Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Kędzierzyn (gr. 11),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Pokrzywnica - Ruch Steblów | 2-2 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - MKS II Gogolin | 1-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Łężce - TKKF Blachowianka | 2-4 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Raszowa | 1-4 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Stradunia | 0-3 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - LZS II Walce | 2-3 |
Kolejka 2 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | TKKF Blachowianka - Polonia Gościęcin | 9-0 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Obrowiec - LZS St. Koźle | 3-3 |
08-09-2019 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - LZS Łężce | 6-0 |
08-09-2019 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - KS Cisowa | 2-2 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Pokrzywnica | 6-1 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS II Walce - Ruch Steblów | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
15-09-2019 (N) - 16:00 | KS Cisowa - TKKF Blachowianka | 2-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS St. Koźle - LZS II Walce | 1-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - LZS Raszowa | 0-9 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Pokrzywnica - MKS II Gogolin | 0-2 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Łężce - LZS Obrowiec | 4-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - LZS Stradunia | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | TKKF Blachowianka - LZS Pokrzywnica | 5-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Obrowiec - Polonia Gościęcin | 3-1 |
22-09-2019 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - KS Cisowa | 3-3 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS St. Koźle - LZS Łężce | 2-7 |
22-09-2019 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - Ruch Steblów | 3-1 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS II Walce - LZS Raszowa | 0-2 |
Kolejka 5 | ||
28-09-2019 (So) - 15:00 | Ruch Steblów - TKKF Blachowianka | 2-4 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Łężce - LZS II Walce | 6-4 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS St. Koźle | 0-6 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Stradunia | 1-3 |
29-09-2019 (N) - 15:15 | KS Cisowa - LZS Obrowiec | 4-2 |
29-09-2019 (N) - 12:45 | LZS Raszowa - MKS II Gogolin | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | TKKF Blachowianka - LZS Raszowa | 1-2 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS II Walce - MKS II Gogolin | 0-5 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Obrowiec - LZS Pokrzywnica | 3-2 |
06-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - Ruch Steblów | 3-1 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS St. Koźle - KS Cisowa | 0-8 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Łężce - Polonia Gościęcin | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Stradunia | 2-3 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Ruch Steblów - LZS Obrowiec | 4-3 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS St. Koźle | 3-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | KS Cisowa - LZS Łężce | 2-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Polonia Gościęcin - LZS II Walce | 3-5 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - TKKF Blachowianka | 6-3 |
Kolejka 8 | ||
25-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - LZS Raszowa | 2-8 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Polonia Gościęcin - KS Cisowa | 0-4 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Łężce - LZS Pokrzywnica | 3-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS St. Koźle - Ruch Steblów | 1-6 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Stradunia - MKS II Gogolin | 2-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS II Walce - TKKF Blachowianka | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | TKKF Blachowianka - LZS Stradunia | 2-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | MKS II Gogolin - LZS Obrowiec | 10-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Raszowa - LZS St. Koźle | 10-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Ruch Steblów - LZS Łężce | 1-4 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Pokrzywnica - Polonia Gościęcin | 6-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | KS Cisowa - LZS II Walce | 6-0 |
Kolejka 10 | ||
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS II Walce - LZS Stradunia | 0-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Obrowiec - TKKF Blachowianka | 0-3 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Łężce - LZS Raszowa | 2-0 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Polonia Gościęcin - Ruch Steblów | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | KS Cisowa - LZS Pokrzywnica | 4-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS St. Koźle - MKS II Gogolin | 0-4 |
Kolejka 11 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Raszowa - Polonia Gościęcin | 6-1 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | TKKF Blachowianka - LZS St. Koźle | 4-0 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Ruch Steblów - KS Cisowa | 1-3 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | MKS II Gogolin - LZS Łężce | 3-3 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Stradunia - LZS Obrowiec | 3-2 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Pokrzywnica - LZS II Walce | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
29-03-2020 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Obrowiec | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Stradunia - LZS St. Koźle | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | TKKF Blachowianka - LZS Łężce | - |
29-03-2020 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - Polonia Gościęcin | - |
29-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - KS Cisowa | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - LZS Pokrzywnica | - |
Kolejka 13 | ||
05-04-2020 (N) - 16:00 | Ruch Steblów - LZS II Walce | - |
05-04-2020 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Raszowa | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | KS Cisowa - MKS II Gogolin | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Polonia Gościęcin - TKKF Blachowianka | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Łężce - LZS Stradunia | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS St. Koźle - LZS Obrowiec | - |
Kolejka 14 | ||
19-04-2020 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS St. Koźle | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Obrowiec - LZS Łężce | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Stradunia - Polonia Gościęcin | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | TKKF Blachowianka - KS Cisowa | - |
19-04-2020 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - LZS Pokrzywnica | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Raszowa - Ruch Steblów | - |
Kolejka 15 | ||
26-04-2020 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS II Walce | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - MKS II Gogolin | - |
26-04-2020 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - TKKF Blachowianka | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS Stradunia | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Obrowiec | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Łężce - LZS St. Koźle | - |
Kolejka 16 | ||
03-05-2020 (N) - 15:00 | LZS II Walce - LZS Łężce | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - Polonia Gościęcin | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - KS Cisowa | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - LZS Pokrzywnica | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | TKKF Blachowianka - Ruch Steblów | - |
03-05-2020 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - LZS Raszowa | - |
Kolejka 17 | ||
15-03-2020 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - LZS II Walce | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Raszowa - TKKF Blachowianka | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS Stradunia | - |
10-05-2020 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Obrowiec | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | KS Cisowa - LZS St. Koźle | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Łężce | - |
Kolejka 18 | ||
17-05-2020 (N) - 15:00 | LZS II Walce - Polonia Gościęcin | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łężce - KS Cisowa | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Pokrzywnica | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - Ruch Steblów | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - LZS Raszowa | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | TKKF Blachowianka - MKS II Gogolin | - |
Kolejka 19 | ||
24-05-2020 (N) - 17:00 | TKKF Blachowianka - LZS II Walce | - |
24-05-2020 (N) - 14:00 | MKS II Gogolin - LZS Stradunia | - |
24-05-2020 (N) - 15:00 | LZS Raszowa - LZS Obrowiec | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Ruch Steblów - LZS St. Koźle | - |
24-05-2020 (N) - 15:00 | LZS Pokrzywnica - LZS Łężce | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | KS Cisowa - Polonia Gościęcin | - |
Kolejka 20 | ||
31-05-2020 (N) - 15:00 | LZS II Walce - KS Cisowa | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Polonia Gościęcin - LZS Pokrzywnica | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Łężce - Ruch Steblów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS St. Koźle - LZS Raszowa | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Obrowiec - MKS II Gogolin | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Stradunia - TKKF Blachowianka | - |
Kolejka 21 | ||
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Stradunia - LZS II Walce | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | TKKF Blachowianka - LZS Obrowiec | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | MKS II Gogolin - LZS St. Koźle | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Raszowa - LZS Łężce | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Ruch Steblów - Polonia Gościęcin | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Pokrzywnica - KS Cisowa | - |
Kolejka 22 | ||
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Obrowiec - LZS Stradunia | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS St. Koźle - TKKF Blachowianka | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Łężce - MKS II Gogolin | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Polonia Gościęcin - LZS Raszowa | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | KS Cisowa - Ruch Steblów | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS II Walce - LZS Pokrzywnica | - |