Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Katowice-Sosnowiec (4),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Pogoń Imielin | 5-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik | 0-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Sparta Katowice - Ostoja Żelisławice | 7-0 |
14-08-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Niwy Brudzowice | 0-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - RKS Grodziec | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - GKS II Katowice | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | MCKS Czeladź - Górnik Wojkowice | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Górnik 09 Mysłowice | 2-0 |
14-08-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Źródło Kromołów | 1-0 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Górnik MK Katowice | 8-0 |
21-08-2021 (So) - 14:30 | Źródło Kromołów - Sarmacja Będzin | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - MCKS Czeladź | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Slavia Ruda Śl. | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Grunwald Ruda Śl. | 6-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - Sparta Katowice | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 11:00 | Ostoja Żelisławice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-6 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik | 0-3 |
22-08-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Tęcza Błędów | 4-3 |
Kolejka 3 | ||
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Cyklon Rogoźnik - Ostoja Żelisławice | 7-0 |
25-08-2021 (Śr) - 18:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Niwy Brudzowice | 3-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Sparta Katowice - RKS Grodziec | 4-3 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Grunwald Ruda Śl. - GKS II Katowice | 1-4 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice | 0-1 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Slavia Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice | 0-1 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | MCKS Czeladź - Źródło Kromołów | 8-1 |
25-08-2021 (Śr) - 17:00 | Sarmacja Będzin - AKS Mikołów | 0-3 |
25-08-2021 (Śr) - 18:30 | Górnik MK Katowice - Pogoń Imielin | 0-4 |
Kolejka 4 | ||
28-08-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Sarmacja Będzin | 1-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - MCKS Czeladź | 1-0 |
28-08-2021 (So) - 14:00 | Źródło Kromołów - Slavia Ruda Śl. | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 16:00 | Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów | 3-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Grunwald Ruda Śl. | 1-0 |
28-08-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec | 0-4 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - Cyklon Rogoźnik | 4-0 |
29-08-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Sparta Katowice | 0-5 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Imielin - Ostoja Żelisławice | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 11:00 | Ostoja Żelisławice - Niwy Brudzowice | 0-2 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - RKS Grodziec | 3-1 |
04-09-2021 (So) - 15:30 | Zagłębie II Sosnowiec - GKS II Katowice | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Górnik Wojkowice - Sparta Katowice | 1-2 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Górnik 09 Mysłowice | 0-3 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Źródło Kromołów | 3-0 |
04-09-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - AKS Mikołów | 1-4 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | MCKS Czeladź - Górnik MK Katowice | 2-0 |
04-09-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Pogoń Imielin | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Slavia Ruda Śl. | 4-3 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Tęcza Błędów | 5-0 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Grunwald Ruda Śl. | 1-2 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - Sparta Katowice | 0-2 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec | 3-1 |
11-09-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Ostoja Żelisławice | 2-1 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice | 3-2 |
12-09-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Cyklon Rogoźnik | 2-0 |
12-09-2021 (N) - 13:00 | Sarmacja Będzin - MCKS Czeladź | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Niwy Brudzowice - RKS Grodziec | 1-1 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice | 1-1 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Górnik 09 Mysłowice | 4-0 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Źródło Kromołów | 9-0 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - AKS Mikołów | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Sarmacja Będzin | 1-2 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | MCKS Czeladź - Pogoń Imielin | 2-1 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Tęcza Błędów - Górnik MK Katowice | 1-3 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Ostoja Żelisławice - GKS II Katowice | 0-6 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | MCKS Czeladź - Slavia Ruda Śl. | 4-0 |
