Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 6,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Sokół Boguchwałów | 6-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Branice | 1-0 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Górnik Januszkowice - KS Sławięcice | 1-0 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - Odrzanka Dziergowice | 2-3 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Zawisza St. Kuźnia | 8-0 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - LZS Raszowa | 1-2 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - Porawie II Większyce | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Górnik Januszkowice | 3-1 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | KS Sławięcice - LKS Babice | 2-1 |
16-08-2020 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - Żądło Sucha Psina | 4-1 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Sokół Boguchwałów | 2-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Kotlarnia | 1-3 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Polonia Ściborzyce | 3-2 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Śląsk Reńska Wieś | 3-1 |
Kolejka 3 | ||
23-08-2020 (N) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - Porawie II Większyce | 2-6 |
23-08-2020 (N) - 15:30 | Górnik Januszkowice - LZS Stradunia | 4-4 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | LKS Babice - Orzeł Branice | 2-4 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - KS Sławięcice | 3-0 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Kotlarnia - Odrzanka Dziergowice | 3-3 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | Żądło Sucha Psina - Zawisza St. Kuźnia | 8-1 |
23-08-2020 (N) - 14:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Raszowa | 2-4 |
Kolejka 4 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Górnik Januszkowice | 7-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - FC Pilszcz | 0-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | KS Sławięcice - Polonia Ściborzyce | 2-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - LZS Raszowa | 4-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - Sokół Boguchwałów | 0-7 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Żądło Sucha Psina | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - LKS Babice | 2-0 |
Kolejka 5 | ||
06-09-2020 (N) - 16:30 | Górnik Januszkowice - Porawie II Większyce | 2-1 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | LKS Babice - Śląsk Reńska Wieś | 0-2 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | FC Pilszcz - LZS Stradunia | 5-0 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | Polonia Ściborzyce - Orzeł Branice | 6-3 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Kotlarnia - KS Sławięcice | 0-2 |
06-09-2020 (N) - 16:30 | Sokół Boguchwałów - Odrzanka Dziergowice | 0-6 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Raszowa - Zawisza St. Kuźnia | 4-1 |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 16:30 | KS Sławięcice - Żądło Sucha Psina | 2-3 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Orzeł Branice - LZS Kotlarnia | 9-0 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Śląsk Reńska Wieś - FC Pilszcz | 2-2 |
12-09-2020 (So) - 16:30 | Górnik Januszkowice - LKS Babice | 5-0 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | Porawie II Większyce - Zawisza St. Kuźnia | 9-2 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Odrzanka Dziergowice - LZS Raszowa | 4-0 |
13-09-2020 (N) - 13:30 | LZS Stradunia - Polonia Ściborzyce | 3-3 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Żądło Sucha Psina - Orzeł Branice | 2-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Babice - Porawie II Większyce | 0-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | FC Pilszcz - Górnik Januszkowice | 8-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Polonia Ściborzyce - Śląsk Reńska Wieś | 2-3 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Kotlarnia - LZS Stradunia | 2-3 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - KS Sławięcice | 0-4 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Zawisza St. Kuźnia - Odrzanka Dziergowice | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Górnik Januszkowice - Polonia Ściborzyce | 4-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Kotlarnia | 2-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - Sokół Boguchwałów | 8-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | KS Sławięcice - LZS Raszowa | 1-0 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - Odrzanka Dziergowice | 0-1 |
27-09-2020 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Żądło Sucha Psina | 4-0 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Babice - FC Pilszcz | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
04-10-2020 (N) - 13:00 | FC Pilszcz - Porawie II Większyce | 4-0 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - LKS Babice | 1-3 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | LZS Kotlarnia - Górnik Januszkowice | 4-3 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | Żądło Sucha Psina - Śląsk Reńska Wieś | 0-2 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Stradunia | 2-0 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | LZS Raszowa - Orzeł Branice | 3-1 |
04-10-2020 (N) - 13:00 | Zawisza St. Kuźnia - KS Sławięcice | 3-6 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | KS Sławięcice - Odrzanka Dziergowice | 2-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Branice - Zawisza St. Kuźnia | 7-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - Sokół Boguchwałów | 1-0 |
11-10-2020 (N) - 15:15 | Górnik Januszkowice - Żądło Sucha Psina | 4-1 |
