Timetable
Piłka nożna -
IV liga,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
07-08-2021 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać | 0-1 |
07-08-2021 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra | 2-1 |
07-08-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-2 |
07-08-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Piast Żmigród | 1-1 |
07-08-2021 (So) - 17:00 | Carina Gubin - MKS Kluczbork | 1-1 |
07-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Ślęza Wrocław | 3-0 v.o. |
08-08-2021 (N) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała | 1-2 |
08-08-2021 (N) - 13:00 | Miedź II Legnica - Polonia Bytom | 2-2 |
08-08-2021 (N) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
Kolejka 2 | ||
13-08-2021 (Pt) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Polonia Bytom | 0-2 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała | 0-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin | 2-4 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze | 2-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Carina Gubin | 6-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - LKS Goczałkowice | 0-1 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Miedź II Legnica | 1-3 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2021 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
18-08-2021 (Śr) - 17:00 | Miedź II Legnica - Piast Żmigród | 4-3 |
18-08-2021 (Śr) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Odra Wodzisław | 0-2 |
18-08-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Goczałkowice - Polonia Bytom | 2-0 |
18-08-2021 (Śr) - 17:00 | Carina Gubin - Błyskawica Gać | 0-0 |
18-08-2021 (Śr) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław | 0-2 |
18-08-2021 (Śr) - 19:00 | Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork | 1-2 |
18-08-2021 (Śr) - 17:30 | Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice | 2-0 |
18-08-2021 (Śr) - 16:30 | Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra | 1-1 |
Kolejka 4 | ||
21-08-2021 (So) - 15:00 | Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra | 1-3 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra | 6-0 |
21-08-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp. | 2-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Carina Gubin - Polonia Bytom | 1-0 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - LKS Goczałkowice | 1-1 |
22-08-2021 (N) - 14:00 | Błyskawica Gać - Górnik II Zabrze | 1-2 |
22-08-2021 (N) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | MKS Kluczbork - Stal Brzeg | 0-3 |
Kolejka 5 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród | 2-2 |
28-08-2021 (So) - 16:00 | LKS Goczałkowice - Miedź II Legnica | 1-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Carina Gubin - Odra Wodzisław | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork | 4-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Błyskawica Gać | 1-0 |
28-08-2021 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Ślęza Wrocław | 1-2 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice | 2-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
29-08-2021 (N) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Polonia Bytom | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - LKS Goczałkowice | 0-2 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-0 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra | 0-2 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 16:30 | Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin | 5-2 |
04-09-2021 (So) - 12:00 | Błyskawica Gać - Stal Brzeg | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze | 2-1 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Miedź II Legnica - Carina Gubin | 1-3 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
07-09-2021 (Wt) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - Błyskawica Gać | 2-0 |
07-09-2021 (Wt) - 17:00 | Carina Gubin - Warta Gorzów Wlkp. | 0-1 |
08-09-2021 (Śr) - 16:30 | Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław | 3-0 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Piast Żmigród | 4-0 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice | 0-0 |
08-09-2021 (Śr) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica | 1-0 |
08-09-2021 (Śr) - 16:30 | Stal Brzeg - Polonia Bytom | 1-3 |
08-09-2021 (Śr) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork | 2-0 |
22-09-2021 (Śr) - 19:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław | 2-2 |
Kolejka 8 | ||
11-09-2021 (So) - 15:30 | Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice | 0-3 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
11-09-2021 (So) - 16:30 | Błyskawica Gać - Rekord Bielsko-Biała | 2-4 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Stal Brzeg | 2-1 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze | 0-0 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Goczałkowice - Carina Gubin | 2-0 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
12-09-2021 (N) - 12:00 | Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra | 2-0 |
Kolejka 9 | ||
18-09-2021 (So) - 12:00 | Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice | 0-1 |
18-09-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wlkp. | 4-1 |
18-09-2021 (So) - 12:00 | Stal Brzeg - Miedź II Legnica | 2-4 |
18-09-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław | 7-0 |
18-09-2021 (So) - 14:00 | Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom | 0-0 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Lechia Zielona Góra - Błyskawica Gać | 0-2 |
