Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Katowice gr. 4,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
11-08-2018 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Górnik Bobrowniki Śl. | 6-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Odra Miasteczko Śl. | 1-0 |
11-08-2018 (So) - 11:00 | Łazowianka Łazy - SKS Łagisza | 1-0 |
11-08-2018 (So) - 11:00 | MKS Siemianowice - Silesia Miechowice | 2-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Zagłębie II Sosnowiec | 1-4 |
11-08-2018 (So) - 11:00 | Tęcza Błędów - Sokół Orzech | 3-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | AKS Niwka - Orzeł Miedary | 3-5 |
12-08-2018 (N) - 11:00 | Drama Zbrosławice - Górnik Wojkowice | 2-4 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2018 (Śr) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Górnik Bobrowniki Śl. | 5-1 |
15-08-2018 (Śr) - 11:00 | Orzeł Miedary - Źródło Kromołów | 3-5 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Sokół Orzech - AKS Niwka | 1-4 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów | 0-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Drama Zbrosławice | 1-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Silesia Miechowice - Cyklon Rogoźnik | 5-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | SKS Łagisza - MKS Siemianowice | 0-3 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Łazowianka Łazy | 4-1 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - SKS Łagisza | 6-2 |
18-08-2018 (So) - 11:00 | Łazowianka Łazy - Odra Miasteczko Śl. | 1-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec | 3-2 |
18-08-2018 (So) - 11:00 | AKS Niwka - Górnik Wojkowice | 2-1 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Sokół Orzech | 4-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Orzeł Miedary | 3-5 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Szczakowianka Jaworzno | 2-3 |
19-08-2018 (N) - 11:00 | Drama Zbrosławice - Silesia Miechowice | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Orzeł Miedary | 0-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Górnik Bobrowniki Śl. | 4-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Źródło Kromołów | 2-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Zagłębie II Sosnowiec - AKS Niwka | 4-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Tęcza Błędów | 0-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | SKS Łagisza - Drama Zbrosławice | 2-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Cyklon Rogoźnik | 1-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - MKS Siemianowice | 0-2 |
Kolejka 5 | ||
01-09-2018 (So) - 16:30 | MKS Siemianowice - Odra Miasteczko Śl. | 3-0 |
01-09-2018 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Szczakowianka Jaworzno | 4-2 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Tęcza Błędów - SKS Łagisza | 1-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | AKS Niwka - Silesia Miechowice | 1-3 |
01-09-2018 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Zagłębie II Sosnowiec | 4-4 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Górnik Wojkowice | 0-10 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - Sokół Orzech | 4-1 |
02-09-2018 (N) - 16:00 | Cyklon Rogoźnik - Łazowianka Łazy | 0-0 |
Kolejka 6 | ||
08-09-2018 (So) - 12:00 | Odra Miasteczko Śl. - Sokół Orzech | 1-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Wojkowice - Orzeł Miedary | 3-1 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Źródło Kromołów | 1-4 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | SKS Łagisza - AKS Niwka | 3-2 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Tęcza Błędów | 4-3 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Łazowianka Łazy - Drama Zbrosławice | 3-6 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | MKS Siemianowice - Cyklon Rogoźnik | 2-0 |
09-09-2018 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Bobrowniki Śl. | 4-1 |
Kolejka 7 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Cyklon Rogoźnik - Odra Miasteczko Śl. | 1-5 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Drama Zbrosławice - MKS Siemianowice | 3-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | AKS Niwka - Szczakowianka Jaworzno | 3-3 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Źródło Kromołów - SKS Łagisza | 3-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Silesia Miechowice | 3-1 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - Zagłębie II Sosnowiec | 5-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Górnik Wojkowice | 2-3 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Tęcza Błędów - Łazowianka Łazy | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Orzeł Miedary | 2-3 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-0 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - Źródło Kromołów | 5-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Łazowianka Łazy - AKS Niwka | 2-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | MKS Siemianowice - Tęcza Błędów | 4-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Cyklon Rogoźnik - Drama Zbrosławice | 1-0 |
