Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Nysa 1 (gr. 8),
2022/2023
Kolejka 1 | ||
04-09-2022 (N) - 16:30 | LZS Jasienica D. - Góral Sidzina | 3-2 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | LZS Niwnica - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-4 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | KGKS Krasna Góra - LZS Włodary | 2-3 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | Orzeł II Reńska Wieś - GKS Grodków | 2-0 |
04-09-2022 (N) - 16:30 | Czarni Korfantów - Czarni II Otmuchów | 12-1 |
Kolejka 2 | ||
11-09-2022 (N) - 16:30 | Góral Sidzina - Plon Skoroszyce | 4-2 |
11-09-2022 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Jasienica D. | 2-3 |
11-09-2022 (N) - 16:30 | LZS Włodary - LZS Niwnica | 4-0 |
11-09-2022 (N) - 16:30 | GKS Grodków - KGKS Krasna Góra | 6-1 |
11-09-2022 (N) - 16:30 | Czarni Korfantów - Orzeł II Reńska Wieś | 1-1 |
Kolejka 3 | ||
18-09-2022 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
18-09-2022 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Czarni Korfantów | 8-1 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | LZS Niwnica - GKS Grodków | 1-7 |
18-09-2022 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - LZS Włodary | 2-1 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
25-09-2022 (N) - 16:00 | Czarni II Otmuchów - Góral Sidzina | 3-4 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | LZS Włodary - Plon Skoroszyce | 6-1 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | GKS Grodków - LZS Jasienica D. | 6-3 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | Czarni Korfantów - LZS Niwnica | 8-1 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - KGKS Krasna Góra | 4-1 |
Kolejka 5 | ||
02-10-2022 (N) - 15:30 | KGKS Krasna Góra - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
02-10-2022 (N) - 15:30 | LZS Niwnica - Orzeł II Reńska Wieś | 0-5 |
02-10-2022 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - Czarni Korfantów | 2-2 |
02-10-2022 (N) - 15:30 | Plon Skoroszyce - GKS Grodków | 0-5 |
02-10-2022 (N) - 15:30 | Góral Sidzina - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-2 |
Kolejka 6 | ||
09-10-2022 (N) - 15:00 | Czarni II Otmuchów - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-3 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | LZS Włodary - Góral Sidzina | 3-3 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | Czarni Korfantów - Plon Skoroszyce | 3-2 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Jasienica D. | 2-1 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Niwnica | 8-1 |
Kolejka 7 | ||
16-10-2022 (N) - 15:00 | LZS Niwnica - Czarni II Otmuchów | 2-3 |
16-10-2022 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - KGKS Krasna Góra | 2-1 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Plon Skoroszyce - Orzeł II Reńska Wieś | 1-4 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Góral Sidzina - GKS Grodków | 1-4 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Włodary | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
23-10-2022 (N) - 14:30 | Czarni II Otmuchów - LZS Włodary | 1-1 |
23-10-2022 (N) - 14:30 | GKS Grodków - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-1 |
23-10-2022 (N) - 14:30 | Czarni Korfantów - Góral Sidzina | 1-9 |
23-10-2022 (N) - 14:30 | KGKS Krasna Góra - Plon Skoroszyce | 3-2 |
23-10-2022 (N) - 14:30 | LZS Niwnica - LZS Jasienica D. | 0-4 |
Kolejka 9 | ||
30-10-2022 (N) - 14:00 | LZS Jasienica D. - Czarni II Otmuchów | 7-0 |
30-10-2022 (N) - 14:00 | Plon Skoroszyce - LZS Niwnica | 2-1 |
30-10-2022 (N) - 14:00 | Góral Sidzina - Orzeł II Reńska Wieś | 2-0 |
30-10-2022 (N) - 14:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni Korfantów | 5-0 |
30-10-2022 (N) - 14:00 | LZS Włodary - GKS Grodków | 2-6 |
Kolejka 10 | ||
05-11-2022 (So) - 13:30 | Czarni Korfantów - LZS Włodary | 4-2 |
06-11-2022 (N) - 13:30 | LZS Jasienica D. - Plon Skoroszyce | 8-2 |
06-11-2022 (N) - 13:30 | KGKS Krasna Góra - Góral Sidzina | 3-3 |
06-11-2022 (N) - 13:30 | Orzeł II Reńska Wieś - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-4 |
06-11-2022 (N) - 13:30 | Czarni II Otmuchów - GKS Grodków | 0-8 |
Kolejka 11 | ||
12-11-2022 (So) - 13:30 | GKS Grodków - Czarni Korfantów | 3-0 v.o. |
13-11-2022 (N) - 13:30 | LZS Włodary - Orzeł II Reńska Wieś | 2-2 |
13-11-2022 (N) - 13:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - KGKS Krasna Góra | 6-2 |
13-11-2022 (N) - 13:30 | Góral Sidzina - LZS Niwnica | 9-0 |
13-11-2022 (N) - 13:30 | Plon Skoroszyce - Czarni II Otmuchów | 0-9 |