18-09-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław | 1-1 |
18-09-2021 (So) - 16:30 | Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork | 1-1 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | Carina Gubin - Piast Żmigród | 4-1 |
Kolejka 10 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - MKS Kluczbork | 4-2 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra | 1-0 |
25-09-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała | 0-2 |
25-09-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin | 0-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg | 1-2 |
25-09-2021 (So) - 15:00 | LKS Goczałkowice - Karkonosze Jelenia Góra | 2-0 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Carina Gubin - Górnik II Zabrze | 5-2 |
26-09-2021 (N) - 16:30 | Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
02-10-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin | 0-3 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - LKS Goczałkowice | 0-1 |
02-10-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wlkp. | 5-0 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom | 1-5 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Błyskawica Gać | 2-1 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 2-4 |
03-10-2021 (N) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Piast Żmigród | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
08-10-2021 (Pt) - 16:00 | Błyskawica Gać - MKS Kluczbork | 1-2 |
09-10-2021 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - Ślęza Wrocław | 0-6 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice | 2-0 |
09-10-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-1 |
09-10-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
09-10-2021 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Zagłębie II Lubin | 0-0 |
09-10-2021 (So) - 12:00 | Carina Gubin - Stal Brzeg | 1-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra | 1-0 |
Kolejka 13 | ||
16-10-2021 (So) - 16:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród | 0-1 |
16-10-2021 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Carina Gubin | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - Górnik II Zabrze | 0-1 |
16-10-2021 (So) - 14:30 | Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice | 2-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica | 0-1 |
16-10-2021 (So) - 15:30 | Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław | 2-2 |
16-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Polonia Bytom | 1-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ślęza Wrocław - Błyskawica Gać | 0-2 |
Kolejka 14 | ||
23-10-2021 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - Błyskawica Gać | 4-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Ślęza Wrocław | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - MKS Kluczbork | 1-0 |
23-10-2021 (So) - 14:00 | Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice | 5-1 |
23-10-2021 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-3 |
23-10-2021 (So) - 14:00 | LKS Goczałkowice - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała | 1-2 |
23-10-2021 (So) - 19:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg | 0-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
Kolejka 15 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Stal Brzeg - Piast Żmigród | 0-1 |
30-10-2021 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze | 0-1 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Lechia Zielona Góra - Carina Gubin | 1-1 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice | 0-0 |
30-10-2021 (So) - 14:30 | Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wlkp. | 0-0 |
30-10-2021 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Miedź II Legnica | 1-3 |
30-10-2021 (So) - 14:00 | Błyskawica Gać - Polonia Bytom | 0-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław | 3-0 |
31-10-2021 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra | 4-1 |
Kolejka 16 | ||
06-11-2021 (So) - 13:00 | Piast Żmigród - Polonia Bytom | 0-1 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | Odra Wodzisław - Błyskawica Gać | 3-1 |
06-11-2021 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork | 5-0 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Pniówek Pawłowice | 2-2 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-2 |
06-11-2021 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała | 3-2 |
06-11-2021 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
07-11-2021 (N) - 13:30 | Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
12-11-2021 (Pt) - 13:30 | Polonia Bytom - Odra Wodzisław | 2-0 |
13-11-2021 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg | 3-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra | 1-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze | 4-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Pniówek Pawłowice - Carina Gubin | 3-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wlkp. | 2-1 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Błyskawica Gać - Miedź II Legnica | 1-1 |
14-11-2021 (N) - 16:00 | MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice | 0-1 |
28-11-2021 (N) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród | 5-3 |
Kolejka 18 | ||
20-11-2021 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin | 2-3 |
20-11-2021 (So) - 12:00 | Piast Żmigród - Odra Wodzisław | 2-0 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Polonia Bytom - Miedź II Legnica | 1-1 |
