Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Racibórz,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
01-08-2020 (So) - 18:00 | LKS Zabełków - LKS Górki Śląskie | 0-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - Strzelec Rzuchów | 7-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Czarni II Gorzyce - Naprzód 37 Krzyżkowice | 4-3 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - Naprzód II Czyżowice | 2-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - LKS Lyski | 3-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - LKS Owsiszcze | 1-5 |
02-08-2020 (N) - 14:00 | LKS Grzegorzowice - Górnik Pszów | 6-3 |
02-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Naprzód Zawada | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - Czarni II Gorzyce | 1-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - LKS Zabełków | 2-0 |
08-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Gamów - Rozwój Bełsznica | 3-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Adamowice | 1-4 |
08-08-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - KS Pietraszyn | 1-3 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Naprzód Zawada - LKS Grzegorzowice | 1-3 |
09-08-2020 (N) - 16:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS 07 Markowice | 1-2 |
09-08-2020 (N) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Pstrążna | 0-3 v.o. |
Kolejka 3 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Górki Śląskie | 2-0 |
15-08-2020 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Strzelec Rzuchów | 13-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - Naprzód Zawada | 4-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - Górnik Pszów | 1-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - Naprzód II Czyżowice | 9-5 |
15-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Zabełków - LKS Lyski | 3-3 |
16-08-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Owsiszcze | 1-2 |
16-08-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Gamów | 0-2 |
Kolejka 4 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - Naprzód 37 Krzyżkowice | 2-5 |
22-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Czarni II Gorzyce | 5-3 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Adamowice | 4-1 |
22-08-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Pstrążna | 5-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - KS Pietraszyn | 0-7 |
23-08-2020 (N) - 15:30 | LKS Gamów - LKS Grzegorzowice | 0-4 |
23-08-2020 (N) - 16:30 | Naprzód Zawada - LKS 07 Markowice | 1-3 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Zabełków | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Owsiszcze | 1-3 |
29-08-2020 (So) - 16:00 | LKS Zabełków - Górnik Pszów | 0-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - Naprzód Zawada | 5-5 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - Strzelec Rzuchów | 11-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - LKS Gamów | 4-2 |
29-08-2020 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Rozwój Bełsznica | 7-2 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - Naprzód II Czyżowice | 4-3 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Lyski | 0-1 |
Kolejka 6 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Rozwój Bełsznica - KS Pietraszyn | 3-3 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Gamów - LKS 07 Markowice | 2-1 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna | 3-0 v.o. |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Czarni II Gorzyce | 2-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Naprzód II Czyżowice - Naprzód 37 Krzyżkowice | 4-6 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód Zawada - LKS Zabełków | 3-1 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Górki Śląskie | 9-1 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Grzegorzowice | 1-9 |
Kolejka 7 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Zabełków - Strzelec Rzuchów | 7-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Pstrążna - LKS Gamów | 0-3 v.o. |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS 07 Markowice - Rozwój Bełsznica | 2-0 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | KS Pietraszyn - LKS Adamowice | 0-4 |
12-09-2020 (So) - 13:00 | LKS Górki Śląskie - Naprzód II Czyżowice | 3-3 |
13-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Owsiszcze - LKS Lyski | 1-2 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Górnik Pszów | 1-1 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - Naprzód Zawada | 3-1 |
Kolejka 8 | ||
19-09-2020 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - KS Pietraszyn | 0-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Pstrążna | 7-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Strzelec Rzuchów - Czarni II Gorzyce | 1-10 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Naprzód Zawada - Naprzód 37 Krzyżkowice | 1-5 |
19-09-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Górki Śląskie | 1-2 |
20-09-2020 (N) - 15:30 | LKS Gamów - LKS Zabełków | 4-5 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Owsiszcze | 0-7 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS 07 Markowice | 1-2 |
Kolejka 9 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Naprzód II Czyżowice | 3-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Zabełków - Rozwój Bełsznica | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Pstrążna - LKS Adamowice | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS 07 Markowice - LKS Grzegorzowice | 0-5 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Górki Śląskie - Naprzód Zawada | 5-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Strzelec Rzuchów | 9-0 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Gamów | 1-3 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Owsiszcze - Górnik Pszów | 4-2 |
