Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Częstochowa 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Błękitni Libidza | 2-2 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Orzeł Kiedrzyn | 0-2 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Liswarta Popów | 1-5 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Kmicic Kruszyna | 4-2 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Sparta Nowa Wieś | 6-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice | 2-1 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Lotnik Kościelec | 0-4 |
Kolejka 2 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Płomień Czarny Las | 2-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Victoria Częstochowa | 4-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Oksza Łobodno | 0-6 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Sokół Wręczyca W. | 0-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Liswarta Popów | 2-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Grom Miedźno | 5-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Orzeł Kiedrzyn | 2-4 |
Kolejka 3 | ||
27-08-2019 (Wt) - 17:30 | Grom Miedźno - Kmicic Kruszyna | 3-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Naprzód Ostrowy | 6-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Sparta Nowa Wieś | 4-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Biała Gwiazda Krasice | 2-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Lotnik Kościelec | 0-2 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Ajax Częstochowa | 1-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Błękitni Libidza | 3-4 |
Kolejka 4 | ||
07-09-2019 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Victoria Częstochowa | 3-2 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Oksza Łobodno | 0-4 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Sokół Wręczyca W. | 2-0 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Sparta Nowa Wieś - Grom Miedźno | 4-2 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Orzeł Kiedrzyn | 2-4 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Naprzód Ostrowy | 3-4 |
08-09-2019 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Liswarta Popów | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
14-09-2019 (So) - 16:30 | Naprzód Ostrowy - Kmicic Kruszyna | 4-2 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Orzeł Kiedrzyn - Sparta Nowa Wieś | 3-2 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Grom Miedźno - Biała Gwiazda Krasice | 4-0 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Liswarta Popów - Lotnik Kościelec | 2-5 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Sokół Wręczyca W. - Ajax Częstochowa | 2-0 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Oksza Łobodno - Płomień Czarny Las | 7-0 |
14-09-2019 (So) - 16:30 | Victoria Częstochowa - Błękitni Libidza | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
21-09-2019 (So) - 15:30 | Victoria Częstochowa - Oksza Łobodno | 2-2 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Płomień Czarny Las - Sokół Wręczyca W. | 2-4 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Ajax Częstochowa - Liswarta Popów | 3-0 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Lotnik Kościelec - Grom Miedźno | 1-0 |
21-09-2019 (So) - 15:30 | Sparta Nowa Wieś - Naprzód Ostrowy | 0-5 |
21-09-2019 (So) - 16:30 | Błękitni Libidza - Kmicic Kruszyna | 5-3 |
22-09-2019 (N) - 16:30 | Biała Gwiazda Krasice - Orzeł Kiedrzyn | 1-2 |
Kolejka 7 | ||
28-09-2019 (So) - 11:00 | Naprzód Ostrowy - Biała Gwiazda Krasice | 5-1 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Kiedrzyn - Lotnik Kościelec | 2-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Grom Miedźno - Ajax Częstochowa | 1-2 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Liswarta Popów - Płomień Czarny Las | 5-3 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Wręczyca W. - Victoria Częstochowa | 0-4 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Kmicic Kruszyna - Sparta Nowa Wieś | 6-0 |
16-11-2019 (So) - 13:30 | Oksza Łobodno - Błękitni Libidza | 3-0 v.o. |
Kolejka 8 | ||
05-10-2019 (So) - 15:30 | Oksza Łobodno - Sokół Wręczyca W. | 5-1 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Victoria Częstochowa - Liswarta Popów | 5-5 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Płomień Czarny Las - Grom Miedźno | 0-3 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Ajax Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn | 1-3 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Lotnik Kościelec - Naprzód Ostrowy | 2-3 |
05-10-2019 (So) - 15:30 | Błękitni Libidza - Sparta Nowa Wieś | 3-5 |
06-10-2019 (N) - 15:30 | Biała Gwiazda Krasice - Kmicic Kruszyna | 2-10 |
Kolejka 9 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Wręczyca W. - Błękitni Libidza | 0-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Liswarta Popów - Oksza Łobodno | 0-6 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Grom Miedźno - Victoria Częstochowa | 1-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Sparta Nowa Wieś - Biała Gwiazda Krasice | 2-1 |