20-11-2021 (So) - 13:30 | Błyskawica Gać - Warta Gorzów Wlkp. | 0-3 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice | 2-2 |
20-11-2021 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Carina Gubin | 2-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze | 3-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra | 2-1 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg | 1-2 |
Kolejka 19 | ||
12-03-2022 (So) - 14:30 | Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Lechia Zielona Góra | 2-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-2 |
12-03-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Pniówek Pawłowice | 2-1 |
12-03-2022 (So) - 13:00 | Carina Gubin - Ślęza Wrocław | 0-0 |
12-03-2022 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Błyskawica Gać | 1-1 |
12-03-2022 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Warta Gorzów Wlkp. | 2-4 |
13-03-2022 (N) - 12:00 | Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork | 0-0 |
13-03-2022 (N) - 13:00 | Miedź II Legnica - Odra Wodzisław | 1-0 |
Kolejka 20 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Piast Żmigród - Miedź II Legnica | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 14:00 | Polonia Bytom - LKS Goczałkowice | 3-0 |
19-03-2022 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - Carina Gubin | 0-2 |
19-03-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Karkonosze Jelenia Góra | 4-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 14:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin | 1-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
20-03-2022 (N) - 13:00 | Odra Wodzisław - Warta Gorzów Wlkp. | 1-1 |
Kolejka 21 | ||
25-03-2022 (Pt) - 15:30 | Polonia Bytom - Carina Gubin | 2-1 |
25-03-2022 (Pt) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica | 2-2 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród | 3-3 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-4 |
26-03-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice | 3-0 |
26-03-2022 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - MKS Kluczbork | 1-0 |
26-03-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław | 0-1 |
26-03-2022 (So) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Błyskawica Gać | 2-0 |
26-03-2022 (So) - 15:30 | LKS Goczałkowice - Odra Wodzisław | 1-5 |
Kolejka 22 | ||
02-04-2022 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - Warta Gorzów Wlkp. | 0-3 |
02-04-2022 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała | 3-2 |
02-04-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Stal Brzeg | 1-0 |
02-04-2022 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Karkonosze Jelenia Góra | 1-3 |
03-04-2022 (N) - 13:00 | Odra Wodzisław - Carina Gubin | 1-3 |
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Polonia Bytom - Górnik II Zabrze | 1-2 |
20-04-2022 (Śr) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra | 1-2 |
20-04-2022 (Śr) - 17:00 | Miedź II Legnica - LKS Goczałkowice | 2-1 |
20-04-2022 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin | 1-3 |
Kolejka 23 | ||
09-04-2022 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród | 1-3 |
09-04-2022 (So) - 13:00 | Lechia Zielona Góra - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
09-04-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Błyskawica Gać | 2-0 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Bytom | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław | 3-3 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | Carina Gubin - Miedź II Legnica | 1-2 |
09-04-2022 (So) - 14:00 | LKS Goczałkowice - Warta Gorzów Wlkp. | 2-2 |
04-05-2022 (Śr) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork | 3-0 |
Kolejka 24 | ||
13-04-2022 (Śr) - 17:00 | Błyskawica Gać - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
15-04-2022 (Pt) - 17:00 | Odra Wodzisław - Karkonosze Jelenia Góra | 1-1 |
16-04-2022 (So) - 13:30 | Piast Żmigród - LKS Goczałkowice | 3-2 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Carina Gubin | 1-0 |
16-04-2022 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze | 3-2 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Stal Brzeg | 3-2 |
16-04-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała | 4-1 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra | 0-0 |
Kolejka 25 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | Lechia Zielona Góra - Ślęza Wrocław | 1-1 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Gać | 3-1 |
23-04-2022 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom | 2-0 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Odra Wodzisław | 2-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Miedź II Legnica | 3-3 |
23-04-2022 (So) - 14:00 | Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wlkp. | 0-1 |
23-04-2022 (So) - 15:30 | Carina Gubin - LKS Goczałkowice | 2-1 |
23-04-2022 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork | 0-1 |
04-05-2022 (Śr) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród | 2-1 |
Kolejka 26 | ||
27-04-2022 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice | 4-0 |
27-04-2022 (Śr) - 17:30 | Piast Żmigród - Carina Gubin | 2-1 |
27-04-2022 (Śr) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Karkonosze Jelenia Góra | 5-3 |
27-04-2022 (Śr) - 16:00 | Miedź II Legnica - Stal Brzeg | 0-0 |
27-04-2022 (Śr) - 18:00 | Odra Wodzisław - Zagłębie II Lubin | 3-4 |
27-04-2022 (Śr) - 16:00 | Polonia Bytom - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
27-04-2022 (Śr) - 17:00 | Błyskawica Gać - Lechia Zielona Góra | 1-4 |
