Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE

Timetable
Piłka ręczna - III liga Wrocław (gr. 1), 2019/2020

Kolejka 1
14-09-2019 (So) - 18:30 Orlik Brzeg - ŚKPR Świdnica 30-28
14-09-2019 (So) - 18:00 Żagiew Dzierżoniów - Wolsztyniak Wolsztyn 31-23
14-09-2019 (So) - 18:00 Szczypiorniak Gorzyce - Pogoń Oleśnica 36-26
14-09-2019 (So) - 20:00 Tęcza Kościan - Moto Jelcz Oława 37-18
14-09-2019 (So) - 18:00 Astra Nowa Sól - Sparta Oborniki 20-28
15-09-2019 (N) - 18:00 Zew Świebodzin - UKS Kąty Wrocławskie 17-28
Kolejka 2
21-09-2019 (So) - 17:00 Wolsztyniak Wolsztyn - ŚKPR Świdnica 18-29
21-09-2019 (So) - 18:00 Sparta Oborniki - Orlik Brzeg 29-22
21-09-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - Astra Nowa Sól 27-26
21-09-2019 (So) - 18:00 Pogoń Oleśnica - Dziewiątka Legnica 21-25
22-09-2019 (N) - 17:00 UKS Kąty Wrocławskie - Tęcza Kościan 24-16
22-09-2019 (N) - 16:00 Żagiew Dzierżoniów - Szczypiorniak Gorzyce 25-27
Kolejka 3
28-09-2019 (So) - 18:00 Dziewiątka Legnica - Żagiew Dzierżoniów 18-27
28-09-2019 (So) - 18:00 Zew Świebodzin - Pogoń Oleśnica 26-20
28-09-2019 (So) - 18:00 UKS Kąty Wrocławskie - Astra Nowa Sól 30-24
28-09-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - Orlik Brzeg 26-33
28-09-2019 (So) - 18:00 ŚKPR Świdnica - Sparta Oborniki 30-29
02-10-2019 (Śr) - 19:00 Szczypiorniak Gorzyce - Wolsztyniak Wolsztyn 36-22
Kolejka 4
05-10-2019 (So) - 12:00 Moto Jelcz Oława - ŚKPR Świdnica 30-36
05-10-2019 (So) - 18:00 UKS Kąty Wrocławskie - Orlik Brzeg 27-29
05-10-2019 (So) - 18:00 Pogoń Oleśnica - Tęcza Kościan 24-27
05-10-2019 (So) - 17:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Sparta Oborniki 27-31
05-10-2019 (So) - 18:00 Szczypiorniak Gorzyce - Dziewiątka Legnica 34-29
06-10-2019 (N) - 16:00 Żagiew Dzierżoniów - Zew Świebodzin 34-22
Kolejka 5
12-10-2019 (So) - 16:00 Dziewiątka Legnica - Wolsztyniak Wolsztyn 34-20
12-10-2019 (So) - 18:00 Zew Świebodzin - Szczypiorniak Gorzyce 23-26
12-10-2019 (So) - 17:00 Tęcza Kościan - Żagiew Dzierżoniów 26-27
12-10-2019 (So) - 18:00 Astra Nowa Sól - Pogoń Oleśnica 36-29
12-10-2019 (So) - 18:00 Sparta Oborniki - Moto Jelcz Oława 35-31
22-10-2019 (Wt) - 19:30 ŚKPR Świdnica - UKS Kąty Wrocławskie -
Kolejka 6
18-10-2019 (Pt) - 19:00 Szczypiorniak Gorzyce - Tęcza Kościan -
19-10-2019 (So) - 17:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Moto Jelcz Oława -
19-10-2019 (So) - 18:00 Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica -
19-10-2019 (So) - 20:00 Żagiew Dzierżoniów - Astra Nowa Sól -
19-10-2019 (So) - 17:00 Dziewiątka Legnica - Zew Świebodzin -
20-10-2019 (N) - 17:00 UKS Kąty Wrocławskie - Sparta Oborniki -
Kolejka 7
26-10-2019 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Wolsztyniak Wolsztyn -
26-10-2019 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Dziewiątka Legnica -
26-10-2019 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Szczypiorniak Gorzyce -
26-10-2019 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów -
26-10-2019 (So) - 18:00 ŚKPR Świdnica - Pogoń Oleśnica -
26-10-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - UKS Kąty Wrocławskie -
Kolejka 8
08-11-2019 (Pt) - 19:30 Żagiew Dzierżoniów - ŚKPR Świdnica -
09-11-2019 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Astra Nowa Sól -
09-11-2019 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Orlik Brzeg -
09-11-2019 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Tęcza Kościan -
09-11-2019 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Sparta Oborniki -
09-11-2019 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - UKS Kąty Wrocławskie -
Kolejka 9
16-11-2019 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Wolsztyniak Wolsztyn -
16-11-2019 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Zew Świebodzin -
16-11-2019 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Dziewiątka Legnica -
16-11-2019 (So) - 18:00 ŚKPR Świdnica - Szczypiorniak Gorzyce -
16-11-2019 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Żagiew Dzierżoniów -
16-11-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - Pogoń Oleśnica -
Kolejka 10
23-11-2019 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica -
23-11-2019 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława -
23-11-2019 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Sparta Oborniki -
23-11-2019 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - ŚKPR Świdnica -
23-11-2019 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Orlik Brzeg -
23-11-2019 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Astra Nowa Sól -
Kolejka 11
30-11-2019 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Wolsztyniak Wolsztyn -
30-11-2019 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Tęcza Kościan -
30-11-2019 (So) - 18:00 ŚKPR Świdnica - Zew Świebodzin -
30-11-2019 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Dziewiątka Legnica -
30-11-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - Szczypiorniak Gorzyce -
30-11-2019 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Żagiew Dzierżoniów -
Kolejka 12
07-12-2019 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Pogoń Oleśnica -
07-12-2019 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - UKS Kąty Wrocławskie -
07-12-2019 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Moto Jelcz Oława -
07-12-2019 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Sparta Oborniki -
07-12-2019 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Orlik Brzeg -
21-12-2019 (So) - 17:00 Tęcza Kościan - ŚKPR Świdnica -
Kolejka 13
14-12-2019 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Wolsztyniak Wolsztyn -
14-12-2019 (So) - 18:00 ŚKPR Świdnica - Astra Nowa Sól -
14-12-2019 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Tęcza Kościan -
14-12-2019 (So) - 17:00 Moto Jelcz Oława - Zew Świebodzin -
14-12-2019 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Dziewiątka Legnica -
14-12-2019 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Żagiew Dzierżoniów -
Kolejka 14
25-01-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Żagiew Dzierżoniów -