12-10-2019 (So) - 12:00 | Naprzód Ostrowy - Ajax Częstochowa | 0-2 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Kmicic Kruszyna - Lotnik Kościelec | 0-3 v.o. |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Orzeł Kiedrzyn - Płomień Czarny Las | 6-1 |
Kolejka 10 | ||
19-10-2019 (So) - 13:00 | Sokół Wręczyca W. - Liswarta Popów | 4-0 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Oksza Łobodno - Grom Miedźno | 3-2 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Victoria Częstochowa - Orzeł Kiedrzyn | 0-2 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Płomień Czarny Las - Naprzód Ostrowy | 4-1 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Ajax Częstochowa - Kmicic Kruszyna | 5-0 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Lotnik Kościelec - Sparta Nowa Wieś | 2-2 |
19-10-2019 (So) - 14:30 | Błękitni Libidza - Biała Gwiazda Krasice | 4-2 |
Kolejka 11 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | Liswarta Popów - Błękitni Libidza | 4-6 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Grom Miedźno - Sokół Wręczyca W. | 4-3 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Orzeł Kiedrzyn - Oksza Łobodno | 0-2 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Biała Gwiazda Krasice - Lotnik Kościelec | 0-4 |
26-10-2019 (So) - 14:30 | Kmicic Kruszyna - Płomień Czarny Las | 1-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Sparta Nowa Wieś - Ajax Częstochowa | 1-1 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | Naprzód Ostrowy - Victoria Częstochowa | 0-4 |
Kolejka 12 | ||
02-11-2019 (So) - 13:30 | Liswarta Popów - Grom Miedźno | 2-2 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Sokół Wręczyca W. - Orzeł Kiedrzyn | 0-3 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Oksza Łobodno - Naprzód Ostrowy | 1-2 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Victoria Częstochowa - Kmicic Kruszyna | 3-0 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Płomień Czarny Las - Sparta Nowa Wieś | 2-4 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Ajax Częstochowa - Biała Gwiazda Krasice | 7-3 |
02-11-2019 (So) - 13:30 | Błękitni Libidza - Lotnik Kościelec | 1-4 |
Kolejka 13 | ||
09-11-2019 (So) - 13:00 | Lotnik Kościelec - Ajax Częstochowa | 4-0 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Kmicic Kruszyna - Oksza Łobodno | 3-3 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Naprzód Ostrowy - Sokół Wręczyca W. | 4-0 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Orzeł Kiedrzyn - Liswarta Popów | 0-1 |
09-11-2019 (So) - 13:00 | Grom Miedźno - Błękitni Libidza | 6-1 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Sparta Nowa Wieś - Victoria Częstochowa | 0-5 |
10-11-2019 (N) - 13:00 | Biała Gwiazda Krasice - Płomień Czarny Las | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
21-03-2020 (So) - 15:30 | Orzeł Kiedrzyn - Grom Miedźno | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Liswarta Popów - Naprzód Ostrowy | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Kmicic Kruszyna - Sokół Wręczyca W. | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Sparta Nowa Wieś - Oksza Łobodno | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Biała Gwiazda Krasice - Victoria Częstochowa | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Lotnik Kościelec - Płomień Czarny Las | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Błękitni Libidza - Ajax Częstochowa | - |
Kolejka 15 | ||
28-03-2020 (So) - 16:00 | Płomień Czarny Las - Ajax Częstochowa | - |
28-03-2020 (So) - 18:00 | Victoria Częstochowa - Lotnik Kościelec | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Oksza Łobodno - Biała Gwiazda Krasice | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Sokół Wręczyca W. - Sparta Nowa Wieś | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Liswarta Popów - Kmicic Kruszyna | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Grom Miedźno - Naprzód Ostrowy | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Kiedrzyn - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 16 | ||
04-04-2020 (So) - 16:30 | Naprzód Ostrowy - Orzeł Kiedrzyn | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Kmicic Kruszyna - Grom Miedźno | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Sparta Nowa Wieś - Liswarta Popów | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Biała Gwiazda Krasice - Sokół Wręczyca W. | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Lotnik Kościelec - Oksza Łobodno | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Ajax Częstochowa - Victoria Częstochowa | - |
04-04-2020 (So) - 16:30 | Błękitni Libidza - Płomień Czarny Las | - |
Kolejka 17 | ||
11-04-2020 (So) - 18:30 | Victoria Częstochowa - Płomień Czarny Las | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Ajax Częstochowa | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Lotnik Kościelec | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Biała Gwiazda Krasice | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Sparta Nowa Wieś | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Kmicic Kruszyna | - |
