Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Opole 6,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Inter Mechnica | 13-0 |
18-08-2018 (So) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Odrzanka Dziergowice | 1-6 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Victoria Łany | 1-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Śląsk Reńska Wieś | 2-3 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Lisięcice | 0-2 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - LZS Kotlarnia | 7-0 |
19-08-2018 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - Start Bogdanowice | 1-3 |
Kolejka 2 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Inter Mechnica | 3-0 v.o. |
25-08-2018 (So) - 16:30 | LZS Lisięcice - Orzeł Branice | 3-0 v.o. |
25-08-2018 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Zawisza St. Kuźnia | 5-4 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów | 5-2 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - FC Pilszcz | 2-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Victoria Łany - Sparta Zawiszyce | 6-1 |
26-08-2018 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Polonia Ściborzyce | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - LZS Lisięcice | 4-1 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - LZS Kotlarnia | 1-1 |
02-09-2018 (N) - 14:00 | Zawisza St. Kuźnia - Odrzanka Dziergowice | 2-2 |
02-09-2018 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Victoria Łany | 2-1 |
02-09-2018 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - Start Bogdanowice | 1-3 |
02-09-2018 (N) - 14:00 | Orzeł Branice - Porawie II Większyce | 4-1 |
02-09-2018 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - Śląsk Reńska Wieś | 4-4 |
Kolejka 4 | ||
08-09-2018 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice | 0-3 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Inter Mechnica | 4-0 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Odrzanka Dziergowice - Cukrownik Baborów | 1-1 |
08-09-2018 (So) - 16:00 | Victoria Łany - Zawisza St. Kuźnia | 1-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Lisięcice - FC Pilszcz | 2-1 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - Sparta Zawiszyce | 3-4 |
09-09-2018 (N) - 16:00 | Polonia Ściborzyce - Orzeł Branice | 3-2 |
Kolejka 5 | ||
12-09-2018 (Śr) - 17:00 | FC Pilszcz - Porawie II Większyce | 2-4 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś | 3-2 |
15-09-2018 (So) - 16:00 | Cukrownik Baborów - Victoria Łany | 2-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Lisięcice | 0-5 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Inter Mechnica - Odrzanka Dziergowice | 3-3 |
16-09-2018 (N) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Polonia Ściborzyce | 6-1 |
16-09-2018 (N) - 16:00 | Start Bogdanowice - LZS Kotlarnia | 4-1 |
Kolejka 6 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | LZS Lisięcice - Cukrownik Baborów | 3-4 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - Sparta Zawiszyce | 4-1 |
23-09-2018 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - FC Pilszcz | 1-7 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Kotlarnia | 3-1 |
23-09-2018 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Start Bogdanowice | 2-2 |
23-09-2018 (N) - 13:00 | Victoria Łany - Inter Mechnica | 6-0 |
23-09-2018 (N) - 13:00 | Porawie II Większyce - Zawisza St. Kuźnia | 3-2 |
Kolejka 7 | ||
29-09-2018 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - Odrzanka Dziergowice | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Sparta Zawiszyce - Śląsk Reńska Wieś | 6-4 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | FC Pilszcz - Orzeł Branice | 1-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - Polonia Ściborzyce | 5-1 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Cukrownik Baborów - Porawie II Większyce | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Inter Mechnica - LZS Lisięcice | 0-7 |
30-09-2018 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - Victoria Łany | 1-0 |
Kolejka 8 | ||
06-10-2018 (So) - 14:30 | Sparta Zawiszyce - FC Pilszcz | 2-2 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Orzeł Branice - Zawisza St. Kuźnia | 2-1 |
06-10-2018 (So) - 15:00 | Victoria Łany - LZS Kotlarnia | 5-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - Odrzanka Dziergowice | 0-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | LZS Lisięcice - Start Bogdanowice | 3-0 |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Porawie II Większyce - Inter Mechnica | 3-0 v.o. |
07-10-2018 (N) - 15:00 | Polonia Ściborzyce - Cukrownik Baborów | 4-7 |
Kolejka 9 | ||
13-10-2018 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - LZS Lisięcice | 0-9 |
13-10-2018 (So) - 15:00 | Cukrownik Baborów - Orzeł Branice | 1-0 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | FC Pilszcz - Śląsk Reńska Wieś | 3-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - Sparta Zawiszyce | 1-2 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Inter Mechnica - Polonia Ściborzyce | 4-1 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - Porawie II Większyce | 7-3 |
14-10-2018 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Victoria Łany | 0-0 |
Kolejka 10 | ||
20-10-2018 (So) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - Victoria Łany | 0-6 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Orzeł Branice - Inter Mechnica | 3-0 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Cukrownik Baborów | 0-2 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - Start Bogdanowice | 0-2 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | Porawie II Większyce - LZS Kotlarnia | 5-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | LZS Lisięcice - Odrzanka Dziergowice | 2-1 |
21-10-2018 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Zawisza St. Kuźnia | 8-1 |
Kolejka 11 | ||
27-10-2018 (So) - 13:00 | Cukrownik Baborów - FC Pilszcz | 2-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | LZS Kotlarnia - Polonia Ściborzyce | 3-0 v.o. |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Zawisza St. Kuźnia - Śląsk Reńska Wieś | 2-2 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Inter Mechnica - Sparta Zawiszyce | 0-2 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - Orzeł Branice | 1-1 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Porawie II Większyce | 4-1 |
28-10-2018 (N) - 13:00 | Victoria Łany - LZS Lisięcice | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
03-11-2018 (So) - 13:00 | Śląsk Reńska Wieś - LZS Lisięcice | 2-0 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Orzeł Branice - LZS Kotlarnia | 3-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Porawie II Większyce - Victoria Łany | 3-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Polonia Ściborzyce - Odrzanka Dziergowice | 5-2 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Sparta Zawiszyce - Start Bogdanowice | 1-4 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | FC Pilszcz - Inter Mechnica | 9-1 |
04-11-2018 (N) - 13:00 | Zawisza St. Kuźnia - Cukrownik Baborów | 2-4 |
Kolejka 13 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | Cukrownik Baborów - Śląsk Reńska Wieś | 0-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | LZS Kotlarnia - Sparta Zawiszyce | 2-2 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Victoria Łany - Polonia Ściborzyce | 0-1 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | 3-2 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Start Bogdanowice - FC Pilszcz | 5-3 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | Inter Mechnica - Zawisza St. Kuźnia | 4-1 |
11-11-2018 (N) - 13:00 | LZS Lisięcice - Porawie II Większyce | 2-1 |
Kolejka 14 | ||
16-03-2019 (So) - 15:00 | Victoria Łany - Orzeł Branice | 3-1 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - FC Pilszcz | 4-4 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | Inter Mechnica - Cukrownik Baborów | 2-2 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Start Bogdanowice - Zawisza St. Kuźnia | 3-1 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
17-03-2019 (N) - 15:00 | LZS Lisięcice - Polonia Ściborzyce | 7-0 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Śląsk Reńska Wieś - Porawie II Większyce | 1-4 |
Kolejka 15 | ||
23-03-2019 (So) - 15:00 | Inter Mechnica - Śląsk Reńska Wieś | 0-3 |
23-03-2019 (So) - 15:00 | Orzeł Branice - LZS Lisięcice | 1-1 |
23-03-2019 (So) - 15:00 | Cukrownik Baborów - Start Bogdanowice | 0-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Sparta Zawiszyce - Victoria Łany | 0-3 v.o. |
24-03-2019 (N) - 15:00 | FC Pilszcz - Odrzanka Dziergowice | 3-3 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Zawisza St. Kuźnia - LZS Kotlarnia | 1-1 |
24-03-2019 (N) - 15:00 | Polonia Ściborzyce - Porawie II Większyce | 0-7 |
Kolejka 16 | ||
30-03-2019 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - Polonia Ściborzyce | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Victoria Łany - FC Pilszcz | 4-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Cukrownik Baborów | 4-4 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Odrzanka Dziergowice - Zawisza St. Kuźnia | 1-1 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | LZS Lisięcice - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Porawie II Większyce - Orzeł Branice | 2-0 |
31-03-2019 (N) - 16:00 | Start Bogdanowice - Inter Mechnica | 6-1 |
Kolejka 17 | ||
06-04-2019 (So) - 16:00 | Orzeł Branice - Polonia Ściborzyce | 4-4 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Inter Mechnica - LZS Kotlarnia | 1-2 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Cukrownik Baborów - Odrzanka Dziergowice | 7-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Start Bogdanowice - Śląsk Reńska Wieś | 3-0 v.o. |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Zawisza St. Kuźnia - Victoria Łany | 4-3 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | FC Pilszcz - LZS Lisięcice | 0-2 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Sparta Zawiszyce - Porawie II Większyce | 0-3 v.o. |
Kolejka 18 | ||
13-04-2019 (So) - 16:00 | LZS Kotlarnia - Start Bogdanowice | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Branice | 1-0 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Victoria Łany - Cukrownik Baborów | 5-0 |
14-04-2019 (N) - 13:30 | Polonia Ściborzyce - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
14-04-2019 (N) - 13:30 | Porawie II Większyce - FC Pilszcz | 2-0 |
14-04-2019 (N) - 13:30 | LZS Lisięcice - Zawisza St. Kuźnia | 1-0 |
14-04-2019 (N) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Inter Mechnica | 3-3 |
Kolejka 19 | ||
27-04-2019 (So) - 15:00 | LZS Kotlarnia - Śląsk Reńska Wieś | 1-1 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Victoria Łany | 0-0 |
27-04-2019 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - LZS Lisięcice | 0-9 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Odrzanka Dziergowice | 6-1 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - Porawie II Większyce | 3-9 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | FC Pilszcz - Polonia Ściborzyce | 3-0 |
28-04-2019 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - Orzeł Branice | 0-3 v.o. |
Kolejka 20 | ||
04-05-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Start Bogdanowice | 1-2 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - FC Pilszcz | 4-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Zawisza St. Kuźnia | 3-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Cukrownik Baborów | 10-1 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Lisięcice - Inter Mechnica | 9-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Kotlarnia | 0-2 |
Kolejka 21 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Victoria Łany | 1-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Polonia Ściborzyce | 5-1 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | Odrzanka Dziergowice - Śląsk Reńska Wieś | 4-1 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | Start Bogdanowice - LZS Lisięcice | 4-1 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | Inter Mechnica - Porawie II Większyce | 3-2 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | Zawisza St. Kuźnia - Orzeł Branice | 4-1 |
12-05-2019 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - FC Pilszcz | 1-3 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Cukrownik Baborów | 1-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Victoria Łany - Odrzanka Dziergowice | 3-1 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Porawie II Większyce - Start Bogdanowice | 0-4 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Polonia Ściborzyce - Inter Mechnica | 4-1 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Lisięcice - LZS Kotlarnia | 2-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - Zawisza St. Kuźnia | 0-3 v.o. |
Kolejka 23 | ||
25-05-2019 (So) - 17:00 | Cukrownik Baborów - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Inter Mechnica - Orzeł Branice | 3-6 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Victoria Łany - Śląsk Reńska Wieś | 5-1 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Lisięcice | 2-6 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Kotlarnia - Porawie II Większyce | 3-0 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Polonia Ściborzyce | 10-0 |
26-05-2019 (N) - 17:00 | Zawisza St. Kuźnia - FC Pilszcz | 2-4 |
Kolejka 24 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | LZS Lisięcice - Victoria Łany | 4-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Śląsk Reńska Wieś - Zawisza St. Kuźnia | 5-3 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Orzeł Branice - Start Bogdanowice | 0-3 |
02-06-2019 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Cukrownik Baborów | 4-0 |
02-06-2019 (N) - 14:00 | Sparta Zawiszyce - Inter Mechnica | 0-3 v.o. |
02-06-2019 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - LZS Kotlarnia | 2-4 |
02-06-2019 (N) - 14:00 | Porawie II Większyce - Odrzanka Dziergowice | 0-7 v.o. |
Kolejka 25 | ||
09-06-2019 (N) - 17:30 | LZS Lisięcice - Śląsk Reńska Wieś | 12-2 |
09-06-2019 (N) - 17:30 | Victoria Łany - Porawie II Większyce | 3-0 v.o. |
09-06-2019 (N) - 17:30 | Odrzanka Dziergowice - Polonia Ściborzyce | 2-3 |
09-06-2019 (N) - 17:30 | LZS Kotlarnia - Orzeł Branice | 3-2 |
09-06-2019 (N) - 17:00 | Start Bogdanowice - Sparta Zawiszyce | 3-0 v.o. |
09-06-2019 (N) - 17:30 | Inter Mechnica - FC Pilszcz | 0-12 v.o. |
09-06-2019 (N) - 17:30 | Cukrownik Baborów - Zawisza St. Kuźnia | 2-7 |
Kolejka 26 | ||
16-06-2019 (N) - 14:00 | Zawisza St. Kuźnia - Inter Mechnica | 2-0 |
16-06-2019 (N) - 14:00 | FC Pilszcz - Start Bogdanowice | 1-6 |
16-06-2019 (N) - 17:00 | Sparta Zawiszyce - LZS Kotlarnia | 0-3 v.o. |
16-06-2019 (N) - 14:00 | Orzeł Branice - Odrzanka Dziergowice | 4-0 v.o. |
16-06-2019 (N) - 14:00 | Polonia Ściborzyce - Victoria Łany | 0-3 |
16-06-2019 (N) - 14:00 | Porawie II Większyce - LZS Lisięcice | 0-11 v.o. |
16-06-2019 (N) - 14:00 | Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów | 3-0 v.o. |