Timetable
Tenis stołowy -
III liga gr. 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
09-09-2019 (Pn) - 18:30 | KS Mysław - Huragan Sosnowiec | 8-2 |
11-09-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - LZS Żywocice | 10-0 |
13-09-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - AZS Gliwice | 9-1 |
13-09-2019 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - KS Częstochowa | 6-4 |
13-09-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - AKS Mikołów | 9-1 |
Kolejka 2 | ||
25-09-2019 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - AZS Gliwice | 8-2 |
25-09-2019 (Śr) - 18:30 | LZS Żywocice - Naprzód Borucin | 3-7 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Polonia II Bytom | 3-7 |
27-09-2019 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - Kuźnia Rybnik | 6-4 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - MKS Czechowice | 2-8 |
Kolejka 3 | ||
01-10-2019 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - KS Częstochowa | 3-7 |
02-10-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - Huragan Sosnowiec | 7-3 |
04-10-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - KS Mysław | 7-3 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - AKS Mikołów | 7-3 |
04-10-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - LZS Żywocice | 10-0 |
Kolejka 4 | ||
16-10-2019 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - Kuźnia Rybnik | 5-5 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - KS Częstochowa | 3-7 |
18-10-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - AZS Gliwice | 10-0 |
18-10-2019 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - Naprzód Borucin | 4-6 |
18-10-2019 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - Polonia II Bytom | 0-10 |
Kolejka 5 | ||
22-10-2019 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - LZS Żywocice | 6-4 |
23-10-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - MKS Czechowice | 4-6 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - Huragan Sosnowiec | 9-1 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - KS Mysław | 5-5 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - AKS Mikołów | 10-0 |
Kolejka 6 | ||
04-11-2019 (Pn) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - AZS Gliwice | 8-2 |
13-11-2019 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - Polonia II Bytom | 0-10 |
15-11-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - Naprzód Borucin | 6-4 |
15-11-2019 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - KS Częstochowa | 6-4 |
15-11-2019 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - LZS Żywocice | 9-1 |
Kolejka 7 | ||
26-11-2019 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - AKS Mikołów | 4-6 |
27-11-2019 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - Huragan Sosnowiec | 5-5 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - KS Mysław | 7-3 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - MKS Czechowice | 8-2 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - Kuźnia Rybnik | 7-3 |
Kolejka 8 | ||
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - Polonia II Bytom | 2-8 |
11-12-2019 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - LZS Żywocice | 8-2 |
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - AKS Mikołów | 4-6 |
13-12-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - KS Częstochowa | 8-2 |
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - AZS Gliwice | 9-1 |
Kolejka 9 | ||
18-12-2019 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - MKS Czechowice | 0-10 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - Naprzód Borucin | 7-3 |
20-12-2019 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Kuźnia Rybnik | 5-5 |
20-12-2019 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - KS Mysław | 3-7 |
20-12-2019 (Pt) - 19:00 | AZS Gliwice - Huragan Sosnowiec | 3-7 |
Kolejka 10 | ||
07-01-2020 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - MKS Czechowice | 1-9 |
08-01-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - Polonia II Bytom | 0-10 |
08-01-2020 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - AKS Mikołów | 4-6 |
10-01-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - Huragan Sosnowiec | 9-1 |
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - KS Częstochowa | 6-4 |
Kolejka 11 | ||
28-01-2020 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - Polonia II Bytom | 0-10 |
31-01-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - LZS Żywocice | 7-3 |
31-01-2020 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - Naprzód Borucin | 5-5 |
31-01-2020 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - Huragan Sosnowiec | 7-3 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - KS Mysław | 5-5 |
Kolejka 12 | ||
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - AZS Gliwice | 5-5 |
05-02-2020 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - KS Częstochowa | 6-4 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin | 5-5 |
07-02-2020 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - MKS Czechowice | 3-7 |
07-02-2020 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - Polonia II Bytom | 0-10 |
Kolejka 13 | ||
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - KS Mysław | 2-8 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Naprzód Borucin | 4-6 |
28-02-2020 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - Kuźnia Rybnik | 8-2 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - AKS Mikołów | 9-1 |
28-02-2020 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - AZS Gliwice | 7-3 |
Kolejka 14 | ||
04-03-2020 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - Naprzód Borucin | 4-6 |
06-03-2020 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - AZS Gliwice | 7-3 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik | 9-1 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - MKS Czechowice | 5-5 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - LZS Żywocice | 8-2 |
Kolejka 15 | ||
10-03-2020 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - Kuźnia Rybnik | 6-4 |
11-03-2020 (Śr) - 18:30 | KS Mysław - MKS Czechowice | 1-9 |
13-03-2020 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - Huragan Sosnowiec | - |
13-03-2020 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - KS Częstochowa | - |
13-03-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - LZS Żywocice | - |
Kolejka 16 | ||
18-03-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - AKS Mikołów | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - MKS Czechowice | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | Polonia II Bytom - KS Mysław | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - AZS Gliwice | - |
20-03-2020 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - Kuźnia Rybnik | - |
Kolejka 17 | ||
24-03-2020 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - KS Mysław | - |
25-03-2020 (Śr) - 18:00 | Kuźnia Rybnik - AKS Mikołów | - |
27-03-2020 (Pt) - 18:00 | Naprzód Borucin - Polonia II Bytom | - |
27-03-2020 (Pt) - 18:00 | KS Częstochowa - Huragan Sosnowiec | - |
27-03-2020 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - LZS Żywocice | - |
Kolejka 18 | ||
31-03-2020 (Wt) - 19:00 | AZS Gliwice - Naprzód Borucin | - |
01-04-2020 (Śr) - 18:00 | LZS Żywocice - Kuźnia Rybnik | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:30 | AKS Mikołów - KS Częstochowa | - |
03-04-2020 (Pt) - 18:00 | Huragan Sosnowiec - KS Mysław | - |
03-04-2020 (Pt) - 19:00 | MKS Czechowice - Polonia II Bytom | - |