Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 2,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - Victoria II Chrościce | 3-3 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Sławice - Pogoń Łosiów | 3-1 |
08-08-2020 (So) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Wrzoski | 6-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Victoria Kościerzyce | 0-4 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kępa - Burza Lipki | 3-0 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - TOR II Dobrzeń | 1-5 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - LZS Luboszyce | 6-1 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Luboszyce - Polonia Prószków | 0-2 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-6 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Wrzoski - KS Dąbrowa | 0-6 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | Burza Lipki - LZS Kruszyna | 3-0 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz | 1-3 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | LZS Popielów - LZS Kępa | 0-8 |
16-08-2020 (N) - 14:00 | Victoria Kościerzyce - Victoria II Chrościce | 4-0 |
Kolejka 3 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Burza Lipki | 3-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LZS Sławice - LZS Wrzoski | 6-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - Pogoń Łosiów | 5-4 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kępa - Victoria Kościerzyce | 2-3 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - LZS Popielów | 5-0 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Victoria II Chrościce - LZS Luboszyce | 6-1 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | KS Dąbrowa - TOR II Dobrzeń | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
30-08-2020 (N) - 17:00 | Victoria Kościerzyce - LZS Luboszyce | 6-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Victoria II Chrościce | 3-4 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Wrzoski - KS Skarbimierz | 0-9 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Sławice | 3-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Burza Lipki - KS Dąbrowa | 1-2 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Zieloni Ligota Tułowicka | 0-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LZS Kępa - LZS Kruszyna | 8-0 |
Kolejka 5 | ||
05-09-2020 (So) - 16:30 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Kępa | 2-2 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | KS Dąbrowa - LZS Popielów | 4-0 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | LZS Sławice - Burza Lipki | 4-0 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Polonia Prószków - LZS Wrzoski | 12-0 |
06-09-2020 (N) - 13:30 | KS Skarbimierz - TOR II Dobrzeń | 9-1 |
06-09-2020 (N) - 13:30 | LZS Luboszyce - Pogoń Łosiów | 3-5 |
06-09-2020 (N) - 13:30 | LZS Kruszyna - Victoria Kościerzyce | 0-3 v.o. |
Kolejka 6 | ||
12-09-2020 (So) - 16:30 | Burza Lipki - KS Skarbimierz | 2-4 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | Victoria Kościerzyce - Pogoń Łosiów | 8-5 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Wrzoski - Victoria II Chrościce | 0-7 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | TOR II Dobrzeń - Polonia Prószków | 1-1 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Popielów - LZS Sławice | 1-3 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Kępa - KS Dąbrowa | 3-3 |
13-09-2020 (N) - 16:30 | LZS Kruszyna - Zieloni Ligota Tułowicka | 1-3 |
Kolejka 7 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Victoria Kościerzyce | 1-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | KS Dąbrowa - LZS Kruszyna | 8-1 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Sławice - LZS Kępa | 3-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Polonia Prószków - Burza Lipki | 5-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | KS Skarbimierz - LZS Popielów | 2-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Victoria II Chrościce - TOR II Dobrzeń | 5-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | LZS Luboszyce - LZS Wrzoski | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - KS Dąbrowa | 7-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LZS Popielów - Polonia Prószków | 0-2 |
27-09-2020 (N) - 13:00 | LZS Wrzoski - Pogoń Łosiów | 0-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Luboszyce | 5-1 |
27-09-2020 (N) - 13:00 | Burza Lipki - Victoria II Chrościce | 0-4 |
27-09-2020 (N) - 13:00 | LZS Kępa - KS Skarbimierz | 2-0 |
27-09-2020 (N) - 13:00 | LZS Kruszyna - LZS Sławice | 0-4 |
Kolejka 9 | ||
03-10-2020 (So) - 15:30 | KS Dąbrowa - Victoria Kościerzyce | 2-0 |
03-10-2020 (So) - 15:30 | LZS Sławice - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-4 |
03-10-2020 (So) - 13:00 | Polonia Prószków - LZS Kępa | 3-6 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | KS Skarbimierz - LZS Kruszyna | 6-0 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Victoria II Chrościce - LZS Popielów | 7-2 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | LZS Luboszyce - Burza Lipki | 0-1 |
04-10-2020 (N) - 15:30 | Pogoń Łosiów - TOR II Dobrzeń | 4-3 |
Kolejka 10 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | KS Dąbrowa - LZS Sławice | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - KS Skarbimierz | 2-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LZS Kruszyna - Polonia Prószków | 1-10 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Victoria Kościerzyce - LZS Wrzoski | 10-0 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Burza Lipki - Pogoń Łosiów | 3-3 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Popielów - LZS Luboszyce | 1-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | LZS Kępa - Victoria II Chrościce | 4-1 |
Kolejka 11 | ||
17-10-2020 (So) - 14:30 | LZS Sławice - Victoria Kościerzyce | 1-4 |