27-04-2022 (Śr) - 16:00 | Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry | 4-1 |
04-05-2022 (Śr) - 17:00 | LKS Goczałkowice - Górnik II Zabrze | 2-3 |
Kolejka 27 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Piast Żmigród | 4-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Błyskawica Gać | 3-1 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Lechia Zielona Góra - Polonia Bytom | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 15:30 | Rekord Bielsko-Biała - Odra Wodzisław | 3-0 |
30-04-2022 (So) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Warta Gorzów Wlkp. | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice | 1-0 |
30-04-2022 (So) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Carina Gubin | 3-1 |
Kolejka 28 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - Górnik II Zabrze | 1-3 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra | 2-0 |
07-05-2022 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Stal Brzeg | 1-0 |
07-05-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork | 3-4 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-0 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Pniówek Pawłowice | 2-2 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | Odra Wodzisław - Lechia Zielona Góra | 1-2 |
08-05-2022 (N) - 14:00 | Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała | 1-4 |
Kolejka 29 | ||
13-05-2022 (Pt) - 18:00 | Stal Brzeg - Carina Gubin | 3-0 |
14-05-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Piast Żmigród | 0-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Błyskawica Gać | 4-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom | 0-5 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław | 0-2 |
14-05-2022 (So) - 18:00 | Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 14:00 | Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. | 4-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Górnik II Zabrze | 1-0 |
15-05-2022 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice | 4-4 |
Kolejka 30 | ||
21-05-2022 (So) - 17:30 | Piast Żmigród - Karkonosze Jelenia Góra | 0-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Carina Gubin - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
21-05-2022 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Rekord Bielsko-Biała | 0-3 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Zielona Góra | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 00:00 | Odra Wodzisław - Pniówek Pawłowice | 0-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - MKS Kluczbork | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Ślęza Wrocław | 1-5 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-6 |
22-05-2022 (N) - 12:00 | Górnik II Zabrze - Stal Brzeg | 1-2 |
Kolejka 31 | ||
28-05-2022 (So) - 14:00 | Błyskawica Gać - Piast Żmigród | 2-3 |
28-05-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Polonia Bytom | 4-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Odra Wodzisław | 2-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica | 6-0 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wlkp. | 0-0 |
28-05-2022 (So) - 14:00 | Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice | 3-0 |
28-05-2022 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - Carina Gubin | 2-2 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | 5-1 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Karkonosze Jelenia Góra | 3-1 |
Kolejka 32 | ||
04-06-2022 (So) - 17:00 | Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin | 1-3 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Stal Brzeg | 0-5 |
04-06-2022 (So) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała | 2-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Carina Gubin - Lechia Zielona Góra | 1-0 |
04-06-2022 (So) - 13:00 | LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-0 |
04-06-2022 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice | 1-3 |
04-06-2022 (So) - 12:00 | Miedź II Legnica - MKS Kluczbork | 1-6 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Błyskawica Gać | 9-0 |
04-06-2022 (So) - 17:30 | Odra Wodzisław - Ślęza Wrocław | 0-6 |
Kolejka 33 | ||
10-06-2022 (Pt) - 17:30 | Rekord Bielsko-Biała - Karkonosze Jelenia Góra | 2-1 |
10-06-2022 (Pt) - 18:00 | Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg | 3-2 |
10-06-2022 (Pt) - 17:00 | MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp. | 3-0 |
11-06-2022 (So) - 18:00 | Polonia Bytom - Piast Żmigród | 5-0 |
11-06-2022 (So) - 17:30 | Gwarek Tarnowskie Góry - Carina Gubin | 0-0 |
11-06-2022 (So) - 14:00 | Błyskawica Gać - Odra Wodzisław | 0-5 |
11-06-2022 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica | 4-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 14:00 | Lechia Zielona Góra - Górnik II Zabrze | 3-2 |
Kolejka 34 | ||
07-06-2022 (Wt) - 18:00 | Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała | 2-6 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Karkonosze Jelenia Góra - Lechia Zielona Góra | 1-4 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-1 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Carina Gubin - Pniówek Pawłowice | 1-4 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | LKS Goczałkowice - MKS Kluczbork | 1-1 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 1-2 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin | 2-2 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Odra Wodzisław - Polonia Bytom | 1-0 |
15-06-2022 (Śr) - 17:30 | Miedź II Legnica - Błyskawica Gać | 2-3 |