Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Bytom,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | Sokół Zbrosławice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Rozbark Bytom | 1-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Unia Strzybnica | 4-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Czarni Sucha Góra - Czarni Kozłowa Góra | 6-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Nitron Krupski Młyn | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Andaluzja Piekary | 2-2 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Orzeł Nakło Śl. - Przyszłość Nowe Chechło | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Rozbark Bytom | 3-5 |
28-08-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Nakło Śl. - Czarni Sucha Góra | 3-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Piast Ożarowice | 3-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Rodło Górniki | 3-2 |
29-08-2021 (N) - 18:00 | Czarni Kozłowa Góra - Orkan Dąbrówka G. | 0-5 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | Unia Strzybnica - Sokół Zbrosławice | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Iskra Lasowice | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
04-09-2021 (So) - 16:30 | Czarni Sucha Góra - Przyszłość Nowe Chechło | 3-4 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Rozbark Bytom - Gwarek II Tarnowskie Góry | 5-0 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Iskra Lasowice - Unia Strzybnica | 3-2 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Piast Ożarowice - Andaluzja Piekary | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Nitron Krupski Młyn | 2-2 |
05-09-2021 (N) - 16:30 | Rodło Górniki - Czarni Kozłowa Góra | 2-1 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Orkan Dąbrówka G. - Orzeł Nakło Śl. | 3-3 |
Kolejka 4 | ||
11-09-2021 (So) - 16:30 | Orzeł Nakło Śl. - Rodło Górniki | 4-2 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Czarni Kozłowa Góra - Piast Ożarowice | 0-2 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Andaluzja Piekary - Sokół Zbrosławice | 0-2 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Nitron Krupski Młyn - Iskra Lasowice | 4-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Unia Strzybnica - Rozbark Bytom | 1-3 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Przyszłość Nowe Chechło - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-1 |
12-09-2021 (N) - 16:30 | Czarni Sucha Góra - Orkan Dąbrówka G. | 2-2 |
Kolejka 5 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Rozbark Bytom - Nitron Krupski Młyn | 2-4 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Piast Ożarowice - Orzeł Nakło Śl. | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Iskra Lasowice - Andaluzja Piekary | 1-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Unia Strzybnica | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 17:00 | Sokół Zbrosławice - Czarni Kozłowa Góra | 1-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Rodło Górniki - Czarni Sucha Góra | 0-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Orkan Dąbrówka G. - Przyszłość Nowe Chechło | 5-1 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2021 (So) - 16:30 | Przyszłość Nowe Chechło - Unia Strzybnica | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Nitron Krupski Młyn - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Andaluzja Piekary - Rozbark Bytom | 1-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Orzeł Nakło Śl. - Sokół Zbrosławice | 7-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Sucha Góra - Piast Ożarowice | 1-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Orkan Dąbrówka G. - Rodło Górniki | 2-1 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | Czarni Kozłowa Góra - Iskra Lasowice | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | Unia Strzybnica - Nitron Krupski Młyn | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 14:30 | Rozbark Bytom - Czarni Kozłowa Góra | 5-0 |
02-10-2021 (So) - 12:30 | Iskra Lasowice - Orzeł Nakło Śl. | 3-3 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Orkan Dąbrówka G. | 0-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Rodło Górniki - Przyszłość Nowe Chechło | 1-0 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Czarni Sucha Góra | 0-3 |
03-10-2021 (N) - 15:30 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Andaluzja Piekary | 6-3 |
Kolejka 8 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Sucha Góra - Iskra Lasowice | 2-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Nakło Śl. - Rozbark Bytom | 0-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Andaluzja Piekary - Unia Strzybnica | 0-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Nitron Krupski Młyn | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Rodło Górniki - Piast Ożarowice | 2-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | Orkan Dąbrówka G. - Sokół Zbrosławice | 3-2 |
Kolejka 9 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Przyszłość Nowe Chechło | 1-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Nitron Krupski Młyn - Andaluzja Piekary | 1-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Lasowice - Orkan Dąbrówka G. | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Rozbark Bytom - Czarni Sucha Góra | 0-0 |
