Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Nysa 2 (gr. 9),
2023/2024
Kolejka 1 | ||
03-09-2023 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Lubrza | 0-1 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Włodary - LZS Gryżów | 2-1 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - LZS Jasienica D. | 2-0 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | LZS Przechód - Czarni Korfantów | 2-2 |
03-09-2023 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Rudziczka | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
10-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Rudziczka - LZS Lubrza | 0-5 |
10-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Kolnowice | 9-0 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Jasienica D. - LZS Włodary | 5-1 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | Czarni Korfantów - Góral Sidzina | 2-0 |
10-09-2023 (N) - 16:30 | KGKS Krasna Góra - LZS Przechód | 4-4 |
Kolejka 3 | ||
16-09-2023 (So) - 16:30 | LZS Kolnowice - LZS Jasienica D. | 0-1 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Przechód - LZS Rudziczka | 5-1 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | Góral Sidzina - KGKS Krasna Góra | 9-0 |
17-09-2023 (N) - 16:30 | LZS Włodary - Czarni Korfantów | 2-3 |
17-09-2023 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Gryżów | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
24-09-2023 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Lubrza | 5-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Jasienica D. - Plon Skoroszyce | 5-0 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Czarni Korfantów - LZS Kolnowice | 6-0 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Włodary | 3-3 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | LZS Przechód - Góral Sidzina | 1-2 |
Kolejka 5 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | LZS Kolnowice - KGKS Krasna Góra | 0-2 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | Góral Sidzina - LZS Rudziczka | 3-0 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LZS Włodary - LZS Przechód | 4-5 |
01-10-2023 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów | 0-5 |
01-10-2023 (N) - 16:00 | LZS Lubrza - LZS Jasienica D. | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
08-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Rudziczka - LZS Gryżów | 1-4 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | Czarni Korfantów - LZS Lubrza | 4-2 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | KGKS Krasna Góra - Plon Skoroszyce | 1-1 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Przechód - LZS Kolnowice | 9-1 |
08-10-2023 (N) - 15:30 | Góral Sidzina - LZS Włodary | 8-0 |
Kolejka 7 | ||
14-10-2023 (So) - 15:30 | LZS Kolnowice - Góral Sidzina | 0-11 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Włodary - LZS Rudziczka | 5-0 |
15-10-2023 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Przechód | 0-7 |
15-10-2023 (N) - 15:30 | LZS Lubrza - KGKS Krasna Góra | 3-4 |
15-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Jasienica D. | 2-4 |
Kolejka 8 | ||
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Rudziczka - LZS Jasienica D. | 0-4 |
22-10-2023 (N) - 14:00 | Czarni Korfantów - LZS Gryżów | 2-0 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Przechód - LZS Lubrza | 5-1 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Góral Sidzina - Plon Skoroszyce | 5-0 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | LZS Włodary - LZS Kolnowice | 6-0 |
Kolejka 9 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Kolnowice - LZS Rudziczka | 2-2 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | LZS Lubrza - Góral Sidzina | 0-9 |
29-10-2023 (N) - 13:30 | LZS Gryżów - KGKS Krasna Góra | 3-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Włodary | 2-3 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - Czarni Korfantów | 1-0 |
Kolejka 10 | ||
04-11-2023 (So) - 13:30 | LZS Kolnowice - Plon Skoroszyce | 3-0 v.o. |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Rudziczka - Czarni Korfantów | 0-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | KGKS Krasna Góra - LZS Jasienica D. | 1-4 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Przechód - LZS Gryżów | 0-1 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Włodary - LZS Lubrza | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
12-11-2023 (N) - 13:30 | Plon Skoroszyce - LZS Rudziczka | 1-1 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Lubrza - LZS Kolnowice | 3-0 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Gryżów - Góral Sidzina | 1-1 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | LZS Jasienica D. - LZS Przechód | 4-1 |
12-11-2023 (N) - 13:30 | Czarni Korfantów - KGKS Krasna Góra | 1-0 |
Kolejka 12 | ||
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Rudziczka - KGKS Krasna Góra | 3-3 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | Czarni Korfantów - LZS Przechód | 3-0 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Jasienica D. - Góral Sidzina | 0-2 |
17-03-2024 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Włodary | 2-2 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | LZS Lubrza - Plon Skoroszyce | 1-2 |
Kolejka 13 | ||
23-03-2024 (So) - 15:30 | LZS Kolnowice - LZS Gryżów | 1-2 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Góral Sidzina - Czarni Korfantów | 2-1 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Włodary - LZS Jasienica D. | 0-10 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Przechód - KGKS Krasna Góra | 6-1 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | LZS Lubrza - LZS Rudziczka | 2-0 |
Kolejka 14 | ||
07-04-2024 (N) - 16:00 | LZS Rudziczka - LZS Przechód | 4-5 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Góral Sidzina | 0-7 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | Czarni Korfantów - LZS Włodary | 5-2 |
07-04-2024 (N) - 16:00 | LZS Jasienica D. - LZS Kolnowice | 11-1 |
07-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - Plon Skoroszyce | 2-3 |
Kolejka 15 | ||
13-04-2024 (So) - 16:30 | LZS Kolnowice - Czarni Korfantów | 0-4 |
14-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Lubrza - LZS Gryżów | 4-2 |
14-04-2024 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Jasienica D. | 0-6 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | LZS Włodary - KGKS Krasna Góra | 4-1 |
14-04-2024 (N) - 16:30 | Góral Sidzina - LZS Przechód | 7-1 |
Kolejka 16 | ||
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - Góral Sidzina | 1-8 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Przechód - LZS Włodary | 2-5 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Kolnowice | 7-4 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - Plon Skoroszyce | 2-1 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Lubrza | 3-2 |
Kolejka 17 | ||
27-04-2024 (So) - 17:00 | LZS Kolnowice - LZS Przechód | 4-1 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Rudziczka | 3-2 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Lubrza - Czarni Korfantów | 1-2 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - KGKS Krasna Góra | 2-2 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Góral Sidzina | 0-7 |
Kolejka 18 | ||
05-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - LZS Gryżów | 3-2 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Lubrza | 4-8 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Przechód - Plon Skoroszyce | 4-3 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - LZS Kolnowice | 7-1 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - LZS Włodary | 3-2 |
Kolejka 19 | ||
11-05-2024 (So) - 17:00 | LZS Kolnowice - LZS Włodary | - |
12-05-2024 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - Góral Sidzina | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Lubrza - LZS Przechód | - |
12-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - Czarni Korfantów | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Rudziczka | - |
Kolejka 20 | ||
19-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Rudziczka - LZS Kolnowice | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Plon Skoroszyce | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - LZS Lubrza | - |
19-05-2024 (N) - 14:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Gryżów | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - LZS Jasienica D. | - |
Kolejka 21 | ||
26-05-2024 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - LZS Rudziczka | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - KGKS Krasna Góra | - |
26-05-2024 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Przechód | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | LZS Lubrza - LZS Włodary | - |
26-05-2024 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Kolnowice | - |
Kolejka 22 | ||
02-06-2024 (N) - 14:00 | KGKS Krasna Góra - Czarni Korfantów | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Przechód - LZS Jasienica D. | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | Góral Sidzina - LZS Gryżów | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Kolnowice - LZS Lubrza | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | LZS Rudziczka - Plon Skoroszyce | - |