luboszyce | 1-2 |