Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Bytom 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Nadzieja Bytom - Piast Ożarowice | 1-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Bobrowniki - Czarni II Kozłowa Góra | 2-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Sokół II Orzech | 3-2 |
Kolejka 2 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół II Orzech - Piast Ożarowice | 1-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Czarni II Kozłowa Góra - Tęcza Zendek | 0-2 |
01-09-2019 (N) - 11:00 | Andaluzja Piekary - Orzeł Bobrowniki | 1-3 |
Kolejka 3 | ||
07-09-2019 (So) - 16:30 | Nadzieja Bytom - Czarni II Kozłowa Góra | 3-1 |
07-09-2019 (So) - 16:30 | Tęcza Zendek - Andaluzja Piekary | 3-3 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Bobrowniki - Sokół II Orzech | 2-0 |
Kolejka 4 | ||
14-09-2019 (So) - 16:30 | Andaluzja Piekary - Nadzieja Bytom | 2-1 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Orzeł Bobrowniki - Tęcza Zendek | 3-2 |
15-09-2019 (N) - 16:30 | Czarni II Kozłowa Góra - Piast Ożarowice | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Ożarowice - Andaluzja Piekary | 0-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Nadzieja Bytom - Orzeł Bobrowniki | 5-3 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Tęcza Zendek - Sokół II Orzech | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
29-09-2019 (N) - 16:00 | Orzeł Bobrowniki - Piast Ożarowice | 0-3 |
29-09-2019 (N) - 14:00 | Tęcza Zendek - Nadzieja Bytom | 1-4 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Sokół II Orzech - Czarni II Kozłowa Góra | 0-5 |
Kolejka 7 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Tęcza Zendek | 3-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Nadzieja Bytom - Sokół II Orzech | 4-1 |
06-10-2019 (N) - 16:00 | Czarni II Kozłowa Góra - Andaluzja Piekary | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
12-10-2019 (So) - 15:30 | Sokół II Orzech - Andaluzja Piekary | 0-3 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni II Kozłowa Góra - Orzeł Bobrowniki | 2-6 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Nadzieja Bytom | 0-0 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Bobrowniki - Andaluzja Piekary | 4-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Tęcza Zendek - Czarni II Kozłowa Góra | 4-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Ożarowice - Sokół II Orzech | 1-1 |
Kolejka 10 | ||
26-10-2019 (So) - 15:00 | Andaluzja Piekary - Tęcza Zendek | 5-1 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Sokół II Orzech - Orzeł Bobrowniki | 1-2 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Czarni II Kozłowa Góra - Nadzieja Bytom | 5-2 |
Kolejka 11 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | Nadzieja Bytom - Andaluzja Piekary | 2-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Piast Ożarowice - Czarni II Kozłowa Góra | 5-0 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Tęcza Zendek - Orzeł Bobrowniki | 3-6 |
Kolejka 12 | ||
09-11-2019 (So) - 13:30 | Andaluzja Piekary - Piast Ożarowice | 3-4 |
09-11-2019 (So) - 13:30 | Orzeł Bobrowniki - Nadzieja Bytom | 0-4 |
10-11-2019 (N) - 14:00 | Sokół II Orzech - Tęcza Zendek | 4-1 |
Kolejka 13 | ||
28-03-2020 (So) - 16:00 | Piast Ożarowice - Orzeł Bobrowniki | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Nadzieja Bytom - Tęcza Zendek | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Czarni II Kozłowa Góra - Sokół II Orzech | - |
Kolejka 14 | ||
04-04-2020 (So) - 17:00 | Andaluzja Piekary - Czarni II Kozłowa Góra | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Sokół II Orzech - Nadzieja Bytom | - |
05-04-2020 (N) - 17:00 | Tęcza Zendek - Piast Ożarowice | - |