25-01-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Szczypiorniak Gorzyce -
25-01-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Zew Świebodzin -
25-01-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Tęcza Kościan -
25-01-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Astra Nowa Sól -
25-01-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Orlik Brzeg -
Kolejka 15
01-02-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Wolsztyniak Wolsztyn -
01-02-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Sparta Oborniki -
01-02-2020 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Moto Jelcz Oława -
01-02-2020 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - UKS Kąty Wrocławskie -
01-02-2020 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Pogoń Oleśnica -
01-02-2020 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Żagiew Dzierżoniów -
Kolejka 16
08-02-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Szczypiorniak Gorzyce -
08-02-2020 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Dziewiątka Legnica -
08-02-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Zew Świebodzin -
08-02-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Astra Nowa Sól -
08-02-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Orlik Brzeg -
08-02-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - ŚKPR Świdnica -
Kolejka 17
15-02-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Wolsztyniak Wolsztyn -
15-02-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Moto Jelcz Oława -
15-02-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - UKS Kąty Wrocławskie -
15-02-2020 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Pogoń Oleśnica -
15-02-2020 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów -
15-02-2020 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Szczypiorniak Gorzyce -
Kolejka 18
22-02-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Dziewiątka Legnica -
22-02-2020 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Zew Świebodzin -
22-02-2020 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Tęcza Kościan -
22-02-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Astra Nowa Sól -
22-02-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica -
22-02-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Sparta Oborniki -
Kolejka 19
29-02-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Wolsztyniak Wolsztyn -
29-02-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - UKS Kąty Wrocławskie -
29-02-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica -
29-02-2020 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Żagiew Dzierżoniów -
29-02-2020 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Szczypiorniak Gorzyce -
29-02-2020 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Dziewiątka Legnica -
Kolejka 20
07-03-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Zew Świebodzin -
07-03-2020 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Tęcza Kościan -
07-03-2020 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Astra Nowa Sól -
07-03-2020 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg -
07-03-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - ŚKPR Świdnica -
07-03-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Moto Jelcz Oława -
Kolejka 21
14-03-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Wolsztyniak Wolsztyn -
14-03-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Pogoń Oleśnica -
14-03-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów -
14-03-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Szczypiorniak Gorzyce -
14-03-2020 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Dziewiątka Legnica -
14-03-2020 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Zew Świebodzin -
Kolejka 22
21-03-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Tęcza Kościan -
21-03-2020 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - Astra Nowa Sól -
21-03-2020 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Orlik Brzeg -
21-03-2020 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - ŚKPR Świdnica -
21-03-2020 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Sparta Oborniki -
21-03-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Moto Jelcz Oława -
Kolejka 23
28-03-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Pogoń Oleśnica -
28-03-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Żagiew Dzierżoniów -
28-03-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Szczypiorniak Gorzyce -
28-03-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Dziewiątka Legnica -
28-03-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Zew Świebodzin -
28-03-2020 (So) - 00:00 Astra Nowa Sól - Tęcza Kościan -
Kolejka 24
04-04-2020 (So) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Astra Nowa Sól -
04-04-2020 (So) - 00:00 Tęcza Kościan - Orlik Brzeg -
04-04-2020 (So) - 00:00 Zew Świebodzin - ŚKPR Świdnica -
04-04-2020 (So) - 00:00 Dziewiątka Legnica - Sparta Oborniki -
04-04-2020 (So) - 00:00 Szczypiorniak Gorzyce - Moto Jelcz Oława -
04-04-2020 (So) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - UKS Kąty Wrocławskie -
Kolejka 25
18-04-2020 (So) - 00:00 Pogoń Oleśnica - Wolsztyniak Wolsztyn -
18-04-2020 (So) - 00:00 UKS Kąty Wrocławskie - Szczypiorniak Gorzyce -
18-04-2020 (So) - 00:00 Moto Jelcz Oława - Dziewiątka Legnica -
18-04-2020 (So) - 00:00 Sparta Oborniki - Zew Świebodzin -
18-04-2020 (So) - 00:00 ŚKPR Świdnica - Tęcza Kościan -
18-04-2020 (So) - 00:00 Orlik Brzeg - Astra Nowa Sól -
Kolejka 26
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Astra Nowa Sól - ŚKPR Świdnica -
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Tęcza Kościan - Sparta Oborniki -
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Zew Świebodzin - Moto Jelcz Oława -
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Dziewiątka Legnica - UKS Kąty Wrocławskie -
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Żagiew Dzierżoniów - Pogoń Oleśnica -
24-04-2020 (Pt) - 00:00 Wolsztyniak Wolsztyn - Orlik Brzeg -

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!