Timetable
Piłka nożna -
Klasa B Częstochowa 1,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
27-08-2017 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Płomień Ligota Mała | 1-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Sparta Nowa Wieś | 1-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Warta Zawada | 8-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Start Soborzyce | 1-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Znicz II Kłobuck - Olimpia II Truskolasy | 5-0 |
Kolejka 2 | ||
02-09-2017 (So) - 17:00 | Start Soborzyce - Iskra Mokrzesz | 5-3 |
03-09-2017 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Metal Rzeki Wielkie | 3-1 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Biała Gwiazda Krasice | 3-2 |
03-09-2017 (N) - 17:00 | Olimpia II Truskolasy - Płomień Ligota Mała | 1-0 |
11-03-2018 (N) - 13:30 | Unia Widzów - Warta Zawada | 7-1 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2017 (So) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Olimpia II Truskolasy | 5-0 |
10-09-2017 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Znicz II Kłobuck | 3-0 v.o. |
10-09-2017 (N) - 17:00 | Unia Widzów - Start Soborzyce | 1-12 |
10-09-2017 (N) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Warta Zawada | 6-3 |
10-09-2017 (N) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Sparta Nowa Wieś | 0-4 |
Kolejka 4 | ||
16-09-2017 (So) - 16:30 | Metal Rzeki Wielkie - Iskra Mokrzesz | 1-4 |
16-09-2017 (So) - 16:30 | Start Soborzyce - Biała Gwiazda Krasice | 8-2 |
17-09-2017 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Unia Widzów | 3-2 |
17-09-2017 (N) - 16:30 | Warta Zawada - Płomień Ligota Mała | 0-2 |
17-09-2017 (N) - 16:30 | Olimpia II Truskolasy - Sparta Nowa Wieś | 1-4 |
Kolejka 5 | ||
24-09-2017 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Olimpia II Truskolasy | 3-6 |
24-09-2017 (N) - 16:00 | Biała Gwiazda Krasice - Znicz II Kłobuck | 0-3 |
28-09-2017 (Cz) - 16:30 | Płomień Ligota Mała - Start Soborzyce | 0-3 |
28-09-2017 (Cz) - 16:30 | Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie | 0-0 |
28-09-2017 (Cz) - 16:30 | Sparta Nowa Wieś - Warta Zawada | 3-0 v.o. |
Kolejka 6 | ||
01-10-2017 (N) - 16:00 | Olimpia II Truskolasy - Warta Zawada | 0-3 v.o. |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Start Soborzyce - Sparta Nowa Wieś | 4-1 |
01-10-2017 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Płomień Ligota Mała | 5-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Metal Rzeki Wielkie - Biała Gwiazda Krasice | 4-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Unia Widzów | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
08-10-2017 (N) - 15:30 | Warta Zawada - Start Soborzyce | 0-6 |
08-10-2017 (N) - 15:30 | Sparta Nowa Wieś - Znicz II Kłobuck | 2-4 |
08-10-2017 (N) - 12:00 | Płomień Ligota Mała - Metal Rzeki Wielkie | 0-11 v.o. |
08-10-2017 (N) - 15:30 | Biała Gwiazda Krasice - Iskra Mokrzesz | 1-0 |
08-10-2017 (N) - 15:30 | Unia Widzów - Olimpia II Truskolasy | 2-0 |
Kolejka 8 | ||
15-10-2017 (N) - 15:00 | Olimpia II Truskolasy - Start Soborzyce | 1-5 |
15-10-2017 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Warta Zawada | 3-0 v.o. |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Metal Rzeki Wielkie - Sparta Nowa Wieś | 4-2 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Iskra Mokrzesz - Płomień Ligota Mała | 2-2 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Unia Widzów - Biała Gwiazda Krasice | 2-4 |
Kolejka 9 | ||
22-10-2017 (N) - 14:30 | Biała Gwiazda Krasice - Olimpia II Truskolasy | 3-2 |
22-10-2017 (N) - 14:30 | Płomień Ligota Mała - Unia Widzów | 3-3 |
22-10-2017 (N) - 14:30 | Sparta Nowa Wieś - Iskra Mokrzesz | 4-0 |
22-10-2017 (N) - 14:30 | Warta Zawada - Metal Rzeki Wielkie | 0-3 |
22-10-2017 (N) - 14:30 | Start Soborzyce - Znicz II Kłobuck | 3-2 |
