Timetable
Piłka ręczna -
I liga,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
30-08-2019 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Wisła Puławy | 25-17 |
31-08-2019 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin | 28-23 |
31-08-2019 (So) - 18:00 | Górnik Zabrze - Unia Tarnów | 23-22 |
31-08-2019 (So) - 18:30 | Gwardia Opole - Pogoń Szczecin | 33-24 |
31-08-2019 (So) - 16:00 | Iskra Kielce - Stal Mielec | 33-20 |
01-09-2019 (N) - 17:30 | MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 27-26 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów | 26-33 |
Kolejka 2 | ||
03-09-2019 (Wt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Gwardia Opole | 37-31 |
07-09-2019 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Zagłębie Lubin | 27-35 |
07-09-2019 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - MTS Kwidzyn | 24-27 |
07-09-2019 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Wybrzeże Gdańsk | 32-24 |
07-09-2019 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wisła Płock | 24-33 |
07-09-2019 (So) - 18:00 | Stal Mielec - MKS Kalisz | 29-30 |
07-09-2019 (So) - 17:00 | Pogoń Szczecin - Iskra Kielce | 21-30 |
Kolejka 3 | ||
10-09-2019 (Wt) - 18:00 | Wisła Płock - Stal Mielec | 38-22 |
11-09-2019 (Śr) - 18:00 | Iskra Kielce - Górnik Zabrze | 34-24 |
14-09-2019 (So) - 18:30 | Gwardia Opole - Unia Tarnów | 29-22 |
14-09-2019 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - Wisła Puławy | 22-28 |
15-09-2019 (N) - 17:30 | MKS Kalisz - Pogoń Szczecin | 26-29 |
15-09-2019 (N) - 19:00 | Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-23 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów | 28-26 |
Kolejka 4 | ||
17-09-2019 (Wt) - 18:30 | Pogoń Szczecin - Wisła Płock | 23-28 |
18-09-2019 (Śr) - 18:00 | Gwardia Opole - Iskra Kielce | 18-29 |
20-09-2019 (Pt) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MTS Kwidzyn | 32-20 |
21-09-2019 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Chrobry Głogów | 27-27 |
21-09-2019 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Zagłębie Lubin | 27-23 |
21-09-2019 (So) - 19:15 | Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk | 23-27 |
21-09-2019 (So) - 18:00 | Górnik Zabrze - MKS Kalisz | 28-23 |
Kolejka 5 | ||
24-09-2019 (Wt) - 18:15 | Wisła Płock - Górnik Zabrze | 25-20 |
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin | 31-27 |
27-09-2019 (Pt) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-26 |
28-09-2019 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - Stal Mielec | 30-24 |
28-09-2019 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Wisła Puławy | 27-25 |
28-09-2019 (So) - 19:45 | MKS Kalisz - Gwardia Opole | 25-27 |
02-10-2019 (Śr) - 18:30 | Iskra Kielce - Unia Tarnów | 52-30 |
Kolejka 6 | ||
25-09-2019 (Śr) - 18:00 | Wisła Puławy - Unia Tarnów | 28-18 |
30-09-2019 (Pn) - 18:00 | Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk | 29-20 |
05-10-2019 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów | 27-23 |
05-10-2019 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - MTS Kwidzyn | 27-24 |
05-10-2019 (So) - 13:00 | Gwardia Opole - Wisła Płock | 23-28 |
05-10-2019 (So) - 16:00 | Iskra Kielce - MKS Kalisz | 38-16 |
06-10-2019 (N) - 13:00 | Stal Mielec - Zagłębie Lubin | 27-25 |
Kolejka 7 | ||
08-10-2019 (Wt) - 18:00 | MTS Kwidzyn - Górnik Zabrze | 19-25 |
09-10-2019 (Śr) - 18:00 | Wisła Płock - Iskra Kielce | 27-26 |
09-10-2019 (Śr) - 18:00 | Wisła Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 39-35 |
