LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Opole 6 (2014/2015)
Klasa A Opole 6
1. Orzeł Branice 26 68 127 - 33
2. Victoria Cisek (s) 26 61 113 - 40
3. LZS Kotlarnia (b) 26 49 86 - 43
4. LZS Stary Ujazd (b) 26 47 82 - 44
5. Victoria Łany 26 44 55 - 36
6. KS Sławięcice 26 42 73 - 42
7. Śląsk Reńska Wieś 26 38 63 - 50
8. Chemik II Kędzierzyn 26 35 41 - 59
9. LZS Łężce 26 29 36 - 64
10. FC Pilszcz (b) 26 29 50 - 79
11. Cukrownik Baborów 26 27 49 - 81
12. Start Bogdanowice 26 22 47 - 91
13. Troja Włodzienin 26 18 44 - 128
14. Zryw Pawłowiczki 26 9 21 - 97

Wyniki
Data Kolejka Mecz Wynik
2014-08-23 - 17:00 1 Orzeł Branice - Zryw Pawłowiczki 3-1
2014-08-23 - 17:00 1 Śląsk Reńska Wieś - Cukrownik Baborów 6-0
2014-08-24 - 17:00 1 Troja Włodzienin - FC Pilszcz 1-3
2014-08-24 - 17:00 1 LZS Łężce - LZS Stary Ujazd 1-2
2014-08-24 - 17:00 1 Start Bogdanowice - Chemik II Kędzierzyn 2-2
2014-08-24 - 17:00 1 Victoria Łany - KS Sławięcice 2-3
2014-09-17 - 17:00 1 LZS Kotlarnia - Victoria Cisek 5-1
2014-08-30 - 17:00 2 Victoria Łany - Śląsk Reńska Wieś 1-0
2014-08-30 - 17:00 2 Victoria Cisek - Start Bogdanowice 3-3
2014-08-30 - 17:00 2 LZS Stary Ujazd - Troja Włodzienin 7-0
2014-08-31 - 17:00 2 Cukrownik Baborów - LZS Kotlarnia 2-2
2014-08-31 - 17:00 2 Chemik II Kędzierzyn - Orzeł Branice 1-2
2014-08-31 - 17:00 2 Zryw Pawłowiczki - LZS Łężce 1-1
2014-08-31 - 17:00 2 KS Sławięcice - FC Pilszcz 4-0
2014-09-06 - 16:30 3 Orzeł Branice - Victoria Cisek 6-3
2014-09-06 - 16:30 3 Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów 3-4
2014-09-06 - 16:30 3 LZS Kotlarnia - Victoria Łany 0-1
2014-09-06 - 16:30 3 KS Sławięcice - Śląsk Reńska Wieś 2-2
2014-09-06 - 17:00 3 Troja Włodzienin - Zryw Pawłowiczki 4-3
2014-09-07 - 16:30 3 FC Pilszcz - LZS Stary Ujazd 0-4
2014-09-07 - 16:30 3 LZS Łężce - Chemik II Kędzierzyn 2-1
2014-09-13 - 16:00 4 LZS Kotlarnia - Śląsk Reńska Wieś 4-4
2014-09-13 - 16:00 4 Victoria Łany - Start Bogdanowice 3-0 v.o.
