Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Strzelce 1 (gr. 6),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
18-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Burza Kosorowice | 1-0 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Kadłubiec - Rzemiosło Dziewkowice | 1-3 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | LZS II Przywory - LZS Staniszcze W. | 1-5 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | Błękitni Rozmierz - Źródło Krośnica | 2-1 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Poręba - Czarni Kalinów | 3-3 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | Fiorentina Nakło - LZS Zimna Wódka | 6-0 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Fiorentina Nakło | 1-1 |
25-08-2019 (N) - 14:00 | LZS Zimna Wódka - KS II Krasiejów | 0-3 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Czarni Kalinów - Błękitni Rozmierz | 3-3 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - LZS II Przywory | 6-2 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Staniszcze W. - LZS Kadłubiec | 5-1 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Burza Kosorowice - Rzemiosło Dziewkowice | 1-4 |
Kolejka 3 | ||
31-08-2019 (So) - 16:00 | LZS Kadłubiec - Źródło Krośnica | 2-2 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Staniszcze W. | 3-0 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS II Przywory - Czarni Kalinów | 3-5 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Poręba - LZS Zimna Wódka | 0-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | KS II Krasiejów - LZS Grodziec | 2-0 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Fiorentina Nakło - Burza Kosorowice | 2-5 |
Kolejka 4 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Burza Kosorowice - LZS Staniszcze W. | 2-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Źródło Krośnica - Rzemiosło Dziewkowice | 2-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Zimna Wódka - Błękitni Rozmierz | 1-7 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Fiorentina Nakło - KS II Krasiejów | 1-2 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Grodziec - LZS Poręba | 6-1 |
08-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Kalinów - LZS Kadłubiec | 3-2 |
Kolejka 5 | ||
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Staniszcze W. - Źródło Krośnica | 2-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Czarni Kalinów | 3-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS II Przywory - LZS Zimna Wódka | 1-2 |
15-09-2019 (N) - 14:00 | Błękitni Rozmierz - LZS Grodziec | 2-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Poręba - Fiorentina Nakło | 0-4 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | KS II Krasiejów - Burza Kosorowice | 0-2 |
Kolejka 6 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Zimna Wódka - LZS Kadłubiec | 0-2 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | KS II Krasiejów - LZS Poręba | 6-2 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Fiorentina Nakło - Błękitni Rozmierz | 4-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Grodziec - LZS II Przywory | 2-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | Czarni Kalinów - LZS Staniszcze W. | 1-1 |
22-09-2019 (N) - 15:00 | Burza Kosorowice - Źródło Krośnica | 4-4 |
Kolejka 7 | ||
28-09-2019 (So) - 15:00 | LZS Poręba - Burza Kosorowice | 0-0 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Źródło Krośnica - Czarni Kalinów | 5-2 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | LZS Kadłubiec - LZS Grodziec | 2-4 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Zimna Wódka | 1-0 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS II Przywory - Fiorentina Nakło | 3-6 |
29-09-2019 (N) - 14:00 | Błękitni Rozmierz - KS II Krasiejów | 2-5 |
Kolejka 8 | ||
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Poręba - Błękitni Rozmierz | 2-4 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | KS II Krasiejów - LZS II Przywory | 8-1 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Fiorentina Nakło - LZS Kadłubiec | 1-0 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Grodziec - Rzemiosło Dziewkowice | 1-1 |
06-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Zimna Wódka - LZS Staniszcze W. | 0-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Burza Kosorowice - Czarni Kalinów | 3-3 |
Kolejka 9 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Źródło Krośnica - LZS Zimna Wódka | 2-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Staniszcze W. - LZS Grodziec | 3-3 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Fiorentina Nakło | 1-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS Kadłubiec - KS II Krasiejów | 5-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LZS II Przywory - LZS Poręba | 3-2 |
13-10-2019 (N) - 14:00 | Błękitni Rozmierz - Burza Kosorowice | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
19-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Poręba - LZS Kadłubiec | 1-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Błękitni Rozmierz - LZS II Przywory | 3-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | KS II Krasiejów - Rzemiosło Dziewkowice | 0-1 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Fiorentina Nakło - LZS Staniszcze W. | 3-3 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Grodziec - Źródło Krośnica | 0-3 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Zimna Wódka - Czarni Kalinów | 4-2 |
Kolejka 11 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Źródło Krośnica - Fiorentina Nakło | 2-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Czarni Kalinów - LZS Grodziec | 2-0 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Staniszcze W. - KS II Krasiejów | 1-3 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Poręba | 4-1 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Kadłubiec - Błękitni Rozmierz | 2-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS II Przywory - Burza Kosorowice | 0-4 |
Kolejka 12 | ||
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS II Przywory - LZS Kadłubiec | 1-5 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Błękitni Rozmierz - Rzemiosło Dziewkowice | 3-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Poręba - LZS Staniszcze W. | 2-4 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Źródło Krośnica - KS II Krasiejów | 2-3 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Fiorentina Nakło - Czarni Kalinów | 6-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Burza Kosorowice - LZS Zimna Wódka | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | Źródło Krośnica - LZS Poręba | 5-1 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Kadłubiec - Burza Kosorowice | 5-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS II Przywory | 4-0 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Zimna Wódka - LZS Grodziec | 0-0 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Czarni Kalinów - KS II Krasiejów | 4-3 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Staniszcze W. - Błękitni Rozmierz | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