Kolejka 10 | ||
03-10-2020 (So) - 13:00 | KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice | 4-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Grzegorzowice - LKS Pstrążna | 8-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Rozwój Bełsznica - Czarni II Gorzyce | 6-2 |
03-10-2020 (So) - 13:00 | LKS Gamów - Naprzód 37 Krzyżkowice | 1-1 |
03-10-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Lyski | 1-5 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Górki Śląskie | 1-4 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Zawada - LKS Owsiszcze | 3-1 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Zabełków | 3-1 |
Kolejka 11 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Owsiszcze - Strzelec Rzuchów | 5-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Gamów | 6-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Rozwój Bełsznica | 2-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Adamowice | 6-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Zabełków - LKS Grzegorzowice | 1-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Pstrążna - KS Pietraszyn | 1-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Lyski - Naprzód Zawada | 2-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Naprzód II Czyżowice - Górnik Pszów | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
18-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Naprzód 37 Krzyżkowice | 1-1 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Naprzód Zawada - Naprzód II Czyżowice | 2-5 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Lyski | 0-11 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | LKS 07 Markowice - LKS Pstrążna | 1-0 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | LKS Grzegorzowice - Czarni II Gorzyce | 5-0 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Górki Śląskie | 3-3 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | LKS Gamów - LKS Owsiszcze | 1-2 |
05-12-2020 (So) - 13:00 | KS Pietraszyn - LKS Zabełków | 3-0 |
Kolejka 13 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Zabełków - LKS 07 Markowice | 3-1 |
24-10-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Naprzód Zawada | 5-0 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Grzegorzowice | 2-3 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Adamowice | 2-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Naprzód II Czyżowice - Strzelec Rzuchów | 6-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Lyski - LKS Gamów | 6-2 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Owsiszcze - Rozwój Bełsznica | 3-4 |
25-10-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - KS Pietraszyn | 3-3 |
Kolejka 14 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Pstrążna - LKS Zabełków | 8-3 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Grzegorzowice - LKS Górki Śląskie | 1-0 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Adamowice - LKS Owsiszcze | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Lyski | 4-2 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Gamów - Naprzód II Czyżowice | 5-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Strzelec Rzuchów - Górnik Pszów | 0-5 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS 07 Markowice - Czarni II Gorzyce | 0-3 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | KS Pietraszyn - Naprzód 37 Krzyżkowice | 2-2 |
Kolejka 15 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS 07 Markowice | 1-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | LKS Górki Śląskie - KS Pietraszyn | 4-4 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | LKS Owsiszcze - LKS Grzegorzowice | 0-4 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Gamów | 6-1 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Naprzód Zawada - Strzelec Rzuchów | 1-0 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Naprzód II Czyżowice - Rozwój Bełsznica | 1-5 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | LKS Lyski - LKS Adamowice | 3-3 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Pstrążna | 4-5 |
Kolejka 16 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Zabełków - Czarni II Gorzyce | 2-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Pstrążna - Naprzód 37 Krzyżkowice | 3-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS 07 Markowice - LKS Górki Śląskie | 3-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | KS Pietraszyn - LKS Owsiszcze | 2-4 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Lyski | 3-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Rozwój Bełsznica - Górnik Pszów | 4-3 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS Adamowice - Naprzód II Czyżowice | 3-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS Gamów - Naprzód Zawada | 0-2 |
Kolejka 17 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Naprzód Zawada - Rozwój Bełsznica | 1-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Adamowice | 3-4 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Grzegorzowice | 2-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Lyski - KS Pietraszyn | 2-3 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Owsiszcze - LKS 07 Markowice | 3-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Pstrążna | 0-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Zabełków | 7-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Gamów | 2-6 |
