Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Zabrze (1),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
25-07-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Przyszłość Ciochowice | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś | 4-0 |
25-07-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - ŁTS Łabędy | 1-0 |
25-07-2020 (So) - 11:00 | Czarni Pyskowice - Concordia Knurów | 3-2 |
26-07-2020 (N) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice | 0-5 |
Kolejka 2 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Gwiazda Chudów | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Sośnica Gliwice | 3-2 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice | 3-1 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Concordia Knurów - Tęcza Wielowieś | 2-2 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Piast II Gliwice - Concordia Knurów | 3-0 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Tęcza Wielowieś - ŁTS Łabędy | 0-2 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Czarni Pyskowice - Burza Borowa Wieś | 3-0 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Sośnica Gliwice - KS 94 Rachowice | 2-0 |
05-08-2020 (Śr) - 18:00 | Gwiazda Chudów - Przyszłość Ciochowice | 4-4 |
Kolejka 4 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Przyszłość Ciochowice - Concordia Knurów | 4-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Piast II Gliwice | 1-4 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Tęcza Wielowieś | 1-2 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Sośnica Gliwice | 2-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Czarni Pyskowice | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
15-08-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Burza Borowa Wieś | 4-0 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - KS 94 Rachowice | 2-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów | 1-1 |
15-08-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice | 1-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Concordia Knurów - ŁTS Łabędy | 1-1 |
Kolejka 6 | ||
22-08-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice | 0-2 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Gwiazda Chudów - Tęcza Wielowieś | 4-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice | 2-5 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów | 2-0 |
23-08-2020 (N) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - ŁTS Łabędy | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś | 4-2 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Gwiazda Chudów | 7-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice | 0-0 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Concordia Knurów - KS 94 Rachowice | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - Tęcza Wielowieś | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Sośnica Gliwice | 4-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - Concordia Knurów | 4-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | KS 94 Rachowice - ŁTS Łabędy | 4-2 |
16-09-2020 (Śr) - 16:30 | Przyszłość Ciochowice - Burza Borowa Wieś | 4-1 |
Kolejka 9 | ||
12-09-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Czarni Pyskowice | 11-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Sośnica Gliwice | 1-3 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Gwiazda Chudów | 3-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - KS 94 Rachowice | 2-2 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Przyszłość Ciochowice | 0-6 |
Kolejka 10 | ||
19-09-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Tęcza Wielowieś | 3-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Concordia Knurów - Czarni Pyskowice | 3-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | ŁTS Łabędy - Sośnica Gliwice | 1-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów | 2-1 |
19-09-2020 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - KS 94 Rachowice | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
26-09-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice | 7-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Czarni Pyskowice - ŁTS Łabędy | 0-5 |
26-09-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Burza Borowa Wieś | 1-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Gwiazda Chudów - KS 94 Rachowice | 6-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Tęcza Wielowieś - Concordia Knurów | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
03-10-2020 (So) - 11:00 | Concordia Knurów - Piast II Gliwice | 1-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Tęcza Wielowieś | 6-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Czarni Pyskowice | 5-1 |
03-10-2020 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Gwiazda Chudów | 4-3 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | KS 94 Rachowice - Sośnica Gliwice | 2-1 |
Kolejka 13 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Concordia Knurów - Przyszłość Ciochowice | 4-5 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - ŁTS Łabędy | 0-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Gwiazda Chudów | 2-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Tęcza Wielowieś - Burza Borowa Wieś | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Concordia Knurów | 2-2 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Burza Borowa Wieś - Piast II Gliwice | 4-5 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś | 4-0 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Gwiazda Chudów - Czarni Pyskowice | 2-1 |
03-11-2020 (Wt) - 20:00 | Przyszłość Ciochowice - Sośnica Gliwice | 2-3 |
Kolejka 15 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice | 2-5 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Concordia Knurów - Burza Borowa Wieś | 2-4 |
24-10-2020 (So) - 11:00 | Piast II Gliwice - KS 94 Rachowice | 6-2 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Tęcza Wielowieś - Gwiazda Chudów | 0-2 |
05-11-2020 (Cz) - 19:50 | Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice | 1-0 |
Kolejka 16 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Burza Borowa Wieś - ŁTS Łabędy | 3-1 |
31-10-2020 (So) - 14:30 | KS 94 Rachowice - Concordia Knurów | 1-2 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Gwiazda Chudów - Piast II Gliwice | 2-5 |
31-10-2020 (So) - 11:00 | Sośnica Gliwice - Tęcza Wielowieś | 3-0 |
31-10-2020 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice | 6-1 |
Kolejka 17 | ||
07-11-2020 (So) - 13:00 | Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice | 5-5 |
07-11-2020 (So) - 13:00 | ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice | 2-2 |
08-11-2020 (N) - 13:00 | Tęcza Wielowieś - Czarni Pyskowice | 1-1 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice | 0-2 |
08-11-2020 (N) - 11:00 | Concordia Knurów - Gwiazda Chudów | 2-3 |
Kolejka 18 | ||
14-11-2020 (So) - 13:00 | Przyszłość Ciochowice - Tęcza Wielowieś | 3-1 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice | 1-2 |
14-11-2020 (So) - 12:30 | Sośnica Gliwice - Concordia Knurów | 2-1 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | Gwiazda Chudów - ŁTS Łabędy | 1-5 |
14-11-2020 (So) - 13:00 | KS 94 Rachowice - Burza Borowa Wieś | 1-5 |