25-09-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Tęcza Błędów | 2-3 |
25-09-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 3-4 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | AKS Mikołów - Sparta Katowice | 1-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec | 4-5 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Górnik 09 Mysłowice - Cyklon Rogoźnik | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Górnik Wojkowice - Ostoja Żelisławice | 4-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Pogoń Imielin - RKS Grodziec | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Niwy Brudzowice | 0-0 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - GKS II Katowice | 0-2 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów | 4-1 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - AKS Mikołów | 1-0 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Górnik MK Katowice | 6-1 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Sarmacja Będzin | 2-4 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Tęcza Błędów - MCKS Czeladź | 0-2 |
02-10-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Pogoń Imielin | 2-3 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice | 3-0 v.o. |
03-10-2021 (N) - 16:00 | Ostoja Żelisławice - Górnik 09 Mysłowice | 2-4 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Tęcza Błędów | 2-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | MCKS Czeladź - Grunwald Ruda Śl. | 5-1 |
09-10-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Sparta Katowice | 1-5 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-6 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | AKS Mikołów - Cyklon Rogoźnik | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Źródło Kromołów - Ostoja Żelisławice | 5-1 |
09-10-2021 (So) - 11:00 | Górnik 09 Mysłowice - Niwy Brudzowice | 4-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik Wojkowice - RKS Grodziec | 0-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Imielin - GKS II Katowice | 0-1 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Górnik 09 Mysłowice | 1-5 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów | 3-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ostoja Żelisławice - AKS Mikołów | 0-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Cyklon Rogoźnik - Górnik MK Katowice | 4-0 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - MCKS Czeladź | 2-1 |
16-10-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Slavia Ruda Śl. | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Sarmacja Będzin | 5-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Tęcza Błędów - Pogoń Imielin | 1-2 |
17-10-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Górnik Wojkowice | 8-0 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Sparta Katowice | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | MCKS Czeladź - Zagłębie II Sosnowiec | 0-5 |
23-10-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Cyklon Rogoźnik | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - Ostoja Żelisławice | 4-5 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | AKS Mikołów - Niwy Brudzowice | 4-0 |
23-10-2021 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - RKS Grodziec | 1-3 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik 09 Mysłowice - GKS II Katowice | 0-2 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Pogoń Imielin - Górnik Wojkowice | 3-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Tęcza Błędów - Grunwald Ruda Śl. | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | Niwy Brudzowice - Górnik MK Katowice | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice | 3-0 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Cyklon Rogoźnik - MCKS Czeladź | 2-0 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Slavia Ruda Śl. | 2-2 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Tęcza Błędów | 3-1 |
30-10-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Pogoń Imielin | 1-1 |
30-10-2021 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - AKS Mikołów | 2-5 |
31-10-2021 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Źródło Kromołów | 4-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Ostoja Żelisławice - Sarmacja Będzin | 1-3 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Sparta Katowice | 1-6 |
06-11-2021 (So) - 14:30 | Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec | 1-4 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik | 0-3 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | MCKS Czeladź - Ostoja Żelisławice | 8-2 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Niwy Brudzowice | 0-1 |
