Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 4,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - Metalowiec Łambinowice | 4-3 |
17-08-2019 (So) - 14:00 | LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska | 0-4 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - Polonia Biała | 6-0 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Mańkowice | 3-1 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | LKS Rusocin - LZS Gryżów | 0-1 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | Sudety Moszczanka - LZS Lubrza | 2-0 |
18-08-2019 (N) - 14:00 | Rolnik Lasocice - LZS Dytmarów | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - Sudety Moszczanka | 6-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LZS Lubrza - LKS Rusocin | 1-6 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LZS Gryżów - LZS Ligota Radostynia | 0-3 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LZS Mańkowice - Polonia Prószków | 2-11 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice | 3-3 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - Racłavia Racławice | 1-3 |
25-08-2019 (N) - 17:00 | Polonia Biała - Rolnik Lasocice | 6-0 |
Kolejka 3 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - LZS Ścinawa Nyska | 2-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Racłavia Racławice - Polonia Biała | 1-3 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - LZS Gryżów | 2-0 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Domaszkowice | 3-3 |
01-09-2019 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Lubrza | 3-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | Rolnik Lasocice - LZS Mańkowice | 4-1 |
01-09-2019 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - Metalowiec Łambinowice | 2-5 |
Kolejka 4 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Dytmarów | 6-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Polonia Biała - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Gryżów - Rolnik Lasocice | 1-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Lubrza - Polonia Prószków | 0-4 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Domaszkowice - LZS Ligota Radostynia | 3-0 |
08-09-2019 (N) - 13:00 | LZS Mańkowice - Racłavia Racławice | 0-9 |
08-09-2019 (N) - 13:00 | Sudety Moszczanka - LKS Rusocin | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | Polonia Prószków - LZS Domaszkowice | 4-1 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Racłavia Racławice - LZS Gryżów | 3-2 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Mańkowice - Metalowiec Łambinowice | 3-12 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Rolnik Lasocice - LZS Lubrza | 5-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Dytmarów - Polonia Biała | 1-2 |
15-09-2019 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Sudety Moszczanka | 1-1 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Rusocin - LZS Ścinawa Nyska | 3-3 |
Kolejka 6 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Lubrza - Racłavia Racławice | 2-3 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Domaszkowice - Rolnik Lasocice | 5-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Sudety Moszczanka - Polonia Prószków | 2-4 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Ścinawa Nyska - Polonia Biała | 6-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LZS Gryżów - Metalowiec Łambinowice | 0-5 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LZS Mańkowice - LZS Dytmarów | 2-12 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Rusocin - LZS Ligota Radostynia | 5-0 |
Kolejka 7 | ||
28-09-2019 (So) - 15:00 | Polonia Biała - LZS Mańkowice | 3-0 v.o. |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Lubrza | 7-2 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Racłavia Racławice - LZS Domaszkowice | 6-4 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Polonia Prószków - LKS Rusocin | 0-5 |
29-09-2019 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Ścinawa Nyska | 0-1 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Rolnik Lasocice - Sudety Moszczanka | 5-2 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LZS Dytmarów - LZS Gryżów | 4-1 |
Kolejka 8 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Mańkowice | 6-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LZS Gryżów - Polonia Biała | 2-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LZS Lubrza - LZS Dytmarów | 4-3 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LZS Domaszkowice - Metalowiec Łambinowice | 2-2 |
05-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Polonia Prószków | 1-1 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | Sudety Moszczanka - Racłavia Racławice | 2-2 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Rusocin - Rolnik Lasocice | 3-0 |
Kolejka 9 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Polonia Prószków - LZS Ścinawa Nyska | 1-3 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Polonia Biała - LZS Lubrza | 1-3 |