2014-09-13 - 16:00 4 Victoria Cisek - LZS Łężce 7-0
2014-09-14 - 16:00 4 Cukrownik Baborów - Orzeł Branice 0-4
2014-09-14 - 16:00 4 Chemik II Kędzierzyn - Troja Włodzienin 5-3
2014-09-14 - 16:00 4 Zryw Pawłowiczki - FC Pilszcz 1-2
2014-09-14 - 16:00 4 KS Sławięcice - LZS Stary Ujazd 2-0
2014-09-20 - 16:00 5 Orzeł Branice - Victoria Łany 4-2
2014-09-20 - 16:00 5 Start Bogdanowice - Śląsk Reńska Wieś 2-3
2014-09-20 - 16:00 5 LZS Kotlarnia - KS Sławięcice 2-1
2014-09-21 - 16:00 5 LZS Stary Ujazd - Zryw Pawłowiczki 8-0
2014-09-21 - 16:00 5 FC Pilszcz - Chemik II Kędzierzyn 3-1
2014-09-21 - 16:00 5 Troja Włodzienin - Victoria Cisek 1-1
2014-09-21 - 16:00 5 LZS Łężce - Cukrownik Baborów 0-5
2014-09-27 - 16:00 6 LZS Kotlarnia - Start Bogdanowice 3-0
2014-09-27 - 16:00 6 Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś 5-3
2014-09-27 - 16:00 6 Victoria Łany - LZS Łężce 2-1
2014-09-27 - 16:00 6 Victoria Cisek - FC Pilszcz 8-1
2014-09-28 - 16:00 6 Cukrownik Baborów - Troja Włodzienin 2-3
2014-09-28 - 16:00 6 LZS Stary Ujazd - Chemik II Kędzierzyn 1-2
2014-09-28 - 16:00 6 KS Sławięcice - Zryw Pawłowiczki 7-0
2014-10-04 - 15:00 7 LZS Łężce - Śląsk Reńska Wieś 1-2
2014-10-04 - 15:00 7 Orzeł Branice - LZS Kotlarnia 0-1
2014-10-04 - 15:00 7 Start Bogdanowice - KS Sławięcice 1-10
2014-10-05 - 15:00 7 Zryw Pawłowiczki - Chemik II Kędzierzyn 1-4
2014-10-05 - 15:00 7 LZS Stary Ujazd - Victoria Cisek 0-1
2014-10-05 - 15:00 7 FC Pilszcz - Cukrownik Baborów 3-2
2014-10-05 - 15:00 7 Troja Włodzienin - Victoria Łany 2-2
2014-10-11 - 15:00 8 LZS Kotlarnia - LZS Łężce 9-0 v.o.
2014-10-11 - 15:00 8 Troja Włodzienin - Śląsk Reńska Wieś 4-4
2014-10-11 - 15:00 8 Victoria Łany - FC Pilszcz 6-2
2014-10-11 - 15:00 8 Victoria Cisek - Zryw Pawłowiczki 7-0
2014-10-12 - 15:00 8 Start Bogdanowice - Orzeł Branice 2-6
2014-10-12 - 15:00 8 Cukrownik Baborów - LZS Stary Ujazd 4-3
2014-10-12 - 15:00 8 KS Sławięcice - Chemik II Kędzierzyn 0-0
2014-10-18 - 15:00 9 FC Pilszcz - Śląsk Reńska Wieś 1-3
2014-10-18 - 15:00 9 Orzeł Branice - KS Sławięcice 2-1
2014-10-19 - 15:00 9 Chemik II Kędzierzyn - Victoria Cisek 2-4
2014-10-19 - 15:00 9 Zryw Pawłowiczki - Cukrownik Baborów 2-3
2014-10-19 - 15:00 9 LZS Stary Ujazd - Victoria Łany 1-4
2014-10-19 - 15:00 9 Troja Włodzienin - LZS Kotlarnia 1-5
2014-10-19 - 15:00 9 LZS Łężce - Start Bogdanowice 3-0 v.o.
2014-10-25 - 13:30 10 Orzeł Branice - LZS Łężce 7-0 v.o.
2014-10-25 - 13:30 10 Start Bogdanowice - Troja Włodzienin 6-4
2014-10-25 - 13:30 10 LZS Kotlarnia - FC Pilszcz 5-0 v.o.
2014-10-25 - 13:30 10 Victoria Łany - Zryw Pawłowiczki 3-0 v.o.