11-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - LZS Raszowa | 3-3 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Babice - LZS Kotlarnia | 2-1 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | FC Pilszcz - Polonia Ściborzyce | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 14:30 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | 2-2 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Kotlarnia - FC Pilszcz | 3-6 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Żądło Sucha Psina - LKS Babice | 0-1 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Sokół Boguchwałów - Górnik Januszkowice | 1-4 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - Śląsk Reńska Wieś | 4-1 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Stradunia | 0-6 |
29-11-2020 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - Porawie II Większyce | 9-1 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - Zawisza St. Kuźnia | 5-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Porawie II Większyce - KS Sławięcice | 2-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Odrzanka Dziergowice | 0-4 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Górnik Januszkowice - LZS Raszowa | 2-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LKS Babice - Sokół Boguchwałów | 0-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Żądło Sucha Psina | 7-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Kotlarnia | 6-1 |
Kolejka 13 | ||
07-11-2020 (So) - 13:30 | KS Sławięcice - Orzeł Branice | 1-8 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 1-1 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Kotlarnia - Porawie II Większyce | 4-6 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Żądło Sucha Psina - Polonia Ściborzyce | 1-4 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Sokół Boguchwałów - FC Pilszcz | 0-6 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Raszowa - LKS Babice | 0-3 |
08-11-2020 (N) - 12:00 | Zawisza St. Kuźnia - Górnik Januszkowice | 1-3 |
Kolejka 14 | ||
15-11-2020 (N) - 13:30 | Porawie II Większyce - Orzeł Branice | 2-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Stradunia - KS Sławięcice | 5-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Górnik Januszkowice - Odrzanka Dziergowice | 5-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS Babice - Zawisza St. Kuźnia | 5-2 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | FC Pilszcz - LZS Raszowa | 2-3 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Polonia Ściborzyce - Sokół Boguchwałów | 6-1 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Kotlarnia - Żądło Sucha Psina | 1-0 |
Kolejka 15 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Orzeł Branice - LZS Stradunia | 3-1 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | KS Sławięcice - Śląsk Reńska Wieś | 3-3 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Żądło Sucha Psina - Porawie II Większyce | 0-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Kotlarnia | 3-0 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Raszowa - Polonia Ściborzyce | 7-2 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | FC Pilszcz - Zawisza St. Kuźnia | 5-0 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - LKS Babice | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś | 6-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Porawie II Większyce - LZS Stradunia | 3-1 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | KS Sławięcice - Górnik Januszkowice | 1-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - FC Pilszcz | 2-1 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - Polonia Ściborzyce | 1-4 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Kotlarnia | 5-0 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Żądło Sucha Psina | 3-2 |
Kolejka 17 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Górnik Januszkowice - Orzeł Branice | 2-2 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - Zawisza St. Kuźnia | 8-1 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Porawie II Większyce | 1-2 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - LZS Raszowa | 1-3 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Polonia Ściborzyce - Odrzanka Dziergowice | 2-3 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LKS Babice - KS Sławięcice | 4-4 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Stradunia | 4-1 |
Kolejka 18 | ||
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Porawie II Większyce - Śląsk Reńska Wieś | 2-1 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Stradunia - Górnik Januszkowice | 1-1 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Orzeł Branice - LKS Babice | 3-2 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | KS Sławięcice - FC Pilszcz | 0-3 v.o. |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Odrzanka Dziergowice - LZS Kotlarnia | 5-1 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Zawisza St. Kuźnia - Żądło Sucha Psina | 2-3 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Raszowa - Sokół Boguchwałów | 3-1 |
Kolejka 19 | ||
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Raszowa - Porawie II Większyce | 0-1 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Sokół Boguchwałów - Zawisza St. Kuźnia | 5-1 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Żądło Sucha Psina - Odrzanka Dziergowice | 1-7 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Polonia Ściborzyce - KS Sławięcice | 1-0 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | FC Pilszcz - Orzeł Branice | 1-4 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LKS Babice - LZS Stradunia | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | Górnik Januszkowice - Śląsk Reńska Wieś | 4-2 |
Kolejka 20 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | KS Sławięcice - LZS Kotlarnia | 3-2 |
13-06-2021 (N) - 15:00 | Porawie II Większyce - Górnik Januszkowice | 2-3 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - LKS Babice | 0-5 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - FC Pilszcz | 0-4 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Branice - Polonia Ściborzyce | 1-2 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Sokół Boguchwałów | 8-3 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Raszowa | 1-2 |