06-11-2021 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - RKS Grodziec | 4-3 |
06-11-2021 (So) - 14:30 | AKS Mikołów - GKS II Katowice | 2-0 |
06-11-2021 (So) - 14:30 | Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice | 0-1 |
06-11-2021 (So) - 14:30 | Pogoń Imielin - Górnik 09 Mysłowice | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
10-11-2021 (Śr) - 20:00 | Sparta Katowice - Pogoń Imielin | 3-0 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Górnik 09 Mysłowice - Źródło Kromołów | 0-1 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Górnik Wojkowice - AKS Mikołów | 0-1 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | GKS II Katowice - Górnik MK Katowice | 4-2 |
11-11-2021 (Cz) - 13:00 | RKS Grodziec - Sarmacja Będzin | 3-3 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Niwy Brudzowice - MCKS Czeladź | 0-3 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów | 1-2 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Grunwald Ruda Śl. | 6-0 |
12-03-2022 (So) - 11:00 | Ostoja Żelisławice - Slavia Ruda Śl. | 3-0 v.o. |
Kolejka 16 | ||
13-11-2021 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-2 |
13-11-2021 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Niwy Brudzowice | 0-0 |
13-11-2021 (So) - 14:00 | MCKS Czeladź - RKS Grodziec | 6-3 |
13-11-2021 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - GKS II Katowice | 0-3 |
13-11-2021 (So) - 14:00 | Pogoń Imielin - Źródło Kromołów | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 11:30 | Górnik MK Katowice - Górnik Wojkowice | 2-1 |
14-11-2021 (N) - 14:00 | AKS Mikołów - Górnik 09 Mysłowice | 3-1 |
14-11-2021 (N) - 14:00 | Grunwald Ruda Śl. - Cyklon Rogoźnik | 3-8 |
05-03-2022 (So) - 11:00 | Tęcza Błędów - Ostoja Żelisławice | 4-2 |
Kolejka 17 | ||
20-11-2021 (So) - 14:00 | Źródło Kromołów - AKS Mikołów | 1-3 |
20-11-2021 (So) - 11:00 | Górnik 09 Mysłowice - Górnik MK Katowice | 3-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin | 0-1 |
20-11-2021 (So) - 18:00 | GKS II Katowice - MCKS Czeladź | 3-0 |
20-11-2021 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Slavia Ruda Śl. | 1-3 |
20-11-2021 (So) - 14:00 | Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów | 1-2 |
20-11-2021 (So) - 11:00 | Ostoja Żelisławice - Grunwald Ruda Śl. | 2-2 |
20-11-2021 (So) - 16:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin | 2-1 |
21-11-2021 (N) - 11:00 | Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice | 3-3 |
Kolejka 18 | ||
19-03-2022 (So) - 11:00 | Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec | 3-0 v.o. |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Ostoja Żelisławice - Sparta Katowice | 1-8 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Niwy Brudzowice - Grunwald Ruda Śl. | 2-0 |
19-03-2022 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - Tęcza Błędów | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Górnik Wojkowice - MCKS Czeladź | 1-2 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Górnik 09 Mysłowice - Sarmacja Będzin | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Górnik MK Katowice | 0-3 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Pogoń Imielin - AKS Mikołów | 0-2 |
20-03-2022 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Slavia Ruda Śl. | 9-0 |
Kolejka 19 | ||
26-03-2022 (So) - 11:30 | Górnik MK Katowice - AKS Mikołów | 2-3 |
26-03-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Źródło Kromołów | 1-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | MCKS Czeladź - Górnik 09 Mysłowice | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Górnik Wojkowice | 1-1 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Tęcza Błędów - GKS II Katowice | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - RKS Grodziec | 3-1 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Niwy Brudzowice | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Ostoja Żelisławice | 8-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Cyklon Rogoźnik - Pogoń Imielin | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec | 1-5 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | RKS Grodziec - Sparta Katowice | 1-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:15 | GKS II Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 6-1 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów | 2-0 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śl. | 2-0 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Źródło Kromołów - MCKS Czeladź | 5-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | AKS Mikołów - Sarmacja Będzin | 4-2 |
18-05-2022 (Śr) - 18:00 | Pogoń Imielin - Górnik MK Katowice | 1-2 |
25-05-2022 (Śr) - 18:15 | Ostoja Żelisławice - Cyklon Rogoźnik | 1-3 |
Kolejka 21 | ||
