Timetable
Tenis stołowy -
I liga,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
10-09-2019 (Wt) - 18:00 | Pogoń Lębork - Tur Grodzisk Mazowiecki | 2-3 |
12-09-2019 (Cz) - 18:00 | KS Działdowo - Warta Kostrzyń | 3-0 |
12-09-2019 (Cz) - 13:00 | Sokół Jarosław - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
12-09-2019 (Cz) - 18:00 | AZS Gdańsk - KTS Toruń | 0-3 |
12-09-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Gwiazda Bydgoszcz | 0-3 |
12-09-2019 (Cz) - 18:00 | Dojlidy Białystok - AZS Rzeszów | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | AZS Rzeszów - Pogoń Lębork | 3-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - AZS Gdańsk | 3-2 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Warta Kostrzyń - Sokół Jarosław | 0-3 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | KTS Toruń - Polonia Bytom | 3-0 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Dojlidy Białystok | 1-3 |
15-09-2019 (N) - 14:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - KS Działdowo | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | Sokół Jarosław - Tur Grodzisk Mazowiecki | 2-3 |
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | Pogoń Lębork - KS Działdowo | 1-3 |
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | AZS Gdańsk - Warta Kostrzyń | 3-2 |
26-09-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
27-09-2019 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - KTS Toruń | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
29-09-2019 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - AZS Gdańsk | 3-0 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Sokół Jarosław | 3-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Warta Kostrzyń - Polonia Bytom | 0-3 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Dojlidy Białystok | 1-3 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | KTS Toruń - AZS Rzeszów | 3-1 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Pogoń Lębork | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
22-10-2019 (Wt) - 18:00 | Polonia Bytom - Tur Grodzisk Mazowiecki | 1-3 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - KTS Toruń | 2-3 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | Pogoń Lębork - Sokół Jarosław | 1-3 |
24-10-2019 (Cz) - 18:00 | AZS Gdańsk - KS Działdowo | 1-3 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Warta Kostrzyń | 3-1 |
25-10-2019 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Olimpia Grudziądz | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
26-10-2019 (So) - 18:00 | Pogoń Lębork - KTS Toruń | 3-0 |
27-10-2019 (N) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Gwiazda Bydgoszcz | 2-3 |
27-10-2019 (N) - 16:00 | Warta Kostrzyń - AZS Rzeszów | 2-3 |
27-10-2019 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - AZS Gdańsk | 3-0 |
27-10-2019 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Polonia Bytom | 3-1 |
27-10-2019 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Dojlidy Białystok | 3-0 |
Kolejka 7 | ||
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | KTS Toruń - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Warta Kostrzyń | 3-1 |
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | AZS Gdańsk - Pogoń Lębork | 3-2 |
07-11-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Sokół Jarosław | 1-3 |
08-11-2019 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - KS Działdowo | 0-3 |
08-11-2019 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Tur Grodzisk Mazowiecki | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
09-11-2019 (So) - 18:00 | Pogoń Lębork - Olimpia Grudziądz | 1-3 |
10-11-2019 (N) - 16:00 | Warta Kostrzyń - KTS Toruń | 1-3 |
10-11-2019 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - Polonia Bytom | 2-3 |
10-11-2019 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - Dojlidy Białystok | 3-0 |
10-11-2019 (N) - 14:00 | KS Działdowo - AZS Rzeszów | 1-3 |
10-11-2019 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Gwiazda Bydgoszcz | 3-1 |
Kolejka 9 | ||
08-11-2019 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Warta Kostrzyń | 3-2 |
27-11-2019 (Śr) - 18:00 | Dojlidy Białystok - AZS Gdańsk | 3-2 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | KTS Toruń - Tur Grodzisk Mazowiecki | 0-3 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - KS Działdowo | 1-3 |
28-11-2019 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Pogoń Lębork | 3-1 |
29-11-2019 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Sokół Jarosław | 1-3 |
Kolejka 10 | ||
01-12-2019 (N) - 16:00 | KS Działdowo - KTS Toruń | 3-1 |
01-12-2019 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - AZS Rzeszów | 3-1 |
01-12-2019 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - Dojlidy Białystok | 3-0 |
01-12-2019 (N) - 16:00 | Pogoń Lębork - Warta Kostrzyń | 3-1 |
05-12-2019 (Cz) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Olimpia Grudziądz | 3-0 |
05-12-2019 (Cz) - 18:00 | Sokół Jarosław - Gwiazda Bydgoszcz | 3-0 |
Kolejka 11 | ||
03-12-2019 (Wt) - 18:00 | Warta Kostrzyń - Tur Grodzisk Mazowiecki | 0-3 |
04-12-2019 (Śr) - 17:00 | Olimpia Grudziądz - KS Działdowo | 0-3 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | AZS Rzeszów - Polonia Bytom | 0-3 |
08-12-2019 (N) - 16:00 | KTS Toruń - Sokół Jarosław | 1-3 |