23-09-2018 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Sokół Orzech | 5-1 |
23-09-2018 (N) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Górnik Wojkowice | 0-2 |
Kolejka 9 | ||
29-09-2018 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Odra Miasteczko Śl. | 3-3 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | AKS Niwka - MKS Siemianowice | 3-2 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy | 4-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Szczakowianka Jaworzno | 3-3 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Orzeł Miedary - SKS Łagisza | 3-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Silesia Miechowice | 1-4 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec | 5-1 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Tęcza Błędów - Cyklon Rogoźnik | 3-1 |
Kolejka 10 | ||
06-10-2018 (So) - 11:00 | Odra Miasteczko Śl. - Zagłębie II Sosnowiec | 0-4 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Silesia Miechowice - Górnik Wojkowice | 2-2 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Miedary | 2-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Łazowianka Łazy - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | MKS Siemianowice - Źródło Kromołów | 3-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Cyklon Rogoźnik - AKS Niwka | 2-2 |
06-10-2018 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Tęcza Błędów | 2-0 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | SKS Łagisza - Sokół Orzech | 2-2 |
Kolejka 11 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - MKS Siemianowice | 2-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | AKS Niwka - Drama Zbrosławice | 3-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Sokół Orzech - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Górnik Wojkowice - SKS Łagisza | 1-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Tęcza Błędów - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Źródło Kromołów - Cyklon Rogoźnik | 0-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Orzeł Miedary - Łazowianka Łazy | 5-0 |
14-10-2018 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Silesia Miechowice | 5-0 |
Kolejka 12 | ||
20-10-2018 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Zagłębie II Sosnowiec | 0-0 |
20-10-2018 (So) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wojkowice | 0-2 |
20-10-2018 (So) - 15:30 | MKS Siemianowice - Orzeł Miedary | 2-4 |
20-10-2018 (So) - 13:00 | Cyklon Rogoźnik - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Drama Zbrosławice - Źródło Kromołów | 7-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Tęcza Błędów - AKS Niwka | 3-2 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Łazowianka Łazy - Sokół Orzech | 1-4 |
21-10-2018 (N) - 15:00 | Odra Miasteczko Śl. - Silesia Miechowice | 2-3 |
Kolejka 13 | ||
27-10-2018 (So) - 14:00 | AKS Niwka - Odra Miasteczko Śl. | 1-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Źródło Kromołów - Tęcza Błędów | 2-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Drama Zbrosławice | 0-5 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Sokół Orzech - MKS Siemianowice | 2-4 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Silesia Miechowice - SKS Łagisza | 0-2 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Orzeł Miedary - Cyklon Rogoźnik | 1-0 |
28-10-2018 (N) - 11:00 | Górnik Wojkowice - Łazowianka Łazy | 3-1 |
28-10-2018 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
03-11-2018 (So) - 14:00 | Odra Miasteczko Śl. - SKS Łagisza | 3-2 |
03-11-2018 (So) - 14:30 | MKS Siemianowice - Górnik Wojkowice | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Cyklon Rogoźnik - Sokół Orzech | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Orzeł Miedary | 5-3 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | AKS Niwka - Źródło Kromołów | 0-1 |
04-11-2018 (N) - 13:30 | Tęcza Błędów - Górnik Bobrowniki Śl. | 6-2 |
04-11-2018 (N) - 11:00 | Łazowianka Łazy - Zagłębie II Sosnowiec | 2-0 |
04-11-2018 (N) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Silesia Miechowice | 4-1 |
Kolejka 15 | ||
10-11-2018 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - AKS Niwka | 4-3 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Sokół Orzech - Drama Zbrosławice | 0-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Górnik Wojkowice - Cyklon Rogoźnik | 2-1 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Silesia Miechowice - Łazowianka Łazy | 5-5 |
10-11-2018 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Szczakowianka Jaworzno | 1-3 |
11-11-2018 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - MKS Siemianowice | 1-3 |
11-11-2018 (N) - 13:30 | Orzeł Miedary - Tęcza Błędów | 2-2 |
