Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Bielsko-Biała - Tychy (5),
2019/2020
Kolejka 1 | ||
10-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - KS Bestwinka | 0-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice | 4-2 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Stal Bielsko-Biała | 3-2 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice | 3-2 |
10-08-2019 (So) - 13:30 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka (Pszczyna) | 0-1 |
10-08-2019 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - LKS Bestwina | 2-1 |
11-08-2019 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Piast Bieruń Nowy | 3-1 |
28-08-2019 (Śr) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - Sokół Wola | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze | 2-0 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - MKS Lędziny | 2-2 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - MKS II Czechowice | 2-4 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - Stal Bielsko-Biała | 4-1 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | LKS Studzienice - LKS Rudołtowice | 4-2 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | Sokół Wola - KS Bestwinka | 5-0 |
11-09-2019 (Śr) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna | 1-4 |
11-09-2019 (Śr) - 17:00 | LKS Bestwina - Rekord II Bielsko-Biała | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
17-08-2019 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Piast Bieruń Nowy | 2-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - LKS Bestwina | 0-0 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Stal Bielsko-Biała | 2-5 |
17-08-2019 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice | 1-0 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - LKS Studzienice | 5-4 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - LKS Łąka (Pszczyna) | 2-3 |
18-08-2019 (N) - 13:30 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka | 6-0 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | Czarni Jaworze - Sokół Wola | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
24-08-2019 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała | 3-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny | 1-2 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - MKS II Czechowice | 5-1 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Ogrodnik Cielmice - Pasjonat Dankowice | 1-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Rudołtowice | 5-0 |
24-08-2019 (So) - 17:00 | Sokół Wola - LKS Studzienice | 2-2 |
25-08-2019 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Stal Bielsko-Biała | 0-3 |
28-08-2019 (Śr) - 17:30 | LKS Łąka (Pszczyna) - Iskra Pszczyna | 1-5 |
Kolejka 5 | ||
31-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Ogrodnik Cielmice | 0-4 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Łąka (Pszczyna) | 0-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Stal Bielsko-Biała | 2-1 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - Czarni Jaworze | 4-0 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - LKS Wisła Wielka | 0-2 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Sokół Wola | 0-1 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Piast Bieruń Nowy | 3-0 |
25-09-2019 (Śr) - 17:00 | Iskra Pszczyna - LKS Bestwina | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
07-09-2019 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - MKS II Czechowice | 4-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - Iskra Pszczyna | 3-2 |
07-09-2019 (So) - 14:30 | LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice | 2-2 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Rudołtowice | 1-3 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice | 1-2 |
07-09-2019 (So) - 12:00 | Sokół Wola - Stal Bielsko-Biała | 2-4 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - KS Bestwinka | 0-0 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny | 0-4 |
Kolejka 7 | ||
14-09-2019 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - Sokół Wola | 0-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - Stal Bielsko-Biała | 0-3 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - Czarni Jaworze | 1-2 |
14-09-2019 (So) - 13:00 | KS Bestwinka - LKS Łąka (Pszczyna) | 1-0 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Rudołtowice - LKS Bestwina | 1-3 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka | 6-0 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Rekord II Bielsko-Biała | 1-3 |
25-09-2019 (Śr) - 16:30 | LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice | 4-3 |
Kolejka 8 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - MKS II Czechowice | 4-0 |
21-09-2019 (So) - 15:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna | 2-4 |
21-09-2019 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice | 1-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - KS Bestwinka | 6-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Studzienice | 2-2 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Wola - Piast Bieruń Nowy | 0-0 |
22-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Rudołtowice | 1-1 |
22-09-2019 (N) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - Stal Bielsko-Biała | 4-2 |
Kolejka 9 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice | 1-4 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - MKS Lędziny | 2-2 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała | 2-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Rudołtowice - Czarni Jaworze | 1-2 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka (Pszczyna) | 2-2 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Studzienice - LKS Bestwina | 1-5 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka | 0-4 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Sokół Wola | 1-0 |
