Timetable
Piłka nożna -
Młodziki IV liga Opole 6,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
05-09-2022 (Pn) - 18:00 | Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice | 4-1 |
05-09-2022 (Pn) - 18:00 | LZS II Jędrzychów - Czarni Otmuchów | 1-10 |
05-09-2022 (Pn) - 18:00 | Metalowiec Łambinowice - Polonia III Nysa | 4-4 |
05-09-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Domaszkowice - LZS Jędrzychów | 18-0 |
06-10-2022 (Cz) - 16:30 | Atom Grądy - Sparta Paczków | 0-6 |
Kolejka 2 | ||
12-09-2022 (Pn) - 18:00 | Sparta Paczków - LKS Goświnowice | 8-0 |
12-09-2022 (Pn) - 18:00 | Czarni Otmuchów - Podzamcze Nysa | 12-0 |
12-09-2022 (Pn) - 18:00 | Polonia III Nysa - LZS II Jędrzychów | 8-1 |
12-09-2022 (Pn) - 18:00 | Atom Grądy - LZS Domaszkowice | 1-7 |
12-09-2022 (Pn) - 18:00 | LZS Jędrzychów - Metalowiec Łambinowice | 1-17 |
Kolejka 3 | ||
19-09-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Domaszkowice - Sparta Paczków | 2-10 |
19-09-2022 (Pn) - 17:30 | LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów | 0-8 |
19-09-2022 (Pn) - 17:30 | Metalowiec Łambinowice - Atom Grądy | 9-0 |
19-09-2022 (Pn) - 17:30 | LZS II Jędrzychów - LZS Jędrzychów | 11-4 |
19-09-2022 (Pn) - 17:30 | Podzamcze Nysa - Polonia III Nysa | 0-5 |
Kolejka 4 | ||
26-09-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Domaszkowice - Metalowiec Łambinowice | 4-0 |
26-09-2022 (Pn) - 17:30 | Atom Grądy - LZS II Jędrzychów | - |
26-09-2022 (Pn) - 17:30 | LZS Jędrzychów - Podzamcze Nysa | 2-7 |
26-09-2022 (Pn) - 17:30 | Polonia III Nysa - LKS Goświnowice | 10-0 |
26-09-2022 (Pn) - 17:30 | Sparta Paczków - Czarni Otmuchów | 3-6 |
Kolejka 5 | ||
03-10-2022 (Pn) - 17:00 | Czarni Otmuchów - Polonia III Nysa | 6-0 |
03-10-2022 (Pn) - 17:00 | LKS Goświnowice - LZS Jędrzychów | 7-0 |
03-10-2022 (Pn) - 17:00 | Podzamcze Nysa - Atom Grądy | 4-0 |
03-10-2022 (Pn) - 17:00 | LZS II Jędrzychów - LZS Domaszkowice | - |
03-10-2022 (Pn) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Sparta Paczków | 7-3 |
Kolejka 6 | ||
10-10-2022 (Pn) - 16:30 | Metalowiec Łambinowice - LZS II Jędrzychów | - |
10-10-2022 (Pn) - 16:30 | LZS Domaszkowice - Podzamcze Nysa | 9-1 |
10-10-2022 (Pn) - 16:30 | Atom Grądy - LKS Goświnowice | 4-1 |
10-10-2022 (Pn) - 16:30 | LZS Jędrzychów - Czarni Otmuchów | 2-19 |
10-10-2022 (Pn) - 16:30 | Sparta Paczków - Polonia III Nysa | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
17-10-2022 (Pn) - 16:00 | LZS II Jędrzychów - Sparta Paczków | - |
17-10-2022 (Pn) - 16:00 | Podzamcze Nysa - Metalowiec Łambinowice | 0-9 |
17-10-2022 (Pn) - 16:00 | LKS Goświnowice - LZS Domaszkowice | 0-6 |
17-10-2022 (Pn) - 16:00 | Czarni Otmuchów - Atom Grądy | 12-2 |
17-10-2022 (Pn) - 17:30 | Polonia III Nysa - LZS Jędrzychów | 18-0 |
Kolejka 8 | ||
24-10-2022 (Pn) - 15:30 | Sparta Paczków - LZS Jędrzychów | 22-0 |
24-10-2022 (Pn) - 15:30 | Atom Grądy - Polonia III Nysa | 5-1 |
24-10-2022 (Pn) - 15:30 | LZS Domaszkowice - Czarni Otmuchów | 1-4 |
24-10-2022 (Pn) - 15:30 | Metalowiec Łambinowice - LKS Goświnowice | 8-0 |
24-10-2022 (Pn) - 15:30 | LZS II Jędrzychów - Podzamcze Nysa | - |
Kolejka 9 | ||
31-10-2022 (Pn) - 14:30 | LZS Jędrzychów - Atom Grądy | 0-12 |
31-10-2022 (Pn) - 14:30 | Polonia III Nysa - LZS Domaszkowice | 0-4 |
31-10-2022 (Pn) - 14:30 | Czarni Otmuchów - Metalowiec Łambinowice | 3-3 |
31-10-2022 (Pn) - 14:30 | LKS Goświnowice - LZS II Jędrzychów | - |
31-10-2022 (Pn) - 14:30 | Podzamcze Nysa - Sparta Paczków | 0-8 |