Timetable
Tenis stołowy -
II liga,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
10-09-2022 (So) - 16:30 | KTS Gliwice - Odra Księginice | 9-1 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - Piast Ostrzeszów | 4-6 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Strzelec Frysztak - Start Zduńska Wola | 7-3 |
10-09-2022 (So) - 14:00 | Polonia Kielce - Tur II Grodzisk Maz. | 7-3 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | BISTS Bielsko-Biała - AZS Lublin | 6-4 |
Kolejka 2 | ||
17-09-2022 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - Strzelec Frysztak | 8-2 |
17-09-2022 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - Polonia Kielce | 2-8 |
17-09-2022 (So) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - BISTS Bielsko-Biała | 4-6 |
17-09-2022 (So) - 16:00 | KTS Gliwice - AZS II Rzeszów | 7-3 |
07-10-2022 (Pt) - 18:30 | AZS Lublin - Odra Księginice | 4-6 |
Kolejka 3 | ||
08-10-2022 (So) - 17:30 | AZS Lublin - Tur II Grodzisk Maz. | 9-1 |
08-10-2022 (So) - 16:00 | BISTS Bielsko-Biała - Start Zduńska Wola | 7-3 |
08-10-2022 (So) - 16:00 | Polonia Kielce - Piast Ostrzeszów | 7-3 |
08-10-2022 (So) - 16:00 | Strzelec Frysztak - KTS Gliwice | 6-4 |
08-10-2022 (So) - 13:00 | AZS II Rzeszów - Odra Księginice | 5-5 |
Kolejka 4 | ||
15-10-2022 (So) - 12:00 | Tur II Grodzisk Maz. - Odra Księginice | 3-7 |
15-10-2022 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - BISTS Bielsko-Biała | 5-5 |
15-10-2022 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - AZS Lublin | 4-6 |
15-10-2022 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - Strzelec Frysztak | 6-4 |
16-10-2022 (N) - 14:00 | KTS Gliwice - Polonia Kielce | 5-5 |
Kolejka 5 | ||
22-10-2022 (So) - 14:00 | Strzelec Frysztak - Odra Księginice | 5-5 |
22-10-2022 (So) - 16:00 | Polonia Kielce - AZS II Rzeszów | 6-4 |
22-10-2022 (So) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - Start Zduńska Wola | 7-3 |
05-11-2022 (So) - 14:30 | BISTS Bielsko-Biała - KTS Gliwice | 5-5 |
11-11-2022 (Pt) - 18:00 | Piast Ostrzeszów - AZS Lublin | 8-2 |
Kolejka 6 | ||
29-10-2022 (So) - 16:00 | Odra Księginice - Start Zduńska Wola | 6-4 |
12-11-2022 (So) - 17:30 | KTS Gliwice - AZS Lublin | 7-3 |
12-11-2022 (So) - 13:30 | BISTS Bielsko-Biała - AZS II Rzeszów | 8-2 |
12-11-2022 (So) - 15:00 | Strzelec Frysztak - Polonia Kielce | 1-9 |
12-11-2022 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - Tur II Grodzisk Maz. | 6-4 |
Kolejka 7 | ||
19-11-2022 (So) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - KTS Gliwice | 9-1 |
19-11-2022 (So) - 15:00 | Start Zduńska Wola - Piast Ostrzeszów | 4-6 |
19-11-2022 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - AZS Lublin | 5-5 |
19-11-2022 (So) - 15:00 | BISTS Bielsko-Biała - Strzelec Frysztak | 5-5 |
19-11-2022 (So) - 16:00 | Polonia Kielce - Odra Księginice | 7-3 |
Kolejka 8 | ||
10-12-2022 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - Odra Księginice | 9-1 |
10-12-2022 (So) - 16:00 | Polonia Kielce - BISTS Bielsko-Biała | 6-4 |
10-12-2022 (So) - 16:00 | Strzelec Frysztak - AZS Lublin | 7-3 |
10-12-2022 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - Tur II Grodzisk Maz. | 5-5 |
10-12-2022 (So) - 16:00 | KTS Gliwice - Start Zduńska Wola | 9-1 |
Kolejka 9 | ||
11-12-2022 (N) - 16:00 | Polonia Kielce - AZS Lublin | 7-3 |
11-12-2022 (N) - 14:00 | Strzelec Frysztak - Tur II Grodzisk Maz. | 5-5 |
17-12-2022 (So) - 14:00 | BISTS Bielsko-Biała - Odra Księginice | 6-4 |
17-12-2022 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - AZS II Rzeszów | 3-7 |
