Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 4,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
02-10-2023 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Polonia II Bytom | 8-2 |
04-10-2023 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno | 5-5 |
04-10-2023 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Ruch Pniów | 10-0 |
04-10-2023 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Feniks II Pyskowice | 9-1 |
06-10-2023 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - KTS VI Gliwice | 4-6 |
Kolejka 2 | ||
11-10-2023 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Feniks II Pyskowice | 6-4 |
11-10-2023 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - KTS V Gliwice | 5-5 |
11-10-2023 (Śr) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka | 2-8 |
11-10-2023 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Wolej Ruda Śl. | 2-8 |
11-10-2023 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Strażak Mikołów | 2-8 |
Kolejka 3 | ||
18-10-2023 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Polonia II Bytom | 9-1 |
18-10-2023 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - KTS VI Gliwice | 9-1 |
18-10-2023 (Śr) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Młodość Rudno | 8-2 |
20-10-2023 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 5-5 |
20-10-2023 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Ruch Pniów | 6-4 |
Kolejka 4 | ||
25-10-2023 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
25-10-2023 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Wolej Ruda Śl. | 3-7 |
25-10-2023 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Ruch Pniów | 6-4 |
27-10-2023 (Pt) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Strażak Mikołów | 5-5 |
27-10-2023 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Feniks II Pyskowice | 8-2 |
Kolejka 5 | ||
06-11-2023 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - KTS V Gliwice | 2-8 |
08-11-2023 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - KTS VI Gliwice | 6-4 |
08-11-2023 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Młodość Rudno | 8-2 |
14-11-2023 (Wt) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Quo Vadis Makoszowy | 8-2 |
15-11-2023 (Śr) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Polonia II Bytom | 5-5 |
Kolejka 6 | ||
13-11-2023 (Pn) - 19:00 | KTS V Gliwice - Wolej Ruda Śl. | 6-4 |
13-11-2023 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Feniks II Pyskowice | 7-3 |
15-11-2023 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Ruch Pniów | 6-4 |
15-11-2023 (Śr) - 18:30 | Quo Vadis Makoszowy - Strażak Mikołów | 2-8 |
29-11-2023 (Śr) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Polonia II Bytom | 4-6 |
Kolejka 7 | ||
20-11-2023 (Pn) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - KTS VI Gliwice | 7-3 |
22-11-2023 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
22-11-2023 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - KTS V Gliwice | 8-2 |
22-11-2023 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Tajfun Ligota Łabędzka | 9-1 |
20-12-2023 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Młodość Rudno | 4-6 |
Kolejka 8 | ||
05-12-2023 (Wt) - 19:30 | Tajfun Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów | 1-9 |
06-12-2023 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Feniks II Pyskowice | 8-2 |
06-12-2023 (Śr) - 18:30 | Quo Vadis Makoszowy - Polonia II Bytom | 10-0 |
06-12-2023 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - KTS VI Gliwice | 4-6 |
08-12-2023 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Ruch Pniów | 8-2 |
Kolejka 9 | ||
13-12-2023 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - KTS V Gliwice | 7-3 |
13-12-2023 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
13-12-2023 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Wolej Ruda Śl. | 8-2 |
15-12-2023 (Pt) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
15-12-2023 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Młodość Rudno | 5-5 |
Kolejka 10 | ||
17-01-2024 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Tajfun Ligota Łabędzka | 7-3 |
17-01-2024 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Quo Vadis Makoszowy | 6-4 |
17-01-2024 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Ruch Pniów | 9-1 |
19-01-2024 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - KTS V Gliwice | 3-7 |
19-01-2024 (Pt) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Wolej Ruda Śl. | 2-8 |
Kolejka 11 | ||
22-01-2024 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Ruch Pniów | 7-3 |
24-01-2024 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - KTS VI Gliwice | 10-0 |
24-01-2024 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Polonia II Bytom | 8-2 |
26-01-2024 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Quo Vadis Makoszowy | 3-7 |
26-01-2024 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Młodość Rudno | 8-2 |
Kolejka 12 | ||
14-02-2024 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
14-02-2024 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Strażak Mikołów | 1-9 |
16-02-2024 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
16-02-2024 (Pt) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Ruch Pniów | 9-1 |
16-02-2024 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka | 9-1 |
Kolejka 13 | ||
19-02-2024 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Quo Vadis Makoszowy | 1-9 |
21-02-2024 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - KTS V Gliwice | 3-7 |
21-02-2024 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - KTS VI Gliwice | 8-2 |
23-02-2024 (Pt) - 19:00 | Feniks II Pyskowice - Strażak Mikołów | 0-10 |
06-03-2024 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno | 8-2 |
Kolejka 14 | ||
26-02-2024 (Pn) - 19:00 | Quo Vadis Makoszowy - KTS V Gliwice | 5-5 |
26-02-2024 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Wolej Ruda Śl. | 3-7 |
28-02-2024 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Polonia II Bytom | 4-6 |
28-02-2024 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Strażak Mikołów | 0-10 |
01-03-2024 (Pt) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Feniks II Pyskowice | 7-3 |
Kolejka 15 | ||
11-03-2024 (Pn) - 19:00 | Quo Vadis Makoszowy - Ruch Pniów | 10-0 |
12-03-2024 (Wt) - 18:15 | Strażak Mikołów - Tajfun Ligota Łabędzka | 10-0 |
13-03-2024 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - KTS V Gliwice | 7-3 |
13-03-2024 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Feniks II Pyskowice | 10-0 |
04-04-2024 (Cz) - 19:00 | KTS VI Gliwice - Młodość Rudno | 4-6 |
Kolejka 16 | ||
18-03-2024 (Pn) - 19:00 | Quo Vadis Makoszowy - Wolej Ruda Śl. | 6-4 |
18-03-2024 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - KTS VI Gliwice | 5-5 |
20-03-2024 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Polonia II Bytom | 0-10 |
20-03-2024 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Feniks II Pyskowice | 4-6 |
27-03-2024 (Śr) - 19:00 | KTS V Gliwice - Strażak Mikołów | 0-10 |
Kolejka 17 | ||
03-04-2024 (Śr) - 18:00 | Polonia II Bytom - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
03-04-2024 (Śr) - 18:15 | Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy | 8-2 |
03-04-2024 (Śr) - 18:30 | Młodość Rudno - Feniks II Pyskowice | 5-5 |
03-04-2024 (Śr) - 18:30 | KTS VI Gliwice - KTS V Gliwice | 6-4 |
04-04-2024 (Cz) - 19:00 | Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. | 2-8 |
Kolejka 18 | ||
08-04-2024 (Pn) - 19:00 | Quo Vadis Makoszowy - KTS VI Gliwice | 9-1 |
10-04-2024 (Śr) - 19:00 | Ruch Pniów - Młodość Rudno | 3-7 |
10-04-2024 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Strażak Mikołów | 5-5 |
12-04-2024 (Pt) - 18:00 | Feniks II Pyskowice - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
12-04-2024 (Pt) - 19:00 | KTS V Gliwice - Polonia II Bytom | 10-0 |