11-04-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 18 | ||
18-04-2020 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Naprzód Ostrowy | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Orzeł Kiedrzyn | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Grom Miedźno | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Liswarta Popów | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Sokół Wręczyca W. | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Oksza Łobodno | - |
18-04-2020 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Victoria Częstochowa | - |
Kolejka 19 | ||
25-04-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Victoria Częstochowa | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Płomień Czarny Las | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Ajax Częstochowa | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Lotnik Kościelec | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Biała Gwiazda Krasice | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Sparta Nowa Wieś | - |
25-04-2020 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 20 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Kmicic Kruszyna | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Naprzód Ostrowy | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Orzeł Kiedrzyn | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Grom Miedźno | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Liswarta Popów | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Sokół Wręczyca W. | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Oksza Łobodno | - |
Kolejka 21 | ||
09-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Oksza Łobodno | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Victoria Częstochowa | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Płomień Czarny Las | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Ajax Częstochowa | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Lotnik Kościelec | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Biała Gwiazda Krasice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 22 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Sparta Nowa Wieś | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Kmicic Kruszyna | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Naprzód Ostrowy | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Orzeł Kiedrzyn | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Grom Miedźno | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Liswarta Popów | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Sokół Wręczyca W. | - |
Kolejka 23 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Popów - Sokół Wręczyca W. | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Grom Miedźno - Oksza Łobodno | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Orzeł Kiedrzyn - Victoria Częstochowa | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Naprzód Ostrowy - Płomień Czarny Las | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Kmicic Kruszyna - Ajax Częstochowa | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Lotnik Kościelec | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 24 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | Lotnik Kościelec - Biała Gwiazda Krasice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Ajax Częstochowa - Sparta Nowa Wieś | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Płomień Czarny Las - Kmicic Kruszyna | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Victoria Częstochowa - Naprzód Ostrowy | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Oksza Łobodno - Orzeł Kiedrzyn | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wręczyca W. - Grom Miedźno | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Błękitni Libidza - Liswarta Popów | - |
Kolejka 25 | ||
06-06-2020 (So) - 17:30 | Grom Miedźno - Liswarta Popów | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Orzeł Kiedrzyn - Sokół Wręczyca W. | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Naprzód Ostrowy - Oksza Łobodno | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Kmicic Kruszyna - Victoria Częstochowa | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Czarny Las | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Biała Gwiazda Krasice - Ajax Częstochowa | - |
06-06-2020 (So) - 17:30 | Lotnik Kościelec - Błękitni Libidza | - |
Kolejka 26 | ||
13-06-2020 (So) - 17:30 | Płomień Czarny Las - Biała Gwiazda Krasice | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Victoria Częstochowa - Sparta Nowa Wieś | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Oksza Łobodno - Kmicic Kruszyna | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Sokół Wręczyca W. - Naprzód Ostrowy | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Liswarta Popów - Orzeł Kiedrzyn | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Błękitni Libidza - Grom Miedźno | - |
13-06-2020 (So) - 17:30 | Ajax Częstochowa - Lotnik Kościelec | - |