09-04-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Górnik MK Katowice | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 16:30 | MCKS Czeladź - AKS Mikołów | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Źródło Kromołów | 1-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Górnik Wojkowice | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - GKS II Katowice | 4-0 |
09-04-2022 (So) - 11:00 | Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice | 4-0 |
10-04-2022 (N) - 15:30 | Tęcza Błędów - Górnik 09 Mysłowice | 0-1 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - RKS Grodziec | 7-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Ostoja Żelisławice - Pogoń Imielin | 3-1 |
Kolejka 22 | ||
16-04-2022 (So) - 11:00 | Niwy Brudzowice - Ostoja Żelisławice | 3-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Cyklon Rogoźnik | 1-6 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | GKS II Katowice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Górnik Wojkowice | 6-0 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Górnik 09 Mysłowice - Grunwald Ruda Śl. | 6-2 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Tęcza Błędów | 1-2 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | AKS Mikołów - Slavia Ruda Śl. | 5-0 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Górnik MK Katowice - MCKS Czeladź | 1-3 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | Pogoń Imielin - Sarmacja Będzin | 1-2 |
Kolejka 23 | ||
23-04-2022 (So) - 13:00 | MCKS Czeladź - Sarmacja Będzin | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Górnik MK Katowice | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 16:30 | Tęcza Błędów - AKS Mikołów | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Źródło Kromołów | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 16:30 | Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice | 5-0 |
23-04-2022 (So) - 16:30 | Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice | 0-0 |
23-04-2022 (So) - 16:30 | Ostoja Żelisławice - RKS Grodziec | 2-1 |
23-04-2022 (So) - 10:00 | Niwy Brudzowice - Pogoń Imielin | 1-2 |
Kolejka 24 | ||
28-04-2022 (Cz) - 17:30 | RKS Grodziec - Niwy Brudzowice | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | GKS II Katowice - Ostoja Żelisławice | 6-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik | 1-4 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - Zagłębie II Sosnowiec | 0-5 |
30-04-2022 (So) - 15:00 | Źródło Kromołów - Sparta Katowice | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śl. | 4-0 |
30-04-2022 (So) - 11:30 | Górnik MK Katowice - Tęcza Błędów | 5-1 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śl. | 4-1 |
30-04-2022 (So) - 14:00 | Pogoń Imielin - MCKS Czeladź | 6-1 |
Kolejka 25 | ||
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - MCKS Czeladź | 0-0 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Tęcza Błędów - Sarmacja Będzin | 2-2 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Górnik MK Katowice | 0-6 |
03-05-2022 (Wt) - 11:00 | Sparta Katowice - AKS Mikołów | 1-3 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów | 11-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Górnik 09 Mysłowice | 4-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Ostoja Żelisławice - Górnik Wojkowice | 0-4 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Niwy Brudzowice - GKS II Katowice | 0-2 |
03-05-2022 (Wt) - 13:00 | RKS Grodziec - Pogoń Imielin | 0-5 |
Kolejka 26 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Niwy Brudzowice | 3-0 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice | 1-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik | 1-6 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Zagłębie II Sosnowiec | 0-6 |
07-05-2022 (So) - 11:30 | Górnik MK Katowice - Sparta Katowice | 0-5 |
07-05-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Grunwald Ruda Śl. | 12-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | MCKS Czeladź - Tęcza Błędów | 5-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Imielin - Slavia Ruda Śl. | 0-1 |
08-05-2022 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - RKS Grodziec | 4-1 |
Kolejka 27 | ||
27-04-2022 (Śr) - 18:30 | GKS II Katowice - Pogoń Imielin | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Slavia Ruda Śl. | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 12:00 | Grunwald Ruda Śl. - MCKS Czeladź | 1-4 |
14-05-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Sarmacja Będzin | 5-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Ostoja Żelisławice - Źródło Kromołów | 1-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice | 2-1 |
14-05-2022 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - Górnik Wojkowice | 0-2 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Górnik MK Katowice | 11-0 |
