LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Wrocław, 2021/2022
Kolejka 12
Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz
-
Gwardia II Opole - Śląsk II Wrocław
-
Wolsztyniak Wolsztyn - Start Konin
-
Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów
-
SPR Oleśnica - Spartakus Buk
-
Miedź II Legnica - OSiR Komprachcice
-

IV liga Wrocław
1.
>< Żagiew Dzierżoniów
11 19 344 - 288
2.
>< Wolsztyniak Wolsztyn
11 17 359 - 315
3.
>< OSiR Komprachcice
11 15 327 - 297
4.
>< Spartakus Buk
11 13 318 - 300
5.
>< Orlik Brzeg
11 12 364 - 355
6.
>< Śląsk II Wrocław
11 11 324 - 321
7.
>< Polonia Środa Wlkp.
11 10 312 - 329
8.
>< Miedź II Legnica
11 10 332 - 345
9.
>< SPR Oleśnica
11 9 262 - 283
10.
>< Gwardia II Opole
11 9 350 - 321
11.
>< Start Konin
11 6 292 - 368
12.
>< Lider Swarzędz
11 1 283 - 345
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2021/2022
Kolejka 17
UKS Kielce - Stal II Mielec
-
MKS Ustroń - Buskowianka Kielce
12:00
AZS Kielce - Unia II Tarnów
12:00
Jedynka Myślenice - SMS III Kielce
17:00
Iskra II Kielce - Górnik II Zabrze
17:00
AGH II Kraków - Orzeł Przeworsk
(nd) 13:00

IV liga Katowice
1.
>< Orzeł Przeworsk
13 26 462 - 342
2.
>< AGH II Kraków
14 26 471 - 350
3.
>< Iskra II Kielce
15 24 441 - 396
4.
>< Unia II Tarnów
14 16 437 - 386
5.
>< Górnik II Zabrze
13 15 375 - 353
6.
>< Buskowianka Kielce
14 14 381 - 359
7.
>< Jedynka Myślenice
15 13 383 - 425
8.
>< SMS III Kielce
11 12 335 - 305
9.
>< MKS Ustroń
15 11 367 - 396
10.
>< MOSIR Bochnia
16 10 469 - 518
11.
>< Stal II Mielec
15 8 399 - 476
12.
>< AZS Kielce
14 7 395 - 444
13.
>< UKS Kielce
13 0 249 - 414
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 25 stycznia 2022 08:35

MOSIR BOCHNIA - AZS KIELCE 34-39 (15-18)

MOSIR Bochnia: Iwo StopczyŃski (15), Bartosz Szpisak (6), Marcel Makuch (4), Bartosz Batko (3), Maciej Grech (2), Michał Rogusz (2), Kacper CĄber (1), Jakub Noskowiak (1), Bartosz Kokoszka, Łukasz Kruk, Patryk Rolewicz, Mateusz BŁoniarczyk, Piotr Kalinka, Damian PŁawecki
AZS Kielce: Łukasz Telka (15), Kacper Nawara (11), Szymon Żaba-ŻabiŃski (6), Patryk Kurek (3), Jakub PajĄczkowski (3), Jakub BadoŃ (1), Jakub JamioŁ, Paweł Kotowski, Jakub Kuczkowski
 
Piłka ręczna - IV liga
sobota, 22 stycznia 2022 10:33

UNIA II TARNÓW - AGH II KRAKÓW 24-29 (13-14)

Unia II Tarnów: Jakub Kociuba (8), Szymon Wajda (5), Kacper Bednarz (3), Mateusz Hoim (2), Korneliusz MaŁek (2), Kacper ZajĄc (2), Michał Mucha (1), Jakub Sikora (1), Mateusz ChŁopek, Olaf Drajewicz, Klaudiusz Kasprzyk , Sebastian Kula , Jakub Pogonowski , Dominik Starzyk , Igor TarczoŃ , Kacper Tuman
AGH II Kraków: Jakub Janus (7), Konrad Kisiel (7), Oskar KlamrzyŃski (5), Igor MrÓz (5), Wiktor DĘbski (1), Grzegorz GĄdek (1), Kasper Kosiba (1), Patryk KwarciŃski (1), Adrian Ziaja (1), Mateusz Bednarek, Krzysztof KoŚĆ, Mateusz Kowalski, Krzysztof MiodoŃski, Piotr Prusak, Michał Skwara, Kacper SzydŁo
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 18 stycznia 2022 13:05

STAL II MIELEC - AZS KIELCE 31-27 (16-14)

