Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Opole 1 (gr. 4),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Przecza - Pogoń Łosiów | 11-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - LZS Szydłowice | 4-0 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Start Siołkowice - LZS Łukowice B. | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Stal II Brzeg | 1-13 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Golczowice | 1-7 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - LZS Jankowice | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Błękitni Przecza - Start Siołkowice | 1-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Szydłowice | 1-3 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Orzeł Olszanka | 2-2 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Golczowice - Polonia Przylesie | 5-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - Victoria Wierzbnik | 9-0 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - Czarni Przylesie Dolne | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | Czarni Przylesie Dolne - Błękitni Przecza | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Start Siołkowice - Pogoń Łosiów | 3-4 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice B. | 0-7 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Polonia Przylesie - Stal II Brzeg | 0-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Orzeł Olszanka - LZS Jankowice | 3-1 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Szydłowice - LZS Popielów | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Błękitni Przecza - Victoria Wierzbnik | 6-0 |
12-09-2021 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - Czarni Przylesie Dolne | 1-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Łukowice B. - Polonia Przylesie | 1-3 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Golczowice - Orzeł Olszanka | 1-2 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | LZS Jankowice - LZS Szydłowice | 5-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Pogoń Łosiów - LZS Popielów | 2-6 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - Pogoń Łosiów | 6-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Victoria Wierzbnik - Start Siołkowice | 2-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Polonia Przylesie - Błękitni Przecza | 4-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Orzeł Olszanka - Stal II Brzeg | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Szydłowice - LZS Golczowice | 3-6 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Popielów - LZS Jankowice | 2-2 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Przylesie Dolne - Victoria Wierzbnik | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Pogoń Łosiów - LZS Jankowice | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Golczowice - LZS Popielów | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - LZS Szydłowice | 7-0 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LZS Łukowice B. - Orzeł Olszanka | 2-3 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | Start Siołkowice - Polonia Przylesie | 0-2 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2021 (N) - 15:30 | Victoria Wierzbnik - Pogoń Łosiów | 3-0 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Polonia Przylesie - Czarni Przylesie Dolne | 3-1 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Orzeł Olszanka - Błękitni Przecza | 4-3 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Szydłowice - LZS Łukowice B. | 2-4 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Popielów - Stal II Brzeg | 1-5 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | LZS Jankowice - LZS Golczowice | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Błękitni Przecza - LZS Szydłowice | 5-1 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - Orzeł Olszanka | 2-3 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie | 1-5 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Łukowice B. - LZS Popielów | 1-5 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - LZS Jankowice | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - LZS Golczowice | 1-6 |
Kolejka 9 | ||
17-10-2021 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów | 4-1 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - Czarni Przylesie Dolne | 8-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Szydłowice - Start Siołkowice | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Popielów - Błękitni Przecza | 1-4 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - LZS Łukowice B. | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LZS Golczowice - Stal II Brzeg | 1-5 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 14:30 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Szydłowice | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 14:30 | Błękitni Przecza - LZS Jankowice | 2-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Pogoń Łosiów - Stal II Brzeg | 2-7 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | LZS Łukowice B. - LZS Golczowice | 0-4 |
24-10-2021 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - LZS Popielów | 1-2 |
24-10-2021 (N) - 14:30 | Victoria Wierzbnik - Orzeł Olszanka | 2-3 |
Kolejka 11 | ||
31-10-2021 (N) - 14:00 | Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie | 2-4 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Szydłowice - Victoria Wierzbnik | 0-3 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Popielów - Czarni Przylesie Dolne | 3-5 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Jankowice - Start Siołkowice | 3-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LZS Golczowice - Błękitni Przecza | 3-3 |
31-10-2021 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - LZS Łukowice B. | 7-0 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:30 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Jankowice | 4-1 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Polonia Przylesie - LZS Szydłowice | 3-0 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Victoria Wierzbnik - LZS Popielów | 1-7 |
07-11-2021 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - LZS Golczowice | 0-4 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Błękitni Przecza - Stal II Brzeg | 2-8 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Pogoń Łosiów - LZS Łukowice B. | 6-4 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Orzeł Olszanka - Pogoń Łosiów | 7-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LZS Popielów - Polonia Przylesie | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Jankowice - Victoria Wierzbnik | 0-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Golczowice - Czarni Przylesie Dolne | 8-0 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Stal II Brzeg - Start Siołkowice | 6-1 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | LZS Łukowice B. - Błękitni Przecza | 0-8 |