08-12-2019 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - AZS Gdańsk | 1-3 |
08-12-2019 (N) - 16:00 | Dojlidy Białystok - Pogoń Lębork | 3-0 |
Kolejka 12 | ||
09-01-2020 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Polonia Bytom | 1-3 |
09-01-2020 (Cz) - 18:00 | KTS Toruń - AZS Gdańsk | 1-3 |
09-01-2020 (Cz) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Sokół Jarosław | 0-3 |
09-01-2020 (Cz) - 18:00 | Warta Kostrzyń - KS Działdowo | 0-3 |
09-01-2020 (Cz) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Pogoń Lębork | 3-1 |
10-01-2020 (Pt) - 18:00 | AZS Rzeszów - Dojlidy Białystok | 3-0 |
Kolejka 13 | ||
11-01-2020 (So) - 16:00 | KS Działdowo - Tur Grodzisk Mazowiecki | 1-3 |
12-01-2020 (N) - 17:00 | Dojlidy Białystok - Gwiazda Bydgoszcz | 3-1 |
12-01-2020 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - KTS Toruń | 3-1 |
12-01-2020 (N) - 18:00 | AZS Gdańsk - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
12-01-2020 (N) - 18:00 | Sokół Jarosław - Warta Kostrzyń | 3-0 |
13-01-2020 (Pn) - 17:00 | Pogoń Lębork - AZS Rzeszów | 2-3 |
Kolejka 14 | ||
01-02-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom | 3-2 |
02-02-2020 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - AZS Rzeszów | 1-3 |
02-02-2020 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Pogoń Lębork | 3-0 |
02-02-2020 (N) - 16:00 | Warta Kostrzyń - AZS Gdańsk | 3-2 |
03-02-2020 (Pn) - 18:00 | KTS Toruń - Dojlidy Białystok | 3-1 |
03-02-2020 (Pn) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Sokół Jarosław | 1-3 |
Kolejka 15 | ||
04-02-2020 (Wt) - 18:00 | AZS Rzeszów - KTS Toruń | 3-2 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | Pogoń Lębork - Gwiazda Bydgoszcz | 0-3 |
06-02-2020 (Cz) - 12:00 | Dojlidy Białystok - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - Warta Kostrzyń | 3-1 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | Sokół Jarosław - KS Działdowo | 3-0 |
06-02-2020 (Cz) - 18:00 | AZS Gdańsk - Tur Grodzisk Mazowiecki | 0-3 |
Kolejka 16 | ||
04-02-2020 (Wt) - 18:00 | KS Działdowo - AZS Gdańsk | 3-1 |
08-02-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - AZS Rzeszów | 2-3 |
09-02-2020 (N) - 16:00 | Warta Kostrzyń - Dojlidy Białystok | 1-3 |
09-02-2020 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - Pogoń Lębork | 3-0 |
09-02-2020 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Polonia Bytom | 3-0 |
10-02-2020 (Pn) - 18:00 | KTS Toruń - Gwiazda Bydgoszcz | 0-3 |
Kolejka 17 | ||
23-02-2020 (N) - 16:00 | KTS Toruń - Pogoń Lębork | 3-1 |
23-02-2020 (N) - 16:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz | 3-1 |
23-02-2020 (N) - 16:00 | AZS Rzeszów - Warta Kostrzyń | 3-1 |
23-02-2020 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - KS Działdowo | 3-2 |
23-02-2020 (N) - 16:00 | Dojlidy Białystok - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-2 |
24-02-2020 (Pn) - 16:00 | AZS Gdańsk - Sokół Jarosław | 0-3 |
Kolejka 18 | ||
20-02-2020 (Cz) - 17:00 | Warta Kostrzyń - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
25-02-2020 (Wt) - 18:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - AZS Rzeszów | 3-0 |
25-02-2020 (Wt) - 18:00 | KS Działdowo - Dojlidy Białystok | 1-3 |
25-02-2020 (Wt) - 18:00 | Sokół Jarosław - Polonia Bytom | 2-3 |
25-02-2020 (Wt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - KTS Toruń | 2-3 |
26-02-2020 (Śr) - 18:00 | Pogoń Lębork - AZS Gdańsk | 1-3 |
Kolejka 19 | ||
22-02-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Grudziądz - Pogoń Lębork | 2-3 |
22-02-2020 (So) - 16:00 | AZS Rzeszów - KS Działdowo | 1-3 |
05-03-2020 (Cz) - 18:00 | KTS Toruń - Warta Kostrzyń | 3-1 |
05-03-2020 (Cz) - 18:00 | Polonia Bytom - AZS Gdańsk | 2-3 |
05-03-2020 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Tur Grodzisk Mazowiecki | 3-2 |
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Dojlidy Białystok - Sokół Jarosław | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
03-02-2020 (Pn) - 17:00 | Warta Kostrzyń - Olimpia Grudziądz | 0-3 |
07-03-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Lębork - Polonia Bytom | 3-2 |
07-03-2020 (So) - 16:00 | AZS Gdańsk - Dojlidy Białystok | 1-3 |
08-03-2020 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - AZS Rzeszów | 3-0 |
08-03-2020 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Gwiazda Bydgoszcz | 1-3 |
08-03-2020 (N) - 11:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - KTS Toruń | 2-3 |
Kolejka 21 | ||
16-04-2020 (Cz) - 18:00 | Warta Kostrzyń - Pogoń Lębork | - |
16-04-2020 (Cz) - 12:00 | Dojlidy Białystok - Polonia Bytom | - |
16-04-2020 (Cz) - 18:00 | AZS Rzeszów - AZS Gdańsk | - |
16-04-2020 (Cz) - 18:00 | Gwiazda Bydgoszcz - Sokół Jarosław | - |
16-04-2020 (Cz) - 18:00 | KTS Toruń - KS Działdowo | - |
17-04-2020 (Pt) - 18:00 | Olimpia Grudziądz - Tur Grodzisk Mazowiecki | - |
Kolejka 22 | ||
19-04-2020 (N) - 16:00 | Tur Grodzisk Mazowiecki - Warta Kostrzyń | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | KS Działdowo - Olimpia Grudziądz | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | Sokół Jarosław - KTS Toruń | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | AZS Gdańsk - Gwiazda Bydgoszcz | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | Polonia Bytom - AZS Rzeszów | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | Pogoń Lębork - Dojlidy Białystok | - |