Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Tychy,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | UKS Warszowice - Czarni Piasek | 1-5 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Nadwiślan Góra - Fortuna Wyry | 1-3 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Pniówek II Pawłowice - Gol Bieruń | 1-3 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - Niepokorni Orzesze | 3-4 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | MKS II Lędziny - Czułowianka Tychy | 2-3 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - LKS Mizerów | 4-0 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Czułowianka Tychy - UKS Warszowice | 5-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Nadwiślan Góra - Czarni Piasek | 1-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - LKS II Gardawice | 2-1 |
29-08-2021 (N) - 16:00 | LKS Mizerów - Pniówek II Pawłowice | 1-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | GTS II Bojszowy - Gol Bieruń | 1-4 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - MKS II Lędziny | 0-3 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Mizerów - Gol Bieruń | 2-12 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | UKS Warszowice - Niepokorni Orzesze | 5-1 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - Czarni Piasek | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | Pniówek II Pawłowice - Fortuna Wyry | 1-4 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - GTS II Bojszowy | - |
08-09-2021 (Śr) - 17:30 | Nadwiślan Góra - Czułowianka Tychy | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 12:00 | Czułowianka Tychy - LKS II Gardawice | 4-0 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - Pniówek II Pawłowice | 2-1 |
12-09-2021 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - Gol Bieruń | 2-0 |
12-09-2021 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - Nadwiślan Góra | 3-0 v.o. |
12-09-2021 (N) - 11:00 | GTS II Bojszowy - LKS Mizerów | - |
12-09-2021 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - MKS II Lędziny | 1-5 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Mizerów - Fortuna Wyry | 0-8 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | UKS Warszowice - LKS Wisła Mała | 4-1 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Gol Bieruń - Czarni Piasek | 3-0 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - Czułowianka Tychy | 0-5 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - Niepokorni Orzesze | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 16:30 | MKS II Lędziny - GTS II Bojszowy | - |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:30 | Czarni Piasek - LKS Mizerów | 3-0 |
25-09-2021 (So) - 16:30 | Czułowianka Tychy - Gol Bieruń | 3-5 |
26-09-2021 (N) - 16:30 | MKS II Lędziny - UKS Warszowice | 2-0 |
26-09-2021 (N) - 16:30 | LKS Wisła Mała - Nadwiślan Góra | 2-2 |
26-09-2021 (N) - 16:30 | Niepokorni Orzesze - Pniówek II Pawłowice | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | GTS II Bojszowy - Fortuna Wyry | - |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 16:00 | UKS Warszowice - GTS II Bojszowy | - |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Nadwiślan Góra - MKS II Lędziny | 3-3 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Fortuna Wyry - Czarni Piasek | 6-1 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Mizerów - Czułowianka Tychy | 1-9 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Gol Bieruń - Niepokorni Orzesze | 8-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - LKS Wisła Mała | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 16:00 | Czułowianka Tychy - Fortuna Wyry | 0-1 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | UKS Warszowice - Nadwiślan Góra | 4-1 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | MKS II Lędziny - LKS II Gardawice | 5-0 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | LKS Wisła Mała - Pniówek II Pawłowice | 2-0 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Niepokorni Orzesze - LKS Mizerów | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | GTS II Bojszowy - Czarni Piasek | - |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:30 | Nadwiślan Góra - GTS II Bojszowy | - |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Czarni Piasek - Czułowianka Tychy | 2-0 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Gol Bieruń - LKS Wisła Mała | 3-0 v.o. |
17-10-2021 (N) - 15:30 | Fortuna Wyry - Niepokorni Orzesze | 4-0 |
17-10-2021 (N) - 15:30 | Pniówek II Pawłowice - MKS II Lędziny | 1-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - UKS Warszowice | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 15:30 | Nadwiślan Góra - LKS II Gardawice | 2-1 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | UKS Warszowice - Pniówek II Pawłowice | 2-3 |
24-10-2021 (N) - 15:30 | Niepokorni Orzesze - Czarni Piasek | 1-4 |
24-10-2021 (N) - 13:00 | MKS II Lędziny - Gol Bieruń | 1-0 |
24-10-2021 (N) - 15:30 | LKS Wisła Mała - LKS Mizerów | 0-3 v.o. |
24-10-2021 (N) - 11:00 | GTS II Bojszowy - Czułowianka Tychy | - |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Czułowianka Tychy - Niepokorni Orzesze | 1-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Gol Bieruń - UKS Warszowice | 5-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Fortuna Wyry - LKS Wisła Mała | 8-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Mizerów - MKS II Lędziny | 2-3 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - Nadwiślan Góra | 12-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS II Gardawice - GTS II Bojszowy | - |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | Nadwiślan Góra - Gol Bieruń | 0-7 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | LKS II Gardawice - Pniówek II Pawłowice | 1-2 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | UKS Warszowice - LKS Mizerów | 3-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | MKS II Lędziny - Fortuna Wyry | 0-2 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | LKS Wisła Mała - Czarni Piasek | 1-4 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | GTS II Bojszowy - Niepokorni Orzesze | - |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Czułowianka Tychy - LKS Wisła Mała | 6-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Czarni Piasek - MKS II Lędziny | 2-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Mizerów - Nadwiślan Góra | 2-4 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Gol Bieruń - LKS II Gardawice | 3-0 v.o. |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Fortuna Wyry - UKS Warszowice | 4-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Pniówek II Pawłowice - GTS II Bojszowy | - |