Kolejka 18 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Zabełków | 3-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Czarni II Gorzyce | 3-0 v.o. |
13-03-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Grzegorzowice | 1-3 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | Naprzód II Czyżowice - KS Pietraszyn | 5-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | LKS Lyski - LKS 07 Markowice | 0-1 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | LKS Owsiszcze - LKS Pstrążna | 3-1 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Strzelec Rzuchów - Rozwój Bełsznica | 1-4 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Naprzód Zawada - LKS Adamowice | 2-0 |
Kolejka 19 | ||
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Gamów | 5-0 |
03-05-2021 (Pn) - 14:00 | LKS Adamowice - Strzelec Rzuchów | 8-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Grzegorzowice - Naprzód Zawada | 3-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | KS Pietraszyn - Górnik Pszów | 6-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS 07 Markowice - Naprzód II Czyżowice | 4-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Pstrążna - LKS Lyski | 0-8 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Zabełków - LKS Owsiszcze | 1-1 |
03-05-2021 (Pn) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Górki Śląskie | 2-1 |
Kolejka 20 | ||
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Górki Śląskie - Naprzód 37 Krzyżkowice | 2-0 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Owsiszcze - Czarni II Gorzyce | 5-4 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Lyski - LKS Zabełków | 7-3 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Pstrążna | 9-3 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Górnik Pszów - LKS 07 Markowice | 3-1 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Naprzód Zawada - KS Pietraszyn | 2-4 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Grzegorzowice | 1-15 |
19-05-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Gamów - LKS Adamowice | 4-1 |
Kolejka 21 | ||
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Adamowice - Rozwój Bełsznica | 0-7 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Grzegorzowice - LKS Gamów | 9-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | KS Pietraszyn - Strzelec Rzuchów | 12-0 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS 07 Markowice - Naprzód Zawada | 1-1 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Pstrążna - Górnik Pszów | 2-4 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | LKS Zabełków - Naprzód II Czyżowice | 1-0 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Lyski | 0-4 |
16-06-2021 (Śr) - 18:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Owsiszcze | 2-0 |
Kolejka 22 | ||
03-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - LKS Górki Śląskie | 4-0 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - Czarni II Gorzyce | 1-7 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Zawada - LKS Pstrążna | 2-1 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS 07 Markowice | 2-0 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Grzegorzowice | 2-2 |
04-07-2021 (N) - 11:00 | Górnik Pszów - LKS Zabełków | 2-2 |
04-07-2021 (N) - 15:30 | LKS Gamów - KS Pietraszyn | 1-2 |
04-07-2021 (N) - 16:00 | LKS Lyski - Naprzód 37 Krzyżkowice | 4-3 |
Kolejka 23 | ||
10-07-2021 (So) - 11:00 | LKS Grzegorzowice - LKS Adamowice | 7-0 |
10-07-2021 (So) - 15:30 | KS Pietraszyn - Rozwój Bełsznica | 5-2 |
10-07-2021 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - LKS Gamów | 6-2 |
10-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - Strzelec Rzuchów | 11-1 |
10-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Zabełków - Naprzód Zawada | 0-3 |
10-07-2021 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Naprzód II Czyżowice | - |
10-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Lyski | 4-7 |
11-07-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - Górnik Pszów | 2-1 |
Kolejka 24 | ||
24-04-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Owsiszcze | 4-0 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS 07 Markowice | 5-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Górki Śląskie | 1-5 |
24-04-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Naprzód 37 Krzyżkowice | 3-4 |
25-04-2021 (N) - 14:30 | Naprzód Zawada - Czarni II Gorzyce | 0-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Zabełków | 1-4 |
25-04-2021 (N) - 15:30 | LKS Gamów - LKS Pstrążna | 1-2 |
25-04-2021 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - KS Pietraszyn | 1-3 |
Kolejka 25 | ||
01-05-2021 (So) - 14:00 | KS Pietraszyn - LKS Grzegorzowice | 2-2 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS 07 Markowice - LKS Adamowice | 2-4 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS Pstrążna - Rozwój Bełsznica | 0-7 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS Zabełków - LKS Gamów | 3-0 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - Strzelec Rzuchów | 5-2 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - Naprzód Zawada | 2-3 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS Górki Śląskie - Górnik Pszów | 2-0 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS Owsiszcze - Naprzód II Czyżowice | 4-0 |
Kolejka 26 | ||
08-05-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - LKS Owsiszcze | 3-3 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Gamów - Czarni II Gorzyce | 4-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Zabełków | 6-3 |
