Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Katowice,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
22-08-2020 (So) - 14:30 | Kolejarz Katowice - Ruch II Chorzów | 1-4 |
22-08-2020 (So) - 12:00 | UKS Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 3-0 v.o. |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - UKS Szopienice | 2-1 |
22-08-2020 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Jastrząb Bielszowice | 0-1 |
22-08-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Józefka Chorzów | 2-2 |
23-08-2020 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Wyzwolenie Chorzów | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2020 (So) - 18:00 | UKS Szopienice - Strażak Mikołów | 6-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Jastrząb Bielszowice - Gwiazda Ruda Śl. | 1-0 |
29-08-2020 (So) - 13:00 | Grunwald Ruda Śl. - Ruch II Chorzów | 6-1 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Kolejarz Katowice | 6-1 |
30-08-2020 (N) - 14:00 | Stadion Śląski Chorzów - Hetman Katowice | 0-2 |
30-08-2020 (N) - 12:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - UKS Ruch Chorzów | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
05-09-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Józefka Chorzów | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 13:30 | Kolejarz Katowice - Jastrząb Bielszowice | 2-3 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - UKS Szopienice | 0-4 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Stadion Śląski Chorzów | 2-1 |
05-09-2020 (So) - 12:00 | Hetman Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 1-0 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | UKS Ruch Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 0-3 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Kolejarz Katowice | 3-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Jastrząb Bielszowice - Grunwald Ruda Śl. | 2-1 |
12-09-2020 (So) - 14:00 | Wyzwolenie Chorzów - Ruch II Chorzów | 0-6 |
13-09-2020 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Strażak Mikołów | 4-1 |
13-09-2020 (N) - 12:00 | UKS Ruch Chorzów - Hetman Katowice | 2-0 |
16-09-2020 (Śr) - 16:00 | Stadion Śląski Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 4-2 |
Kolejka 5 | ||
19-09-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - UKS Szopienice | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 14:00 | Kolejarz Katowice - Stadion Śląski Chorzów | 0-3 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Siemianowiczanka II Siemianowice | 2-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - UKS Ruch Chorzów | 3-2 |
19-09-2020 (So) - 16:30 | Hetman Katowice - Wyzwolenie Chorzów | 1-1 |
22-09-2020 (Wt) - 17:00 | Ruch II Chorzów - Józefka Chorzów | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Hetman Katowice - Strażak Mikołów | 4-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Kolejarz Katowice | 6-1 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Stadion Śląski Chorzów | 5-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Jastrząb Bielszowice - Ruch II Chorzów | 3-2 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Józefka Chorzów | 1-2 |
27-09-2020 (N) - 12:00 | UKS Ruch Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 1-7 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Hetman Katowice | 2-3 |
03-10-2020 (So) - 16:00 | Kolejarz Katowice - UKS Ruch Chorzów | 0-1 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Siemianowiczanka II Siemianowice | 7-0 |
04-10-2020 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 0-0 |
04-10-2020 (N) - 14:00 | Ruch II Chorzów - UKS Szopienice | 2-3 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Strażak Mikołów - Wyzwolenie Chorzów | 0-2 |
Kolejka 8 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Strażak Mikołów - Gwiazda Ruda Śl. | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:30 | Hetman Katowice - Kolejarz Katowice | 7-1 |
10-10-2020 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Józefka Chorzów | 2-2 |
11-10-2020 (N) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Ruch II Chorzów | 2-1 |
11-10-2020 (N) - 12:00 | UKS Ruch Chorzów - Grunwald Ruda Śl. | 2-9 |
11-10-2020 (N) - 14:00 | Wyzwolenie Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 9 | ||
17-10-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Hetman Katowice | 6-1 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Kolejarz Katowice - Strażak Mikołów | 4-1 |
17-10-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Wyzwolenie Chorzów | 5-1 |