17-10-2020 (So) - 14:30 | Polonia Prószków - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-2 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Pogoń Łosiów - LZS Popielów | 3-1 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Wrzoski - TOR II Dobrzeń | 0-5 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | KS Skarbimierz - KS Dąbrowa | 8-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | Victoria II Chrościce - LZS Kruszyna | 5-0 |
18-10-2020 (N) - 14:30 | LZS Luboszyce - LZS Kępa | 1-3 |
Kolejka 12 | ||
24-10-2020 (So) - 14:00 | LZS Sławice - KS Skarbimierz | 0-0 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | KS Dąbrowa - Polonia Prószków | 2-7 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | Burza Lipki - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Victoria Kościerzyce - TOR II Dobrzeń | 4-4 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Kępa - Pogoń Łosiów | 8-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | LZS Kruszyna - LZS Luboszyce | 1-1 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Victoria II Chrościce | 5-2 |
Kolejka 13 | ||
07-11-2020 (So) - 13:00 | KS Skarbimierz - Victoria Kościerzyce | 3-2 |
07-11-2020 (So) - 13:30 | Polonia Prószków - LZS Sławice | 4-1 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Victoria II Chrościce - KS Dąbrowa | 4-2 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Luboszyce - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-4 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | Pogoń Łosiów - LZS Kruszyna | 0-1 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Wrzoski - LZS Popielów | 0-6 |
08-11-2020 (N) - 13:30 | TOR II Dobrzeń - Burza Lipki | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | KS Skarbimierz - Polonia Prószków | 5-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | KS Dąbrowa - LZS Luboszyce | 6-0 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Zieloni Ligota Tułowicka - Pogoń Łosiów | 6-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Victoria Kościerzyce - Burza Lipki | 2-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Popielów - TOR II Dobrzeń | 1-2 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Kępa - LZS Wrzoski | 17-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LZS Sławice - Victoria II Chrościce | 1-2 |
Kolejka 15 | ||
21-11-2020 (So) - 13:00 | Burza Lipki - LZS Popielów | 3-2 |
21-11-2020 (So) - 13:00 | Polonia Prószków - Victoria Kościerzyce | 4-1 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Victoria II Chrościce - KS Skarbimierz | 0-1 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Luboszyce - LZS Sławice | 1-3 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | Pogoń Łosiów - KS Dąbrowa | 1-6 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LZS Wrzoski - LZS Kruszyna | 2-3 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Kępa | 3-6 |
Kolejka 16 | ||
06-03-2021 (So) - 15:00 | LZS Luboszyce - KS Skarbimierz | 1-10 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Victoria Kościerzyce - LZS Popielów | 5-0 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Burza Lipki - LZS Kępa | 3-1 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Kruszyna | 1-2 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Wrzoski - Zieloni Ligota Tułowicka | 0-3 v.o. |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Pogoń Łosiów - LZS Sławice | 1-5 |
07-03-2021 (N) - 15:00 | Victoria II Chrościce - Polonia Prószków | 5-2 |
Kolejka 17 | ||
13-03-2021 (So) - 15:00 | Polonia Prószków - LZS Luboszyce | 1-4 |
13-03-2021 (So) - 15:00 | KS Dąbrowa - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Victoria II Chrościce - Victoria Kościerzyce | 0-3 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | KS Skarbimierz - Pogoń Łosiów | 9-2 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - TOR II Dobrzeń | 2-0 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Kruszyna - Burza Lipki | 0-1 |
14-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Kępa - LZS Popielów | 8-0 |
Kolejka 18 | ||
21-03-2021 (N) - 15:00 | LZS Wrzoski - LZS Sławice | 0-3 v.o. |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Victoria Kościerzyce - LZS Kępa | 4-5 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | LZS Popielów - LZS Kruszyna | 1-3 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Burza Lipki - Zieloni Ligota Tułowicka | 2-1 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | TOR II Dobrzeń - KS Dąbrowa | 2-2 |
30-04-2021 (Pt) - 18:15 | Pogoń Łosiów - Polonia Prószków | 2-5 |
30-04-2021 (Pt) - 20:00 | LZS Luboszyce - Victoria II Chrościce | 0-4 |
Kolejka 19 | ||
28-03-2021 (N) - 16:00 | KS Skarbimierz - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
03-06-2021 (Cz) - 17:00 | LZS Luboszyce - Victoria Kościerzyce | 2-6 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Victoria II Chrościce - Pogoń Łosiów | 4-2 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Sławice - TOR II Dobrzeń | 1-2 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | KS Dąbrowa - Burza Lipki | 3-0 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Popielów | 9-1 |
03-06-2021 (Cz) - 15:00 | LZS Kruszyna - LZS Kępa | 0-6 |
Kolejka 20 | ||
10-04-2021 (So) - 13:30 | LZS Wrzoski - Polonia Prószków | 0-3 v.o. |
13-06-2021 (N) - 14:00 | Victoria Kościerzyce - LZS Kruszyna | 8-2 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Kępa - Zieloni Ligota Tułowicka | 5-1 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | LZS Popielów - KS Dąbrowa | 1-3 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | Burza Lipki - LZS Sławice | 0-0 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | TOR II Dobrzeń - KS Skarbimierz | 3-1 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | Pogoń Łosiów - LZS Luboszyce | 2-3 |
Kolejka 21 | ||
18-04-2021 (N) - 16:30 | Victoria II Chrościce - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