Stal II Mielec: Kacper Sobczyk (9), Daniel Osmola (7), Filip DraguŁa (4), Paweł KrÓl (4), Mikołaj Wanatowicz (4), Adrian Czajkowski (1), Paweł Dzierga (1), Tomasz PolechoŃski (1), Krystian KoŁacz, Jakub Chojecki
AZS Kielce: Łukasz Telka (6), Patryk Mazur (5), Szymon Żaba-ŻabiŃski (4), Kryspin Godzisz (3), Hubert WiĘckowski (3), Jakub JamioŁ (2), Maksym Kosak (2), Patryk Kurek (2), Paweł Kotowski, Jakub Kuczkowski, Jakub PajĄczkowski, Jakub BadoŃ, Aleks Kosak, Krystian Wojciechowski
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 18 stycznia 2022 13:05

UKS KIELCE - ISKRA II KIELCE 23-32 (12-16)

UKS Kielce: Jakub CichoŃ (5), Kacper Dziedzic (5), Filip Piwowarczyk (4), Jakub Krupa (3), Jakub BĄk (2), Jakub Majcher (2), Adrian PieŃkus (1), Aleksander WÓjcik (1), Bartosz Chendoszko, Paweł Duda, Jan Kasperek, Kamil AdaŚ, Kacper Arlitewicz, Michał Stec
Iskra II Kielce: Jakub Pinda (6), Konrad Przybylski (6), Krzysztof Barucha (4), Adam Winiarski (4), Igor Malczak (3), Konrad Rataj (2), Jakub SĘk (2), Filip Biela (1), Maciej Michalczyk (1), Wiktor Osman (1), Mateusz Pakaszewski (1), Patryk WalczyŃski (1), Filip Salwa, Cezary StĘpieŃ, Paweł Trela, Wiktor Augustowski
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 18 stycznia 2022 01:23

ISKRA II KIELCE - JEDYNKA MYŚLENICE 31-25 (15-10)

Iskra II Kielce: Jakub LubczyŃski (10), Konrad Przybylski (6), Jakub Pinda (5), Krzysztof Barucha (4), Igor Malczak (2), Wiktor Osman (2), Wiktor Augustowski (1), Adam Winiarski (1), Filip Biela, Kacper BŁasiŃski, Maciej Michalczyk, Mateusz Pakaszewski, Konrad Rataj, Filip Salwa, Jakub SĘk, Cezary StĘpieŃ
Jedynka Myślenice: Kacper BaŁa (7), Krystian Pacyga (7), Patryk Dziatkowiec (4), Hubert PrzaŁa (2), Szymon RÓg (2), Marcin SkaŁka (2), Szymon Turbasa (1), Jakub Ajchler , Patryk Bieniek, Paweł Ulman, Wiktor Wiechniak, Antoni Kopera, Adrian Kuc, Mateusz Kurowski
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 18 stycznia 2022 01:23

GÓRNIK II ZABRZE - MOSIR BOCHNIA 33-39 (13-21)

Górnik II Zabrze: Kamil SzelĄg (11), Wojciech Mrozek (6), Mateusz Żaczek (5), Marek Wasilewski (4), Szymon Mucha (2), Grzegorz WlezieŃ (2), Bartosz Zemczak (2), Mateusz Szendzielorz (1), Kacper Jelski, Dawid Szczelaszczyk, Jakub Wilk, Adam Ziemba, Łukasz KamiŃski
MOSIR Bochnia: Bartosz Szpisak (16), Iwo StopczyŃski (11), Maciej Grech (8), Marcel Makuch (3), Konrad Trojan (1), Bartosz Batko, Piotr Kalinka, Kamil Mrozik, Patryk Rolewicz, Mateusz BŁoniarczyk, Hubert PamuŁa, Damian PŁawecki, Michał Rogusz
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 18 stycznia 2022 01:23

ORZEŁ PRZEWORSK - MKS USTROŃ 33-26 (15-12)

Orzeł Przeworsk: Mateusz Świerk (12), Kacper Kornafel (6), Maciej Bakowski (3), Jakub Czapka (3), Paweł Kubik (3), Jakub WaŃkowicz (3), Wojciech Gancarz (1), Michał Kubisztal (1), Franciszek WlazŁo (1), Piotr Karabanowski, Samuel KĘdzior, Jarosław Leja, Adam Mroszczyk, Adrian Szczepaniec, Patryk Andrusiewicz, Michał Maj
MKS Ustroń: Aleksander Bejnar (7), Szymon GogÓŁka (7), Michał Jopek (5), Mateusz CieŚlar (2), Piotr Szturc (2), Piotr Gawlas (1), Dawid Jenkner (1), Mateusz TuroŃ (1), Bartosz Aronik, Marcin BiaŁkowski, Jan CieŚlar, Artur Kwolek
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 11 stycznia 2022 05:48

AGH II KRAKÓW - STAL II MIELEC 34-24 (17-12)

