LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Timetable
Piłka nożna - Klasa C Rybnik, 2020/2021

Kolejka 1
06-09-2020 (N) - 16:00 Inter II Krostoszowice - Jedność II Jejkowice 0-6
06-09-2020 (N) - 16:00 MKS II Czerwionka - LKS Rój 4-1
06-09-2020 (N) - 16:00 Polaris Żory - LKS Skrbeńsko 1-3
06-09-2020 (N) - 16:00 Zryw Bzie - Żar Szeroka 0-1
06-09-2020 (N) - 16:00 Pierwszy II Chwałowice - Granica II Ruptawa 5-0
Kolejka 2
12-09-2020 (So) - 16:00 LKS Rój - Polaris Żory 6-1
13-09-2020 (N) - 16:00 Inter II Krostoszowice - MKS II Czerwionka 5-3
13-09-2020 (N) - 11:00 Zryw Bzie - LKS Skrbeńsko 2-1
13-09-2020 (N) - 16:00 Żar Szeroka - Pierwszy II Chwałowice 4-0
13-09-2020 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - Granica II Ruptawa 5-1
Kolejka 3
20-09-2020 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Żar Szeroka 5-1
20-09-2020 (N) - 16:00 Pierwszy II Chwałowice - LKS Skrbeńsko 1-1
20-09-2020 (N) - 16:00 Zryw Bzie - LKS Rój 7-1
20-09-2020 (N) - 16:00 Polaris Żory - Inter II Krostoszowice 0-6
20-09-2020 (N) - 16:00 MKS II Czerwionka - Jedność II Jejkowice 3-10
Kolejka 4
26-09-2020 (So) - 16:00 MKS II Czerwionka - Polaris Żory 2-3
26-09-2020 (So) - 14:00 LKS Skrbeńsko - Granica II Ruptawa 8-0
27-09-2020 (N) - 16:00 Inter II Krostoszowice - Zryw Bzie 0-3
27-09-2020 (N) - 16:00 LKS Rój - Pierwszy II Chwałowice 1-3
27-09-2020 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - Żar Szeroka 6-0
Kolejka 5
03-10-2020 (So) - 15:00 Zryw Bzie - MKS II Czerwionka 13-1
04-10-2020 (N) - 15:00 Żar Szeroka - LKS Skrbeńsko 3-7
04-10-2020 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - LKS Rój 2-1
04-10-2020 (N) - 15:00 Pierwszy II Chwałowice - Inter II Krostoszowice 6-2
04-10-2020 (N) - 15:00 Polaris Żory - Jedność II Jejkowice 0-3
Kolejka 6
11-10-2020 (N) - 15:00 Polaris Żory - Zryw Bzie 1-4
11-10-2020 (N) - 15:00 MKS II Czerwionka - Pierwszy II Chwałowice 1-5
11-10-2020 (N) - 15:00 Inter II Krostoszowice - Granica II Ruptawa 2-3
11-10-2020 (N) - 15:00 LKS Rój - Żar Szeroka 0-1
11-10-2020 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - LKS Skrbeńsko 5-2
Kolejka 7
18-10-2020 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - LKS Rój 3-2
18-10-2020 (N) - 18:00 Pierwszy II Chwałowice - Polaris Żory 6-3
18-10-2020 (N) - 13:00 Granica II Ruptawa - MKS II Czerwionka 8-0
07-11-2020 (So) - 15:00 Zryw Bzie - Jedność II Jejkowice 0-2
08-11-2020 (N) - 14:00 Żar Szeroka - Inter II Krostoszowice 3-2
Kolejka 8
25-10-2020 (N) - 16:30 Zryw Bzie - Pierwszy II Chwałowice 0-2
25-10-2020 (N) - 14:00 MKS II Czerwionka - Żar Szeroka 1-6
25-10-2020 (N) - 14:00 Inter II Krostoszowice - LKS Skrbeńsko 0-2
25-10-2020 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - LKS Rój 11-0
08-11-2020 (N) - 13:30 Polaris Żory - Granica II Ruptawa 0-16
Kolejka 9
30-08-2020 (N) - 17:00 LKS Rój - Inter II Krostoszowice 0-3 v.o.