19-06-2021 (So) - 17:00 | KS Dąbrowa - LZS Kępa | 3-2 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Sławice - LZS Popielów | 9-0 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - TOR II Dobrzeń | 3-2 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Victoria Kościerzyce | 1-9 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - Burza Lipki | 3-0 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Kruszyna | 6-2 |
Kolejka 22 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | Burza Lipki - Polonia Prószków | 4-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | Victoria Kościerzyce - Zieloni Ligota Tułowicka | 3-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - KS Dąbrowa | 1-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Kępa - LZS Sławice | 2-2 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Popielów - KS Skarbimierz | 0-4 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - Victoria II Chrościce | 1-3 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LZS Wrzoski - LZS Luboszyce | 0-3 v.o. |
Kolejka 23 | ||
02-05-2021 (N) - 14:00 | Pogoń Łosiów - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | KS Skarbimierz - LZS Kępa | 7-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | KS Dąbrowa - Zieloni Ligota Tułowicka | 1-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Sławice - LZS Kruszyna | 3-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Luboszyce - TOR II Dobrzeń | 3-0 v.o. |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Victoria II Chrościce - Burza Lipki | 3-0 v.o. |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Polonia Prószków - LZS Popielów | 2-1 |
Kolejka 24 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Sławice | 0-0 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Kępa - Polonia Prószków | 2-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria Kościerzyce - KS Dąbrowa | 4-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - KS Skarbimierz | 0-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Popielów - Victoria II Chrościce | 1-3 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Burza Lipki - LZS Luboszyce | 5-3 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - Pogoń Łosiów | 3-3 |
Kolejka 25 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Sławice - KS Dąbrowa | 1-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - LZS Kruszyna | 0-3 v.o. |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Luboszyce - LZS Popielów | 4-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Wrzoski - Victoria Kościerzyce | 0-3 v.o. |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Burza Lipki | 4-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria II Chrościce - LZS Kępa | 1-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - Zieloni Ligota Tułowicka | 3-0 |
Kolejka 26 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Dąbrowa - KS Skarbimierz | 4-2 |
22-05-2021 (So) - 14:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - Polonia Prószków | 5-2 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | Victoria Kościerzyce - LZS Sławice | 2-4 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Kruszyna - Victoria II Chrościce | 2-2 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Kępa - LZS Luboszyce | 8-2 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | LZS Popielów - Pogoń Łosiów | 1-1 |
23-05-2021 (N) - 14:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
Kolejka 27 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | LZS Luboszyce - LZS Kruszyna | 1-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - KS Dąbrowa | 6-5 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Victoria II Chrościce - Zieloni Ligota Tułowicka | 3-5 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - Victoria Kościerzyce | 9-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | LZS Wrzoski - Burza Lipki | 0-3 v.o. |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - LZS Kępa | 1-9 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | KS Skarbimierz - LZS Sławice | 2-2 |
Kolejka 28 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | LZS Sławice - Polonia Prószków | 4-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Zieloni Ligota Tułowicka - LZS Luboszyce | 5-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Victoria Kościerzyce - KS Skarbimierz | 2-6 |
06-06-2021 (N) - 14:00 | KS Dąbrowa - Victoria II Chrościce | 0-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - Pogoń Łosiów | 5-0 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Popielów - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Burza Lipki - TOR II Dobrzeń | 2-0 |
Kolejka 29 | ||
13-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Wrzoski - LZS Kępa | 0-3 v.o. |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Burza Lipki - Victoria Kościerzyce | 1-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | TOR II Dobrzeń - LZS Popielów | 2-0 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Pogoń Łosiów - Zieloni Ligota Tułowicka | 5-12 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Luboszyce - KS Dąbrowa | 2-6 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Victoria II Chrościce - LZS Sławice | 2-3 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | Polonia Prószków - KS Skarbimierz | 1-3 |
Kolejka 30 | ||
20-06-2021 (N) - 17:00 | LZS Kruszyna - LZS Wrzoski | 3-0 v.o. |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Kępa - TOR II Dobrzeń | 3-0 v.o. |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Popielów - Burza Lipki | 2-1 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | KS Dąbrowa - Pogoń Łosiów | 6-5 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LZS Sławice - LZS Luboszyce | 5-1 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | KS Skarbimierz - Victoria II Chrościce | 4-0 v.o. |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Victoria Kościerzyce - Polonia Prószków | 17-1 |