17-12-2022 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - KTS Gliwice | 4-6 |
Kolejka 10 | ||
14-01-2023 (So) - 16:00 | AZS Lublin - BISTS Bielsko-Biała | 5-5 |
14-01-2023 (So) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - Polonia Kielce | 2-8 |
14-01-2023 (So) - 15:00 | Start Zduńska Wola - Strzelec Frysztak | 2-8 |
14-01-2023 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - AZS II Rzeszów | 10-0 |
14-01-2023 (So) - 16:00 | Odra Księginice - KTS Gliwice | 4-6 |
Kolejka 11 | ||
21-01-2023 (So) - 14:00 | BISTS Bielsko-Biała - Tur II Grodzisk Maz. | 7-3 |
21-01-2023 (So) - 16:00 | Polonia Kielce - Start Zduńska Wola | 7-3 |
21-01-2023 (So) - 15:00 | Strzelec Frysztak - Piast Ostrzeszów | 4-6 |
21-01-2023 (So) - 13:00 | Odra Księginice - AZS Lublin | 3-7 |
22-01-2023 (N) - 11:00 | AZS II Rzeszów - KTS Gliwice | 3-7 |
Kolejka 12 | ||
04-02-2023 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - BISTS Bielsko-Biała | 3-7 |
04-02-2023 (So) - 16:00 | Piast Ostrzeszów - Polonia Kielce | 8-2 |
04-02-2023 (So) - 16:00 | KTS Gliwice - Strzelec Frysztak | 5-5 |
05-02-2023 (N) - 13:00 | Tur II Grodzisk Maz. - AZS Lublin | 5-5 |
10-02-2023 (Pt) - 12:00 | Odra Księginice - AZS II Rzeszów | 5-5 |
Kolejka 13 | ||
11-02-2023 (So) - 14:00 | Odra Księginice - Tur II Grodzisk Maz. | 8-2 |
11-02-2023 (So) - 16:00 | BISTS Bielsko-Biała - Piast Ostrzeszów | 8-2 |
11-02-2023 (So) - 13:00 | AZS Lublin - Start Zduńska Wola | 5-5 |
11-02-2023 (So) - 15:00 | Strzelec Frysztak - AZS II Rzeszów | 6-4 |
12-02-2023 (N) - 13:00 | Polonia Kielce - KTS Gliwice | 5-5 |
Kolejka 14 | ||
18-02-2023 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - Tur II Grodzisk Maz. | 6-4 |
18-02-2023 (So) - 14:00 | AZS Lublin - Piast Ostrzeszów | 4-6 |
18-02-2023 (So) - 17:00 | AZS II Rzeszów - Polonia Kielce | 0-10 |
18-02-2023 (So) - 14:00 | Odra Księginice - Strzelec Frysztak | 7-3 |
24-02-2023 (Pt) - 19:00 | KTS Gliwice - BISTS Bielsko-Biała | 3-7 |
Kolejka 15 | ||
19-02-2023 (N) - 13:00 | Tur II Grodzisk Maz. - Piast Ostrzeszów | 3-7 |
25-02-2023 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - Odra Księginice | 4-6 |
25-02-2023 (So) - 13:00 | Polonia Kielce - Strzelec Frysztak | 0-10 |
25-02-2023 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - BISTS Bielsko-Biała | 3-7 |
25-02-2023 (So) - 16:00 | AZS Lublin - KTS Gliwice | 5-5 |
Kolejka 16 | ||
11-03-2023 (So) - 16:00 | KTS Gliwice - Tur II Grodzisk Maz. | 5-5 |
11-03-2023 (So) - 15:00 | Piast Ostrzeszów - Start Zduńska Wola | 7-3 |
11-03-2023 (So) - 12:00 | AZS Lublin - AZS II Rzeszów | 5-5 |
11-03-2023 (So) - 15:00 | Strzelec Frysztak - BISTS Bielsko-Biała | 5-5 |
11-03-2023 (So) - 13:30 | Odra Księginice - Polonia Kielce | 3-7 |
Kolejka 17 | ||
15-04-2023 (So) - 11:00 | Odra Księginice - Piast Ostrzeszów | 4-6 |
15-04-2023 (So) - 16:00 | BISTS Bielsko-Biała - Polonia Kielce | 6-4 |
15-04-2023 (So) - 16:00 | Start Zduńska Wola - KTS Gliwice | 3-7 |
05-05-2023 (Pt) - 18:30 | AZS Lublin - Strzelec Frysztak | 6-4 |
05-05-2023 (Pt) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - AZS II Rzeszów | 5-5 |
Kolejka 18 | ||
06-05-2023 (So) - 16:00 | Odra Księginice - BISTS Bielsko-Biała | 3-7 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | AZS Lublin - Polonia Kielce | 5-5 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | Tur II Grodzisk Maz. - Strzelec Frysztak | 2-8 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | AZS II Rzeszów - Start Zduńska Wola | 2-8 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | KTS Gliwice - Piast Ostrzeszów | 6-4 |