Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy młodsi II liga wiosna,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
07-03-2021 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy | 1-1 |
07-03-2021 (N) - 11:00 | Polonia Nysa - Unia Krapkowice | 4-2 |
07-03-2021 (N) - 11:00 | OKS Olesno - Polonia Biała | 2-1 |
07-03-2021 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Czarni Otmuchów | 3-0 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | LZS Ujazd - LZS Ligota Oleska | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
14-03-2021 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Swornica Czarnowąsy | 0-6 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - MKS Gogolin | 1-3 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - LZS Ujazd | 1-6 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - Polonia Nysa | 0-1 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - OKS Olesno | 3-2 |
Kolejka 3 | ||
21-03-2021 (N) - 11:00 | OKS Olesno - Czarni Otmuchów | 5-0 |
21-03-2021 (N) - 11:00 | Polonia Nysa - Piast Strzelce Op. | 1-1 |
21-03-2021 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Polonia Biała | 0-0 |
21-03-2021 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Unia Krapkowice | 3-1 |
21-03-2021 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Ligota Oleska | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
05-05-2021 (Śr) - 17:00 | OKS Olesno - Polonia Nysa | 2-2 |
05-05-2021 (Śr) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Ujazd | 0-8 |
05-05-2021 (Śr) - 17:00 | Polonia Biała - MKS Gogolin | 0-5 |
05-05-2021 (Śr) - 17:00 | Unia Krapkowice - Swornica Czarnowąsy | 1-1 |
05-05-2021 (Śr) - 18:15 | Czarni Otmuchów - LZS Ligota Oleska | 0-4 |
Kolejka 5 | ||
16-05-2021 (N) - 11:00 | Polonia Nysa - Czarni Otmuchów | 12-0 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ujazd - OKS Olesno | 3-0 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - Polonia Biała | 7-0 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Unia Krapkowice | 10-0 |
Kolejka 6 | ||
23-05-2021 (N) - 11:00 | Polonia Nysa - LZS Ujazd | 4-1 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | OKS Olesno - MKS Gogolin | 4-0 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Swornica Czarnowąsy | 2-5 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - LZS Ligota Oleska | 1-2 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Unia Krapkowice | 1-4 |
Kolejka 7 | ||
25-04-2021 (N) - 10:00 | LZS Ujazd - Czarni Otmuchów | 4-3 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Polonia Nysa | 0-2 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno | 2-3 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Piast Strzelce Op. | 5-1 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - Polonia Biała | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
02-05-2021 (N) - 11:00 | Czarni Otmuchów - Polonia Biała | 3-2 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Krapkowice | 5-0 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy | 0-2 |
11-05-2021 (Wt) - 17:30 | LZS Ujazd - MKS Gogolin | 0-4 |
12-05-2021 (Śr) - 18:00 | OKS Olesno - LZS Ligota Oleska | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
09-05-2021 (N) - 11:00 | Polonia Biała - Piast Strzelce Op. | 4-2 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | Unia Krapkowice - OKS Olesno | 3-2 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LZS Ligota Oleska - Polonia Nysa | 1-2 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | Swornica Czarnowąsy - LZS Ujazd | 1-5 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | MKS Gogolin - Czarni Otmuchów | 10-1 |