12-10-2019 (So) - 19:15 | Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole | 26-34 |
12-10-2019 (So) - 16:00 | MKS Kalisz - Unia Tarnów | 33-28 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin | 29-25 |
13-10-2019 (N) - 18:00 | Chrobry Głogów - Stal Mielec | 26-23 |
Kolejka 8 | ||
15-10-2019 (Wt) - 18:30 | Iskra Kielce - Wybrzeże Gdańsk | 38-24 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Unia Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 23-22 |
16-10-2019 (Śr) - 18:30 | Stal Mielec - Wisła Puławy | 25-27 |
16-10-2019 (Śr) - 18:30 | Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów | 27-19 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin | 38-27 |
16-10-2019 (Śr) - 18:00 | Gwardia Opole - MTS Kwidzyn | 29-25 |
16-10-2019 (Śr) - 18:30 | MKS Kalisz - Wisła Płock | 23-26 |
Kolejka 9 | ||
29-10-2019 (Wt) - 18:00 | MTS Kwidzyn - Iskra Kielce | 22-40 |
02-11-2019 (So) - 18:00 | Wisła Płock - Unia Tarnów | 33-14 |
02-11-2019 (So) - 17:00 | Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz | 20-27 |
02-11-2019 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Górnik Zabrze | 31-32 |
02-11-2019 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec | 29-25 |
03-11-2019 (N) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Gwardia Opole | 27-31 |
03-11-2019 (N) - 17:00 | Wisła Puławy - Pogoń Szczecin | 37-23 |
Kolejka 10 | ||
05-11-2019 (Wt) - 18:00 | Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk | 34-20 |
05-11-2019 (Wt) - 18:00 | Iskra Kielce - Zagłębie Lubin | 36-24 |
08-11-2019 (Pt) - 18:00 | MKS Kalisz - MTS Kwidzyn | 27-23 |
08-11-2019 (Pt) - 19:00 | Gwardia Opole - Chrobry Głogów | 27-23 |
09-11-2019 (So) - 18:00 | Unia Tarnów - Stal Mielec | 27-23 |
09-11-2019 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 33-29 |
10-11-2019 (N) - 16:00 | Górnik Zabrze - Wisła Puławy | 32-25 |
Kolejka 11 | ||
12-11-2019 (Wt) - 20:30 | Chrobry Głogów - Iskra Kielce | 27-34 |
13-11-2019 (Śr) - 18:00 | MTS Kwidzyn - Wisła Płock | 19-25 |
13-11-2019 (Śr) - 18:30 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze | 24-28 |
13-11-2019 (Śr) - 19:15 | Wisła Puławy - Gwardia Opole | 34-34 ► |
16-11-2019 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - MKS Kalisz | 27-36 |
16-11-2019 (So) - 18:00 | Stal Mielec - Pogoń Szczecin | 27-31 |
17-11-2019 (N) - 13:00 | Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów | 25-22 |
Kolejka 12 | ||
19-11-2019 (Wt) - 18:00 | Wisła Płock - Zagłębie Lubin | 28-22 |
20-11-2019 (Śr) - 18:00 | Górnik Zabrze - Stal Mielec | 30-22 |
20-11-2019 (Śr) - 20:00 | Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 29-26 |
20-11-2019 (Śr) - 18:00 | Iskra Kielce - Wisła Puławy | 34-31 |
21-11-2019 (Cz) - 19:30 | MKS Kalisz - Chrobry Głogów | 31-26 |
23-11-2019 (So) - 13:00 | Wybrzeże Gdańsk - MTS Kwidzyn | 26-22 |
23-11-2019 (So) - 17:00 | Unia Tarnów - Pogoń Szczecin | 22-28 |
Kolejka 13 | ||
26-11-2019 (Wt) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Iskra Kielce | 35-42 |
27-11-2019 (Śr) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Wybrzeże Gdańsk | 24-19 |
30-11-2019 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - Unia Tarnów | 33-29 |
30-11-2019 (So) - 20:00 | Wisła Płock - Chrobry Głogów | 42-23 |
30-11-2019 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - MKS Kalisz | 37-27 |
30-11-2019 (So) - 19:15 | Stal Mielec - Gwardia Opole | 34-26 |