30-08-2020 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - MKS II Czerwionka 9-0
30-08-2020 (N) - 17:00 Żar Szeroka - Polaris Żory 4-1
30-08-2020 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Zryw Bzie 4-1
30-08-2020 (N) - 17:00 Pierwszy II Chwałowice - Jedność II Jejkowice 1-3
Kolejka 10
12-06-2021 (So) - 17:00 Żar Szeroka - Zryw Bzie 0-6
13-06-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Pierwszy II Chwałowice 3-1
13-06-2021 (N) - 17:00 LKS Skrbeńsko - Polaris Żory 5-1
13-06-2021 (N) - 17:00 LKS Rój - MKS II Czerwionka 9-0
13-06-2021 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - Inter II Krostoszowice 10-0
Kolejka 11
19-06-2021 (So) - 17:00 Granica II Ruptawa - Jedność II Jejkowice 0-3
19-06-2021 (So) - 17:00 Pierwszy II Chwałowice - Żar Szeroka 3-1
19-06-2021 (So) - 17:00 MKS II Czerwionka - Inter II Krostoszowice 1-8
20-06-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Zryw Bzie 2-1
20-06-2021 (N) - 17:00 Polaris Żory - LKS Rój 5-2
Kolejka 12
25-04-2021 (N) - 17:30 Żar Szeroka - Granica II Ruptawa 4-4
25-04-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Pierwszy II Chwałowice 3-0
25-04-2021 (N) - 16:30 LKS Rój - Zryw Bzie 0-2
25-04-2021 (N) - 11:00 Inter II Krostoszowice - Polaris Żory 7-2
25-04-2021 (N) - 10:00 Jedność II Jejkowice - MKS II Czerwionka 2-1
Kolejka 13
01-05-2021 (So) - 17:00 Zryw Bzie - Inter II Krostoszowice 9-0
02-05-2021 (N) - 17:00 Pierwszy II Chwałowice - LKS Rój 9-1
02-05-2021 (N) - 17:00 Żar Szeroka - Jedność II Jejkowice 2-4
02-05-2021 (N) - 17:00 Polaris Żory - MKS II Czerwionka 9-3
03-06-2021 (Cz) - 11:00 Granica II Ruptawa - LKS Skrbeńsko 1-2
Kolejka 14
08-05-2021 (So) - 17:00 Jedność II Jejkowice - Polaris Żory 5-0
08-05-2021 (So) - 17:00 MKS II Czerwionka - Zryw Bzie 0-3 v.o.
08-05-2021 (So) - 17:00 Inter II Krostoszowice - Pierwszy II Chwałowice 3-4
09-05-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Żar Szeroka 5-0
09-05-2021 (N) - 17:00 LKS Rój - Granica II Ruptawa 0-5
Kolejka 15
16-05-2021 (N) - 11:00 LKS Skrbeńsko - Jedność II Jejkowice 1-2
16-05-2021 (N) - 17:00 Żar Szeroka - LKS Rój 6-0
16-05-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Inter II Krostoszowice 6-2
16-05-2021 (N) - 17:00 Pierwszy II Chwałowice - MKS II Czerwionka 3-0 v.o.
16-05-2021 (N) - 17:00 Zryw Bzie - Polaris Żory 12-0
Kolejka 16
22-05-2021 (So) - 17:00 Jedność II Jejkowice - Zryw Bzie 0-2
22-05-2021 (So) - 17:00 MKS II Czerwionka - Granica II Ruptawa 3-4
23-05-2021 (N) - 17:00 LKS Rój - LKS Skrbeńsko 1-8
23-05-2021 (N) - 17:00 Inter II Krostoszowice - Żar Szeroka 2-4
23-05-2021 (N) - 17:00 Polaris Żory - Pierwszy II Chwałowice 1-5
Kolejka 17
29-05-2021 (So) - 13:00 LKS Skrbeńsko - Inter II Krostoszowice 5-3
29-05-2021 (So) - 17:00 Żar Szeroka - MKS II Czerwionka 3-0 v.o.
30-05-2021 (N) - 17:00 Pierwszy II Chwałowice - Zryw Bzie 1-2
30-05-2021 (N) - 11:00 Granica II Ruptawa - Polaris Żory 12-1
30-05-2021 (N) - 17:00 LKS Rój - Jedność II Jejkowice 0-7 v.o.
Kolejka 18
05-06-2021 (So) - 17:00 MKS II Czerwionka - LKS Skrbeńsko 2-11
06-06-2021 (N) - 11:00 Jedność II Jejkowice - Pierwszy II Chwałowice 1-2
06-06-2021 (N) - 17:00 Zryw Bzie - Granica II Ruptawa 5-0
06-06-2021 (N) - 17:00 Polaris Żory - Żar Szeroka 1-8
06-06-2021 (N) - 17:00 Inter II Krostoszowice - LKS Rój 2-3

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!