Timetable
Piłka nożna -
V liga Katowice gr 1,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
11-08-2018 (So) - 17:00 | Zieloni Żarki - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-5 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa | 0-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śl. | 0-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - MKS Myszków | 2-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Polonia Poraj | 2-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Górnik Piaski | 3-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Polonia Bytom | 0-3 v.o. |
12-08-2018 (N) - 12:00 | Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie | 0-4 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2018 (Śr) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-4 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Polonia Bytom - Zieloni Żarki | 3-0 |
15-08-2018 (Śr) - 11:00 | Górnik Piaski - Sarmacja Będzin | 0-1 |
15-08-2018 (Śr) - 17:00 | Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice | 2-0 |
15-08-2018 (Śr) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Unia Kosztowy | 0-0 |
15-08-2018 (Śr) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom | 2-4 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Warta Zawiercie - RKS Grodziec | 1-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | MKS Myszków - Gwarek Ornontowice | 1-1 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Raków II Częstochowa | 3-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Przemsza Siewierz | 1-3 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Slavia Ruda Śl. | 1-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - MKS Myszków | 3-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Warta Zawiercie | 0-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Polonia Poraj | 0-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Zieloni Żarki - Górnik Piaski | 2-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Bytom | 0-1 |
Kolejka 4 | ||
25-08-2018 (So) - 15:00 | Raków II Częstochowa - Polonia Bytom | 1-5 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Górnik Piaski - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Zieloni Żarki | 4-2 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Sarmacja Będzin | 3-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Śląsk Świętochłowice | 1-3 |
25-08-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - RKS Grodziec | 2-2 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Gwarek Ornontowice | 0-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Unia Kosztowy | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
31-08-2018 (Pt) - 16:00 | Zieloni Żarki - Warta Zawiercie | 0-2 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa | 4-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Szombierki Bytom | 4-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Przemsza Siewierz | 2-1 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Slavia Ruda Śl. | 6-3 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Sarmacja Będzin - MKS Myszków | 0-0 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Polonia Poraj | 0-0 |
02-09-2018 (N) - 17:00 | Polonia Bytom - Górnik Piaski | 4-0 |
Kolejka 6 | ||
08-09-2018 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Polonia Bytom | 3-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | MKS Myszków - Zieloni Żarki | 2-0 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Sarmacja Będzin | 1-3 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - Śląsk Świętochłowice | 0-2 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Szombierki Bytom - RKS Grodziec | 1-2 |
08-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Kosztowy - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
09-09-2018 (N) - 16:30 | Warta Zawiercie - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
09-09-2018 (N) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Górnik Piaski | 4-0 |
Kolejka 7 | ||
15-09-2018 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - Raków II Częstochowa | 2-0 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Unia Kosztowy | 0-0 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom | 1-0 |
15-09-2018 (So) - 11:00 | Sarmacja Będzin - Przemsza Siewierz | 3-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Zieloni Żarki - Slavia Ruda Śl. | 1-1 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | MKS Myszków - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-3 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Warta Zawiercie | 0-3 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Piaski - Polonia Poraj | 1-4 |
Kolejka 8 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Górnik Piaski | 2-0 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | MKS Myszków - Polonia Bytom | 0-5 |
22-09-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Przemsza Siewierz - Zieloni Żarki | 4-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice | 1-2 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Gwarek Ornontowice - RKS Grodziec | 0-3 |
23-09-2018 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Sarmacja Będzin | 3-1 |
23-09-2018 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Polonia Poraj | 0-1 |
Kolejka 9 | ||
29-09-2018 (So) - 16:00 | RKS Grodziec - Raków II Częstochowa | 7-2 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Śląsk Świętochłowice - Gwarek Ornontowice | 4-3 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Sarmacja Będzin - Unia Kosztowy | 0-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Zieloni Żarki - Szombierki Bytom | 2-1 |
29-09-2018 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz | 0-3 |
29-09-2018 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Slavia Ruda Śl. | 1-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Górnik Piaski - MKS Myszków | 1-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Warta Zawiercie | 1-5 |
Kolejka 10 | ||
06-10-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Górnik Piaski | 1-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Polonia Bytom | 2-3 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Zieloni Żarki | 4-0 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Sarmacja Będzin | 1-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | RKS Grodziec - Śląsk Świętochłowice | 2-6 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | MKS Myszków - Polonia Poraj | 1-0 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | Raków II Częstochowa - Warta Zawiercie | 4-0 |
07-10-2018 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-3 v.o. |