Kolejka 21 | ||
20-06-2021 (N) - 14:00 | Zawisza St. Kuźnia - Porawie II Większyce | 3-3 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - Odrzanka Dziergowice | 2-3 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | Żądło Sucha Psina - KS Sławięcice | 0-3 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Kotlarnia - Orzeł Branice | 3-3 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Stradunia | 7-1 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Śląsk Reńska Wieś | 7-1 |
20-06-2021 (N) - 14:00 | LKS Babice - Górnik Januszkowice | 1-1 |
Kolejka 22 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Polonia Ściborzyce | 1-5 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Żądło Sucha Psina | 8-1 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | KS Sławięcice - Sokół Boguchwałów | 2-0 |
25-04-2021 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - LZS Kotlarnia | 4-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Zawisza St. Kuźnia | 5-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Górnik Januszkowice - FC Pilszcz | 2-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - LKS Babice | 4-0 |
Kolejka 23 | ||
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Górnik Januszkowice | 2-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Śląsk Reńska Wieś | 1-2 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - LZS Stradunia | 3-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Orzeł Branice | 0-4 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Raszowa - KS Sławięcice | 0-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | FC Pilszcz - LKS Babice | 9-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Porawie II Większyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 24 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Górnik Januszkowice - LZS Kotlarnia | 2-1 |
08-05-2021 (So) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - Żądło Sucha Psina | 1-2 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - LZS Raszowa | 1-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | KS Sławięcice - Zawisza St. Kuźnia | 12-0 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Sokół Boguchwałów | 1-1 |
09-05-2021 (N) - 14:00 | LKS Babice - Polonia Ściborzyce | 3-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - FC Pilszcz | 0-2 |
Kolejka 25 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - LKS Babice | 5-2 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - KS Sławięcice | 0-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - Orzeł Branice | 0-7 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - LZS Stradunia | 2-2 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Śląsk Reńska Wieś | 0-6 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - Górnik Januszkowice | 2-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - FC Pilszcz | 2-4 |
Kolejka 26 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Odrzanka Dziergowice | 3-1 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Raszowa | 0-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Górnik Januszkowice - Sokół Boguchwałów | 6-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - LZS Kotlarnia | 3-2 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Babice - Żądło Sucha Psina | 4-1 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Zawisza St. Kuźnia | 0-3 v.o. |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Polonia Ściborzyce | 3-2 |
Kolejka 27 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Polonia Ściborzyce | 2-1 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | Żądło Sucha Psina - FC Pilszcz | 0-3 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | Sokół Boguchwałów - LKS Babice | 1-5 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | Zawisza St. Kuźnia - Śląsk Reńska Wieś | 2-6 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Stradunia | 2-0 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | KS Sławięcice - Porawie II Większyce | 2-2 |
09-06-2021 (Śr) - 17:00 | LZS Raszowa - Górnik Januszkowice | 2-2 |
Kolejka 28 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 3-5 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - KS Sławięcice | 4-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - LZS Kotlarnia | 0-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Żądło Sucha Psina | 2-0 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - Sokół Boguchwałów | 4-1 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Babice - LZS Raszowa | 1-1 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Górnik Januszkowice - Zawisza St. Kuźnia | 6-1 |
Kolejka 29 | ||
27-06-2021 (N) - 17:00 | Orzeł Branice - Porawie II Większyce | 6-2 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | KS Sławięcice - LZS Stradunia | 1-2 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Górnik Januszkowice | 4-1 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - LKS Babice | 2-1 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - FC Pilszcz | 0-4 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Sokół Boguchwałów - Polonia Ściborzyce | 1-6 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Żądło Sucha Psina - LZS Kotlarnia | 5-0 |
Kolejka 30 | ||
03-07-2021 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - KS Sławięcice | 5-2 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Stradunia - Orzeł Branice | 2-1 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Babice - Odrzanka Dziergowice | 3-6 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - FC Pilszcz | 0-5 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Raszowa | 3-3 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Sokół Boguchwałów | 2-0 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Porawie II Większyce - Żądło Sucha Psina | 0-3 v.o. |