Kolejka 28 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - GKS II Katowice | 1-2 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Górnik 09 Mysłowice - RKS Grodziec | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Niwy Brudzowice | 1-0 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | AKS Mikołów - Ostoja Żelisławice | 6-2 |
21-05-2022 (So) - 11:30 | Górnik MK Katowice - Cyklon Rogoźnik | 0-1 |
21-05-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Zagłębie II Sosnowiec | 0-6 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | MCKS Czeladź - Sparta Katowice | 1-3 |
21-05-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Pogoń Imielin - Tęcza Błędów | 6-0 v.o. |
Kolejka 29 | ||
28-05-2022 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Tęcza Błędów | 4-1 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Slavia Ruda Śl. | 4-2 |
28-05-2022 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - MCKS Czeladź | 1-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Sarmacja Będzin | 2-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Ostoja Żelisławice - Górnik MK Katowice | 5-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - AKS Mikołów | 1-3 |
28-05-2022 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - Źródło Kromołów | 1-0 |
28-05-2022 (So) - 15:30 | Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin | 1-1 |
29-05-2022 (N) - 18:00 | GKS II Katowice - Górnik 09 Mysłowice | 2-2 |
Kolejka 30 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice | 1-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - GKS II Katowice | 1-3 |
04-06-2022 (So) - 18:00 | AKS Mikołów - RKS Grodziec | 2-0 |
04-06-2022 (So) - 13:00 | Sarmacja Będzin - Ostoja Żelisławice | 4-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | MCKS Czeladź - Cyklon Rogoźnik | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec | 1-4 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Sparta Katowice | 0-2 |
05-06-2022 (N) - 18:00 | Górnik MK Katowice - Niwy Brudzowice | 2-5 |
05-06-2022 (N) - 14:00 | Pogoń Imielin - Grunwald Ruda Śl. | 5-2 |
Kolejka 31 | ||
10-06-2022 (Pt) - 18:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 11:00 | Sparta Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 6-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Slavia Ruda Śl. | 4-0 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Ostoja Żelisławice - MCKS Czeladź | 1-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Górnik MK Katowice | 2-3 |
11-06-2022 (So) - 18:00 | GKS II Katowice - AKS Mikołów | 3-6 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów | 1-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin | 0-0 |
Kolejka 32 | ||
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Źródło Kromołów - Górnik 09 Mysłowice | 3-0 v.o. |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sarmacja Będzin - RKS Grodziec | 5-0 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | MCKS Czeladź - Niwy Brudzowice | 6-3 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Slavia Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice | 2-3 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik | 1-2 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Grunwald Ruda Śl. - Zagłębie II Sosnowiec | 1-10 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Pogoń Imielin - Sparta Katowice | 1-4 |
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | AKS Mikołów - Górnik Wojkowice | 1-0 |
22-06-2022 (Śr) - 18:30 | Górnik MK Katowice - GKS II Katowice | 1-3 |
Kolejka 33 | ||
18-06-2022 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice | 4-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Grunwald Ruda Śl. | 5-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Ostoja Żelisławice - Tęcza Błędów | 2-2 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Niwy Brudzowice - Slavia Ruda Śl. | 0-1 |
18-06-2022 (So) - 13:00 | RKS Grodziec - MCKS Czeladź | 0-5 |
18-06-2022 (So) - 11:00 | GKS II Katowice - Sarmacja Będzin | 1-1 |
18-06-2022 (So) - 15:30 | Górnik Wojkowice - Górnik MK Katowice | 2-0 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Górnik 09 Mysłowice - AKS Mikołów | 0-6 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Pogoń Imielin | 1-0 |
Kolejka 34 | ||
22-06-2022 (Śr) - 18:00 | Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik | 4-1 |
24-06-2022 (Pt) - 18:00 | AKS Mikołów - Źródło Kromołów | 5-3 |
25-06-2022 (So) - 11:30 | Górnik MK Katowice - Górnik 09 Mysłowice | 7-1 |
25-06-2022 (So) - 18:00 | Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice | 1-2 |
25-06-2022 (So) - 16:00 | MCKS Czeladź - GKS II Katowice | 2-3 |
25-06-2022 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - RKS Grodziec | 1-2 |
25-06-2022 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Ostoja Żelisławice | 3-4 |
25-06-2022 (So) - 17:00 | Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec | 2-2 |
25-06-2022 (So) - 10:00 | Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice | 0-2 |