Timetable
Piłka nożna -
Juniorzy III liga Zabrze,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
27-08-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - Społem Zabrze | 1-0 |
27-08-2017 (N) - 11:00 | Pogoń Ziemięcice - Korona Bargłówka | 1-8 |
27-08-2017 (N) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Burza Borowa Wieś | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
30-08-2017 (Śr) - 18:00 | KS Bojków - Społem Zabrze | 3-4 |
30-08-2017 (Śr) - 18:00 | Korona Bargłówka - Naprzód Świbie | 7-0 |
30-08-2017 (Śr) - 18:00 | Burza Borowa Wieś - Pogoń Ziemięcice | 8-5 |
Kolejka 3 | ||
02-09-2017 (So) - 11:00 | Korona Bargłówka - Społem Zabrze | 4-2 |
02-09-2017 (So) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - KS Bojków | 4-2 |
03-09-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - Burza Borowa Wieś | 2-8 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2017 (So) - 11:00 | KS Bojków - Korona Bargłówka | 2-6 |
10-09-2017 (N) - 10:00 | Burza Borowa Wieś - Społem Zabrze | 5-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Przyszłość Ciochowice - Pogoń Ziemięcice | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
17-09-2017 (N) - 09:00 | Korona Bargłówka - Burza Borowa Wieś | 5-5 |
17-09-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - Przyszłość Ciochowice | 2-6 |
17-09-2017 (N) - 11:00 | Pogoń Ziemięcice - KS Bojków | 3-2 |
Kolejka 6 | ||
23-09-2017 (So) - 11:00 | KS Bojków - Burza Borowa Wieś | 12-1 |
04-10-2017 (Śr) - 16:00 | Społem Zabrze - Przyszłość Ciochowice | 2-2 |
04-10-2017 (Śr) - 16:00 | Pogoń Ziemięcice - Naprzód Świbie | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
30-09-2017 (So) - 11:00 | Społem Zabrze - Pogoń Ziemięcice | 1-7 |
30-09-2017 (So) - 11:00 | KS Bojków - Naprzód Świbie | 2-1 |
01-10-2017 (N) - 10:00 | Korona Bargłówka - Przyszłość Ciochowice | 3-0 v.o. |
Kolejka 8 | ||
07-10-2017 (So) - 11:00 | Społem Zabrze - Naprzód Świbie | 6-0 |
08-10-2017 (N) - 09:00 | Korona Bargłówka - Pogoń Ziemięcice | 4-2 |
08-10-2017 (N) - 11:00 | Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
14-10-2017 (So) - 11:00 | Społem Zabrze - KS Bojków | 2-3 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Pogoń Ziemięcice - Burza Borowa Wieś | 4-4 |
15-10-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - Korona Bargłówka | 0-9 |
Kolejka 10 | ||
21-10-2017 (So) - 11:00 | Społem Zabrze - Korona Bargłówka | 0-5 |
21-10-2017 (So) - 11:00 | KS Bojków - Przyszłość Ciochowice | 8-3 |
22-10-2017 (N) - 13:00 | Burza Borowa Wieś - Naprzód Świbie | 11-0 |
Kolejka 11 | ||
28-10-2017 (So) - 11:00 | Korona Bargłówka - KS Bojków | 6-0 |
28-10-2017 (So) - 11:00 | Społem Zabrze - Burza Borowa Wieś | 1-2 |
29-10-2017 (N) - 11:00 | Pogoń Ziemięcice - Przyszłość Ciochowice | 4-2 |
Kolejka 12 | ||
04-11-2017 (So) - 11:00 | Naprzód Świbie - Przyszłość Ciochowice | 1-4 |
04-11-2017 (So) - 11:00 | KS Bojków - Pogoń Ziemięcice | 5-1 |
05-11-2017 (N) - 11:00 | Burza Borowa Wieś - Korona Bargłówka | 3-1 |
Kolejka 13 | ||
11-11-2017 (So) - 10:00 | Burza Borowa Wieś - KS Bojków | 5-2 |
11-11-2017 (So) - 10:00 | Społem Zabrze - Przyszłość Ciochowice | 1-5 |
12-11-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - Pogoń Ziemięcice | 0-2 |
Kolejka 14 | ||
19-11-2017 (N) - 11:00 | Przyszłość Ciochowice - Korona Bargłówka | - |
19-11-2017 (N) - 10:00 | Pogoń Ziemięcice - Społem Zabrze | 4-0 |
19-11-2017 (N) - 11:00 | Naprzód Świbie - KS Bojków | 0-7 |