Timetable
Piłka nożna -
Młodziki Opole 5,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | LZS Przywory - Spiders Krapkowice | 1-2 |
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | Victoria Żyrowa - Piast Strzelce Op. | 2-5 |
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | Chemik II Kędzierzyn - Unia Kolonowskie | 1-15 |
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | LZS Obrowiec - Jedność Rozmierka | 1-9 |
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | LZS Piotrówka - Błękitni Jaryszów | 0-7 |
04-09-2017 (Pn) - 17:30 | Stal Zawadzkie - MKS Gogolin | 0-4 |
Kolejka 2 | ||
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | MKS Gogolin - Spiders Krapkowice | 1-2 |
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Przywory | 6-1 |
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | Unia Kolonowskie - Victoria Żyrowa | 13-1 |
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | Jedność Rozmierka - Chemik II Kędzierzyn | 7-0 |
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | Błękitni Jaryszów - LZS Obrowiec | 0-5 |
07-09-2017 (Cz) - 17:30 | Stal Zawadzkie - LZS Piotrówka | 7-0 |
Kolejka 3 | ||
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | LZS Piotrówka - MKS Gogolin | 0-13 |
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | LZS Obrowiec - Stal Zawadzkie | 11-2 |
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | Chemik II Kędzierzyn - Błękitni Jaryszów | 4-0 |
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | Victoria Żyrowa - Jedność Rozmierka | 2-9 |
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | LZS Przywory - Unia Kolonowskie | 1-7 |
11-09-2017 (Pn) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
Kolejka 4 | ||
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | MKS Gogolin - Piast Strzelce Op. | 1-1 |
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | Unia Kolonowskie - Spiders Krapkowice | 7-0 |
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LZS Przywory | 13-0 |
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - Victoria Żyrowa | 0-2 |
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | Stal Zawadzkie - Chemik II Kędzierzyn | 2-2 |
18-09-2017 (Pn) - 17:00 | LZS Piotrówka - LZS Obrowiec | 1-10 |
Kolejka 5 | ||
22-09-2017 (Pt) - 17:00 | LZS Przywory - Błękitni Jaryszów | 8-5 |
25-09-2017 (Pn) - 17:00 | LZS Obrowiec - MKS Gogolin | 1-4 |
25-09-2017 (Pn) - 17:00 | Chemik II Kędzierzyn - LZS Piotrówka | 3-3 |
25-09-2017 (Pn) - 17:00 | Victoria Żyrowa - Stal Zawadzkie | 2-3 |
25-09-2017 (Pn) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Jedność Rozmierka | 2-5 |
25-09-2017 (Pn) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Unia Kolonowskie | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
29-09-2017 (Pt) - 16:30 | Błękitni Jaryszów - Spiders Krapkowice | 2-7 |
02-10-2017 (Pn) - 16:30 | MKS Gogolin - Unia Kolonowskie | 2-1 |
02-10-2017 (Pn) - 16:30 | Jedność Rozmierka - Piast Strzelce Op. | 3-1 |
02-10-2017 (Pn) - 16:30 | Stal Zawadzkie - LZS Przywory | 2-7 |
02-10-2017 (Pn) - 16:30 | LZS Piotrówka - Victoria Żyrowa | 2-5 |
02-10-2017 (Pn) - 16:30 | LZS Obrowiec - Chemik II Kędzierzyn | 8-0 |
Kolejka 7 | ||
06-10-2017 (Pt) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - Błękitni Jaryszów | 7-1 |
09-10-2017 (Pn) - 16:30 | Chemik II Kędzierzyn - MKS Gogolin | 0-4 |
09-10-2017 (Pn) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Stal Zawadzkie | 3-0 |
09-10-2017 (Pn) - 16:30 | LZS Przywory - LZS Piotrówka | 7-1 |
09-10-2017 (Pn) - 16:30 | Victoria Żyrowa - LZS Obrowiec | 1-7 |
10-10-2017 (Wt) - 16:30 | Unia Kolonowskie - Jedność Rozmierka | 0-3 |
Kolejka 8 | ||
16-10-2017 (Pn) - 16:30 | MKS Gogolin - Jedność Rozmierka | 3-3 |
16-10-2017 (Pn) - 16:00 | Błękitni Jaryszów - Unia Kolonowskie | 1-8 |
16-10-2017 (Pn) - 16:00 | LZS Piotrówka - Spiders Krapkowice | 0-19 |
16-10-2017 (Pn) - 16:00 | LZS Obrowiec - LZS Przywory | 10-1 |
16-10-2017 (Pn) - 16:00 | Chemik II Kędzierzyn - Victoria Żyrowa | 1-6 |
17-10-2017 (Wt) - 16:00 | Stal Zawadzkie - Piast Strzelce Op. | 0-4 |
Kolejka 9 | ||
23-10-2017 (Pn) - 16:00 | Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów | 17-1 |
23-10-2017 (Pn) - 16:00 | Unia Kolonowskie - Stal Zawadzkie | 4-1 |
23-10-2017 (Pn) - 16:30 | Piast Strzelce Op. - LZS Piotrówka | 20-1 |
23-10-2017 (Pn) - 15:30 | Victoria Żyrowa - MKS Gogolin | 1-4 |
23-10-2017 (Pn) - 15:30 | LZS Przywory - Chemik II Kędzierzyn | 2-2 |
28-10-2017 (So) - 10:00 | Spiders Krapkowice - LZS Obrowiec | 1-4 |