2014-10-26 - 13:30 10 LZS Stary Ujazd - Śląsk Reńska Wieś 1-0
2014-10-26 - 13:30 10 Cukrownik Baborów - Chemik II Kędzierzyn 0-1
2014-10-26 - 13:30 10 KS Sławięcice - Victoria Cisek 3-3
2014-11-08 - 13:00 11 Zryw Pawłowiczki - Śląsk Reńska Wieś 1-0
2014-11-08 - 13:00 11 LZS Stary Ujazd - LZS Kotlarnia 3-0
2014-11-09 - 13:00 11 Victoria Cisek - Cukrownik Baborów 10-1
2014-11-09 - 13:00 11 Chemik II Kędzierzyn - Victoria Łany 2-1
2014-11-09 - 13:00 11 FC Pilszcz - Start Bogdanowice 2-2
2014-11-09 - 13:00 11 Troja Włodzienin - Orzeł Branice 0-8
2014-11-09 - 13:00 11 LZS Łężce - KS Sławięcice 4-1
2014-11-15 - 13:00 12 Orzeł Branice - FC Pilszcz 9-2
2014-11-15 - 13:00 12 LZS Kotlarnia - Zryw Pawłowiczki 5-1
2014-11-15 - 13:00 12 Chemik II Kędzierzyn - Śląsk Reńska Wieś 0-3 v.o.
2014-11-15 - 13:00 12 Victoria Łany - Victoria Cisek 1-4
2014-11-16 - 13:00 12 LZS Łężce - Troja Włodzienin 3-0 v.o.
2014-11-16 - 13:00 12 Start Bogdanowice - LZS Stary Ujazd 3-2
2014-11-16 - 13:00 12 KS Sławięcice - Cukrownik Baborów 7-1
2014-11-22 - 13:00 13 Victoria Cisek - Śląsk Reńska Wieś 1-0
2014-11-22 - 13:00 13 LZS Stary Ujazd - Orzeł Branice 2-5
2014-11-23 - 13:00 13 Cukrownik Baborów - Victoria Łany 2-1
2014-11-23 - 13:00 13 Chemik II Kędzierzyn - LZS Kotlarnia 1-0
2014-11-23 - 13:00 13 Zryw Pawłowiczki - Start Bogdanowice 2-2
2014-11-23 - 13:00 13 FC Pilszcz - LZS Łężce 1-2
2014-11-23 - 13:00 13 Troja Włodzienin - KS Sławięcice 2-5
2015-03-28 - 15:30 14 Victoria Cisek - LZS Kotlarnia 6-1
2015-03-28 - 15:30 14 Cukrownik Baborów - Śląsk Reńska Wieś 4-1
2015-03-29 - 15:30 14 FC Pilszcz - Troja Włodzienin 2-2
2015-03-29 - 15:30 14 LZS Stary Ujazd - LZS Łężce 6-1
2015-03-29 - 15:30 14 Zryw Pawłowiczki - Orzeł Branice 0-9
2015-03-29 - 15:30 14 Chemik II Kędzierzyn - Start Bogdanowice 3-1
2015-03-29 - 15:30 14 KS Sławięcice - Victoria Łany 1-0
2015-04-11 - 16:00 15 Śląsk Reńska Wieś - Victoria Łany 0-0
2015-04-11 - 16:00 15 LZS Kotlarnia - Cukrownik Baborów 3-5
2015-04-12 - 16:00 15 Start Bogdanowice - Victoria Cisek 1-5
2015-04-12 - 16:00 15 Orzeł Branice - Chemik II Kędzierzyn 6-1
2015-04-12 - 16:00 15 LZS Łężce - Zryw Pawłowiczki 0-0
2015-04-12 - 16:00 15 Troja Włodzienin - LZS Stary Ujazd 0-3 v.o.