Kolejka 11 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | Śląsk Świętochłowice - Raków II Częstochowa | 1-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Sarmacja Będzin - RKS Grodziec | 0-1 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Zieloni Żarki - Gwarek Ornontowice | 4-2 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Szombierki Bytom | 3-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Górnik Piaski - Przemsza Siewierz | 1-0 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Polonia Poraj - Slavia Ruda Śl. | 2-1 |
13-10-2018 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - MKS Myszków | 2-1 |
14-10-2018 (N) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Unia Kosztowy | 1-1 |
Kolejka 12 | ||
20-10-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Warta Zawiercie | 1-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Polonia Poraj | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Szombierki Bytom - Górnik Piaski | 5-3 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Unia Kosztowy - Polonia Bytom | 1-4 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
20-10-2018 (So) - 15:00 | RKS Grodziec - Zieloni Żarki | 2-0 |
20-10-2018 (So) - 11:30 | Śląsk Świętochłowice - Sarmacja Będzin | 2-1 |
21-10-2018 (N) - 11:00 | Raków II Częstochowa - MKS Myszków | 6-0 |
Kolejka 13 | ||
27-10-2018 (So) - 14:00 | Sarmacja Będzin - Raków II Częstochowa | 3-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Zieloni Żarki - Śląsk Świętochłowice | 2-2 |
27-10-2018 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - RKS Grodziec | 0-3 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Polonia Bytom - Gwarek Ornontowice | 2-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Górnik Piaski - Unia Kosztowy | 1-1 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Polonia Poraj - Szombierki Bytom | 2-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Warta Zawiercie - Przemsza Siewierz | 0-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | MKS Myszków - Slavia Ruda Śl. | 1-0 |
Kolejka 14 | ||
03-11-2018 (So) - 14:00 | Przemsza Siewierz - MKS Myszków | 1-0 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Unia Kosztowy - Polonia Poraj | 2-0 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Gwarek Ornontowice - Górnik Piaski | 7-0 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | RKS Grodziec - Polonia Bytom | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-2 |
03-11-2018 (So) - 14:00 | Sarmacja Będzin - Zieloni Żarki | 6-2 |
04-11-2018 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Warta Zawiercie | 3-2 |
04-11-2018 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śl. | 3-0 |
Kolejka 15 | ||
10-11-2018 (So) - 13:30 | Zieloni Żarki - Raków II Częstochowa | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Sarmacja Będzin | 3-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Górnik Piaski - RKS Grodziec | 0-1 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Polonia Poraj - Gwarek Ornontowice | 3-2 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | Warta Zawiercie - Unia Kosztowy | 3-0 |
10-11-2018 (So) - 13:30 | MKS Myszków - Szombierki Bytom | 2-0 |
10-11-2018 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Przemsza Siewierz | 1-2 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Śląsk Świętochłowice | 1-1 |
Kolejka 16 | ||
16-03-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Szombierki Bytom | 0-3 v.o. |
16-03-2019 (So) - 15:30 | MKS Myszków - Unia Kosztowy | 1-2 |
16-03-2019 (So) - 11:00 | Warta Zawiercie - Gwarek Ornontowice | 3-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Polonia Poraj - RKS Grodziec | 3-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Górnik Piaski - Śląsk Świętochłowice | 0-1 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Polonia Bytom - Sarmacja Będzin | 1-0 |
16-03-2019 (So) - 15:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - Zieloni Żarki | 1-0 |
17-03-2019 (N) - 12:00 | Raków II Częstochowa - Przemsza Siewierz | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
23-03-2019 (So) - 15:30 | Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa | 1-4 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Zieloni Żarki - Polonia Bytom | 0-3 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Sarmacja Będzin - Górnik Piaski | 2-2 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Śląsk Świętochłowice - Polonia Poraj | 0-2 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | RKS Grodziec - Warta Zawiercie | 1-3 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Gwarek Ornontowice - MKS Myszków | 2-0 |
23-03-2019 (So) - 15:30 | Unia Kosztowy - Slavia Ruda Śl. | 2-1 |
23-03-2019 (So) - 11:00 | Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz | 1-0 |
Kolejka 18 | ||
30-03-2019 (So) - 11:00 | Przemsza Siewierz - Unia Kosztowy | 4-0 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Gwarek Ornontowice | 1-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | MKS Myszków - RKS Grodziec | 0-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Warta Zawiercie - Śląsk Świętochłowice | 3-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Polonia Poraj - Sarmacja Będzin | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Górnik Piaski - Zieloni Żarki | 1-0 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Polonia Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza | 5-0 |
31-03-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Szombierki Bytom | 1-1 |
Kolejka 19 | ||
06-04-2019 (So) - 17:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Górnik Piaski | 2-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Zieloni Żarki - Polonia Poraj | 1-2 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Warta Zawiercie | 1-2 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - MKS Myszków | 0-3 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Slavia Ruda Śl. | 1-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Przemsza Siewierz | 1-3 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Szombierki Bytom | 0-3 |
07-04-2019 (N) - 17:00 | Polonia Bytom - Raków II Częstochowa | 2-1 |
Kolejka 20 | ||
13-04-2019 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice | 1-2 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - RKS Grodziec | 1-1 |
13-04-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Śląsk Świętochłowice | 1-1 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Sarmacja Będzin | 0-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Zieloni Żarki | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-1 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | Górnik Piaski - Polonia Bytom | 1-3 |
14-04-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy | 5-0 |
Kolejka 21 | ||
18-04-2019 (Cz) - 17:00 | Górnik Piaski - Raków II Częstochowa | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Polonia Bytom - Polonia Poraj | 3-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Warta Zawiercie | 2-1 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Zieloni Żarki - MKS Myszków | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śl. | 4-0 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Śląsk Świętochłowice - Przemsza Siewierz | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | RKS Grodziec - Szombierki Bytom | 0-0 |
20-04-2019 (So) - 13:00 | Gwarek Ornontowice - Unia Kosztowy | 2-1 |
Kolejka 22 | ||
27-04-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - RKS Grodziec | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Sarmacja Będzin | 3-0 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Zieloni Żarki | 5-0 |
27-04-2019 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Myszków | 1-0 |
27-04-2019 (So) - 13:00 | Warta Zawiercie - Polonia Bytom | 1-4 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Górnik Piaski | 1-0 |
28-04-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Gwarek Ornontowice | 6-0 |
Kolejka 23 | ||
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Polonia Poraj - Raków II Częstochowa | 4-0 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik Piaski - Warta Zawiercie | 0-1 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Polonia Bytom - MKS Myszków | 2-0 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Slavia Ruda Śl. | 1-2 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Sarmacja Będzin - Szombierki Bytom | 0-2 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - Unia Kosztowy | 3-1 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | RKS Grodziec - Gwarek Ornontowice | 0-4 |
08-05-2019 (Śr) - 18:00 | Zieloni Żarki - Przemsza Siewierz | 3-2 |
Kolejka 24 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Górnik Piaski | 1-1 |
04-05-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Polonia Bytom | 0-5 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Śląsk Świętochłowice | 0-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Sarmacja Będzin | 0-1 |
05-05-2019 (N) - 11:30 | Raków II Częstochowa - RKS Grodziec | 2-2 |
05-05-2019 (N) - 13:00 | Szombierki Bytom - Zieloni Żarki | 1-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza | 0-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:30 | Warta Zawiercie - Polonia Poraj | 2-0 |
Kolejka 25 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Raków II Częstochowa | 3-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - MKS Myszków | 1-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Piaski - Slavia Ruda Śl. | 1-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Przemsza Siewierz | 4-1 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Szombierki Bytom | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 11:00 | Zieloni Żarki - Unia Kosztowy | 2-2 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Gwarek Ornontowice | 1-3 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Świętochłowice - RKS Grodziec | 2-4 |
Kolejka 26 | ||
18-05-2019 (So) - 11:30 | Raków II Częstochowa - Śląsk Świętochłowice | 5-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | RKS Grodziec - Sarmacja Będzin | 1-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Zieloni Żarki | 3-2 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-3 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Przemsza Siewierz - Górnik Piaski | 2-3 |
18-05-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Polonia Poraj | 3-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Warta Zawiercie | 3-0 |
19-05-2019 (N) - 11:00 | Szombierki Bytom - Polonia Bytom | 1-4 |
Kolejka 27 | ||
24-05-2019 (Pt) - 18:00 | Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Raków II Częstochowa | 2-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śl. | 2-0 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Polonia Poraj - Przemsza Siewierz | 1-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Piaski - Szombierki Bytom | 0-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Polonia Bytom - Unia Kosztowy | 0-0 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Gwarek Ornontowice | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Zieloni Żarki - RKS Grodziec | 1-2 |
Kolejka 28 | ||
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | RKS Grodziec - Unia Dąbrowa Górnicza | 1-1 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Gwarek Ornontowice - Polonia Bytom | 2-2 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Unia Kosztowy - Górnik Piaski | 2-1 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - Polonia Poraj | 4-1 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Przemsza Siewierz - Warta Zawiercie | 0-2 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Slavia Ruda Śl. - MKS Myszków | 1-1 |
29-05-2019 (Śr) - 18:30 | Raków II Częstochowa - Sarmacja Będzin | 2-0 |
05-06-2019 (Śr) - 18:00 | Śląsk Świętochłowice - Zieloni Żarki | 1-1 |
Kolejka 29 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | Zieloni Żarki - Sarmacja Będzin | 3-1 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Unia Dąbrowa Górnicza - Śląsk Świętochłowice | 5-4 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Slavia Ruda Śl. - Raków II Częstochowa | 3-2 |
01-06-2019 (So) - 11:00 | Górnik Piaski - Gwarek Ornontowice | 1-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Polonia Poraj - Unia Kosztowy | 1-2 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Warta Zawiercie - Szombierki Bytom | 0-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | MKS Myszków - Przemsza Siewierz | 0-0 |
02-06-2019 (N) - 11:00 | Polonia Bytom - RKS Grodziec | 6-0 |
Kolejka 30 | ||
05-06-2019 (Śr) - 18:00 | Szombierki Bytom - MKS Myszków | 1-0 |
08-06-2019 (So) - 15:00 | Przemsza Siewierz - Slavia Ruda Śl. | 2-3 |
08-06-2019 (So) - 11:00 | Unia Kosztowy - Warta Zawiercie | 4-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Ornontowice - Polonia Poraj | 2-1 |
08-06-2019 (So) - 15:30 | RKS Grodziec - Górnik Piaski | 1-0 |
08-06-2019 (So) - 12:00 | Śląsk Świętochłowice - Polonia Bytom | 0-3 v.o. |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Sarmacja Będzin - Unia Dąbrowa Górnicza | 3-3 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Raków II Częstochowa - Zieloni Żarki | 7-1 |