16-10-2021 (So) - 14:00 | Unia Strzybnica - Czarni Kozłowa Góra | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orzeł Nakło Śl. | 2-2 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Rodło Górniki | 2-0 |
Kolejka 10 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Sokół Zbrosławice | 5-2 |
23-10-2021 (So) - 15:30 | Czarni Sucha Góra - Gwarek II Tarnowskie Góry | 8-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Nakło Śl. - Unia Strzybnica | 5-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Nitron Krupski Młyn | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Andaluzja Piekary | 4-3 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Orkan Dąbrówka G. - Rozbark Bytom | 2-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Rodło Górniki - Iskra Lasowice | 2-0 |
Kolejka 11 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Andaluzja Piekary - Czarni Kozłowa Góra | 1-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Nitron Krupski Młyn - Orzeł Nakło Śl. | 3-2 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Unia Strzybnica - Czarni Sucha Góra | 0-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Rozbark Bytom - Rodło Górniki | 0-2 |
30-10-2021 (So) - 12:30 | Iskra Lasowice - Piast Ożarowice | 3-0 |
31-10-2021 (N) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Orkan Dąbrówka G. | 3-2 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Przyszłość Nowe Chechło | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
06-11-2021 (So) - 13:00 | Rodło Górniki - Gwarek II Tarnowskie Góry | 2-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Czarni Sucha Góra - Nitron Krupski Młyn | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Orzeł Nakło Śl. - Andaluzja Piekary | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Czarni Kozłowa Góra | 4-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Orkan Dąbrówka G. - Unia Strzybnica | 2-0 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | Piast Ożarowice - Rozbark Bytom | 1-0 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Iskra Lasowice | 1-3 |
Kolejka 13 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Nitron Krupski Młyn - Orkan Dąbrówka G. | 1-3 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Unia Strzybnica - Rodło Górniki | 4-1 |
13-11-2021 (So) - 14:00 | Czarni Kozłowa Góra - Orzeł Nakło Śl. | 2-3 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Rozbark Bytom - Sokół Zbrosławice | 6-1 |
13-11-2021 (So) - 12:30 | Iskra Lasowice - Przyszłość Nowe Chechło | 0-6 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Andaluzja Piekary - Czarni Sucha Góra | 1-4 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Piast Ożarowice | 3-0 |
Kolejka 14 | ||
26-03-2022 (So) - 15:30 | Rozbark Bytom - Iskra Lasowice | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Unia Strzybnica - Piast Ożarowice | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Andaluzja Piekary - Orkan Dąbrówka G. | 0-2 |
26-03-2022 (So) - 14:00 | Czarni Kozłowa Góra - Czarni Sucha Góra | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Przyszłość Nowe Chechło - Orzeł Nakło Śl. | 0-2 |
27-03-2022 (N) - 15:30 | Nitron Krupski Młyn - Rodło Górniki | 3-1 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Sokół Zbrosławice | 0-0 |
Kolejka 15 | ||
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Sucha Góra - Orzeł Nakło Śl. | 4-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Rodło Górniki - Andaluzja Piekary | 1-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Piast Ożarowice - Nitron Krupski Młyn | 2-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sokół Zbrosławice - Unia Strzybnica | 1-1 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Iskra Lasowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 3-1 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Rozbark Bytom - Przyszłość Nowe Chechło | 2-4 |
08-06-2022 (Śr) - 18:00 | Orkan Dąbrówka G. - Czarni Kozłowa Góra | 4-0 |
Kolejka 16 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Iskra Lasowice | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Sokół Zbrosławice | 6-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Piast Ożarowice | 2-1 |
09-04-2022 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Rodło Górniki | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Orkan Dąbrówka G. | 1-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Czarni Sucha Góra | 3-5 |
10-04-2022 (N) - 16:30 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Rozbark Bytom | 6-0 v.o. |
Kolejka 17 | ||
16-04-2022 (So) - 13:00 | Orkan Dąbrówka G. - Czarni Sucha Góra | 1-3 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Rodło Górniki - Orzeł Nakło Śl. | 0-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Piast Ożarowice - Czarni Kozłowa Góra | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Sokół Zbrosławice - Andaluzja Piekary | 1-5 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Iskra Lasowice - Nitron Krupski Młyn | 0-2 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Rozbark Bytom - Unia Strzybnica | 4-2 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Przyszłość Nowe Chechło | 2-2 |
Kolejka 18 | ||