AGH II Kraków: Mikołaj Burlyta (7), Konrad Kisiel (6), Kacper SzydŁo (5), Wiktor DĘbski (4), Michał Skwara (3), Kasper Kosiba (2), Krzysztof MiodoŃski (2), Mikołaj WÓjcik (2), Jakub Janus (1), Patryk KwarciŃski (1), Piotr Prusak (1), Mateusz Bednarek, Grzegorz GĄdek, Krzysztof KoŚĆ, Mateusz Kowalski, Adrian Ziaja
Stal II Mielec: Daniel Osmola (6), Kacper Sobczyk (6), Filip DraguŁa (3), Paweł KrÓl (3), Mikołaj Wanatowicz (3), Filip StraŻ (2), Adrian Czajkowski (1), Paweł Dzierga, Bartłomiej HaptaŚ, Krystian KoŁacz, Patryk Krzysztofek, Bartosz Polak
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 10 stycznia 2022 06:26

JEDYNKA MYŚLENICE - GÓRNIK II ZABRZE 28-28 (12-15)

Karne: 2-3

Jedynka Myślenice: Patryk Dziatkowiec (9), Krystian Pacyga (6), Kacper BaŁa (4), Marcin SkaŁka (4), Patryk Bieniek (2), Szymon RÓg (1), Paweł Ulman (1), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Hubert PrzaŁa, Szymon Turbasa, Jakub Koloch, Antoni Kopera, Adrian Kuc, Mateusz Kurowski, Aleksander Łatas
Górnik II Zabrze: Mateusz Żaczek (10), Marek Wasilewski (6), Adam Ziemba (5), Bartosz Zemczak (3), Łukasz KamiŃski (1), Jakub Kwiatkowski (1), Maksymilian Surdyk (1), Mateusz Szendzielorz (1), Michał Czapla, Kacper Jelski, Jakub Szabat, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 10 stycznia 2022 06:26

MOSIR BOCHNIA - BUSKOWIANKA KIELCE 28-39 (16-19)

MOSIR Bochnia: Iwo StopczyŃski (11), Bartosz Szpisak (4), Maciej Grech (3), Piotr Kalinka (2), Marcel Makuch (2), Jakub Noskowiak (2), Konrad Trojan (2), Mateusz BŁoniarczyk (1), Kacper CĄber (1), Bartosz Batko, Kamil Mrozik, Damian PŁawecki, Michał Rogusz, Patryk Rolewicz
Buskowianka Kielce: Marek Glita (10), Michał Żarnowski (6), Michał KwieciŃski (5), Michał Mizdra (4), Marcin Szustak (4), Oskar Wojciechowski (4), Dariusz Kubisztal (3), Kamil Maj (1), Patryk Rogowski (1), Sebastian Trutkowski (1), Paweł SmagÓr, Igor Tracz
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 10 stycznia 2022 06:26

MKS USTROŃ - UNIA II TARNÓW 24-28 (8-13)

MKS Ustroń: Michał Jopek (7), Szymon GogÓŁka (5), Mateusz CieŚlar (4), Mateusz TuroŃ (4), Aleksander Bejnar (2), Dawid Jenkner (2), Bartosz Aronik, Marcin BiaŁkowski, Krzysztof Bielesz, Jan CieŚlar, Piotr Gawlas, Artur Kwolek, Krzysztof Markuzel, Dawid Oliwka, Łukasz SzczĘsny, Piotr Szturc
Unia II Tarnów: Kacper Bednarz (6), Mateusz Hoim (6), Jakub Kociuba (6), Korneliusz MaŁek (6), Michał Mucha (2), Klaudiusz Kasprzyk (1), Sebastian Kula (1), Kacper BieŃ, Maksymilian BieŚ, Olaf Drajewicz, Dominik Jac, Łukasz MĄdel, Kacper Tuman, Kacper ZajĄc
 
Piłka ręczna - IV liga
piątek, 24 grudnia 2021 05:32

ISKRA II KIELCE - AZS KIELCE 31-22 (17-13)

Iskra II Kielce: Krzysztof Barucha (8), Jakub Pinda (6), Adam Winiarski (6), Jakub LubczyŃski (4), Wiktor Osman (4), Igor Malczak (1), Konrad Rataj (1), Filip Urban (1), Wiktor Augustowski, Filip Biela, Maciej Michalczyk, Filip Salwa, Jakub SĘk, Cezary StĘpieŃ, Kacper BŁasiŃski, Mateusz Pakaszewski
AZS Kielce: Patryk Mazur (8), Hubert WiĘckowski (5), Mikołaj Banasik (2), Kryspin Godzisz (2), Jakub JamioŁ (2), Krystian Wojciechowski (2), Jakub PajĄczkowski (1), Jakub BadoŃ, Aleks Kosak, Maksym Kosak, Paweł Kotowski, Jakub Kowalczyk, Jakub Kuczkowski, Patryk Kurek, Szymon Żaba-ŻabiŃski, Łukasz Kurek
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 13

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!