13-10-2019 (N) - 12:00 | Rolnik Lasocice - LZS Ligota Radostynia | 1-3 |
13-10-2019 (N) - 12:00 | Racłavia Racławice - LKS Rusocin | 2-2 |
13-10-2019 (N) - 12:00 | Metalowiec Łambinowice - Sudety Moszczanka | 1-1 |
13-10-2019 (N) - 12:00 | LZS Dytmarów - LZS Domaszkowice | 5-1 |
13-10-2019 (N) - 12:00 | LZS Mańkowice - LZS Gryżów | 2-3 |
Kolejka 10 | ||
19-10-2019 (So) - 14:00 | Polonia Prószków - Rolnik Lasocice | 12-0 |
19-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Gryżów | 5-2 |
19-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Lubrza - LZS Mańkowice | 1-0 |
19-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Domaszkowice - Polonia Biała | 6-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | Sudety Moszczanka - LZS Dytmarów | 2-0 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LKS Rusocin - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Racłavia Racławice | 4-0 |
Kolejka 11 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Racłavia Racławice - Polonia Prószków | 3-5 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ligota Radostynia | 4-0 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Polonia Biała - Sudety Moszczanka | 2-2 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Lubrza | 3-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Dytmarów - LKS Rusocin | 1-2 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | LZS Mańkowice - LZS Domaszkowice | 0-7 |
27-10-2019 (N) - 13:00 | Rolnik Lasocice - LZS Ścinawa Nyska | 0-2 |
Kolejka 12 | ||
02-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Lubrza | 4-0 |
02-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Domaszkowice - LZS Gryżów | 1-0 |
02-11-2019 (So) - 13:00 | Polonia Prószków - Metalowiec Łambinowice | 1-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Dytmarów | 2-3 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | LKS Rusocin - Polonia Biała | 6-2 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Sudety Moszczanka - LZS Mańkowice | 7-1 |
03-11-2019 (N) - 13:00 | Rolnik Lasocice - Racłavia Racławice | 2-1 |
Kolejka 13 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Dytmarów - Polonia Prószków | 2-3 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Polonia Biała - LZS Ligota Radostynia | 1-0 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Gryżów - Sudety Moszczanka | 3-2 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | LZS Lubrza - LZS Domaszkowice | 1-3 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Metalowiec Łambinowice - Rolnik Lasocice | 2-0 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Racłavia Racławice - LZS Ścinawa Nyska | 0-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | LZS Mańkowice - LKS Rusocin | 1-3 |
Kolejka 14 | ||
14-03-2020 (So) - 15:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Domaszkowice | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | LZS Lubrza - Sudety Moszczanka | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Polonia Biała - Polonia Prószków | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | LZS Dytmarów - Rolnik Lasocice | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Racłavia Racławice | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | LZS Mańkowice - LZS Ligota Radostynia | - |
15-03-2020 (N) - 13:00 | LZS Gryżów - LKS Rusocin | - |
Kolejka 15 | ||
21-03-2020 (So) - 15:00 | Polonia Prószków - LZS Mańkowice | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Racłavia Racławice - LZS Dytmarów | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Rolnik Lasocice - Polonia Biała | - |
22-03-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Gryżów | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | LKS Rusocin - LZS Lubrza | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | Sudety Moszczanka - LZS Domaszkowice | - |
Kolejka 16 | ||
28-03-2020 (So) - 13:30 | LZS Ścinawa Nyska - Sudety Moszczanka | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Polonia Biała - Racłavia Racławice | - |
28-03-2020 (So) - 15:30 | LZS Domaszkowice - LKS Rusocin | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | LZS Gryżów - Polonia Prószków | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | LZS Lubrza - LZS Ligota Radostynia | - |
29-03-2020 (N) - 13:30 | LZS Mańkowice - Rolnik Lasocice | - |
29-03-2020 (N) - 13:30 | Metalowiec Łambinowice - LZS Dytmarów | - |
Kolejka 17 | ||
04-04-2020 (So) - 16:00 | Polonia Prószków - LZS Lubrza | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LZS Dytmarów - LZS Ścinawa Nyska | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - Polonia Biała | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Racłavia Racławice - LZS Mańkowice | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | Rolnik Lasocice - LZS Gryżów | - |
05-04-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LZS Domaszkowice | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | LKS Rusocin - Sudety Moszczanka | - |
Kolejka 18 | ||