Kolejka 16 | ||
16-03-2019 (So) - 15:30 | Odra Miasteczko Śl. - Szczakowianka Jaworzno | 0-2 |
16-03-2019 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Łazowianka Łazy | 1-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Silesia Miechowice - MKS Siemianowice | 0-3 v.o. |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Górnik Wojkowice - Drama Zbrosławice | 1-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Sokół Orzech - Tęcza Błędów | 0-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Orzeł Miedary - AKS Niwka | 1-2 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - Źródło Kromołów | 2-2 |
17-03-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
23-03-2019 (So) - 15:30 | Górnik Bobrowniki Śl. - Odra Miasteczko Śl. | 3-4 |
23-03-2019 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Orzeł Miedary | 2-6 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | AKS Niwka - Sokół Orzech | 4-0 |
23-03-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Zagłębie II Sosnowiec | 3-1 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Cyklon Rogoźnik - Silesia Miechowice | 3-0 |
23-03-2019 (So) - 16:00 | MKS Siemianowice - SKS Łagisza | 6-1 |
24-03-2019 (N) - 15:30 | Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice | 2-2 |
24-03-2019 (N) - 11:00 | Łazowianka Łazy - Szczakowianka Jaworzno | 0-8 |
Kolejka 18 | ||
30-03-2019 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Cyklon Rogoźnik | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Silesia Miechowice - Drama Zbrosławice | 0-4 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Odra Miasteczko Śl. - Łazowianka Łazy | 1-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Górnik Wojkowice - AKS Niwka | 3-0 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Sokół Orzech - Źródło Kromołów | 1-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Miedary - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Szczakowianka Jaworzno - MKS Siemianowice | 0-1 |
31-03-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Tęcza Błędów | 2-2 |
Kolejka 19 | ||
05-04-2019 (Pt) - 17:00 | MKS Siemianowice - Łazowianka Łazy | 5-2 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śl. | 4-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Sokół Orzech | 2-3 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Górnik Wojkowice | 2-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | AKS Niwka - Zagłębie II Sosnowiec | 3-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Silesia Miechowice | 3-0 |
06-04-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - SKS Łagisza | 2-0 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Szczakowianka Jaworzno | 1-2 |
Kolejka 20 | ||
13-04-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - MKS Siemianowice | 3-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Cyklon Rogoźnik | 1-2 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Tęcza Błędów | 1-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - AKS Niwka | 3-2 |
13-04-2019 (So) - 13:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Źródło Kromołów | 0-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Orzeł Miedary | 0-8 |
14-04-2019 (N) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Drama Zbrosławice | 2-4 |
Kolejka 21 | ||
20-04-2019 (So) - 13:00 | Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śl. | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Orzeł Miedary - Górnik Wojkowice | 2-2 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Zagłębie II Sosnowiec | 1-3 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Źródło Kromołów - Silesia Miechowice | 4-0 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | AKS Niwka - SKS Łagisza | 2-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno | 3-1 |
20-04-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Łazowianka Łazy | 4-0 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Cyklon Rogoźnik - MKS Siemianowice | 1-3 |
Kolejka 22 | ||
27-04-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Cyklon Rogoźnik | 4-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Drama Zbrosławice | 1-3 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Tęcza Błędów | 2-5 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - AKS Niwka | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Źródło Kromołów | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 2-3 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Sokół Orzech | 7-0 |
28-04-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Orzeł Miedary | 5-5 |
Kolejka 23 | ||
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Górnik Wojkowice - Odra Miasteczko Śl. | 2-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Sokół Orzech - Zagłębie II Sosnowiec | 0-7 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Orzeł Miedary - Silesia Miechowice | 5-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - SKS Łagisza | 2-0 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Źródło Kromołów - Szczakowianka Jaworzno | 0-3 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | AKS Niwka - Łazowianka Łazy | 2-1 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Tęcza Błędów - MKS Siemianowice | 0-1 |