2015-04-12 - 16:00 15 FC Pilszcz - KS Sławięcice 0-2
2015-04-18 - 16:00 16 Victoria Cisek - Orzeł Branice 5-1
2015-04-18 - 16:00 16 Cukrownik Baborów - Start Bogdanowice 1-1
2015-04-18 - 16:00 16 Victoria Łany - LZS Kotlarnia 0-2
2015-04-18 - 16:00 16 Śląsk Reńska Wieś - KS Sławięcice 5-1
2015-04-19 - 16:00 16 LZS Stary Ujazd - FC Pilszcz 5-4
2015-04-19 - 16:00 16 Zryw Pawłowiczki - Troja Włodzienin 2-2
2015-04-19 - 16:00 16 Chemik II Kędzierzyn - LZS Łężce 1-0
2015-04-25 - 16:30 17 Śląsk Reńska Wieś - LZS Kotlarnia 3-1
2015-04-25 - 16:30 17 Orzeł Branice - Cukrownik Baborów 7-1
2015-04-26 - 16:30 17 Start Bogdanowice - Victoria Łany 2-6
2015-04-26 - 16:30 17 LZS Łężce - Victoria Cisek 1-3
2015-04-26 - 16:30 17 Troja Włodzienin - Chemik II Kędzierzyn 3-2
2015-04-26 - 16:30 17 FC Pilszcz - Zryw Pawłowiczki 7-1
2015-04-26 - 16:30 17 LZS Stary Ujazd - KS Sławięcice 2-0
2015-05-02 - 17:00 18 Victoria Cisek - Troja Włodzienin 8-0
2015-05-02 - 17:00 18 Cukrownik Baborów - LZS Łężce 0-0
2015-05-02 - 17:00 18 Victoria Łany - Orzeł Branice 0-2
2015-05-02 - 17:00 18 Śląsk Reńska Wieś - Start Bogdanowice 0-3 v.o.
2015-05-03 - 17:00 18 Zryw Pawłowiczki - LZS Stary Ujazd 0-7
2015-05-03 - 17:00 18 Chemik II Kędzierzyn - FC Pilszcz 2-3
2015-05-03 - 17:00 18 KS Sławięcice - LZS Kotlarnia 1-1
2015-05-09 - 17:00 19 Śląsk Reńska Wieś - Orzeł Branice 2-5
2015-05-10 - 17:00 19 Start Bogdanowice - LZS Kotlarnia 1-5
2015-05-10 - 17:00 19 LZS Łężce - Victoria Łany 1-2
2015-05-10 - 17:00 19 Troja Włodzienin - Cukrownik Baborów 3-2
2015-05-10 - 17:00 19 FC Pilszcz - Victoria Cisek 2-3
2015-05-10 - 17:00 19 Chemik II Kędzierzyn - LZS Stary Ujazd 1-5
2015-05-10 - 17:00 19 Zryw Pawłowiczki - KS Sławięcice 2-2
2015-05-16 - 17:00 20 Victoria Cisek - LZS Stary Ujazd 2-0
2015-05-16 - 17:00 20 Cukrownik Baborów - FC Pilszcz 1-2
2015-05-16 - 17:00 20 Victoria Łany - Troja Włodzienin 2-1
2015-05-16 - 17:00 20 Śląsk Reńska Wieś - LZS Łężce 2-2
2015-05-16 - 17:00 20 LZS Kotlarnia - Orzeł Branice 2-6
2015-05-17 - 17:00 20 Chemik II Kędzierzyn - Zryw Pawłowiczki 3-0 v.o.
2015-05-17 - 17:00 20 KS Sławięcice - Start Bogdanowice 0-2
2015-05-23 - 17:00 21 Orzeł Branice - Start Bogdanowice 10-0
2015-05-23 - 17:00 21 Śląsk Reńska Wieś - Troja Włodzienin 7-1
2015-05-24 - 17:00 21 LZS Łężce - LZS Kotlarnia 0-4
2015-05-24 - 17:00 21 FC Pilszcz - Victoria Łany 2-1
2015-05-24 - 17:00 21 LZS Stary Ujazd - Cukrownik Baborów 4-0
2015-05-24 - 17:00 21 Zryw Pawłowiczki - Victoria Cisek 3-3
2015-05-24 - 17:00 21 Chemik II Kędzierzyn - KS Sławięcice 1-3
2015-05-30 - 17:00 22 Cukrownik Baborów - Zryw Pawłowiczki 3-0 v.o.