Kolejka 10 | ||
29-10-2017 (N) - 13:00 | Start Soborzyce - Metal Rzeki Wielkie | 1-1 |
29-10-2017 (N) - 13:00 | Warta Zawada - Iskra Mokrzesz | 1-3 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Sparta Nowa Wieś - Unia Widzów | 3-0 v.o. |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Biała Gwiazda Krasice | 0-4 |
04-04-2018 (Śr) - 17:30 | Olimpia II Truskolasy - Znicz II Kłobuck | 0-6 |
Kolejka 11 | ||
05-11-2017 (N) - 13:00 | Metal Rzeki Wielkie - Znicz II Kłobuck | 0-0 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Iskra Mokrzesz - Start Soborzyce | 0-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Warta Zawada - Unia Widzów | 3-0 v.o. |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Biała Gwiazda Krasice - Sparta Nowa Wieś | 1-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Olimpia II Truskolasy | 9-3 |
Kolejka 12 | ||
12-11-2017 (N) - 13:00 | Olimpia II Truskolasy - Metal Rzeki Wielkie | 2-5 |
12-11-2017 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Iskra Mokrzesz | 3-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Start Soborzyce - Unia Widzów | 3-1 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Warta Zawada - Biała Gwiazda Krasice | 0-4 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Sparta Nowa Wieś - Płomień Ligota Mała | 3-0 v.o. |
Kolejka 13 | ||
12-04-2018 (Cz) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Metal Rzeki Wielkie | 0-2 |
12-04-2018 (Cz) - 17:30 | Unia Widzów - Znicz II Kłobuck | 4-2 |
12-04-2018 (Cz) - 17:00 | Biała Gwiazda Krasice - Start Soborzyce | 1-5 |
12-04-2018 (Cz) - 17:00 | Płomień Ligota Mała - Warta Zawada | 6-2 |
12-04-2018 (Cz) - 17:00 | Sparta Nowa Wieś - Olimpia II Truskolasy | 11-2 |
Kolejka 14 | ||
25-03-2018 (N) - 15:00 | Metal Rzeki Wielkie - Unia Widzów | 2-2 |
19-04-2018 (Cz) - 17:00 | Olimpia II Truskolasy - Iskra Mokrzesz | 1-0 |
19-04-2018 (Cz) - 17:30 | Znicz II Kłobuck - Biała Gwiazda Krasice | 1-1 |
19-04-2018 (Cz) - 17:00 | Start Soborzyce - Płomień Ligota Mała | 6-0 |
19-04-2018 (Cz) - 17:00 | Warta Zawada - Sparta Nowa Wieś | 0-5 |
Kolejka 15 | ||
31-03-2018 (So) - 13:00 | Unia Widzów - Iskra Mokrzesz | 1-3 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Biała Gwiazda Krasice - Metal Rzeki Wielkie | 0-0 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Płomień Ligota Mała - Znicz II Kłobuck | 1-5 |
31-03-2018 (So) - 13:00 | Sparta Nowa Wieś - Start Soborzyce | 0-2 |
31-03-2018 (So) - 14:00 | Warta Zawada - Olimpia II Truskolasy | 1-1 |
Kolejka 16 | ||
08-04-2018 (N) - 16:00 | Olimpia II Truskolasy - Unia Widzów | 1-0 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Iskra Mokrzesz - Biała Gwiazda Krasice | 0-0 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Metal Rzeki Wielkie - Płomień Ligota Mała | 5-1 |
08-04-2018 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Sparta Nowa Wieś | 2-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Start Soborzyce - Warta Zawada | 13-0 |
Kolejka 17 | ||
15-04-2018 (N) - 16:00 | Start Soborzyce - Olimpia II Truskolasy | 7-1 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Warta Zawada - Znicz II Kłobuck | 2-5 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Sparta Nowa Wieś - Metal Rzeki Wielkie | 1-6 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Płomień Ligota Mała - Iskra Mokrzesz | 1-4 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Biała Gwiazda Krasice - Unia Widzów | 2-1 |
Kolejka 18 | ||
21-04-2018 (So) - 17:00 | Unia Widzów - Płomień Ligota Mała | 2-1 |
22-04-2018 (N) - 12:00 | Znicz II Kłobuck - Start Soborzyce | 2-1 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Metal Rzeki Wielkie - Warta Zawada | 11-0 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Iskra Mokrzesz - Sparta Nowa Wieś | 1-3 |
22-04-2018 (N) - 17:00 | Olimpia II Truskolasy - Biała Gwiazda Krasice | 2-1 |