08-05-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - LKS 07 Markowice | 4-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Zawada - LKS Górki Śląskie | 4-0 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Lyski | 0-9 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - Naprzód 37 Krzyżkowice | 0-6 |
09-05-2021 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Pstrążna | 1-4 |
Kolejka 27 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - KS Pietraszyn | 2-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - LKS Grzegorzowice | 0-3 v.o. |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Zabełków - LKS Adamowice | 6-0 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Czarni II Gorzyce - Rozwój Bełsznica | 2-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Gamów | 4-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - Strzelec Rzuchów | 10-0 v.o. |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - Naprzód Zawada | 1-0 |
16-05-2021 (N) - 16:00 | LKS Lyski - Górnik Pszów | 5-0 |
Kolejka 28 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - Naprzód 37 Krzyżkowice | 2-1 |
22-05-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Naprzód II Czyżowice | 1-1 |
22-05-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Zabełków | 7-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - LKS Pstrążna | 5-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód Zawada - LKS Lyski | 1-2 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - LKS Owsiszcze | 0-4 |
23-05-2021 (N) - 15:30 | LKS Gamów - LKS Górki Śląskie | 4-3 |
23-05-2021 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Czarni II Gorzyce | 2-1 |
Kolejka 29 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - LKS 07 Markowice | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Strzelec Rzuchów | 15-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - LKS Gamów | 4-0 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - Rozwój Bełsznica | 2-3 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Adamowice | 4-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Zabełków - KS Pietraszyn | 3-1 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Grzegorzowice | 3-4 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - Naprzód Zawada | 2-5 |
Kolejka 30 | ||
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Naprzód Zawada - Górnik Pszów | 2-3 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - Naprzód II Czyżowice | 2-3 |
03-06-2021 (Cz) - 14:00 | LKS Gamów - LKS Lyski | 3-5 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - LKS Owsiszcze | 2-1 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | LKS Adamowice - LKS Górki Śląskie | 4-5 |
03-06-2021 (Cz) - 13:00 | LKS Grzegorzowice - Naprzód 37 Krzyżkowice | 6-1 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | KS Pietraszyn - Czarni II Gorzyce | 4-1 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | LKS 07 Markowice - LKS Zabełków | 1-2 |
Kolejka 31 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Zabełków - LKS Pstrążna | 6-0 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - KS Pietraszyn | 2-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - LKS Grzegorzowice | 0-4 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - LKS Adamowice | 3-2 |
05-06-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - Rozwój Bełsznica | 3-3 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Gamów | 3-5 |
05-06-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Strzelec Rzuchów | 5-0 |
06-06-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS 07 Markowice | 3-1 |
Kolejka 32 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Strzelec Rzuchów - Naprzód Zawada | 1-6 |
12-06-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - LKS Owsiszcze | 1-4 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - LKS Górki Śląskie | 14-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - Naprzód 37 Krzyżkowice | 1-1 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - Czarni II Gorzyce | 3-2 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - Naprzód II Czyżowice | 3-0 v.o. |
13-06-2021 (N) - 15:30 | LKS Gamów - Górnik Pszów | 7-3 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - LKS Lyski | 1-5 |
Kolejka 33 | ||
19-06-2021 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Rozwój Bełsznica | 3-0 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Naprzód 37 Krzyżkowice - LKS Pstrążna | 2-3 |
19-06-2021 (So) - 16:00 | LKS Lyski - LKS Grzegorzowice | 3-4 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Owsiszcze - KS Pietraszyn | 3-1 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Górki Śląskie - LKS 07 Markowice | 1-3 |
20-06-2021 (N) - 11:00 | Czarni II Gorzyce - LKS Zabełków | 1-2 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Naprzód II Czyżowice - LKS Adamowice | 3-3 |
20-06-2021 (N) - 16:00 | Naprzód Zawada - LKS Gamów | 6-1 |
Kolejka 34 | ||
26-06-2021 (So) - 17:00 | Rozwój Bełsznica - Naprzód Zawada | 1-4 |
26-06-2021 (So) - 15:30 | LKS Grzegorzowice - Naprzód II Czyżowice | 3-0 v.o. |
26-06-2021 (So) - 17:00 | KS Pietraszyn - LKS Lyski | 2-1 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS 07 Markowice - LKS Owsiszcze | 1-6 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Pstrążna - LKS Górki Śląskie | 3-3 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Zabełków - Naprzód 37 Krzyżkowice | 2-2 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Gamów - Strzelec Rzuchów | 4-0 |
27-06-2021 (N) - 15:00 | LKS Adamowice - Górnik Pszów | 3-2 |