18-10-2020 (N) - 14:00 | Ruch II Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 6-0 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Józefka Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 8-3 |
28-11-2020 (So) - 13:00 | Jastrząb Bielszowice - UKS Szopienice | 0-2 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2020 (So) - 11:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Kolejarz Katowice | 2-0 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Strażak Mikołów - Grunwald Ruda Śl. | 0-9 |
24-10-2020 (So) - 12:00 | UKS Ruch Chorzów - Ruch II Chorzów | 0-5 |
25-10-2020 (N) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 2-3 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - UKS Szopienice | 1-3 |
29-11-2020 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Józefka Chorzów | 0-2 |
Kolejka 11 | ||
07-11-2020 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Stadion Śląski Chorzów | 3-2 |
07-11-2020 (So) - 17:30 | Kolejarz Katowice - Wyzwolenie Chorzów | 2-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Jastrząb Bielszowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 1-0 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Ruch II Chorzów - Hetman Katowice | 14-1 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - UKS Ruch Chorzów | 4-2 |
11-11-2020 (Śr) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Gwiazda Ruda Śl. | 3-1 |
Kolejka 12 | ||
14-11-2020 (So) - 14:30 | Kolejarz Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 3-6 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Strażak Mikołów - Ruch II Chorzów | 2-5 |
14-11-2020 (So) - 14:00 | Hetman Katowice - Józefka Chorzów | 0-5 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | UKS Ruch Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 0-5 |
15-11-2020 (N) - 11:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - UKS Szopienice | 1-4 |
15-11-2020 (N) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
21-11-2020 (So) - 12:00 | Stadion Śląski Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 2-0 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Jastrząb Bielszowice - Hetman Katowice | 0-0 |
21-11-2020 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Wyzwolenie Chorzów | 3-0 |
22-11-2020 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Strażak Mikołów | 4-0 |
22-11-2020 (N) - 12:00 | UKS Szopienice - UKS Ruch Chorzów | 4-2 |
14-03-2021 (N) - 11:00 | Ruch II Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 7-1 |
Kolejka 14 | ||
11-05-2021 (Wt) - 18:00 | UKS Szopienice - Hetman Katowice | 3-1 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Ruch II Chorzów - Kolejarz Katowice | 7-1 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Józefka Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 1-2 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Jastrząb Bielszowice - Strażak Mikołów | 3-2 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Stadion Śląski Chorzów - UKS Ruch Chorzów | 3-2 |
13-05-2021 (Cz) - 18:00 | Wyzwolenie Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 3-1 |
Kolejka 15 | ||
25-05-2021 (Wt) - 18:00 | Strażak Mikołów - UKS Szopienice | 2-2 |
26-05-2021 (Śr) - 18:30 | Ruch II Chorzów - Grunwald Ruda Śl. | 1-0 |
27-05-2021 (Cz) - 18:00 | Kolejarz Katowice - Józefka Chorzów | 0-4 |
27-05-2021 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Jastrząb Bielszowice | 0-4 |
27-05-2021 (Cz) - 18:00 | Hetman Katowice - Stadion Śląski Chorzów | 1-0 |
27-05-2021 (Cz) - 18:00 | UKS Ruch Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 4-0 |
Kolejka 16 | ||
08-06-2021 (Wt) - 18:00 | UKS Szopienice - Gwiazda Ruda Śl. | 2-7 |
09-06-2021 (Śr) - 18:00 | Jastrząb Bielszowice - Kolejarz Katowice | 5-1 |
10-06-2021 (Cz) - 18:00 | Józefka Chorzów - Grunwald Ruda Śl. | 1-4 |
10-06-2021 (Cz) - 18:00 | Stadion Śląski Chorzów - Strażak Mikołów | 2-1 |
10-06-2021 (Cz) - 18:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Hetman Katowice | 0-4 |
10-06-2021 (Cz) - 18:00 | Wyzwolenie Chorzów - UKS Ruch Chorzów | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
17-06-2021 (Cz) - 18:30 | Ruch II Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 5-1 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - UKS Ruch Chorzów | 1-0 |
26-06-2021 (So) - 13:30 | Strażak Mikołów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 3-3 |
26-06-2021 (So) - 14:30 | Kolejarz Katowice - UKS Szopienice | 3-3 |
26-06-2021 (So) - 13:30 | Grunwald Ruda Śl. - Jastrząb Bielszowice | 2-0 |
27-06-2021 (N) - 13:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Stadion Śląski Chorzów | 0-1 |
