Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:30 | Pogoń Blachownia - Piast Lubojna | 5-2 |
08-08-2020 (So) - 17:30 | Junior Szarlejka - Warta Pławno | 4-3 |
09-08-2020 (N) - 17:30 | Świt Borowno - Warta II Mstów | 1-0 |
09-08-2020 (N) - 17:30 | Grom II Cykarzew - Lotnik II Kościelec | 1-2 |
09-08-2020 (N) - 17:30 | Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie | 1-2 |
09-08-2020 (N) - 14:00 | Płomień Ligota Mała - Pogoń II Kamyk | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 15:00 | Lotnik II Kościelec - Pogoń Blachownia | 0-4 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Junior Szarlejka | 8-4 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Płomień Ligota Mała | 1-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Pogoń II Kamyk - Unia Widzów | 0-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Grom II Cykarzew | 2-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Warta II Mstów - Piast Lubojna | 5-3 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Warta Pławno | 3-3 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Widzów - Świt Borowno | 2-1 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Junior Szarlejka - Pogoń II Kamyk | 5-3 |
23-08-2020 (N) - 17:30 | Grom II Cykarzew - Metal Rzeki Wielkie | 1-4 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Warta II Mstów | 0-1 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Lotnik II Kościelec | 3-2 |
Kolejka 4 | ||
29-08-2020 (So) - 16:00 | Metal Rzeki Wielkie - Pogoń Blachownia | 3-1 |
29-08-2020 (So) - 16:00 | Pogoń II Kamyk - Grom II Cykarzew | 11-0 |
30-08-2020 (N) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Unia Widzów | 0-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Junior Szarlejka | 4-3 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Warta II Mstów - Lotnik II Kościelec | 4-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Warta Pławno - Piast Lubojna | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Metal Rzeki Wielkie | 1-8 |
05-09-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Blachownia - Pogoń II Kamyk | 0-2 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Płomień Ligota Mała | 2-4 |
05-09-2020 (So) - 17:00 | Unia Widzów - Warta II Mstów | 1-3 |
06-09-2020 (N) - 17:00 | Grom II Cykarzew - Świt Borowno | 2-1 |
06-09-2020 (N) - 12:00 | Lotnik II Kościelec - Warta Pławno | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Płomień Ligota Mała - Grom II Cykarzew | 4-1 |
12-09-2020 (So) - 11:00 | Świt Borowno - Pogoń Blachownia | 1-3 |
12-09-2020 (So) - 13:30 | Metal Rzeki Wielkie - Lotnik II Kościelec | 4-0 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Pogoń II Kamyk - Piast Lubojna | 8-4 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Warta II Mstów - Warta Pławno | 1-4 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Unia Widzów - Junior Szarlejka | 5-1 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:30 | Junior Szarlejka - Warta II Mstów | 2-3 |
20-09-2020 (N) - 16:30 | Warta Pławno - Metal Rzeki Wielkie | 0-7 |
20-09-2020 (N) - 12:00 | Lotnik II Kościelec - Pogoń II Kamyk | 1-3 |
20-09-2020 (N) - 16:30 | Piast Lubojna - Świt Borowno | 4-1 |
20-09-2020 (N) - 16:30 | Grom II Cykarzew - Unia Widzów | 2-2 |
24-10-2020 (So) - 13:00 | Pogoń Blachownia - Płomień Ligota Mała | 1-1 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Junior Szarlejka - Grom II Cykarzew | 3-0 v.o. |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Świt Borowno - Lotnik II Kościelec | 5-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Unia Widzów - Pogoń Blachownia | 2-0 |
27-09-2020 (N) - 12:00 | Płomień Ligota Mała - Piast Lubojna | 2-2 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Pogoń II Kamyk - Warta Pławno | 1-0 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Warta II Mstów - Metal Rzeki Wielkie | 1-6 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | Metal Rzeki Wielkie - Pogoń II Kamyk | 6-3 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Pogoń Blachownia - Junior Szarlejka | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | Warta Pławno - Świt Borowno | 4-2 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Lotnik II Kościelec - Płomień Ligota Mała | 0-5 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Piast Lubojna - Unia Widzów | 0-4 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Grom II Cykarzew - Warta II Mstów | 0-5 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Junior Szarlejka - Piast Lubojna | 5-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Widzów - Lotnik II Kościelec | 3-0 v.o. |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Warta II Mstów - Pogoń II Kamyk | 0-2 |
11-10-2020 (N) - 12:30 | Płomień Ligota Mała - Warta Pławno | 2-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Świt Borowno - Metal Rzeki Wielkie | 1-5 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Grom II Cykarzew - Pogoń Blachownia | 1-2 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Metal Rzeki Wielkie - Płomień Ligota Mała | 3-2 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Warta Pławno - Unia Widzów | 2-7 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Piast Lubojna - Grom II Cykarzew | 6-2 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Pogoń Blachownia - Warta II Mstów | 1-8 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | Lotnik II Kościelec - Junior Szarlejka | 0-2 |
25-10-2020 (N) - 15:00 | Pogoń II Kamyk - Świt Borowno | 3-3 |
Kolejka 12 | ||