23-04-2022 (So) - 11:00 | Unia Strzybnica - Gwarek II Tarnowskie Góry | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Rozbark Bytom | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Iskra Lasowice | 3-2 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Sokół Zbrosławice | 3-5 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Piast Ożarowice | 3-0 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Czarni Sucha Góra - Rodło Górniki | 4-0 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Orkan Dąbrówka G. | 0-2 |
Kolejka 19 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | Rodło Górniki - Orkan Dąbrówka G. | 0-3 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Czarni Sucha Góra | 1-4 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Sokół Zbrosławice - Orzeł Nakło Śl. | 1-5 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Czarni Kozłowa Góra | 3-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Andaluzja Piekary | 4-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Przyszłość Nowe Chechło | 2-0 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Nitron Krupski Młyn | 2-1 |
Kolejka 20 | ||
27-04-2022 (Śr) - 18:00 | Orzeł Nakło Śl. - Iskra Lasowice | 4-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Unia Strzybnica | 2-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Gwarek II Tarnowskie Góry | 4-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Rozbark Bytom | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Czarni Sucha Góra - Sokół Zbrosławice | 3-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Piast Ożarowice | 3-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Rodło Górniki | 3-0 |
Kolejka 21 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Rodło Górniki | 0-3 v.o. |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Sokół Zbrosławice - Orkan Dąbrówka G. | 2-0 |
07-05-2022 (So) - 14:30 | Iskra Lasowice - Czarni Sucha Góra | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Orzeł Nakło Śl. | 0-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Andaluzja Piekary | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Przyszłość Nowe Chechło | 5-0 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Czarni Kozłowa Góra | 7-1 |
Kolejka 22 | ||
14-05-2022 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Nitron Krupski Młyn | 1-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Gwarek II Tarnowskie Góry | 6-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Sucha Góra - Rozbark Bytom | 2-3 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Iskra Lasowice | 8-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Piast Ożarowice | 3-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Sokół Zbrosławice | 4-1 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Czarni Kozłowa Góra - Unia Strzybnica | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Rodło Górniki | 0-5 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Orkan Dąbrówka G. | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Orzeł Nakło Śl. | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Czarni Kozłowa Góra | 2-4 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Przyszłość Nowe Chechło | 1-2 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Czarni Sucha Góra | 0-2 |
22-05-2022 (N) - 11:00 | Sokół Zbrosławice - Piast Ożarowice | 3-1 |
Kolejka 24 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Andaluzja Piekary | 2-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Nitron Krupski Młyn | 3-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Czarni Sucha Góra - Unia Strzybnica | 4-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Gwarek II Tarnowskie Góry | 1-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Iskra Lasowice | 5-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Sokół Zbrosławice | 3-4 |
29-05-2022 (N) - 17:00 | Rodło Górniki - Rozbark Bytom | 2-3 |
Kolejka 25 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Iskra Lasowice - Sokół Zbrosławice | 3-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Rozbark Bytom - Piast Ożarowice | 4-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Unia Strzybnica - Orkan Dąbrówka G. | 2-0 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Nitron Krupski Młyn - Czarni Sucha Góra | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Orzeł Nakło Śl. | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Kozłowa Góra - Przyszłość Nowe Chechło | 4-0 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Gwarek II Tarnowskie Góry - Rodło Górniki | 1-2 |
Kolejka 26 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Czarni Sucha Góra - Andaluzja Piekary | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Orkan Dąbrówka G. - Nitron Krupski Młyn | 0-1 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Rodło Górniki - Unia Strzybnica | 0-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Piast Ożarowice - Gwarek II Tarnowskie Góry | 0-1 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Sokół Zbrosławice - Rozbark Bytom | 3-1 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Przyszłość Nowe Chechło - Iskra Lasowice | 2-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Orzeł Nakło Śl. - Czarni Kozłowa Góra | 7-1 |