2015-05-30 - 17:00 22 Victoria Łany - LZS Stary Ujazd 5-1
2015-05-30 - 17:00 22 Śląsk Reńska Wieś - FC Pilszcz 4-1
2015-05-30 - 17:00 22 LZS Kotlarnia - Troja Włodzienin 15-2
2015-05-31 - 17:00 22 Victoria Cisek - Chemik II Kędzierzyn 9-0
2015-05-31 - 17:00 22 Start Bogdanowice - LZS Łężce 2-2
2015-05-31 - 17:00 22 KS Sławięcice - Orzeł Branice 1-1
2015-06-04 - 18:00 23 LZS Łężce - Orzeł Branice 0-4
2015-06-04 - 18:00 23 Troja Włodzienin - Start Bogdanowice 1-1
2015-06-04 - 18:00 23 FC Pilszcz - LZS Kotlarnia 2-4
2015-06-04 - 18:00 23 Śląsk Reńska Wieś - LZS Stary Ujazd 1-4
2015-06-04 - 18:00 23 Zryw Pawłowiczki - Victoria Łany 0-3 v.o.
2015-06-04 - 18:00 23 Chemik II Kędzierzyn - Cukrownik Baborów 4-0
2015-06-04 - 18:00 23 Victoria Cisek - KS Sławięcice 5-1
2015-06-06 - 17:00 24 Cukrownik Baborów - Victoria Cisek 3-6
2015-06-06 - 17:00 24 Śląsk Reńska Wieś - Zryw Pawłowiczki 3-0 v.o.
2015-06-06 - 17:00 24 LZS Kotlarnia - LZS Stary Ujazd 2-2
2015-06-06 - 17:00 24 Orzeł Branice - Troja Włodzienin 10-0 v.o.
2015-06-06 - 18:00 24 Start Bogdanowice - FC Pilszcz 1-5
2015-06-07 - 17:00 24 Victoria Łany - Chemik II Kędzierzyn 0-1
2015-06-07 - 17:00 24 KS Sławięcice - LZS Łężce 0-1
2015-06-14 - 17:30 25 Troja Włodzienin - LZS Łężce 2-7
2015-06-14 - 17:30 25 FC Pilszcz - Orzeł Branice 0-2
2015-06-14 - 17:30 25 LZS Stary Ujazd - Start Bogdanowice 6-3
2015-06-14 - 17:30 25 Zryw Pawłowiczki - LZS Kotlarnia 0-3 v.o.
2015-06-14 - 17:30 25 Śląsk Reńska Wieś - Chemik II Kędzierzyn 5-0
2015-06-14 - 17:30 25 Victoria Cisek - Victoria Łany 0-4
2015-06-14 - 17:30 25 Cukrownik Baborów - KS Sławięcice 1-2
2015-06-21 - 17:30 26 Victoria Łany - Cukrownik Baborów 3-2
2015-06-21 - 17:30 26 Śląsk Reńska Wieś - Victoria Cisek 0-5 v.o.
2015-06-21 - 17:30 26 LZS Kotlarnia - Chemik II Kędzierzyn 2-0
2015-06-21 - 17:30 26 Start Bogdanowice - Zryw Pawłowiczki 3-0 v.o.
2015-06-21 - 17:30 26 Orzeł Branice - LZS Stary Ujazd 3-3
2015-06-21 - 17:30 26 LZS Łężce - FC Pilszcz 3-0 v.o.
2015-06-21 - 17:30 26 KS Sławięcice - Troja Włodzienin 13-2
		

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!