30-11-2019 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze | 26-31 |
Kolejka 14 | ||
03-12-2019 (Wt) - 18:15 | Wisła Puławy - Wisła Płock | 20-24 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Unia Tarnów - Górnik Zabrze | 23-33 |
04-12-2019 (Śr) - 19:15 | Pogoń Szczecin - Gwardia Opole | 26-23 |
04-12-2019 (Śr) - 18:30 | Stal Mielec - Iskra Kielce | 20-36 |
04-12-2019 (Śr) - 18:30 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Kalisz | 23-26 |
04-12-2019 (Śr) - 18:00 | Chrobry Głogów - Wybrzeże Gdańsk | 29-29 ► |
04-12-2019 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Lubin - MTS Kwidzyn | 27-24 |
Kolejka 15 | ||
07-12-2019 (So) - 16:00 | Iskra Kielce - Pogoń Szczecin | 45-28 |
07-12-2019 (So) - 18:30 | MKS Kalisz - Stal Mielec | 26-20 |
07-12-2019 (So) - 13:00 | MTS Kwidzyn - Chrobry Głogów | 25-26 |
07-12-2019 (So) - 13:00 | Wybrzeże Gdańsk - Wisła Puławy | 25-26 |
08-12-2019 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Unia Tarnów | 28-26 |
08-12-2019 (N) - 18:30 | Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 35-22 |
08-12-2019 (N) - 13:00 | Gwardia Opole - Górnik Zabrze | 19-20 |
Kolejka 16 | ||
10-12-2019 (Wt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Iskra Kielce | 27-34 |
11-12-2019 (Śr) - 19:15 | Unia Tarnów - Gwardia Opole | 31-26 |
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Pogoń Szczecin - MKS Kalisz | 22-19 |
11-12-2019 (Śr) - 18:30 | Stal Mielec - Wisła Płock | 22-36 |
11-12-2019 (Śr) - 18:30 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk | 32-29 |
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Wisła Puławy - MTS Kwidzyn | 35-27 |
11-12-2019 (Śr) - 18:00 | Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin | 26-26 ► |
Kolejka 17 | ||
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - Pogoń Szczecin | 26-25 |
13-12-2019 (Pt) - 19:00 | MKS Kalisz - Górnik Zabrze | 17-28 |
13-12-2019 (Pt) - 18:00 | Iskra Kielce - Gwardia Opole | 38-21 |
14-12-2019 (So) - 17:00 | Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec | 19-24 |
14-12-2019 (So) - 19:00 | Zagłębie Lubin - Wisła Puławy | 28-26 |
14-12-2019 (So) - 18:00 | Chrobry Głogów - Unia Tarnów | 34-27 |
15-12-2019 (N) - 13:00 | MTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 28-26 |
Kolejka 18 | ||
29-01-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Tarnów - Iskra Kielce | 19-33 |
29-01-2020 (Śr) - 19:00 | Gwardia Opole - MKS Kalisz | ◄ 26-26 |
29-01-2020 (Śr) - 17:00 | Górnik Zabrze - Wisła Płock | 23-24 |
29-01-2020 (Śr) - 18:30 | Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk | 29-28 |
29-01-2020 (Śr) - 18:30 | Stal Mielec - MTS Kwidzyn | 28-27 |
29-01-2020 (Śr) - 18:30 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin | 28-21 |
29-01-2020 (Śr) - 17:00 | Wisła Puławy - Chrobry Głogów | 33-29 |
Kolejka 19 | ||
01-02-2020 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin | 35-28 |
01-02-2020 (So) - 17:00 | Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze | 27-32 |
01-02-2020 (So) - 13:00 | Wisła Płock - Gwardia Opole | 26-20 |
01-02-2020 (So) - 18:30 | MKS Kalisz - Iskra Kielce | 22-42 |
02-02-2020 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Stal Mielec | 32-23 |
02-02-2020 (N) - 18:00 | Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 28-26 |
05-02-2020 (Śr) - 18:00 | Unia Tarnów - Wisła Puławy | 21-35 |
Kolejka 20 | ||
04-02-2020 (Wt) - 18:30 | Iskra Kielce - Wisła Płock | 29-20 |
05-02-2020 (Śr) - 19:00 | Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk | 28-22 |