01-05-2019 (Śr) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Cyklon Rogoźnik | 4-1 |
Kolejka 24 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Drama Zbrosławice | 2-3 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Sokół Orzech | 3-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów | 0-0 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - AKS Niwka | 1-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów | 4-1 |
05-05-2019 (N) - 11:00 | Szczakowianka Jaworzno - Górnik Bobrowniki Śl. | 4-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | SKS Łagisza - Orzeł Miedary | 1-1 |
05-05-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice | 5-3 |
Kolejka 25 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Silesia Miechowice | 3-4 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - SKS Łagisza | 5-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Szczakowianka Jaworzno | 3-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Łazowianka Łazy | 2-3 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - MKS Siemianowice | 3-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | AKS Niwka - Cyklon Rogoźnik | 2-1 |
12-05-2019 (N) - 16:00 | Tęcza Błędów - Drama Zbrosławice | 1-3 |
12-05-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Odra Miasteczko Śl. | 8-1 |
Kolejka 26 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Tęcza Błędów | 5-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Drama Zbrosławice - AKS Niwka | 3-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Źródło Kromołów | 0-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Górnik Bobrowniki Śl. | 3-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Orzeł Miedary | 0-3 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Sokół Orzech | 7-1 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | SKS Łagisza - Górnik Wojkowice | 2-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Zagłębie II Sosnowiec | 2-2 |
Kolejka 27 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Odra Miasteczko Śl. | 1-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - Szczakowianka Jaworzno | 0-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Łazowianka Łazy | 2-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - MKS Siemianowice | 4-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Cyklon Rogoźnik | 2-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - Drama Zbrosławice | 0-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | AKS Niwka - Tęcza Błędów | 2-0 |
26-05-2019 (N) - 13:30 | Zagłębie II Sosnowiec - SKS Łagisza | 4-1 |
Kolejka 28 | ||
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Odra Miasteczko Śl. - AKS Niwka | 1-0 |
31-05-2019 (Pt) - 18:00 | MKS Siemianowice - Sokół Orzech | 1-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Górnik Wojkowice | 2-4 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - Zagłębie II Sosnowiec | 4-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Orzeł Miedary | 1-3 |
01-06-2019 (So) - 11:45 | Drama Zbrosławice - Górnik Bobrowniki Śl. | 0-2 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Źródło Kromołów | 1-1 |
02-06-2019 (N) - 17:00 | SKS Łagisza - Silesia Miechowice | 3-3 |
Kolejka 29 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | Źródło Kromołów - AKS Niwka | 3-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Silesia Miechowice - Szczakowianka Jaworzno | 1-4 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Górnik Wojkowice - MKS Siemianowice | 1-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Sokół Orzech - Cyklon Rogoźnik | 1-3 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Miedary - Drama Zbrosławice | 5-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Górnik Bobrowniki Śl. - Tęcza Błędów | 0-5 |
09-06-2019 (N) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Łazowianka Łazy | 5-1 |
09-06-2019 (N) - 11:00 | SKS Łagisza - Odra Miasteczko Śl. | 0-5 |
Kolejka 30 | ||
08-06-2019 (So) - 17:00 | AKS Niwka - Górnik Bobrowniki Śl. | 1-1 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Tęcza Błędów - Orzeł Miedary | 1-4 |
15-06-2019 (So) - 12:30 | Drama Zbrosławice - Sokół Orzech | 6-0 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice | 6-4 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | MKS Siemianowice - Zagłębie II Sosnowiec | 3-2 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Łazowianka Łazy - Silesia Miechowice | 2-3 |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Szczakowianka Jaworzno - SKS Łagisza | 3-0 v.o. |
15-06-2019 (So) - 17:00 | Odra Miasteczko Śl. - Źródło Kromołów | 0-1 |