15-03-2020 (N) - 13:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Kadłubiec | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Staniszcze W. - LZS II Przywory | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Źródło Krośnica - Błękitni Rozmierz | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Czarni Kalinów - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
15-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Zimna Wódka - Fiorentina Nakło | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | Burza Kosorowice - LZS Grodziec | - |
Kolejka 15 | ||
22-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Kadłubiec - LZS Staniszcze W. | - |
22-03-2020 (N) - 13:30 | Fiorentina Nakło - LZS Grodziec | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | KS II Krasiejów - LZS Zimna Wódka | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Burza Kosorowice | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Błękitni Rozmierz - Czarni Kalinów | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | LZS II Przywory - Źródło Krośnica | - |
Kolejka 16 | ||
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Staniszcze W. - Rzemiosło Dziewkowice | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Źródło Krośnica - LZS Kadłubiec | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Czarni Kalinów - LZS II Przywory | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Zimna Wódka - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
29-03-2020 (N) - 16:00 | LZS Grodziec - KS II Krasiejów | - |
29-03-2020 (N) - 16:00 | Burza Kosorowice - Fiorentina Nakło | - |
Kolejka 17 | ||
05-04-2020 (N) - 16:00 | KS II Krasiejów - Fiorentina Nakło | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Poręba - LZS Grodziec | 0-3 v.o. |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Błękitni Rozmierz - LZS Zimna Wódka | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Kadłubiec - Czarni Kalinów | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Rzemiosło Dziewkowice - Źródło Krośnica | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Staniszcze W. - Burza Kosorowice | - |
Kolejka 18 | ||
19-04-2020 (N) - 16:30 | Źródło Krośnica - LZS Staniszcze W. | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Czarni Kalinów - Rzemiosło Dziewkowice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Zimna Wódka - LZS II Przywory | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | LZS Grodziec - Błękitni Rozmierz | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Fiorentina Nakło - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Burza Kosorowice - KS II Krasiejów | - |
Kolejka 19 | ||
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Staniszcze W. - Czarni Kalinów | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - Burza Kosorowice | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Kadłubiec - LZS Zimna Wódka | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS II Przywory - LZS Grodziec | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | Błękitni Rozmierz - Fiorentina Nakło | - |
26-04-2020 (N) - 17:00 | LZS Poręba - KS II Krasiejów | 0-3 v.o. |
Kolejka 20 | ||
03-05-2020 (N) - 17:00 | KS II Krasiejów - Błękitni Rozmierz | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Czarni Kalinów - Źródło Krośnica | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Burza Kosorowice - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Zimna Wódka - Rzemiosło Dziewkowice | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - LZS Kadłubiec | - |
03-05-2020 (N) - 17:00 | Fiorentina Nakło - LZS II Przywory | - |
Kolejka 21 | ||
10-05-2020 (N) - 17:00 | Błękitni Rozmierz - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS II Przywory - KS II Krasiejów | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Kadłubiec - Fiorentina Nakło | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - LZS Grodziec | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Staniszcze W. - LZS Zimna Wódka | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Czarni Kalinów - Burza Kosorowice | - |
Kolejka 22 | ||
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Zimna Wódka - Źródło Krośnica | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - LZS Staniszcze W. | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Fiorentina Nakło - Rzemiosło Dziewkowice | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | KS II Krasiejów - LZS Kadłubiec | - |
17-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Poręba - LZS II Przywory | 0-3 v.o. |
17-05-2020 (N) - 17:00 | Burza Kosorowice - Błękitni Rozmierz | - |
Kolejka 23 | ||
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS II Przywory - Błękitni Rozmierz | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Kadłubiec - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Rzemiosło Dziewkowice - KS II Krasiejów | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Staniszcze W. - Fiorentina Nakło | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Źródło Krośnica - LZS Grodziec | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Czarni Kalinów - LZS Zimna Wódka | - |
Kolejka 24 | ||
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Grodziec - Czarni Kalinów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Fiorentina Nakło - Źródło Krośnica | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | KS II Krasiejów - LZS Staniszcze W. | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Poręba - Rzemiosło Dziewkowice | 0-3 v.o. |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Błękitni Rozmierz - LZS Kadłubiec | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Burza Kosorowice - LZS II Przywory | - |
Kolejka 25 | ||
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Kadłubiec - LZS II Przywory | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Rzemiosło Dziewkowice - Błękitni Rozmierz | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Staniszcze W. - LZS Poręba | 3-0 v.o. |
07-06-2020 (N) - 17:30 | KS II Krasiejów - Źródło Krośnica | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | Czarni Kalinów - Fiorentina Nakło | - |
07-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Zimna Wódka - Burza Kosorowice | - |
Kolejka 26 | ||
14-06-2020 (N) - 17:30 | KS II Krasiejów - Czarni Kalinów | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Poręba - Źródło Krośnica | 0-3 v.o. |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Błękitni Rozmierz - LZS Staniszcze W. | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS II Przywory - Rzemiosło Dziewkowice | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | Burza Kosorowice - LZS Kadłubiec | - |
14-06-2020 (N) - 17:30 | LZS Grodziec - LZS Zimna Wódka | - |