Kolejka 12 | ||
26-03-2023 (N) - 16:00 | Czarni II Otmuchów - Czarni Korfantów | 2-0 |
26-03-2023 (N) - 16:00 | GKS Grodków - Orzeł II Reńska Wieś | 3-0 |
26-03-2023 (N) - 16:00 | LZS Włodary - KGKS Krasna Góra | 0-6 |
26-03-2023 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Niwnica | 9-0 |
26-03-2023 (N) - 16:00 | Góral Sidzina - LZS Jasienica D. | 0-0 |
Kolejka 13 | ||
02-04-2023 (N) - 16:00 | Plon Skoroszyce - Góral Sidzina | 0-3 |
02-04-2023 (N) - 16:00 | LZS Jasienica D. - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-4 |
02-04-2023 (N) - 16:00 | LZS Niwnica - LZS Włodary | 3-1 |
02-04-2023 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - GKS Grodków | 2-7 |
02-04-2023 (N) - 16:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Czarni Korfantów | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
16-04-2023 (N) - 16:30 | Czarni II Otmuchów - Orzeł II Reńska Wieś | 5-1 |
16-04-2023 (N) - 16:30 | Czarni Korfantów - KGKS Krasna Góra | 4-2 |
16-04-2023 (N) - 16:30 | GKS Grodków - LZS Niwnica | 10-2 |
16-04-2023 (N) - 16:30 | LZS Włodary - LZS Jasienica D. | 1-2 |
16-04-2023 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Plon Skoroszyce | 7-0 |
Kolejka 15 | ||
23-04-2023 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - Czarni II Otmuchów | 3-2 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - LZS Włodary | 2-1 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - GKS Grodków | 4-4 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - Czarni Korfantów | 1-1 |
23-04-2023 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Orzeł II Reńska Wieś | 2-2 |
Kolejka 16 | ||
29-04-2023 (So) - 14:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Góral Sidzina | 4-0 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - KGKS Krasna Góra | 3-4 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Niwnica | 3-2 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - LZS Jasienica D. | 0-6 |
30-04-2023 (N) - 17:00 | GKS Grodków - Plon Skoroszyce | 9-1 |
Kolejka 17 | ||
07-05-2023 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
07-05-2023 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - LZS Włodary | 4-0 |
07-05-2023 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - Czarni Korfantów | 3-3 |
07-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - Orzeł II Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
07-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - KGKS Krasna Góra | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
14-05-2023 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - LZS Niwnica | 2-2 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Jasienica D. | 2-4 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Plon Skoroszyce | 1-4 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | GKS Grodków - Góral Sidzina | 0-0 |
14-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-5 |
Kolejka 19 | ||
21-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Czarni II Otmuchów | 9-5 |
21-05-2023 (N) - 15:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - GKS Grodków | 1-1 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - Czarni Korfantów | 5-0 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - KGKS Krasna Góra | 3-2 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Jasienica D. - LZS Niwnica | 3-4 |
Kolejka 20 | ||
28-05-2023 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - LZS Jasienica D. | 2-4 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - Plon Skoroszyce | 2-0 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Góral Sidzina | 0-3 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-7 |
28-05-2023 (N) - 17:00 | GKS Grodków - LZS Włodary | 11-2 |
Kolejka 21 | ||
04-06-2023 (N) - 17:00 | GKS Grodków - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
04-06-2023 (N) - 17:00 | LZS Włodary - Czarni Korfantów | 1-1 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Orzeł II Reńska Wieś | 4-0 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Góral Sidzina - KGKS Krasna Góra | 8-3 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Plon Skoroszyce - LZS Jasienica D. | 1-4 |
Kolejka 22 | ||
11-06-2023 (N) - 17:00 | Czarni Korfantów - GKS Grodków | 1-2 |
11-06-2023 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Włodary | 4-1 |
11-06-2023 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-8 |
11-06-2023 (N) - 17:00 | LZS Niwnica - Góral Sidzina | 2-6 |
11-06-2023 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - Plon Skoroszyce | 7-1 |