Kolejka 18 | ||
24-04-2021 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Grunwald Ruda Śl. | 1-8 |
24-04-2021 (So) - 14:30 | Wyzwolenie Chorzów - Hetman Katowice | 3-3 |
25-04-2021 (N) - 11:15 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Gwiazda Ruda Śl. | 1-4 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Stadion Śląski Chorzów - Kolejarz Katowice | 3-2 |
25-04-2021 (N) - 11:30 | UKS Ruch Chorzów - Strażak Mikołów | 1-1 |
25-04-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Ruch II Chorzów | 4-1 |
Kolejka 19 | ||
01-05-2021 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Hetman Katowice | 0-0 |
01-05-2021 (So) - 16:30 | Kolejarz Katowice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 5-2 |
01-05-2021 (So) - 11:00 | Stadion Śląski Chorzów - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
02-05-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Jastrząb Bielszowice | 0-0 |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 3-0 |
04-05-2021 (Wt) - 17:30 | Gwiazda Ruda Śl. - UKS Ruch Chorzów | 3-0 |
Kolejka 20 | ||
08-05-2021 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Ruch II Chorzów | 5-4 |
08-05-2021 (So) - 19:30 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Grunwald Ruda Śl. | 0-4 |
08-05-2021 (So) - 17:30 | Hetman Katowice - Gwiazda Ruda Śl. | 5-0 |
08-05-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Strażak Mikołów | 3-3 |
09-05-2021 (N) - 11:30 | UKS Ruch Chorzów - Kolejarz Katowice | 2-3 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | Jastrząb Bielszowice - Józefka Chorzów | 2-3 |
Kolejka 21 | ||
15-05-2021 (So) - 18:00 | Jastrząb Bielszowice - Wyzwolenie Chorzów | 3-1 |
15-05-2021 (So) - 16:30 | Kolejarz Katowice - Hetman Katowice | 1-4 |
15-05-2021 (So) - 12:00 | Grunwald Ruda Śl. - UKS Ruch Chorzów | 6-0 |
16-05-2021 (N) - 13:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Strażak Mikołów | 10-0 |
16-05-2021 (N) - 14:00 | Ruch II Chorzów - Stadion Śląski Chorzów | 3-2 |
16-05-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - UKS Szopienice | 4-0 |
Kolejka 22 | ||
22-05-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Gwiazda Ruda Śl. | 5-1 |
22-05-2021 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Kolejarz Katowice | 3-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 1-0 |
22-05-2021 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice | 1-6 |
22-05-2021 (So) - 15:00 | Stadion Śląski Chorzów - Józefka Chorzów | 0-5 |
23-05-2021 (N) - 11:15 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Ruch II Chorzów | 1-4 |
Kolejka 23 | ||
29-05-2021 (So) - 16:30 | Kolejarz Katowice - Gwiazda Ruda Śl. | 1-0 |
29-05-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Strażak Mikołów | 5-0 |
29-05-2021 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Wyzwolenie Chorzów | 2-2 |
30-05-2021 (N) - 09:00 | Ruch II Chorzów - UKS Ruch Chorzów | 4-1 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Siemianowiczanka II Siemianowice | 11-1 |
30-05-2021 (N) - 11:00 | Jastrząb Bielszowice - Stadion Śląski Chorzów | 6-4 |
Kolejka 24 | ||
05-06-2021 (So) - 11:00 | Wyzwolenie Chorzów - Kolejarz Katowice | 4-1 |
06-06-2021 (N) - 13:00 | Gwiazda Ruda Śl. - Grunwald Ruda Śl. | 1-1 |
06-06-2021 (N) - 11:30 | UKS Ruch Chorzów - Józefka Chorzów | 0-3 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Jastrząb Bielszowice | 0-3 v.o. |
06-06-2021 (N) - 13:00 | Stadion Śląski Chorzów - UKS Szopienice | 1-0 |
15-06-2021 (Wt) - 18:00 | Hetman Katowice - Ruch II Chorzów | 3-3 |
Kolejka 25 | ||
12-06-2021 (So) - 11:00 | Grunwald Ruda Śl. - Kolejarz Katowice | 3-1 |
12-06-2021 (So) - 16:00 | UKS Szopienice - Siemianowiczanka II Siemianowice | 7-0 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | Jastrząb Bielszowice - UKS Ruch Chorzów | 9-2 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | Józefka Chorzów - Hetman Katowice | 5-1 |
13-06-2021 (N) - 11:30 | Ruch II Chorzów - Strażak Mikołów | 11-0 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | Stadion Śląski Chorzów - Wyzwolenie Chorzów | 0-2 |
Kolejka 26 | ||
19-06-2021 (So) - 10:00 | Wyzwolenie Chorzów - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
19-06-2021 (So) - 16:00 | Strażak Mikołów - Józefka Chorzów | 3-2 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Hetman Katowice - Jastrząb Bielszowice | 0-5 |
19-06-2021 (So) - 16:00 | Siemianowiczanka II Siemianowice - Stadion Śląski Chorzów | 0-5 |
20-06-2021 (N) - 13:30 | Gwiazda Ruda Śl. - Ruch II Chorzów | 2-1 |
20-06-2021 (N) - 11:30 | UKS Ruch Chorzów - UKS Szopienice | 1-4 |