18-04-2020 (So) - 16:30 | LZS Ścinawa Nyska - LKS Rusocin | - |
18-04-2020 (So) - 16:30 | LZS Domaszkowice - Polonia Prószków | - |
18-04-2020 (So) - 16:30 | LZS Lubrza - Rolnik Lasocice | - |
18-04-2020 (So) - 16:30 | Polonia Biała - LZS Dytmarów | - |
19-04-2020 (N) - 13:00 | LZS Gryżów - Racłavia Racławice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Metalowiec Łambinowice - LZS Mańkowice | - |
19-04-2020 (N) - 16:30 | Sudety Moszczanka - LZS Ligota Radostynia | - |
Kolejka 19 | ||
25-04-2020 (So) - 17:00 | Polonia Biała - LZS Ścinawa Nyska | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - Sudety Moszczanka | - |
25-04-2020 (So) - 16:30 | LZS Dytmarów - LZS Mańkowice | - |
26-04-2020 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Gryżów | - |
26-04-2020 (N) - 14:00 | Racłavia Racławice - LZS Lubrza | - |
26-04-2020 (N) - 14:00 | Rolnik Lasocice - LZS Domaszkowice | - |
26-04-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - LKS Rusocin | - |
Kolejka 20 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - LZS Ligota Radostynia | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Rusocin - Polonia Prószków | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Sudety Moszczanka - Rolnik Lasocice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - Racłavia Racławice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Lubrza - Metalowiec Łambinowice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Mańkowice - Polonia Biała | - |
03-05-2020 (N) - 13:00 | LZS Gryżów - LZS Dytmarów | - |
Kolejka 21 | ||
09-05-2020 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - LZS Ligota Radostynia | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Polonia Biała - LZS Gryżów | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Mańkowice - LZS Ścinawa Nyska | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - LZS Lubrza | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LZS Domaszkowice | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Racłavia Racławice - Sudety Moszczanka | - |
10-05-2020 (N) - 17:00 | Rolnik Lasocice - LKS Rusocin | - |
Kolejka 22 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Polonia Prószków | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Lubrza - Polonia Biała | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - LZS Dytmarów | - |
17-05-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Rolnik Lasocice | - |
17-05-2020 (N) - 14:00 | LKS Rusocin - Racłavia Racławice | - |
17-05-2020 (N) - 14:00 | Sudety Moszczanka - Metalowiec Łambinowice | - |
17-05-2020 (N) - 13:00 | LZS Gryżów - LZS Mańkowice | - |
Kolejka 23 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Rolnik Lasocice - Polonia Prószków | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Polonia Biała - LZS Domaszkowice | - |
24-05-2020 (N) - 13:00 | LZS Gryżów - LZS Ścinawa Nyska | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Mańkowice - LZS Lubrza | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | LZS Dytmarów - Sudety Moszczanka | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - LKS Rusocin | - |
24-05-2020 (N) - 17:00 | Racłavia Racławice - LZS Ligota Radostynia | - |
Kolejka 24 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Lubrza - LZS Gryżów | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Domaszkowice - LZS Mańkowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LZS Ścinawa Nyska - Rolnik Lasocice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Polonia Prószków - Racłavia Racławice | - |
31-05-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Metalowiec Łambinowice | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | LKS Rusocin - LZS Dytmarów | - |
31-05-2020 (N) - 17:00 | Sudety Moszczanka - Polonia Biała | - |
Kolejka 25 | ||
07-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Lubrza - LZS Ścinawa Nyska | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Gryżów - LZS Domaszkowice | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Mańkowice - Sudety Moszczanka | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | Polonia Biała - LKS Rusocin | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Dytmarów - LZS Ligota Radostynia | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | Metalowiec Łambinowice - Polonia Prószków | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | Racłavia Racławice - Rolnik Lasocice | - |
Kolejka 26 | ||
14-06-2020 (N) - 14:00 | Rolnik Lasocice - Metalowiec Łambinowice | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | Polonia Prószków - LZS Dytmarów | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Ligota Radostynia - Polonia Biała | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | LKS Rusocin - LZS Mańkowice | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | Sudety Moszczanka - LZS Gryżów | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Domaszkowice - LZS Lubrza | - |
14-06-2020 (N) - 14:00 | LZS Ścinawa Nyska - Racłavia Racławice | - |