Timetable
Tenis stołowy -
III liga gr. 2,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
13-09-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Lesznianka Leszna Góra | 10-0 |
13-09-2019 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LUKS Węgierska Górka | 8-2 |
13-09-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - KTS II Gliwice | 6-4 |
13-09-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Odra Kąty Opolskie | 10-0 |
13-09-2019 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - LITS Żywiec | 6-4 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - LZS Kujakowice | 0-10 |
26-09-2019 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - Lesznianka Leszna Góra | 9-1 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Skarbek Tarnowskie Góry | 6-4 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 2-8 |
11-10-2019 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - Sokół Orzesze | 6-4 |
Kolejka 3 | ||
04-10-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - LITS Żywiec | 6-4 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - Jedynka Pszów | 6-4 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Odra Kąty Opolskie | 8-2 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - KTS II Gliwice | 5-5 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - LUKS Węgierska Górka | 2-8 |
Kolejka 4 | ||
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | KTS II Gliwice - LUKS Węgierska Górka | 7-3 |
17-10-2019 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry | 9-1 |
18-10-2019 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - LZS Kujakowice | 0-10 |
18-10-2019 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 1-9 |
18-10-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Lesznianka Leszna Góra | 8-2 |
Kolejka 5 | ||
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Odra Kąty Opolskie | 8-2 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - Sokół Orzesze | 6-4 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LITS Żywiec | 9-1 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Jedynka Pszów | 10-0 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - KTS II Gliwice | 0-10 |
Kolejka 6 | ||
14-11-2019 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - LZS Kujakowice | 2-8 |
15-11-2019 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - KTS II Gliwice | 4-6 |
15-11-2019 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - LUKS Węgierska Górka | 7-3 |
15-11-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 0-10 |
15-11-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - Lesznianka Leszna Góra | 10-0 |
Kolejka 7 | ||
26-11-2019 (Wt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Skarbek Tarnowskie Góry | 10-0 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - LITS Żywiec | 5-5 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Sokół Orzesze | 9-1 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Odra Kąty Opolskie | 4-6 |
02-12-2019 (Pn) - 18:30 | KTS II Gliwice - Jedynka Pszów | 8-2 |
Kolejka 8 | ||
13-12-2019 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - Odra Kąty Opolskie | 9-1 |
13-12-2019 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - LUKS Węgierska Górka | 8-2 |
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice | 2-8 |
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Lesznianka Leszna Góra | 9-1 |
18-12-2019 (Śr) - 18:30 | LITS Żywiec - KTS II Gliwice | 6-4 |
Kolejka 9 | ||
18-12-2019 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Skarbek Tarnowskie Góry | 6-4 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 5-5 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - Sokół Orzesze | 8-2 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - LITS Żywiec | 1-9 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Jedynka Pszów | 3-7 |
Kolejka 10 | ||
08-01-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - KTS II Gliwice | 5-5 |
10-01-2020 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Odra Kąty Opolskie | 9-1 |
10-01-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - LITS Żywiec | 4-6 |
10-01-2020 (Pt) - 18:00 | Lesznianka Leszna Góra - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 0-10 |
14-01-2020 (Wt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Jedynka Pszów | 6-4 |
Kolejka 11 | ||
24-01-2020 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - LUKS Węgierska Górka | 10-0 |
31-01-2020 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - Skarbek Tarnowskie Góry | 9-1 |
31-01-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - KTS II Gliwice | 2-8 |
31-01-2020 (Pt) - 18:30 | Lesznianka Leszna Góra - LITS Żywiec | 2-8 |
10-02-2020 (Pn) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 2-8 |
Kolejka 12 | ||
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 1-9 |
06-02-2020 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - Jedynka Pszów | 8-2 |
07-02-2020 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - Skarbek Tarnowskie Góry | 10-0 |
07-02-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - LZS Kujakowice | 1-9 |
19-02-2020 (Śr) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Lesznianka Leszna Góra | 6-4 |
Kolejka 13 | ||
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - LUKS Węgierska Górka | 4-6 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Sokół Orzesze | 8-2 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - Skarbek Tarnowskie Góry | 8-2 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - LITS Żywiec | 10-0 |
28-02-2020 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - Lesznianka Leszna Góra | 7-3 |
Kolejka 14 | ||
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Lesznianka Leszna Góra | 8-2 |
06-03-2020 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - KTS II Gliwice | 4-6 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | LZS Kujakowice - LITS Żywiec | 5-5 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 0-10 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Sokół Orzesze | 4-6 |
Kolejka 15 | ||
11-03-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Sokół Orzesze | 5-5 |
12-03-2020 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza | 2-8 |
13-03-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie | - |
13-03-2020 (Pt) - 17:30 | Jedynka Pszów - LZS Kujakowice | - |
13-03-2020 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - Lesznianka Leszna Góra | - |
Kolejka 16 | ||
19-03-2020 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - Odra Kąty Opolskie | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - LZS Kujakowice | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - Jedynka Pszów | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | Skarbek Tarnowskie Góry - LUKS Węgierska Górka | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:30 | Lesznianka Leszna Góra - Sokół Orzesze | - |
Kolejka 17 | ||
26-03-2020 (Cz) - 18:30 | LITS Żywiec - LUKS Węgierska Górka | - |
27-03-2020 (Pt) - 19:00 | Sokół Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry | - |
27-03-2020 (Pt) - 18:00 | Odra Kąty Opolskie - Jedynka Pszów | - |
27-03-2020 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - KTS II Gliwice | - |
27-03-2020 (Pt) - 18:30 | Lesznianka Leszna Góra - LZS Kujakowice | - |
Kolejka 18 | ||
01-04-2020 (Śr) - 18:00 | LUKS Węgierska Górka - Jedynka Pszów | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:30 | Lesznianka Leszna Góra - Skarbek Tarnowskie Góry | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:30 | LITS Żywiec - Sokół Orzesze | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:00 | KTS II Gliwice - Odra Kąty Opolskie | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:00 | Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Kujakowice | - |