Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
27-08-2022 (So) - 15:00 | Warta Pławno - Iskra Mokrzesz | 2-1 |
28-08-2022 (N) - 17:00 | Orły Kusięta - Pogoń Blachownia | 2-6 |
28-08-2022 (N) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Junior Szarlejka | 2-2 |
28-08-2022 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Polonia Poraj | 4-0 |
Kolejka 2 | ||
03-09-2022 (So) - 16:30 | Pogoń Blachownia - Jurajskie Wilki Częstochowa | 3-0 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | Orkan Rzerzęczyce - Orły Kusięta | 7-0 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | Junior Szarlejka - Iskra Mokrzesz | 4-2 |
04-09-2022 (N) - 15:00 | Warta Pławno - Piast Lubojna | 1-2 |
Kolejka 3 | ||
10-09-2022 (So) - 15:00 | Warta Pławno - Polonia Poraj | 3-1 |
11-09-2022 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Junior Szarlejka | 1-2 |
11-09-2022 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Pogoń Blachownia | 1-4 |
11-09-2022 (N) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Orkan Rzerzęczyce | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
17-09-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Blachownia - Piast Lubojna | 2-1 |
17-09-2022 (So) - 15:00 | Orkan Rzerzęczyce - Iskra Mokrzesz | 3-1 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | Junior Szarlejka - Polonia Poraj | 3-1 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | Orły Kusięta - Jurajskie Wilki Częstochowa | 1-5 |
Kolejka 5 | ||
24-09-2022 (So) - 16:00 | Warta Pławno - Junior Szarlejka | 1-2 |
24-09-2022 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Pogoń Blachownia | 1-6 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | Piast Lubojna - Orkan Rzerzęczyce | 0-4 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Orły Kusięta | 2-2 |
Kolejka 6 | ||
01-10-2022 (So) - 15:30 | Orkan Rzerzęczyce - Polonia Poraj | 2-1 |
01-10-2022 (So) - 15:30 | Pogoń Blachownia - Warta Pławno | 2-0 |
02-10-2022 (N) - 15:30 | Orły Kusięta - Piast Lubojna | 4-2 |
02-10-2022 (N) - 15:30 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Iskra Mokrzesz | 3-0 |
Kolejka 7 | ||
08-10-2022 (So) - 15:00 | Orkan Rzerzęczyce - Warta Pławno | 2-1 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Orły Kusięta | 2-1 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | Junior Szarlejka - Pogoń Blachownia | 0-7 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | Piast Lubojna - Jurajskie Wilki Częstochowa | 0-3 |
Kolejka 8 | ||
15-10-2022 (So) - 15:00 | Orkan Rzerzęczyce - Junior Szarlejka | 3-2 |
15-10-2022 (So) - 11:30 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Polonia Poraj | 1-2 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Piast Lubojna | 3-1 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Orły Kusięta - Warta Pławno | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
22-10-2022 (So) - 15:00 | Pogoń Blachownia - Orkan Rzerzęczyce | 1-3 |
22-10-2022 (So) - 11:00 | Junior Szarlejka - Orły Kusięta | 9-0 |
22-10-2022 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Iskra Mokrzesz | 3-1 |
23-10-2022 (N) - 15:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Warta Pławno | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
15-04-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Orły Kusięta | 5-2 |
15-04-2023 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Warta Pławno | 1-2 |
16-04-2023 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Piast Lubojna | 0-2 |
16-04-2023 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Jurajskie Wilki Częstochowa | 4-0 |
Kolejka 11 | ||
22-04-2023 (So) - 17:00 | Orły Kusięta - Orkan Rzerzęczyce | 1-7 |
22-04-2023 (So) - 11:00 | Iskra Mokrzesz - Junior Szarlejka | 2-0 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Pogoń Blachownia | 2-5 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Warta Pławno | 0-2 |
Kolejka 12 | ||
29-04-2023 (So) - 17:00 | Orkan Rzerzęczyce - Jurajskie Wilki Częstochowa | 0-1 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Iskra Mokrzesz | 5-1 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Warta Pławno | 0-6 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Piast Lubojna | 8-2 |
Kolejka 13 | ||
06-05-2023 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Pogoń Blachownia | 2-1 |
06-05-2023 (So) - 16:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Orły Kusięta | 2-5 |
07-05-2023 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Junior Szarlejka | 2-4 |
07-05-2023 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Orkan Rzerzęczyce | 2-3 |
Kolejka 14 | ||
13-05-2023 (So) - 17:00 | Orły Kusięta - Iskra Mokrzesz | 3-0 |
13-05-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Polonia Poraj | 3-0 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Warta Pławno | 3-4 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | Orkan Rzerzęczyce - Piast Lubojna | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
20-05-2023 (So) - 15:30 | Piast Lubojna - Orły Kusięta | 7-1 |
20-05-2023 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Jurajskie Wilki Częstochowa | 2-0 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Pogoń Blachownia | 1-5 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Orkan Rzerzęczyce | 0-3 v.o. |
Kolejka 16 | ||
27-05-2023 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Junior Szarlejka | 5-1 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | Jurajskie Wilki Częstochowa - Piast Lubojna | 4-1 |
28-05-2023 (N) - 11:00 | Orły Kusięta - Polonia Poraj | 5-1 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Orkan Rzerzęczyce | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
03-06-2023 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Iskra Mokrzesz | 0-3 v.o. |
03-06-2023 (So) - 17:00 | Warta Pławno - Orły Kusięta | 1-2 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Polonia Poraj - Jurajskie Wilki Częstochowa | 1-4 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Orkan Rzerzęczyce | 3-2 |
Kolejka 18 | ||
10-06-2023 (So) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Polonia Poraj | 3-0 v.o. |
10-06-2023 (So) - 16:00 | Orły Kusięta - Junior Szarlejka | 2-2 |
10-06-2023 (So) - 13:00 | Orkan Rzerzęczyce - Pogoń Blachownia | 2-0 |
11-06-2023 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Jurajskie Wilki Częstochowa | 0-1 |