Kolejka 14 | ||
13-03-2022 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - Błękitni Przecza | 2-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Łukowice B. - Start Siołkowice | 1-2 |
13-03-2022 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - Czarni Przylesie Dolne | 9-0 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Golczowice - Victoria Wierzbnik | 4-2 |
13-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Jankowice - Polonia Przylesie | 2-1 |
13-03-2022 (N) - 13:00 | LZS Szydłowice - Orzeł Olszanka | 0-1 |
Kolejka 15 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Łukowice B. | 0-3 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | LZS Szydłowice - Pogoń Łosiów | 1-6 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Orzeł Olszanka - LZS Popielów | 9-0 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Polonia Przylesie - LZS Golczowice | 2-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Victoria Wierzbnik - Stal II Brzeg | 1-4 |
20-03-2022 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - Błękitni Przecza | 0-1 |
Kolejka 16 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Łosiów - Start Siołkowice | 4-3 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Błękitni Przecza - Czarni Przylesie Dolne | 3-0 v.o. |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Łukowice B. - Victoria Wierzbnik | 3-4 |
27-03-2022 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - Polonia Przylesie | 3-2 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - Orzeł Olszanka | 0-3 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LZS Popielów - LZS Szydłowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 17 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Start Siołkowice | 5-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - Błękitni Przecza | 5-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - LZS Łukowice B. | 3-1 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - LZS Golczowice | 1-6 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - LZS Jankowice | 5-4 |
12-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Pogoń Łosiów | 3-5 |
Kolejka 18 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Pogoń Łosiów - Czarni Przylesie Dolne | 3-1 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Błękitni Przecza - Polonia Przylesie | 0-1 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | Start Siołkowice - Victoria Wierzbnik | 2-5 |
10-04-2022 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - Orzeł Olszanka | 1-0 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Golczowice - LZS Szydłowice | 2-0 |
10-04-2022 (N) - 16:00 | LZS Jankowice - LZS Popielów | 1-3 |
Kolejka 19 | ||
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Pogoń Łosiów | 0-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Popielów - LZS Golczowice | 2-6 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Stal II Brzeg | 0-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - LZS Łukowice B. | 7-1 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Start Siołkowice | 4-0 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - Czarni Przylesie Dolne | 2-0 |
Kolejka 20 | ||
28-04-2022 (Cz) - 19:30 | Stal II Brzeg - LZS Popielów | 9-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Victoria Wierzbnik | 3-3 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Polonia Przylesie | 3-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Przecza - Orzeł Olszanka | 0-2 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - LZS Szydłowice | 4-3 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Golczowice - LZS Jankowice | 4-2 |
Kolejka 21 | ||
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Golczowice - Pogoń Łosiów | 1-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Stal II Brzeg | 2-5 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Popielów - LZS Łukowice B. | 4-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Błękitni Przecza | 1-3 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Start Siołkowice | 2-1 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Victoria Wierzbnik | 2-0 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Polonia Przylesie | 4-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Przecza - LZS Popielów | 0-5 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - Orzeł Olszanka | 2-1 |
15-05-2022 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - LZS Szydłowice | 2-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - LZS Jankowice | 2-4 |
15-05-2022 (N) - 13:00 | Stal II Brzeg - LZS Golczowice | 9-2 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 16:00 | Stal II Brzeg - Pogoń Łosiów | 4-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Golczowice - LZS Łukowice B. | 8-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Błękitni Przecza | 5-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Start Siołkowice | 2-2 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Czarni Przylesie Dolne | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł Olszanka - Victoria Wierzbnik | 2-2 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Popielów | 3-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Błękitni Przecza - LZS Golczowice | 0-3 |
29-05-2022 (N) - 13:00 | Start Siołkowice - LZS Jankowice | 0-3 v.o. |
29-05-2022 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - Stal II Brzeg | 0-7 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Szydłowice | 1-2 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Polonia Przylesie - Orzeł Olszanka | 0-1 |
Kolejka 25 | ||
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Łukowice B. - Pogoń Łosiów | 2-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Stal II Brzeg - Błękitni Przecza | 8-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Golczowice - Start Siołkowice | 2-1 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Jankowice - Czarni Przylesie Dolne | 3-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Victoria Wierzbnik | 1-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LZS Szydłowice - Polonia Przylesie | 1-0 |
Kolejka 26 | ||
18-06-2022 (So) - 15:00 | Polonia Przylesie - LZS Popielów | 4-0 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Victoria Wierzbnik - LZS Jankowice | 1-2 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Czarni Przylesie Dolne - LZS Golczowice | 2-5 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Start Siołkowice - Stal II Brzeg | 1-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Błękitni Przecza - LZS Łukowice B. | 9-1 |
19-06-2022 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka | 4-4 |