Kolejka 10 | ||
27-09-2017 (Śr) - 17:00 | Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka | 0-5 |
30-10-2017 (Pn) - 15:00 | MKS Gogolin - Błękitni Jaryszów | 3-0 v.o. |
30-10-2017 (Pn) - 15:00 | LZS Piotrówka - Unia Kolonowskie | 1-9 |
30-10-2017 (Pn) - 15:00 | LZS Obrowiec - Piast Strzelce Op. | 2-1 |
30-10-2017 (Pn) - 15:00 | Chemik II Kędzierzyn - Spiders Krapkowice | 1-5 |
30-10-2017 (Pn) - 15:00 | Victoria Żyrowa - LZS Przywory | 5-2 |
Kolejka 11 | ||
14-09-2017 (Cz) - 17:00 | Jedność Rozmierka - LZS Piotrówka | 18-0 |
21-10-2017 (So) - 10:00 | LZS Przywory - MKS Gogolin | 0-5 |
03-11-2017 (Pt) - 17:30 | Piast Strzelce Op. - Chemik II Kędzierzyn | 10-0 |
04-11-2017 (So) - 11:00 | Błękitni Jaryszów - Stal Zawadzkie | 7-3 |
06-11-2017 (Pn) - 14:30 | Spiders Krapkowice - Victoria Żyrowa | 6-0 |
06-11-2017 (Pn) - 14:30 | Unia Kolonowskie - LZS Obrowiec | 4-1 |
Kolejka 12 | ||
09-04-2018 (Pn) - 17:00 | MKS Gogolin - Stal Zawadzkie | 7-0 |
09-04-2018 (Pn) - 17:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Piotrówka | 6-0 |
09-04-2018 (Pn) - 17:00 | Chemik II Kędzierzyn - LZS Obrowiec | 1-6 |
09-04-2018 (Pn) - 17:00 | Piast Strzelce Op. - Victoria Żyrowa | 5-1 |
09-04-2018 (Pn) - 17:00 | Spiders Krapkowice - LZS Przywory | 5-0 |
Kolejka 13 | ||
16-04-2018 (Pn) - 17:30 | LZS Piotrówka - Stal Zawadzkie | 2-10 |
16-04-2018 (Pn) - 17:30 | LZS Obrowiec - Błękitni Jaryszów | 9-1 |
16-04-2018 (Pn) - 17:30 | Victoria Żyrowa - Chemik II Kędzierzyn | 5-1 |
16-04-2018 (Pn) - 17:30 | LZS Przywory - Piast Strzelce Op. | 1-8 |
16-04-2018 (Pn) - 17:30 | Spiders Krapkowice - MKS Gogolin | 1-0 |
Kolejka 14 | ||
23-04-2018 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - LZS Obrowiec | 0-5 |
23-04-2018 (Pn) - 18:00 | Victoria Żyrowa - Błękitni Jaryszów | 5-0 |
23-04-2018 (Pn) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - LZS Przywory | 2-3 |
23-04-2018 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Spiders Krapkowice | 3-2 |
10-05-2018 (Cz) - 18:00 | MKS Gogolin - LZS Piotrówka | 20-0 |
Kolejka 15 | ||
30-04-2018 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - MKS Gogolin | 1-4 |
30-04-2018 (Pn) - 18:00 | Spiders Krapkowice - Chemik II Kędzierzyn | 5-0 |
30-04-2018 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - LZS Przywory | 1-4 |
30-04-2018 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Victoria Żyrowa | 0-5 |
30-04-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Obrowiec - LZS Piotrówka | 13-1 |
Kolejka 16 | ||
07-05-2018 (Pn) - 17:00 | Chemik II Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. | 1-3 |
07-05-2018 (Pn) - 18:00 | Spiders Krapkowice - Błękitni Jaryszów | 13-1 |
07-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Przywory - Stal Zawadzkie | 0-0 |
07-05-2018 (Pn) - 18:00 | Victoria Żyrowa - LZS Piotrówka | 8-1 |
26-05-2018 (So) - 10:00 | MKS Gogolin - LZS Obrowiec | 1-1 |
Kolejka 17 | ||
14-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - LZS Przywory | 0-11 |
14-05-2018 (Pn) - 18:00 | Stal Zawadzkie - Spiders Krapkowice | 0-4 |
14-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - LZS Przywory | 0-11 |
14-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Obrowiec - Victoria Żyrowa | 11-0 |
15-05-2018 (Wt) - 18:00 | MKS Gogolin - Chemik II Kędzierzyn | 7-0 |
Kolejka 18 | ||
21-05-2018 (Pn) - 18:00 | MKS Gogolin - Victoria Żyrowa | 2-1 |
21-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Przywory - LZS Obrowiec | 2-5 |
21-05-2018 (Pn) - 18:00 | Spiders Krapkowice - LZS Piotrówka | 13-1 |
21-05-2018 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - Stal Zawadzkie | 11-0 |
21-05-2018 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - Chemik II Kędzierzyn | 3-1 |
Kolejka 19 | ||
23-05-2018 (Śr) - 18:00 | Chemik II Kędzierzyn - Stal Zawadzkie | 0-4 |
28-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Przywory - Victoria Żyrowa | 5-5 |
28-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Obrowiec - Spiders Krapkowice | 2-2 |
28-05-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - Piast Strzelce Op. | 1-8 |
28-05-2018 (Pn) - 18:00 | Błękitni Jaryszów - MKS Gogolin | 0-7 |
Kolejka 20 | ||
26-05-2018 (So) - 11:00 | Stal Zawadzkie - Błękitni Jaryszów | 2-4 |
04-06-2018 (Pn) - 18:00 | LZS Piotrówka - Chemik II Kędzierzyn | 0-11 |
04-06-2018 (Pn) - 18:00 | Piast Strzelce Op. - LZS Obrowiec | 1-2 |
04-06-2018 (Pn) - 18:00 | Victoria Żyrowa - Spiders Krapkowice | 1-8 |
04-06-2018 (Pn) - 18:00 | MKS Gogolin - LZS Przywory | 11-1 |