Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 2,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
07-09-2019 (So) - 11:00 | GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski | 1-1 |
07-09-2019 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów | 1-12 |
07-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Stal II Brzeg | 2-5 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń | 3-0 v.o. |
Kolejka 2 | ||
14-09-2019 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Olimpia Lewin Brzeski | 9-4 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - GKS Starościn | 8-1 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - Victoria Dobrzyń | 18-0 |
15-09-2019 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz | 1-11 |
Kolejka 3 | ||
21-09-2019 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów | 0-7 |
21-09-2019 (So) - 11:00 | GKS Starościn - Stal II Brzeg | 3-7 |
21-09-2019 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - Skalnik Gracze | 4-8 |
21-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - TOR Dobrzeń | 2-4 |
Kolejka 4 | ||
28-09-2019 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Pogoń Łosiów | 2-7 |
28-09-2019 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski | 5-1 |
28-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Victoria Dobrzyń | 15-0 |
29-09-2019 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - GKS Starościn | 7-1 |
Kolejka 5 | ||
05-10-2019 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - Stal II Brzeg | 2-1 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Skalnik Gracze | 3-6 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | GKS Starościn - LZS Skorogoszcz | 0-10 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - TOR Dobrzeń | 1-11 |
Kolejka 6 | ||
12-10-2019 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Stal II Brzeg | 1-4 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Olimpia Lewin Brzeski | 1-2 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Skalnik Gracze - Pogoń Łosiów | 1-2 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - GKS Starościn | 3-5 |
Kolejka 7 | ||
19-10-2019 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - Skalnik Gracze | 6-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - LZS Skorogoszcz | 12-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Victoria Dobrzyń | 6-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | GKS Starościn - TOR Dobrzeń | 3-8 |
Kolejka 8 | ||
04-04-2020 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Skalnik Gracze | - |
04-04-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - LZS Skorogoszcz | - |
04-04-2020 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - Victoria Dobrzyń | - |
04-04-2020 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - GKS Starościn | - |
Kolejka 9 | ||
18-04-2020 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Skalnik Gracze | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - Stal II Brzeg | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | GKS Starościn - Pogoń Łosiów | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - TOR Dobrzeń | - |
Kolejka 10 | ||
25-04-2020 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - LZS Skorogoszcz | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | Skalnik Gracze - Victoria Dobrzyń | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - GKS Starościn | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - Olimpia Lewin Brzeski | - |
Kolejka 11 | ||
09-05-2020 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - TOR Dobrzeń | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - Stal II Brzeg | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | GKS Starościn - Skalnik Gracze | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - LZS Skorogoszcz | - |
Kolejka 12 | ||
16-05-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - Pogoń Łosiów | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | Skalnik Gracze - Olimpia Lewin Brzeski | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - GKS Starościn | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - Victoria Dobrzyń | - |
Kolejka 13 | ||
23-05-2020 (So) - 11:00 | Stal II Brzeg - TOR Dobrzeń | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | Pogoń Łosiów - Skalnik Gracze | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | Olimpia Lewin Brzeski - LZS Skorogoszcz | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | GKS Starościn - Victoria Dobrzyń | - |
Kolejka 14 | ||
30-05-2020 (So) - 11:00 | Skalnik Gracze - Stal II Brzeg | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Skorogoszcz - Pogoń Łosiów | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | Victoria Dobrzyń - Olimpia Lewin Brzeski | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | TOR Dobrzeń - GKS Starościn | - |