25-04-2021 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Pogoń Blachownia | 4-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Lotnik II Kościelec - Grom II Cykarzew | 0-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Junior Szarlejka | 0-3 v.o. |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Unia Widzów | 0-0 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Pogoń II Kamyk - Płomień Ligota Mała | 1-0 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Warta II Mstów - Świt Borowno | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
02-05-2021 (N) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Świt Borowno | 0-3 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Pogoń II Kamyk | 4-0 |
02-05-2021 (N) - 13:00 | Junior Szarlejka - Metal Rzeki Wielkie | 2-0 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Grom II Cykarzew - Warta Pławno | 1-3 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Lotnik II Kościelec | 3-0 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Piast Lubojna - Warta II Mstów | 2-5 |
Kolejka 14 | ||
08-05-2021 (So) - 14:00 | Pogoń II Kamyk - Junior Szarlejka | 3-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Lotnik II Kościelec - Piast Lubojna | 0-3 v.o. |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Pogoń Blachownia | 9-0 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Grom II Cykarzew | 6-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Świt Borowno - Unia Widzów | 2-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Warta II Mstów - Płomień Ligota Mała | 3-3 |
Kolejka 15 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Unia Widzów - Płomień Ligota Mała | 2-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Warta Pławno | 1-8 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Świt Borowno | 3-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Grom II Cykarzew - Pogoń II Kamyk | 0-3 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Metal Rzeki Wielkie | 1-7 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Lotnik II Kościelec - Warta II Mstów | 0-3 |
Kolejka 16 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Piast Lubojna | 4-1 |
22-05-2021 (So) - 13:00 | Świt Borowno - Grom II Cykarzew | 3-0 v.o. |
23-05-2021 (N) - 13:30 | Płomień Ligota Mała - Junior Szarlejka | 2-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń II Kamyk - Pogoń Blachownia | 2-2 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Warta II Mstów - Unia Widzów | 2-5 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Warta Pławno - Lotnik II Kościelec | 3-0 v.o. |
Kolejka 17 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | Warta Pławno - Warta II Mstów | 1-4 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Junior Szarlejka - Unia Widzów | 2-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Piast Lubojna - Pogoń II Kamyk | 6-0 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Grom II Cykarzew - Płomień Ligota Mała | 0-3 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Blachownia - Świt Borowno | 0-3 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Lotnik II Kościelec - Metal Rzeki Wielkie | 0-3 |
Kolejka 18 | ||
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Warta II Mstów - Junior Szarlejka | 3-2 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Unia Widzów - Grom II Cykarzew | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Pogoń Blachownia | 8-2 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Świt Borowno - Piast Lubojna | 2-0 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Pogoń II Kamyk - Lotnik II Kościelec | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Warta Pławno | 1-3 |
Kolejka 19 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Warta Pławno - Pogoń II Kamyk | 4-1 |
05-06-2021 (So) - 17:30 | Metal Rzeki Wielkie - Warta II Mstów | 6-3 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Lotnik II Kościelec - Świt Borowno | 0-3 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Piast Lubojna - Płomień Ligota Mała | 0-2 |
06-06-2021 (N) - 13:00 | Pogoń Blachownia - Unia Widzów | 0-6 |
06-06-2021 (N) - 17:30 | Grom II Cykarzew - Junior Szarlejka | 0-3 |
Kolejka 20 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | Pogoń II Kamyk - Metal Rzeki Wielkie | 0-3 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Świt Borowno - Warta Pławno | 2-3 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Płomień Ligota Mała - Lotnik II Kościelec | 3-0 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Unia Widzów - Piast Lubojna | 7-1 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Junior Szarlejka - Pogoń Blachownia | 7-2 |
13-06-2021 (N) - 17:30 | Warta II Mstów - Grom II Cykarzew | 3-0 |
Kolejka 21 | ||
16-06-2021 (Śr) - 19:00 | Pogoń II Kamyk - Warta II Mstów | 1-2 |
19-06-2021 (So) - 17:30 | Metal Rzeki Wielkie - Świt Borowno | 3-0 v.o. |
20-06-2021 (N) - 17:30 | Pogoń Blachownia - Grom II Cykarzew | 3-0 |
20-06-2021 (N) - 17:30 | Piast Lubojna - Junior Szarlejka | 4-1 |
20-06-2021 (N) - 17:30 | Lotnik II Kościelec - Unia Widzów | 0-3 |
20-06-2021 (N) - 17:30 | Warta Pławno - Płomień Ligota Mała | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
26-06-2021 (So) - 17:30 | Unia Widzów - Warta Pławno | 5-1 |
27-06-2021 (N) - 17:30 | Warta II Mstów - Pogoń Blachownia | 3-2 |
27-06-2021 (N) - 17:30 | Grom II Cykarzew - Piast Lubojna | 0-3 |
27-06-2021 (N) - 17:30 | Junior Szarlejka - Lotnik II Kościelec | 3-0 |
27-06-2021 (N) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Metal Rzeki Wielkie | 2-4 |
27-06-2021 (N) - 17:30 | Świt Borowno - Pogoń II Kamyk | 1-3 |