Timetable
Tenis stołowy -
IV liga Katowice 4,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
16-09-2019 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Młodość Rudno | 4-6 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - STS Żernica | 10-0 |
18-09-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - KTS IV Gliwice | 5-5 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Wolej Ruda Śl. | 3-7 |
04-11-2019 (Pn) - 18:00 | Strażak Mikołów - Naprzód Świbie | 10-0 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Młodość Rudno - Strażak Mikołów | 8-2 |
25-09-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Tajfun Ligota Łabędzka | 3-7 |
25-09-2019 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 9-1 |
25-09-2019 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - KTS III Gliwice | 2-8 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Naprzód Świbie | 7-3 |
Kolejka 3 | ||
30-09-2019 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - KTS IV Gliwice | 4-6 |
02-10-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Feniks Pyskowice | 7-3 |
02-10-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - STS Żernica | 9-1 |
02-10-2019 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Wolej Ruda Śl. | 5-5 |
03-10-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Młodość Rudno | 3-7 |
Kolejka 4 | ||
16-10-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Naprzód Świbie | 10-0 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
16-10-2019 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Tajfun Ligota Łabędzka | 9-1 |
16-10-2019 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Strażak Mikołów | 9-1 |
16-10-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Młodość Rudno | 5-5 |
Kolejka 5 | ||
21-10-2019 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Feniks Pyskowice | 4-6 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Wolej Ruda Śl. | 8-2 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - KTS III Gliwice | 3-7 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - STS Żernica | 6-4 |
27-11-2019 (Śr) - 18:00 | Młodość Rudno - KTS IV Gliwice | 2-8 |
Kolejka 6 | ||
05-11-2019 (Wt) - 19:00 | KTS III Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka | 9-1 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie | 7-3 |
06-11-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Strażak Mikołów | 4-6 |
06-11-2019 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno | 5-5 |
06-11-2019 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - STS Żernica | 8-2 |
Kolejka 7 | ||
11-11-2019 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Quo Vadis Makoszowy | 5-5 |
13-11-2019 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - Feniks Pyskowice | 9-1 |
13-11-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - KTS III Gliwice | 4-6 |
14-11-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - KTS IV Gliwice | 0-10 |
20-11-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Wolej Ruda Śl. | 0-10 |
Kolejka 8 | ||
02-12-2019 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Naprzód Świbie | 7-3 |
04-12-2019 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - KTS IV Gliwice | 2-8 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - STS Żernica | 9-1 |
04-12-2019 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Młodość Rudno | 6-4 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Strażak Mikołów | 6-4 |
Kolejka 9 | ||
11-12-2019 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Feniks Pyskowice | 8-2 |
11-12-2019 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - KTS III Gliwice | 3-7 |
11-12-2019 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - Quo Vadis Makoszowy | 7-3 |
12-12-2019 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Wolej Ruda Śl. | 2-8 |
18-12-2019 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Tajfun Ligota Łabędzka | 7-3 |
Kolejka 10 | ||
05-02-2020 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Feniks Pyskowice | 6-4 |
05-02-2020 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - Tajfun Ligota Łabędzka | 5-5 |
05-02-2020 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Quo Vadis Makoszowy | 1-9 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Naprzód Świbie - Strażak Mikołów | 3-7 |
10-02-2020 (Pn) - 19:00 | KTS IV Gliwice - KTS III Gliwice | - |
Kolejka 11 | ||
10-02-2020 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - STS Żernica | 7-3 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Młodość Rudno | 3-7 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - KTS IV Gliwice | 4-6 |
12-02-2020 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Wolej Ruda Śl. | 8-2 |
13-02-2020 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Feniks Pyskowice | 3-7 |
Kolejka 12 | ||
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - KTS III Gliwice | 3-7 |
19-02-2020 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Quo Vadis Makoszowy | 2-8 |
19-02-2020 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Tajfun Ligota Łabędzka | 7-3 |
19-02-2020 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Strażak Mikołów | 2-8 |
19-02-2020 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - Naprzód Świbie | 7-3 |
Kolejka 13 | ||
24-02-2020 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Wolej Ruda Śl. | 5-5 |
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Feniks Pyskowice | 8-2 |
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - KTS IV Gliwice | 0-10 |
26-02-2020 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - STS Żernica | 9-1 |
27-02-2020 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - KTS III Gliwice | 5-5 |
Kolejka 14 | ||
04-03-2020 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Quo Vadis Makoszowy | 6-4 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Tajfun Ligota Łabędzka | 8-2 |
04-03-2020 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Strażak Mikołów | - |
04-03-2020 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Młodość Rudno | 6-4 |
04-03-2020 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Naprzód Świbie | 6-4 |
Kolejka 15 | ||
16-03-2020 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - KTS III Gliwice | - |
18-03-2020 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Feniks Pyskowice | - |
18-03-2020 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - Wolej Ruda Śl. | - |
18-03-2020 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - KTS IV Gliwice | - |
19-03-2020 (Cz) - 19:00 | Naprzód Świbie - Quo Vadis Makoszowy | - |
Kolejka 16 | ||
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Tajfun Ligota Łabędzka | - |
25-03-2020 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - Strażak Mikołów | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - Młodość Rudno | - |
25-03-2020 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - STS Żernica | - |
25-03-2020 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Naprzód Świbie | - |
Kolejka 17 | ||
01-04-2020 (Śr) - 19:00 | KTS IV Gliwice - Wolej Ruda Śl. | - |
01-04-2020 (Śr) - 17:30 | STS Żernica - Feniks Pyskowice | - |
01-04-2020 (Śr) - 17:30 | Młodość Rudno - KTS III Gliwice | - |
01-04-2020 (Śr) - 18:00 | Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy | - |
02-04-2020 (Cz) - 18:00 | Naprzód Świbie - Tajfun Ligota Łabędzka | - |
Kolejka 18 | ||
06-04-2020 (Pn) - 18:00 | Tajfun Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów | - |
08-04-2020 (Śr) - 19:00 | Wolej Ruda Śl. - Naprzód Świbie | - |
08-04-2020 (Śr) - 18:00 | Feniks Pyskowice - KTS IV Gliwice | - |
08-04-2020 (Śr) - 19:00 | KTS III Gliwice - STS Żernica | - |
08-04-2020 (Śr) - 18:00 | Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno | - |