Timetable
Piłka nożna -
IV liga,
2018/2019
Kolejka 1 | ||
03-08-2018 (Pt) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław | 2-2 |
04-08-2018 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze | 3-0 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Pniówek Pawłowice | 2-5 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Stilon Gorzów Wlkp. | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - MKS Kluczbork | 1-1 |
04-08-2018 (So) - 14:00 | LZS Głuszyna - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-2 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Miedź II Legnica | 4-3 |
04-08-2018 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin | 2-1 |
04-08-2018 (So) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
11-08-2018 (So) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław | 1-4 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice | 1-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Miedź II Legnica - Górnik Polkowice | 1-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków | 1-1 |
11-08-2018 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - LZS Głuszyna | 1-1 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród | 1-2 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
11-08-2018 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Błyskawica Gać | 0-0 |
12-08-2018 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów | 4-2 |
Kolejka 3 | ||
18-08-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Górnik II Zabrze | 2-3 |
18-08-2018 (So) - 12:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała | 3-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice | 0-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-0 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - MKS Kluczbork | 2-1 |
18-08-2018 (So) - 18:00 | Górnik Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 5-3 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica | 1-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
18-08-2018 (So) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Stal Brzeg | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
25-08-2018 (So) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Stal Brzeg | 1-3 |
25-08-2018 (So) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław | 1-0 |
25-08-2018 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice | 3-3 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów | 1-1 |
25-08-2018 (So) - 19:00 | MKS Kluczbork - Górnik Polkowice | 0-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Ruch Radzionków | 2-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - LZS Głuszyna | 5-0 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród | 1-1 |
25-08-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Warta Gorzów Wlkp. | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze | 1-3 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Piast Żmigród - Błyskawica Gać | 2-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | LZS Głuszyna - Rekord Bielsko-Biała | 0-0 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Ruch Radzionków - Pniówek Pawłowice | 0-3 |
29-08-2018 (Śr) - 18:00 | Górnik Polkowice - Stilon Gorzów Wlkp. | 5-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - MKS Kluczbork | 0-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-1 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica | 4-2 |
29-08-2018 (Śr) - 17:00 | Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin | 3-4 |
Kolejka 6 | ||
01-09-2018 (So) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin | 2-2 |
01-09-2018 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Stal Brzeg | 5-0 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław | 1-0 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork | 1-0 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Lechia Dzierżoniów | 1-4 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Górnik Polkowice | 0-2 |
01-09-2018 (So) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ruch Radzionków | 5-2 |
01-09-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - LZS Głuszyna | 3-3 |
01-09-2018 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Piast Żmigród | 2-2 |
Kolejka 7 | ||
07-09-2018 (Pt) - 17:30 | Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-3 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Górnik II Zabrze | 1-4 |
08-09-2018 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Błyskawica Gać | 1-2 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Górnik Polkowice - Rekord Bielsko-Biała | 4-1 |
08-09-2018 (So) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice | 1-4 |
08-09-2018 (So) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica | 2-2 |
09-09-2018 (N) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-2 |
09-09-2018 (N) - 17:00 | Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork | 1-1 |
Kolejka 8 | ||
14-09-2018 (Pt) - 18:00 | MKS Kluczbork - Stal Brzeg | 3-0 v.o. |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin | 1-3 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 1-4 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Ruch Zdzieszowice | 1-1 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Górnik Polkowice | 0-4 |
15-09-2018 (So) - 15:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Ruch Radzionków | 0-0 |
15-09-2018 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - LZS Głuszyna | 5-1 |
16-09-2018 (N) - 14:00 | Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów | 6-1 |
16-09-2018 (N) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica | 2-2 |
Kolejka 9 | ||
22-09-2018 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Piast Żmigród | 4-2 |
22-09-2018 (So) - 17:00 | Górnik Polkowice - Warta Gorzów Wlkp. | 3-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Lechia Dzierżoniów - Błyskawica Gać | 3-1 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała | 4-0 |
22-09-2018 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Stilon Gorzów Wlkp. | 4-0 |
22-09-2018 (So) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork | 6-0 |
22-09-2018 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-1 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice | 3-0 |
23-09-2018 (N) - 16:00 | LZS Głuszyna - Górnik II Zabrze | 3-0 |
Kolejka 10 | ||
29-09-2018 (So) - 16:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Stal Brzeg | 1-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław | 1-1 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Ruch Zdzieszowice | 2-1 |
29-09-2018 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Dzierżoniów | 0-0 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - Górnik Polkowice | 3-2 |
29-09-2018 (So) - 16:00 | LZS Głuszyna - Ruch Radzionków | 0-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | MKS Kluczbork - Miedź II Legnica | 1-2 |
30-09-2018 (N) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-3 |
Kolejka 11 | ||
05-10-2018 (Pt) - 16:00 | Ślęza Wrocław - Błyskawica Gać | 1-0 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - LZS Głuszyna | 2-1 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród | 1-2 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Warta Gorzów Wlkp. | 2-0 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Ruch Radzionków | 3-1 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała | 2-3 |
06-10-2018 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Pniówek Pawłowice | 2-1 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Miedź II Legnica - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-1 |
06-10-2018 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork | 1-2 |
Kolejka 12 | ||
20-10-2018 (So) - 14:00 | Górnik II Zabrze - MKS Kluczbork | 1-1 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Pniówek Pawłowice - Miedź II Legnica | 0-0 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Błyskawica Gać - Stal Brzeg | 2-1 |
20-10-2018 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Ślęza Wrocław | 2-3 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice | 1-0 |
20-10-2018 (So) - 14:00 | LZS Głuszyna - Lechia Dzierżoniów | 2-4 |
20-10-2018 (So) - 13:00 | Ruch Radzionków - Górnik Polkowice | 1-1 |
Kolejka 13 | ||
27-10-2018 (So) - 14:00 | Ruch Zdzieszowice - LZS Głuszyna | 3-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Stal Brzeg - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Zagłębie II Lubin - Błyskawica Gać | 1-0 |
27-10-2018 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała | 0-2 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice | 1-0 |
27-10-2018 (So) - 16:00 | MKS Kluczbork - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-0 |
27-10-2018 (So) - 14:00 | Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków | 1-3 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Górnik Polkowice - Górnik II Zabrze | 3-1 |
28-10-2018 (N) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Piast Żmigród | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
03-11-2018 (So) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-2 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork | 2-0 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-0 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - Miedź II Legnica | 1-3 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie II Lubin | 0-4 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Piast Żmigród - Stal Brzeg | 0-3 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Ślęza Wrocław | 0-0 |
03-11-2018 (So) - 13:00 | Ruch Radzionków - Ruch Zdzieszowice | 1-0 |
03-11-2018 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Lechia Dzierżoniów | 3-1 |
Kolejka 15 | ||
10-11-2018 (So) - 13:00 | Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze | 0-4 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Górnik Polkowice | 0-4 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - Ruch Radzionków | 3-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - LZS Głuszyna | 2-0 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród | 2-0 |
10-11-2018 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wlkp. | 1-2 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Błyskawica Gać | 2-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork | 1-1 |
10-11-2018 (So) - 13:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice | 0-4 |
Kolejka 16 | ||
17-11-2018 (So) - 11:00 | Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Stilon Gorzów Wlkp. | 4-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Błyskawica Gać - MKS Kluczbork | 3-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Piast Żmigród - Miedź II Legnica | 1-0 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | LZS Głuszyna - Zagłębie II Lubin | 1-4 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Ruch Radzionków - Stal Brzeg | 1-1 |
17-11-2018 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Ślęza Wrocław | 2-1 |
17-11-2018 (So) - 13:00 | Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice | 1-2 |
Kolejka 17 | ||
13-10-2018 (So) - 18:00 | MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wlkp. | 0-1 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze | 0-3 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów | 2-1 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - Górnik Polkowice | 0-1 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Ruch Radzionków | 3-0 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Miedź II Legnica - LZS Głuszyna | 0-0 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród | 1-0 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać | 1-1 |
24-11-2018 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - Rekord Bielsko-Biała | 3-1 |
Kolejka 18 | ||
09-03-2019 (So) - 15:00 | Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała | 2-2 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Pniówek Pawłowice - Błyskawica Gać | 1-1 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Warta Gorzów Wlkp. | 1-0 |
09-03-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Piast Żmigród | 1-1 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - LZS Głuszyna | 5-2 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Ruch Radzionków | 0-0 |
09-03-2019 (So) - 15:00 | Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów | 2-0 |
09-03-2019 (So) - 13:00 | Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
10-03-2019 (N) - 12:00 | Zagłębie II Lubin - Górnik Polkowice | 6-3 |
Kolejka 19 | ||
16-03-2019 (So) - 15:00 | Lechia Dzierżoniów - Zagłębie II Lubin | 0-0 |
16-03-2019 (So) - 11:00 | Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze | 0-1 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | LZS Głuszyna - MKS Kluczbork | 0-0 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg | 3-1 |
16-03-2019 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Pniówek Pawłowice | 1-1 |
16-03-2019 (So) - 15:00 | Błyskawica Gać - Rekord Bielsko-Biała | 2-0 |
17-03-2019 (N) - 13:00 | Górnik Polkowice - Miedź II Legnica | 2-1 |
17-03-2019 (N) - 15:00 | Piast Żmigród - Stilon Gorzów Wlkp. | 0-3 |
16-04-2019 (Wt) - 18:00 | Ruch Radzionków - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-1 |
Kolejka 20 | ||
23-03-2019 (So) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Błyskawica Gać | 0-1 |
23-03-2019 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. | 2-1 |
23-03-2019 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Piast Żmigród | 2-1 |
23-03-2019 (So) - 16:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - LZS Głuszyna | 4-2 |
23-03-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Ruch Radzionków | 2-0 |
23-03-2019 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik Polkowice | 3-3 |
23-03-2019 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Ruch Zdzieszowice | 1-1 |
23-03-2019 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Ślęza Wrocław | 1-1 |
24-03-2019 (N) - 16:00 | Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów | 3-1 |
Kolejka 21 | ||
30-03-2019 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Górnik II Zabrze | 1-3 |
30-03-2019 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica | 2-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Lechia Dzierżoniów - Gwarek Tarnowskie Góry | 3-3 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - MKS Kluczbork | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Stilon Gorzów Wlkp. | 2-0 |
30-03-2019 (So) - 11:00 | LZS Głuszyna - Pniówek Pawłowice | 0-2 |
30-03-2019 (So) - 16:00 | Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała | 0-1 |
30-03-2019 (So) - 14:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Błyskawica Gać | 0-2 |
Kolejka 22 | ||
06-04-2019 (So) - 15:00 | Rekord Bielsko-Biała - LZS Głuszyna | 4-1 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Ruch Radzionków | 0-1 |
06-04-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Lechia Dzierżoniów | 1-0 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice | 2-0 |
06-04-2019 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław | 2-0 |
06-04-2019 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg | 0-0 |
06-04-2019 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Piast Żmigród | 2-2 |
07-04-2019 (N) - 14:00 | Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wlkp. | 1-1 |
07-04-2019 (N) - 16:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Górnik Polkowice | 0-3 |
Kolejka 23 | ||
13-04-2019 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - Miedź II Legnica | 1-2 |
13-04-2019 (So) - 14:00 | Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-0 |
13-04-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Lechia Dzierżoniów - Stilon Gorzów Wlkp. | 4-1 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice | 2-0 |
13-04-2019 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała | 2-2 |
13-04-2019 (So) - 14:00 | Piast Żmigród - Warta Gorzów Wlkp. | 2-0 |
14-04-2019 (N) - 16:00 | LZS Głuszyna - Błyskawica Gać | 2-0 |
14-04-2019 (N) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze | 0-2 |
Kolejka 24 | ||
20-04-2019 (So) - 16:00 | Górnik II Zabrze - Piast Żmigród | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 17:30 | Warta Gorzów Wlkp. - LZS Głuszyna | 1-2 |
20-04-2019 (So) - 16:00 | Błyskawica Gać - Ruch Radzionków | 4-1 |
20-04-2019 (So) - 12:30 | Rekord Bielsko-Biała - Górnik Polkowice | 0-2 |
20-04-2019 (So) - 16:00 | Pniówek Pawłowice - Lechia Dzierżoniów | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 15:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Ruch Zdzieszowice | 1-0 |
20-04-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 2-4 |
20-04-2019 (So) - 16:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg | 1-1 |
20-04-2019 (So) - 11:00 | Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin | 1-0 |
Kolejka 25 | ||
27-04-2019 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze | 0-1 |
27-04-2019 (So) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry | 0-0 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Stal Brzeg - MKS Kluczbork | 1-0 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów Wlkp. | 5-2 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice | 2-1 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała | 0-1 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Górnik Polkowice - Błyskawica Gać | 3-0 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | Ruch Radzionków - Warta Gorzów Wlkp. | 0-4 |
27-04-2019 (So) - 16:00 | LZS Głuszyna - Piast Żmigród | 0-2 |
Kolejka 26 | ||
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik II Zabrze - LZS Głuszyna | 1-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Piast Żmigród - Ruch Radzionków | 3-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Górnik Polkowice | 0-2 |
01-05-2019 (Śr) - 11:00 | Błyskawica Gać - Lechia Dzierżoniów | 2-3 |
01-05-2019 (Śr) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice | 0-1 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Ślęza Wrocław | 0-1 |
