Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze III liga gr. 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
07-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Rudniki - Naprzód Jemielnica | 0-1 |
07-09-2019 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień | 1-1 |
07-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - Hetman Byczyna | 0-15 |
Kolejka 2 | ||
14-09-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Unia Kolonowskie | 1-4 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | Start Dobrodzień - LZS Rudniki | 2-2 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - Stal Zawadzkie | 1-7 |
Kolejka 3 | ||
21-09-2019 (So) - 16:30 | Unia Kolonowskie - Naprzód Jemielnica | 3-0 v.o. |
21-09-2019 (So) - 10:00 | Stal Zawadzkie - Hetman Byczyna | 0-4 |
22-09-2019 (N) - 11:00 | LZS Rudniki - LZS Grodziec | 17-0 |
Kolejka 4 | ||
28-09-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Naprzód Jemielnica | 5-3 |
28-09-2019 (So) - 10:00 | Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie | 8-6 |
28-09-2019 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - LZS Rudniki | 0-11 |
Kolejka 5 | ||
05-10-2019 (So) - 10:00 | Naprzód Jemielnica - Start Dobrodzień | 3-2 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - LZS Grodziec | 22-1 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | LZS Rudniki - Hetman Byczyna | 9-0 |
Kolejka 6 | ||
12-10-2019 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Start Dobrodzień | 1-3 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - Naprzód Jemielnica | 0-13 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - Unia Kolonowskie | 2-13 |
Kolejka 7 | ||
19-10-2019 (So) - 11:00 | Start Dobrodzień - LZS Grodziec | 17-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Stal Zawadzkie | 6-0 |
19-10-2019 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - LZS Rudniki | 6-0 |
Kolejka 8 | ||
04-04-2020 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Grodziec | - |
04-04-2020 (So) - 11:00 | Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie | - |
04-04-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Rudniki | - |
Kolejka 9 | ||
18-04-2020 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - LZS Grodziec | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | LZS Rudniki - Start Dobrodzień | - |
18-04-2020 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - Hetman Byczyna | - |
Kolejka 10 | ||
25-04-2020 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - Stal Zawadzkie | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - LZS Rudniki | - |
25-04-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Unia Kolonowskie | - |
Kolejka 11 | ||
09-05-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - Hetman Byczyna | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - Start Dobrodzień | - |
09-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Rudniki - Stal Zawadzkie | - |
Kolejka 12 | ||
16-05-2020 (So) - 11:00 | Start Dobrodzień - Naprzód Jemielnica | - |
16-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - Unia Kolonowskie | - |
16-05-2020 (So) - 10:00 | Hetman Byczyna - LZS Rudniki | - |
Kolejka 13 | ||
23-05-2020 (So) - 11:00 | Start Dobrodzień - Hetman Byczyna | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | Naprzód Jemielnica - LZS Grodziec | - |
23-05-2020 (So) - 11:00 | Unia Kolonowskie - Stal Zawadzkie | - |
Kolejka 14 | ||
30-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Grodziec - Start Dobrodzień | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - Naprzód Jemielnica | - |
30-05-2020 (So) - 11:00 | LZS Rudniki - Unia Kolonowskie | - |