Kolejka 10 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice | 1-3 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Piast Bieruń Nowy | 8-2 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Bestwina - Stal Bielsko-Biała | 3-0 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - KS Bestwinka | 1-1 |
05-10-2019 (So) - 16:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Rudołtowice | 3-4 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice | 1-0 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | MKS II Czechowice - Iskra Pszczyna | 3-4 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice | 1-0 |
Kolejka 11 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | Iskra Pszczyna - Sokół Wola | 2-0 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - MKS II Czechowice | 1-4 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Rudołtowice - MKS Lędziny | 1-5 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka (Pszczyna) | 4-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - Czarni Jaworze | 3-1 |
12-10-2019 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Bestwina | 1-3 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Stal Bielsko-Biała | 3-2 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - Rekord II Bielsko-Biała | 0-7 |
Kolejka 12 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - KS Bestwinka | 2-0 |
19-10-2019 (So) - 12:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice | 2-2 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - Stal Bielsko-Biała | 1-4 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Bestwina - Ogrodnik Cielmice | 3-0 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Wola - LKS Łąka (Pszczyna) | 2-2 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń Nowy | 3-0 |
20-10-2019 (N) - 14:00 | MKS II Czechowice - LKS Rudołtowice | 1-2 |
16-11-2019 (So) - 13:00 | Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice | 2-0 |
Kolejka 13 | ||
26-10-2019 (So) - 14:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Bestwina | 0-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka | 0-1 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Piast Bieruń Nowy - Czarni Jaworze | 0-4 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała | 3-2 |
26-10-2019 (So) - 13:00 | LKS Studzienice - MKS Lędziny | 1-4 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | LKS Rudołtowice - Iskra Pszczyna | 0-3 |
26-10-2019 (So) - 14:00 | Pasjonat Dankowice - Sokół Wola | 5-0 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | KS Bestwinka - MKS II Czechowice | 0-1 |
Kolejka 14 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | Iskra Pszczyna - KS Bestwinka | 2-0 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Rudołtowice | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | MKS II Czechowice - LKS Studzienice | 3-2 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | MKS Lędziny - Stal Bielsko-Biała | 1-2 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy | 6-0 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Czarni Jaworze - Ogrodnik Cielmice | 3-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Łąka (Pszczyna) | 2-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Sokół Wola - LKS Bestwina | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Bestwina - LKS Wisła Wielka | 2-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Czarni Jaworze | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Ogrodnik Cielmice - Rekord II Bielsko-Biała | 1-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny | 0-6 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Stal Bielsko-Biała - MKS II Czechowice | 7-3 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Studzienice - Iskra Pszczyna | 0-8 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Rudołtowice - Sokół Wola | 0-0 |
10-11-2019 (N) - 14:00 | KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice | 3-5 |
Kolejka 16 | ||
14-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - MKS II Czechowice | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Rekord II Bielsko-Biała | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Bestwina - Czarni Jaworze | - |
14-03-2020 (So) - 15:00 | Sokół Wola - LKS Wisła Wielka | - |
15-03-2020 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - LKS Rudołtowice | - |
Kolejka 17 | ||
21-03-2020 (So) - 15:00 | Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy | - |
21-03-2020 (So) - 15:30 | Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice | - |
21-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Rudołtowice - LKS Studzienice | - |
21-03-2020 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka | - |
21-03-2020 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
22-03-2020 (N) - 16:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Bestwina | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | MKS II Czechowice - Ogrodnik Cielmice | - |
22-03-2020 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - Sokół Wola | - |
Kolejka 18 | ||
28-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - KS Bestwinka | - |
28-03-2020 (So) - 16:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Rudołtowice | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - Pasjonat Dankowice | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - MKS II Czechowice | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Bestwina - MKS Lędziny | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała | - |
28-03-2020 (So) - 15:00 | Sokół Wola - Czarni Jaworze | - |
Kolejka 19 | ||
04-04-2020 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
04-04-2020 (So) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice | - |
04-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Rudołtowice - Piast Bieruń Nowy | - |
04-04-2020 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka | - |
04-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Studzienice - Sokół Wola | - |
04-04-2020 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - LKS Wisła Wielka | - |
05-04-2020 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze | - |
05-04-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - LKS Bestwina | - |
Kolejka 20 | ||
11-04-2020 (So) - 11:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Piast Bieruń Nowy - KS Bestwinka | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Rudołtowice | - |
11-04-2020 (So) - 13:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Pasjonat Dankowice | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | LKS Bestwina - Iskra Pszczyna | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | LKS Wisła Wielka - MKS II Czechowice | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Czarni Jaworze - MKS Lędziny | - |
11-04-2020 (So) - 11:00 | Sokół Wola - Rekord II Bielsko-Biała | - |
Kolejka 21 | ||
18-04-2020 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała | - |
18-04-2020 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka | - |
18-04-2020 (So) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina | - |
18-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Rudołtowice - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
18-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy | - |
18-04-2020 (So) - 16:00 | Stal Bielsko-Biała - Sokół Wola | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Ogrodnik Cielmice | - |
19-04-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Czarni Jaworze | - |
Kolejka 22 | ||
25-04-2020 (So) - 17:30 | Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - KS Bestwinka | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Bestwina - LKS Rudołtowice | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna | - |
25-04-2020 (So) - 16:00 | Sokół Wola - MKS Lędziny | - |
26-04-2020 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - MKS II Czechowice | - |
Kolejka 23 | ||
02-05-2020 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Rekord II Bielsko-Biała | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - LKS Wisła Wielka | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice | - |
02-05-2020 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - Sokół Wola | - |
03-05-2020 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - LKS Bestwina | - |
03-05-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - MKS Lędziny | - |
Kolejka 24 | ||
09-05-2020 (So) - 17:00 | Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Stal Bielsko-Biała | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - LKS Studzienice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - LKS Rudołtowice | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - Iskra Pszczyna | - |
09-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wola - MKS II Czechowice | - |
10-05-2020 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice | - |
Kolejka 25 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - MKS II Czechowice | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Rekord II Bielsko-Biała | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka | - |
16-05-2020 (So) - 15:30 | Stal Bielsko-Biała - LKS Bestwina | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
16-05-2020 (So) - 17:00 | Ogrodnik Cielmice - Sokół Wola | - |
17-05-2020 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Czarni Jaworze | - |
Kolejka 26 | ||
23-05-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wola - Iskra Pszczyna | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Ogrodnik Cielmice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - LKS Rudołtowice | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - Piast Bieruń Nowy | - |
23-05-2020 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - LKS Studzienice | - |
24-05-2020 (N) - 18:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka | - |
24-05-2020 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - KS Bestwinka | - |
24-05-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Pasjonat Dankowice | - |
Kolejka 27 | ||
30-05-2020 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Iskra Pszczyna | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Rudołtowice - MKS II Czechowice | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała | - |
30-05-2020 (So) - 18:00 | Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Wisła Wielka | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Bestwina | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - Sokół Wola | - |
31-05-2020 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - MKS Lędziny | - |
Kolejka 28 | ||
06-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - LKS Studzienice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | LKS Bestwina - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - LKS Rudołtowice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Sokół Wola - Pasjonat Dankowice | - |
06-06-2020 (So) - 17:00 | Czarni Jaworze - Piast Bieruń Nowy | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała | - |
07-06-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - KS Bestwinka | - |
Kolejka 29 | ||
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Rudołtowice - Pasjonat Dankowice | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | KS Bestwinka - Iskra Pszczyna | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Studzienice - MKS II Czechowice | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - Rekord II Bielsko-Biała | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Ogrodnik Cielmice - Czarni Jaworze | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Łąka (Pszczyna) - LKS Wisła Wielka | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | LKS Bestwina - Sokół Wola | - |
Kolejka 30 | ||
14-06-2020 (N) - 16:00 | Czarni Jaworze - LKS Łąka (Pszczyna) | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | MKS II Czechowice - Stal Bielsko-Biała | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Iskra Pszczyna - LKS Studzienice | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Sokół Wola - LKS Rudołtowice | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Bestwina | - |