08-02-2020 (So) - 18:00 | Stal Mielec - Chrobry Głogów | 24-31 |
08-02-2020 (So) - 13:00 | Unia Tarnów - MKS Kalisz | 21-21 |
08-02-2020 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wisła Puławy | 25-35 |
08-02-2020 (So) - 18:00 | Górnik Zabrze - MTS Kwidzyn | 32-26 |
08-02-2020 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 28-18 |
Kolejka 21 | ||
11-02-2020 (Wt) - 18:00 | Wybrzeże Gdańsk - Iskra Kielce | 17-27 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | MTS Kwidzyn - Gwardia Opole | 21-24 |
12-02-2020 (Śr) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze | 24-30 |
14-02-2020 (Pt) - 17:00 | Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin | 25-25 |
14-02-2020 (Pt) - 18:00 | Wisła Płock - MKS Kalisz | 30-23 |
15-02-2020 (So) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Unia Tarnów | 22-21 |
15-02-2020 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Stal Mielec | 36-28 |
Kolejka 22 | ||
17-02-2020 (Pn) - 18:30 | Unia Tarnów - Wisła Płock | 16-33 |
19-02-2020 (Śr) - 19:00 | Gwardia Opole - Zagłębie Lubin | 36-31 |
21-02-2020 (Pt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Chrobry Głogów | 35-29 |
22-02-2020 (So) - 20:30 | MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk | 26-23 |
22-02-2020 (So) - 16:00 | Iskra Kielce - MTS Kwidzyn | 45-32 |
22-02-2020 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Wisła Puławy | 25-34 |
22-02-2020 (So) - 18:00 | Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 24-22 |
Kolejka 23 | ||
25-02-2020 (Wt) - 18:30 | Zagłębie Lubin - Iskra Kielce | 25-35 |
25-02-2020 (Wt) - 18:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin | 29-27 |
29-02-2020 (So) - 19:00 | Stal Mielec - Unia Tarnów | 26-26 |
29-02-2020 (So) - 17:00 | MTS Kwidzyn - MKS Kalisz | 29-27 |
01-03-2020 (N) - 13:00 | Wisła Puławy - Górnik Zabrze | 29-29 |
03-03-2020 (Wt) - 18:00 | Wybrzeże Gdańsk - Wisła Płock | 19-32 |
04-03-2020 (Śr) - 18:00 | Chrobry Głogów - Gwardia Opole | 41-29 |
Kolejka 24 | ||
06-03-2020 (Pt) - 18:00 | Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk | 31-34 |
07-03-2020 (So) - 18:00 | Pogoń Szczecin - Stal Mielec | 27-29 |
07-03-2020 (So) - 18:00 | Wisła Płock - MTS Kwidzyn | 37-21 |
07-03-2020 (So) - 16:00 | Iskra Kielce - Chrobry Głogów | 47-26 |
08-03-2020 (N) - 18:00 | MKS Kalisz - Zagłębie Lubin | 27-30 |
08-03-2020 (N) - 18:00 | Gwardia Opole - Wisła Puławy | 24-33 |
08-03-2020 (N) - 17:00 | Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | 33-33 |
Kolejka 25 | ||
11-03-2020 (Śr) - 18:00 | Wisła Puławy - Iskra Kielce | 32-39 |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Pogoń Szczecin - Unia Tarnów | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Stal Mielec - Górnik Zabrze | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Chrobry Głogów - MKS Kalisz | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | Zagłębie Lubin - Wisła Płock | - |
14-03-2020 (So) - 00:00 | MTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk | - |
Kolejka 26 | ||
21-03-2020 (So) - 00:00 | Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Wisła Płock - Chrobry Głogów | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | MKS Kalisz - Wisła Puławy | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Iskra Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Gwardia Opole - Stal Mielec | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin | - |
21-03-2020 (So) - 00:00 | Unia Tarnów - MTS Kwidzyn | - |