Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 2,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
28-09-2022 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Rój Żory | 10-0 v.o. |
28-09-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - JKTS Jastrzębie | 3-7 |
30-09-2022 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Wilki Wilcza | 5-5 |
06-10-2022 (Cz) - 18:00 | Naprzód II Borucin - Tajfun Kuźnia Raciborska | 5-5 |
20-12-2022 (Wt) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Jedynka II Pszów | 7-3 |
Kolejka 2 | ||
05-10-2022 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - KS Bojanów | 1-9 |
05-10-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Ogniwo Żory | 0-10 |
06-10-2022 (Cz) - 17:30 | Jedynka II Pszów - Gwarek Ornontowice | 7-3 |
11-10-2022 (Wt) - 17:30 | Wilki Wilcza - Naprzód II Borucin | 3-7 |
30-11-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Tajfun Kuźnia Raciborska | 3-7 |
Kolejka 3 | ||
12-10-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Sokół II Orzesze | 4-6 |
12-10-2022 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Jedynka II Pszów | 6-4 |
13-10-2022 (Cz) - 18:00 | Naprzód II Borucin - Rój Żory | 9-1 |
14-10-2022 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - JKTS Jastrzębie | 8-2 |
03-11-2022 (Cz) - 19:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Wilki Wilcza | 6-4 |
Kolejka 4 | ||
19-10-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Tajfun Kuźnia Raciborska | 4-6 |
19-10-2022 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Wilki Wilcza | 8-2 |
19-10-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Naprzód II Borucin | 0-10 |
20-10-2022 (Cz) - 17:30 | Jedynka II Pszów - KS Bojanów | 4-6 |
21-10-2022 (Pt) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Ogniwo Żory | 4-6 |
Kolejka 5 | ||
26-10-2022 (Śr) - 19:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Rój Żory | 8-2 |
26-10-2022 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Gwarek Ornontowice | 10-0 |
27-10-2022 (Cz) - 18:00 | Naprzód II Borucin - Jedynka II Pszów | 6-4 |
23-11-2022 (Śr) - 18:00 | KS Bojanów - Sokół II Orzesze | 7-3 |
28-11-2022 (Pn) - 17:30 | Wilki Wilcza - JKTS Jastrzębie | 7-3 |
Kolejka 6 | ||
09-11-2022 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Tajfun Kuźnia Raciborska | 2-8 |
09-11-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - KS Bojanów | 2-8 |
09-11-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Rój Żory | 2-8 |
10-11-2022 (Cz) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Naprzód II Borucin | 0-10 |
05-12-2022 (Pn) - 17:30 | Jedynka II Pszów - Wilki Wilcza | 6-4 |
Kolejka 7 | ||
18-11-2022 (Pt) - 19:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - JKTS Jastrzębie | 8-2 |
23-11-2022 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Jedynka II Pszów | 4-6 |
25-11-2022 (Pt) - 18:00 | KS Bojanów - Ogniwo Żory | 6-4 |
01-12-2022 (Cz) - 17:30 | Wilki Wilcza - Sokół II Orzesze | 9-1 |
20-12-2022 (Wt) - 18:00 | Naprzód II Borucin - Gwarek Ornontowice | 10-0 |
Kolejka 8 | ||
29-11-2022 (Wt) - 17:30 | Wilki Wilcza - Gwarek Ornontowice | 5-5 |
30-11-2022 (Śr) - 18:00 | Ogniwo Żory - Naprzód II Borucin | 4-6 |
02-12-2022 (Pt) - 17:00 | Jedynka II Pszów - JKTS Jastrzębie | 8-2 |
15-12-2022 (Cz) - 18:00 | KS Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 5-5 |
21-12-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół II Orzesze - Rój Żory | 6-4 |
Kolejka 9 | ||
06-12-2022 (Wt) - 17:30 | Wilki Wilcza - Ogniwo Żory | 8-2 |
07-12-2022 (Śr) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Jedynka II Pszów | 8-2 |
07-12-2022 (Śr) - 18:00 | Rój Żory - Gwarek Ornontowice | 8-2 |
08-12-2022 (Cz) - 18:00 | Naprzód II Borucin - KS Bojanów | 10-0 |
14-12-2022 (Śr) - 18:00 | JKTS Jastrzębie - Sokół II Orzesze | 3-7 |