01-05-2019 (Śr) - 15:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg | 0-3 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
01-05-2019 (Śr) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica | 3-0 |
Kolejka 27 | ||
04-05-2019 (So) - 13:00 | Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice | 5-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze | 1-2 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Błyskawica Gać | 0-0 |
04-05-2019 (So) - 15:00 | Lechia Dzierżoniów - Warta Gorzów Wlkp. | 2-1 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Górnik Polkowice - Piast Żmigród | 2-2 |
04-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - LZS Głuszyna | 1-2 |
04-05-2019 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - MKS Kluczbork | 0-1 |
05-05-2019 (N) - 13:00 | Zagłębie II Lubin - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-0 |
05-05-2019 (N) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała | 3-0 |
Kolejka 28 | ||
11-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Górnik II Zabrze | 1-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Górnik Polkowice | 1-0 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów | 1-1 |
11-05-2019 (So) - 15:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Ruch Zdzieszowice | 2-1 |
11-05-2019 (So) - 14:00 | Błyskawica Gać - Ślęza Wrocław | 1-1 |
11-05-2019 (So) - 13:00 | Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin | 0-2 |
11-05-2019 (So) - 18:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica | 0-1 |
11-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-1 |
12-05-2019 (N) - 16:00 | Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg | 1-0 |
Kolejka 29 | ||
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze | 1-0 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Stilon Gorzów Wlkp. | 3-0 |
15-05-2019 (Śr) - 15:00 | Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice | 0-3 |
15-05-2019 (Śr) - 15:00 | Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała | 0-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Stal Brzeg - Błyskawica Gać | 1-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wlkp. | 1-2 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród | 2-2 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - LZS Głuszyna | 0-1 |
15-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik Polkowice - Ruch Radzionków | 6-0 |
Kolejka 30 | ||
18-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Lechia Dzierżoniów | 3-3 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Ślęza Wrocław | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 15:30 | Warta Gorzów Wlkp. - Stal Brzeg | 1-0 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Zagłębie II Lubin | 1-2 |
18-05-2019 (So) - 13:00 | Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica | 2-1 |
18-05-2019 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry | 2-1 |
18-05-2019 (So) - 18:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork | 0-0 |
19-05-2019 (N) - 17:00 | LZS Głuszyna - Ruch Zdzieszowice | 1-4 |
19-05-2019 (N) - 13:00 | Górnik II Zabrze - Górnik Polkowice | 1-4 |
Kolejka 31 | ||
25-05-2019 (So) - 15:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze | 0-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice | 2-3 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała | 3-3 |
25-05-2019 (So) - 15:00 | Miedź II Legnica - Błyskawica Gać | 1-6 |
25-05-2019 (So) - 11:00 | Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wlkp. | 1-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Piast Żmigród | 0-2 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Ślęza Wrocław - LZS Głuszyna | 5-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionków | 3-1 |
25-05-2019 (So) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - Górnik Polkowice | 0-1 |
Kolejka 32 | ||
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów | 7-0 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Górnik Polkowice - Ruch Zdzieszowice | 2-0 |
29-05-2019 (Śr) - 18:00 | Ruch Radzionków - Ślęza Wrocław | 0-2 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | LZS Głuszyna - Stal Brzeg | 0-4 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin | 2-1 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - Miedź II Legnica | 2-1 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Błyskawica Gać - Gwarek Tarnowskie Góry | 1-3 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała | 1-0 |
29-05-2019 (Śr) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Stilon Gorzów Wlkp. | 1-1 |
Kolejka 33 | ||
01-06-2019 (So) - 17:00 | Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze | 1-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Rekord Bielsko-Biała | 0-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Błyskawica Gać | 2-3 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wlkp. | 1-3 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Miedź II Legnica - Piast Żmigród | 4-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Zagłębie II Lubin - LZS Głuszyna | 5-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Stal Brzeg - Ruch Radzionków | 2-0 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Ślęza Wrocław - Górnik Polkowice | 0-1 |
01-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów | 1-1 |
Kolejka 34 | ||
08-06-2019 (So) - 17:00 | Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław | 1-5 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Górnik Polkowice - Stal Brzeg | 1-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Ruch Radzionków - Zagłębie II Lubin | 1-6 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | LZS Głuszyna - Miedź II Legnica | 5-2 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry | 3-0 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork | 0-1 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Błyskawica Gać - Stilon Gorzów Wlkp. | 2-0 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice | 1-0 |
08-06-2019 (So) - 17:00 | Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice | 0-2 |