Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Nysa 1 (gr. 8),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
30-08-2020 (N) - 17:00 | Atom II Grądy - LZS Goworowice | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Delta Bielice | 3-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Czarni II Otmuchów | 2-6 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Maciejowice | 3-5 |
Kolejka 2 | ||
06-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Jędrzychów - KGKS Krasna Góra | 5-0 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Goworowice - Spartan Wójtowice | 5-4 |
06-09-2020 (N) - 13:00 | Delta Bielice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-1 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | Czarni II Otmuchów - Orzeł II Reńska Wieś | 10-0 |
Kolejka 3 | ||
13-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Maciejowice - Czarni II Otmuchów | 2-5 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Orzeł II Reńska Wieś - Delta Bielice | 2-2 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Goworowice | 3-0 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Atom II Grądy - LZS Jędrzychów | 1-4 |
Kolejka 4 | ||
20-09-2020 (N) - 16:00 | KGKS Krasna Góra - Atom II Grądy | 2-2 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Jędrzychów - Spartan Wójtowice | 3-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Goworowice - Orzeł II Reńska Wieś | 2-0 |
20-09-2020 (N) - 13:00 | Delta Bielice - LZS Maciejowice | 7-3 |
Kolejka 5 | ||
27-09-2020 (N) - 16:00 | Czarni II Otmuchów - Delta Bielice | 6-2 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Maciejowice - LZS Goworowice | 2-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Jędrzychów | 2-5 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Spartan Wójtowice - KGKS Krasna Góra | 2-3 |
Kolejka 6 | ||
04-10-2020 (N) - 15:30 | Atom II Grądy - Spartan Wójtowice | 0-2 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | KGKS Krasna Góra - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-5 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | LZS Jędrzychów - Orzeł II Reńska Wieś | 9-0 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | LZS Goworowice - Czarni II Otmuchów | 0-4 |
Kolejka 7 | ||
11-10-2020 (N) - 13:00 | Delta Bielice - LZS Goworowice | 1-3 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Maciejowice - LZS Jędrzychów | 1-6 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Orzeł II Reńska Wieś - KGKS Krasna Góra | 2-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Atom II Grądy | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
18-10-2020 (N) - 14:30 | Spartan Wójtowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Atom II Grądy - Orzeł II Reńska Wieś | 3-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | KGKS Krasna Góra - LZS Maciejowice | 4-2 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Jędrzychów - Czarni II Otmuchów | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
25-10-2020 (N) - 13:00 | Delta Bielice - LZS Jędrzychów | 1-8 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Czarni II Otmuchów - KGKS Krasna Góra | 3-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Maciejowice - Atom II Grądy | 1-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Spartan Wójtowice | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
08-11-2020 (N) - 13:30 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Orzeł II Reńska Wieś | 5-2 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Spartan Wójtowice - LZS Maciejowice | 11-0 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Atom II Grądy - Czarni II Otmuchów | 2-3 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | KGKS Krasna Góra - Delta Bielice | 5-3 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Jędrzychów - LZS Goworowice | 6-0 |
Kolejka 11 | ||
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Goworowice - KGKS Krasna Góra | 1-8 |
15-11-2020 (N) - 13:00 | Delta Bielice - Atom II Grądy | 4-5 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Czarni II Otmuchów - Spartan Wójtowice | 6-1 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Maciejowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-2 |
Kolejka 12 | ||
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Maciejowice - Orzeł II Reńska Wieś | 4-4 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Czarni II Otmuchów - Ogrodnik Chrościna Nyska | 3-2 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Delta Bielice - Spartan Wójtowice | 1-4 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Goworowice - Atom II Grądy | 10-3 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Jędrzychów | 2-4 |
Kolejka 13 | ||
09-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Maciejowice - KGKS Krasna Góra | 2-7 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Delta Bielice | 2-3 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Goworowice | 2-6 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Atom II Grądy | 7-0 |
Kolejka 14 | ||
16-05-2021 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - LZS Maciejowice | 12-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Delta Bielice - Orzeł II Reńska Wieś | 2-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 1-4 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - LZS Jędrzychów | 1-6 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Atom II Grądy - KGKS Krasna Góra | 5-4 |
Kolejka 15 | ||
23-05-2021 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Atom II Grądy | 5-1 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-2 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Goworowice | 7-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Maciejowice - Delta Bielice | 3-0 v.o. |
23-05-2021 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
Kolejka 16 | ||
30-05-2021 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Spartan Wójtowice | 5-4 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Atom II Grądy - Ogrodnik Chrościna Nyska | 0-0 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - LZS Jędrzychów | 1-5 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - LZS Maciejowice | 8-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Delta Bielice - Czarni II Otmuchów | 4-2 |
Kolejka 17 | ||
25-04-2021 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - Spartan Wójtowice | 1-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Atom II Grądy | 3-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - LZS Maciejowice | 6-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - LZS Goworowice | 7-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Delta Bielice - KGKS Krasna Góra | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
02-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - Delta Bielice | 2-3 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - LZS Jędrzychów | 0-1 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Atom II Grądy - LZS Maciejowice | 3-0 v.o. |
02-05-2021 (N) - 15:00 | Spartan Wójtowice - Orzeł II Reńska Wieś | 4-1 |
02-05-2021 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - KGKS Krasna Góra | 4-1 |
Kolejka 19 | ||
06-06-2021 (N) - 17:00 | Orzeł II Reńska Wieś - Ogrodnik Chrościna Nyska | 2-3 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Maciejowice - Spartan Wójtowice | 4-4 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Czarni II Otmuchów - Atom II Grądy | 11-5 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Jędrzychów - Delta Bielice | 3-0 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - LZS Goworowice | 6-2 |
Kolejka 20 | ||
13-06-2021 (N) - 17:00 | KGKS Krasna Góra - Orzeł II Reńska Wieś | 4-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Maciejowice | 7-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Spartan Wójtowice - Czarni II Otmuchów | 3-0 v.o. |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Atom II Grądy - Delta Bielice | 0-4 v.o. |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Goworowice - LZS Jędrzychów | 1-9 |