Kolejka 14 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | Gol Bieruń - Pniówek II Pawłowice | 6-1 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Czułowianka Tychy - MKS II Lędziny | 2-3 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Czarni Piasek - UKS Warszowice | 3-2 |
27-03-2022 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - Nadwiślan Góra | 9-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LKS Mizerów - LKS II Gardawice | 0-1 |
27-03-2022 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - LKS Wisła Mała | 6-0 |
Kolejka 15 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Gol Bieruń - GTS II Bojszowy | - |
03-04-2022 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - LKS Mizerów | 3-0 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Piasek - Nadwiślan Góra | 6-1 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | UKS Warszowice - Czułowianka Tychy | 5-2 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | MKS II Lędziny - Niepokorni Orzesze | 3-0 v.o. |
16-06-2022 (Cz) - 15:00 | LKS II Gardawice - Fortuna Wyry | 1-6 |
Kolejka 16 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - LKS Wisła Mała | - |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Czułowianka Tychy - Nadwiślan Góra | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - LKS II Gardawice | 3-1 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Gol Bieruń - LKS Mizerów | 5-1 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - Pniówek II Pawłowice | 2-1 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - UKS Warszowice | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
0000-00-00 - 00:00 | LKS Mizerów - GTS II Bojszowy | - |
15-04-2022 (Pt) - 17:30 | Gol Bieruń - Fortuna Wyry | 1-6 |
15-04-2022 (Pt) - 18:00 | Pniówek II Pawłowice - Czarni Piasek | 1-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Nadwiślan Góra - Niepokorni Orzesze | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 10:00 | LKS II Gardawice - Czułowianka Tychy | 0-6 |
18-04-2022 (Pn) - 17:00 | MKS II Lędziny - LKS Wisła Mała | 3-1 |
Kolejka 18 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - MKS II Lędziny | - |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - LKS II Gardawice | 3-0 v.o. |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - Gol Bieruń | 3-4 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - UKS Warszowice | 1-7 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - LKS Mizerów | 5-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czułowianka Tychy - Pniówek II Pawłowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 19 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Fortuna Wyry - GTS II Bojszowy | - |
30-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Mizerów - Czarni Piasek | 0-3 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | UKS Warszowice - MKS II Lędziny | 3-2 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - Niepokorni Orzesze | 2-1 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | Gol Bieruń - Czułowianka Tychy | 1-5 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Nadwiślan Góra - LKS Wisła Mała | 0-6 |
Kolejka 20 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - UKS Warszowice | - |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - Fortuna Wyry | 0-3 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | MKS II Lędziny - Nadwiślan Góra | 10-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - LKS II Gardawice | 5-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Czułowianka Tychy - LKS Mizerów | 2-0 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Niepokorni Orzesze - Gol Bieruń | 3-9 |
Kolejka 21 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Czarni Piasek - GTS II Bojszowy | - |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Fortuna Wyry - Czułowianka Tychy | 1-0 |
14-05-2022 (So) - 11:30 | Nadwiślan Góra - UKS Warszowice | 2-9 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - MKS II Lędziny | 0-9 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - LKS Wisła Mała | 10-1 |
15-05-2022 (N) - 11:30 | LKS Mizerów - Niepokorni Orzesze | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - Nadwiślan Góra | - |
21-05-2022 (So) - 17:00 | UKS Warszowice - LKS II Gardawice | 3-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Czułowianka Tychy - Czarni Piasek | 2-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - Fortuna Wyry | 0-4 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - Gol Bieruń | 2-3 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | MKS II Lędziny - Pniówek II Pawłowice | 4-2 |
Kolejka 23 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Czułowianka Tychy - GTS II Bojszowy | - |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | Pniówek II Pawłowice - UKS Warszowice | 2-5 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - Niepokorni Orzesze | 2-0 |
28-05-2022 (So) - 12:00 | LKS Mizerów - LKS Wisła Mała | 5-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LKS II Gardawice - Nadwiślan Góra | 2-2 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | Gol Bieruń - MKS II Lędziny | 2-5 |
Kolejka 24 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - LKS II Gardawice | - |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Nadwiślan Góra - Pniówek II Pawłowice | 4-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Niepokorni Orzesze - Czułowianka Tychy | 0-8 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - Fortuna Wyry | 0-10 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | MKS II Lędziny - LKS Mizerów | 5-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | UKS Warszowice - Gol Bieruń | 0-0 |
Kolejka 25 | ||
0000-00-00 - 00:00 | Niepokorni Orzesze - GTS II Bojszowy | - |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Piasek - LKS Wisła Mała | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 12:30 | LKS Mizerów - UKS Warszowice | 1-3 |
12-06-2022 (N) - 11:00 | Pniówek II Pawłowice - LKS II Gardawice | 7-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Gol Bieruń - Nadwiślan Góra | 5-0 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Fortuna Wyry - MKS II Lędziny | 4-3 |
Kolejka 26 | ||
0000-00-00 - 00:00 | GTS II Bojszowy - Pniówek II Pawłowice | - |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Nadwiślan Góra - LKS Mizerów | 3-2 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | UKS Warszowice - Fortuna Wyry | 1-7 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | MKS II Lędziny - Czarni Piasek | 4-3 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Mała - Czułowianka Tychy | 3-5 |
19-06-2022 (N) - 15:00 | LKS II Gardawice - Gol Bieruń | 6-5 |